Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Diabollica27

Zakamarek Ciepła-kto się dziś przyłączy???

Polecane posty

pa pa buziaki dwa😘😘 Fifi...Di...zostawiłam Info...teraz uciekam moi bliscy wiedzą...ze czasem zamykam sie w swojej jaskini...głucha na kazdy znak...zbieram siły na kolejne ciosy...moze dlatego jeszcze je mam ale z racji skarjnego pesymizmu ,ktory mię ostatnio nawiedzil,pozostanę z Wami duchem ,ciałem stąpając po realu... nikomu niepotrzebne smęty moje wiec czekajcie az wroce tu silna i zuchwale radosna ;) :D adiosss Skarby😍 ja Was bardzo...Wy wiecie...🌻 http://www.youtube.com/watch?v=iGx20gCExaU&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pusto tu jakoś Diablo się nie odzywa Fi Fi też miłego wieczoru dla tych co zaglądają :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja narazie z doskoku jestem bo jeszcze mam co robić ale muze słysze przez cały czas :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muza pasuje do mojego nastroju a takie prozaiczne czynności susze mieszkanie po zalaniu kończe pranie robie kolacje wgrywam baze danych inter carsu i pisze z Tobą na Caffe nie koniecznie w tej kolejności :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no troche się zalało bo dach w trakcie remontu a ja na poddaszu mieszkam i niestety w nocy lało a wdzień troszke mniej ale też padało więć mam co robić fakt ale już bliżej końca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie o jutra ma być coraz ładniej ale TV kłamie więc sam nie wiem :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tv nie oglądam oni zawsze kłamią zamówiłam piękną pogodę na sobotę mam nadzieje że ktoś wysłuchał moich próśb ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisuje się pod tym zamówieniem :) :) :) a gdzie Fi Fi się ukrywa pewnie zjęta bardzo ale mogła by zajzeć chociasz z doskoku tak jak ja :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miło mi było Diabliczko i dzięki za muze :) :) a to w sumie to ty mi towarzystwa dotrzymywałaś :) miłych snów i donatępnego razu :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Fi FI w godz duchów prawie się zjawiasz dobrze że ty z krwi i kości :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×