Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Diabollica27

Zakamarek Ciepła-kto się dziś przyłączy???

Polecane posty

Dzień Dobry Skarby...ja znow spozniona w tyle miejsc wiec powiem tylko Dzień Dobry Wam wszystkim😘 i uciekam🌻 Di78 moje gygy ostatnio z wielu przyczyn bylo nieczynne...likwidacja tego i owego...;) ale nawet nie wiecie ile radosci porannej sprawila mi mysll,ze tu ktos o mnie pyta...🌻 lece juz Słoneczka moje🌻do milego... własciwie weszłam tu z jednego powodu...dzis 24 czerwca??? chyba mi sie kalendarz nie przestawil...;)...jesli mnie pamiec nie myli to wazny dzien dla kogos,kto nadal gdzies tam w mojej duszy gra...dlatego (choc pewnie tu nie zaglada i pewnie mnie juz nie pamieta) składam zyczonka urodzinkowe...moze dotrą do własciwej osóbki...z buziakiem włącznie...a wiec Bejbe moje Ukochane,zycze Tobie zeby napotykane zakręty zycia skierowały na własciwą drogę,zebys nigdy w siebie i innych nie zwatpil,by szczescie malowało sie na Twojej buźce tym zadziornym uśmiechem a drobne pstryczki losu nie pozwoliły stracić Tobie tego zapału i charyzmy... i wiary,ze mozesz wszystko😘 najlepszego😍😍 🌻🌻🌻😍😍😍🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Diablo :) :) miłego dnia ja również witam wszystkich i dobrego dnia życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Fi Fi :) :) Cześć Agencie Ja na chwilke bo wpadłem do domu zobaczyć czy mnie całkiem nie zalało no ale jescze bez kaloszy da się chodzić w domu to nie jest tak źle he he miłego popołódnia Wam życze i Wszyskim Innym też :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O i Diablo się pokazało buziaczki serdeczne mało Jesteś ostatnio i brakuje nam Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas nie pada Upsss;) ciekawe jakby tak ubrac kalosze do mini i zawładnąć traktorem...:O chyba wyglądałabym dosc ciekawie :D hehehe nie chce Wam przeszkadzac moim humorem...dlatego ewakuowałam sie nieco na wieczory z topiku🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym dzis spotyka mię szereg złosliwości rzeczy martwych...prawie zleciaąłbym z balkonu ,jajecznica zlądowała na ziemi,woda mineralna sie wylała,wanna zatkała,do tego miałąm zwarcie w kuchni echhh ekonomiczniej jest latac w samych majtach :O ide do szafy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie padało całą noc a teraz tak przelotnie ja mam remont dachu a jak wspominałem mieszkam na poddaszu więc rybki w mieszkaniu prawie moge chodować he he a w mini i w kaloszach na traktorze zrobiłabyś furore na Marszałkowskiej i w kółku rolniczym więć zastanów jakiś traktor Ci załatwie albo coś podobnego i w niedziele pojeździsz Marszałkowską pod siedzibą TVN to pkażą Cię w całej Polsce :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ty jako Diaboliczka powinnaś latać na miotle odrzutowej a nie w majtkach he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie tam w Wawce nie pokazuję bo w tych gumiakach i mini posądzą mnie o zbyt jawne dektywistyczne zapędy celem szerzenia tej całej przereklamowanej Love:O albo mnie wliczą w szereg Leppera heheh jako szatańskie wcielenie partyjne :Ona miotle nie moge latac bo ta rurka to dla mnie zbyt krucha wliczając moje nocne obfite pałaszowanie dżuzgawek...:O jak masz remont dachu z racji pomieszkiwania na poddaszu...sprowadź sie do sunsiadów na dół :D nie ma co moknąć samotnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam dobrze by było film byśmy nakręcili i oskar murowany :) :) a nadól odpada jakoś się przemęcze troche smutno że samemu , przylecieć nie chcesz :(:( trudno Będe musiał utopić te smutki w jakiś %% wieczorem bo teraz jeszcze do pracy uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...mowisz????taaaa jaasne mylyjonów to my bysmy na tym filmie nie zgarneli :P a jeszcze karę płacic bym musiała za przerwę w planowym nadawaniu transmisji z taak oglądalnej stacji:P ooooo nie Kochanie ...ja w szereg zajetych nie zamierzam wchodzic...a Ty jestes tu topikowym friendem Fifi...wiec ja tylko ograniczę sie do cmoka w okolice mordki i tym serdecznym akcentem pożegnam sie dzis z Wami milaśnie😘życząc milego nocnego gadulkowania😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze uciekać już naprawde a lubie Was obie bardzo i mam nadzieje że wieczorkiem się pokażesz na pogaduchy :) :) i też całuje cię w te same okolice he he buziaki pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×