Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Diabollica27

Zakamarek Ciepła-kto się dziś przyłączy???

Polecane posty

Fifi...ja zaraz zmykam Jaśka do snu układać...ostatnio zbyt długo siedze w wirtulandii,to chyba strach przed koszmarami,które mnie nawiedzają... mnie kaffe nawala pod względem wyskakiwania jakiś durnych kodów:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcesz sie ze mną pokochac to ide Morfea zaciągnąć do siebie:P:P:Pno żeby tak kobiete w potrzebie zostawiać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok seriosko Fifi...Skarbie uciekam.Zapodaj mi uspokajacza do snu...a najlepiej obudź jak wszystko sie skonczy...😍cmok MAleńka😘 Gorzki...adiossss miło było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifi...nie ma sprawiedliwosci na tym swiecie a z pewnoscią nie ma ich w sądach i tym podobnych instytucjach...wolna amerykanka ,im bardziej masz gadane i cwanizne za skórą ,tym wiecej zyskujesz,i społecznie i statusowo.Malo tego,dzis nikt nie chce słyszeć prawdy ,dzis nikt nie docieka,do doopy ten swiat i tyle!wtf:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifi szffendałąm sie po kaffe i patrz co znalazłam w wierszach miłosnych czy jak tam topik się zwał...: normalnie opanował mnie spazm śmiechu i radości jak to czytałąm :D "parzy i myśli sobie No i o czym sobie dumasz, kiedy tak na mnie patrzysz? Doganiasz męskie myśli?... Skoro już wiesz, to czy i tak powinienem się przyznawać? Wszystko przecież jasne pod naszym kumaszczym słońcem. Fotografia, z której filujesz ma odjazdowe kolory, chciałbym takie mieć, kiedy pragnienia wypłowieją... OK. Zadzwonię, napiszę, zadzwonię... Nie. Przerąbałem gdzieś telefon. W kieszeni, coś drżało jeszcze wczoraj dawno wczoraj. O wpół-do położę się do łóżka. Gdybym nie mógł zasnąć wyciśnij sms-a, może uda mi się zlokalizować tę cholerną komórę. Chyba nie kumasz na stówę o czym myślę... Jak cię znam, zaczerwieniłabyś się do purpury. Zawstydzenie potrafi gryźć, że wściekły pies by skulił sztywny ogon "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifi...po raz enty opowiadałam cały ten koszmar obcym ludziom...a On?ze stoickim spokojem recytował krfa piekną bajeczkę jak to wyrwał ze szponów damskiego boksera swoją Dziunię i teraz światu pokzaują prawdziwy model "rodziny"konkubinackiej :O czekam na decyzje...ale poki co wszyscy wierzą jemu.mam jednak coraz wiecej telefonów z ludzmi,którzy chcą zeznawac przeciwko niemu.w sądach jednak nie szukaj nigdy pomocy.tam Cie zgnoją.zbłaźnią i kopną w doopę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwierz mi Fifi....każda jego podłość uchodzi,czy to jest szantaż,porwanie,groźby...człowiek,który śpi na kasie,zdobedzie kazdego w sądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem Maleńka jeszcze moment.Byłam dzis po skierowanie do ortopedy bo kocha żyć nie daje..."rodzinna" stwierdziła,ze cos sie tam dzieje ale ona nie wie co :Owtf:O zapisałą mi jakies smarowidło i przeciwbólowe.własnie wziełam bo łupać znow zaczęło wiec pewnie zaraz mnie sen zmorzy... http://www.youtube.com/watch?v=UnhaB5ZHCsU&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslałam,ze samo przejdzie...wiesz staram sie byc jak najdalej od medyków...ryczałam,zaciskałam zęby z kazdym tąpnięciem stopy,wytrzymywałam ale dzis niemal przez niemożność zrobienia kroku bez strasznego bólu,zapodziałam sie pod gabinetem medyka:O dopiero we wtorek mam ortopeddo wiec musze jakos przepekać na przeciwbólaczach...ale za to dotelepałąm sie do znajomych i miło spedziłąm wieczór :D http://www.youtube.com/watch?v=oba_WwKYH3A&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutero ide do fryzzjerro ;) dwa lata temu jedna taka spaliła mi włosy...od tego momentu non stop mam fryza do ramion i za diaboła dłuższe nie chcą byc...ide je jutero podciąć i zablondować:) wróce w fajnym humorru:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifi?jak znajdziesz jakiegos Yrurga Plastyka wolnego odeslij go do mnie :D :D:D:Dno obiecaj:D bede dobra dla niego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masaż nie...jeszcze obudzi uśpione demony hihihih;) chciałam w bikini wskoczyc (no dobra fałdki by sie ukryło ;) ) ale podobno juterro ma padac😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsssss
Czasami zaglądam tu żeby się ogrzać pozdrawiam wszystkich a diaboliczke szczególnie troche cierpliwości a trafisz jeszcze na odrobine szczęścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekhmmm jakby tu powiedziec....nawet udział w oryginale "jak dobrze wyglądać nago" nic by nie pomógł :P tu trza zreperowac to i owo:P wiem wiem,moja kumpela tez mowi,ze nie Yrurg mi potrzebny ale ktos,kto mnie pokocha...ale lusterro jest bezywzglednye:O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziunia eksa ma tzytz jak ta lala :O moze troche paskudną gębę:Pale wyposażona została niesprawiedliwie bardzo😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Demon został uspiony inaczej rzuciłabym sie na pierwszego nadchodzącego oszałamiającego Bruneta piwnookiego na ulicy i go sfatygowała nieco :O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsssss
miło mi tu u Was odpoczywam i zapominam o moich problemach a jako facet powiem Ci diaboliczko nie poprawiaj natury bo ten który Cię pokocha to pokocha cię taką jaka jesteś on zresztą gdzieś czeka na Ciebie tylko wasze drogi się jeszcze nie spotkały :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upssss.... miłe jest to co piszesz.tylko widzisz,kiedy usłyszało sie coś i jak to kobieta tez coś dopowiedziało,wychodzi dramat.moze to przez to,ze winą za koniec pewnych znajomosci i mojego zwiazku obarczyłam sferę intymną,cielesną... Fifi...u mnie pada jak z cebra...a tak chciałam wieczorem pojsc na działkę mamy i przekopać troche poletka na własną opalarnie słoneczną (drzewa tam wysokie to topless bym polatała:D ) a tu nici...kto składał w tym roku zamowienie na pogode u Szefa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsssss
Wiesz Fi Fi rozumiem ją bo ciężko jest czekać nie stety wiem coś o tym a jako ciekowostke napisze że jestem brunetem i mam piwne oczy tylko na pewno nie tym na którego czeka diaboliczka :) Diablo więcej cierpliwości :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×