Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Diabollica27

Zakamarek Ciepła-kto się dziś przyłączy???

Polecane posty

no niestety zbyt poważne tematy żebym mógł ogólnie na cafe pisać naprawde poważne ehhhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echhh no to niewiele mozna powiedziec i pomoc...nie martw sie...mowią,ze nie ma ciezaru ponad nasze siły...ze kazdy cios uczy nas pokory,otwiera na cos oczy,pozwala cos dostrzec...a czasem bywa,ze nieszczescie za nieszczesciem,cios za ciosem...im silniejsze,tym twardszą skórę miec bedziemy😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheheheh nie moge:D:D:D bedzie brzusio bolał...:( dobra nastepnym razem nie wspomnę o dżuzgawkach bo mi sie jeszcze Maleńka rozchorujesz🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje ale to nie mnie się źle dzieje i to bardzo a jeszcze dochodzą problemy zdrowotne u niej a ja k....... nie moge nic zrobić !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam bo widze że i wam humor zepsułem posiedze sobie z boku wśród miłych ludzi i poczytam może i posłucham jak coś zapodacie a Wy nie przejmujcie się bo przecież nie macie na to wszystko najmnieszego wpływu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uciekam juz...choc chwile polozenia sie do tego cholernego pustego łoża odkładam jak moge najdłuzej...zawsze bałąm sie nocy...😘😍i mnie sie Wasz humor udzielił...zawsze tak mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkjhgfdsdfghbnjmhgfd
Wy zamiast sie ogarnąć i cieszyć zyciem, cały czas sie dołujecie, zamulacie i pogrążacie w smetnych nastrojach. jesteście masochistami. nie potrafiłabym tak sie okaleczać. przestancie sie użalać i zróbcie cos z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej czy ktos mnie pamieta? Wypilem piwka i ide lulu , hej kobity palim ognisko i jutro wysylam busa powas na grlila i vnko wytrawne ,ha noto pa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłem tu na chwile bo mam spokojniejszy dzień ale pewnie reszta pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piaty element -dzieki i witam wszystkich, ja sobie leze na plazy i ogladam golasow jak swieca golymi tylkami i j***** ;) a wieczor do roboty ;(, no to czolem ,o ile tak sie jeszcze mowi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Diablo nie czytaj za dużo, książki zostaw na inną pore roku teraz szkoda wiosny :) miłego popołudnia :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze może poczytać a ławce w parku. :) jaką książkę masz zamiar dziś poczytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to niemożliwe na ławce :D za duzo znajomych bądź nie buziek do rozmowy :P nie przeczytałam nic :P aaa taka ksiazka o dziewczynie wywiezionej podstepnie do domu publicznego :P :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero zajrzałam na kaffe...miałąm dzis niezbyt miłą pogaduchę:O a co u Ciebie?lepiej?wlasnie czytałam topik szukającego kobiety...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×