Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GREEN_DAY

staram sie od 1,5 roku

Polecane posty

Olcia to wszystko jest cholernie drogie,racja.W prawdzie jeszcze nie jestem aż tak w temacie,ale troszkę się orientuję:) Co do nastrojów,tak to jest w ciąży:)Podobno często się ma zmienne nastroje. Ja dziś mam trochę roboty-szycie,a właściwie przeróbek pęłno,ale na spacer z mężem muszę znaleźć czas.Wczoraj nie poszliśmy,bo był po pracy zmęczony,ale dziś mu nie daruję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w 25 dc miałam jejeczkowanie:) ale dlatego że odstawiłam tabletki więc myślę że następny cykl będzie już normalnie. Olcia- jest to wszystko drogie ale najdroższy jest wózek, łóżeczko. My kupowaliśmy łóżeczko w hurtowni artykułów dziecięcych to zapłaciliśmy bodajże 260zł z materacykiem. Wózek 900zł nas kosztował z tym że rodzice oddali pieniążki bo powiedzieli że to prezent od nich:) ja jeszcze miałam bujaczek Fisher price fajna sprawa polecam. Mała jak wykminiła o co chodzi to sama zginała nogi i prostowała i się bujała. A może pomyślcie nad łóżeczkiem turystycznym z podwieszanym dnem. Wiem że teraz dużo ludzi kupuje zamiast drewnianego. JA mam takie i takie. Pościele są drogie wiem ja miałam 2 na zmianę. Dlatego zacznij pomału sobie już kupować to na koniec nie wywalicie tak dużo pieniążków na raz. My 3 tyg przed porodem kupiliśmy łóżeczko i wózek. Resztę miałam już w 8 miesiącu skompletowaną w 100%. Idę do sąsiadki na kawę i przed 16 po małą do opiekunki. Jutro mam pogrzeb:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Hej! Olcia, Kasia ma racje, warto zaczac komletowac rozne drobiazgi typu wlasnie posciel bo przeciez pozniej isc na raz do sklepu i wybulic tyle kasiory to az serducho boli;) Lepiej po wolutku kupowac. Zreszta co to za frajda chodzic z brzusiem duzym, plecy bola, nogi puchna a tego nie da sie ot tak wybrac. Dzieyczynki pogoda jest przeokropna, u mnie pada:-( Co prawda nie jest bardzo zimno ale tak jakos sennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Kasia pozno rzeczywiscie ta owulacja ale pewnie masz racje, po odstawieniu tabletek tak bywa. W sumie wazne ze jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się dziś przyśniło,że tempka mi spadła i @ przyjdzie,ale się okazało,ze jescze nie dziś:)U mnie słońce świeci,ale jest zimno!Papa ja uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sangria - tak bardzo mi przykro Kochana, ściskam mocno 🌼 dla Ciebie. U mnie bez zmian, przyszła @ po 26 dniach wiec w jednym miesiącu mam już druga ech...życie ******************************************************** *** ************************* NICK .........WIEK ..............OSTATNI OKRES ...............SKĄD ********************************************************* **************************** Gosiek82........28.......starania zawieszone........Pl- lubelskie, Irlandia MOONIAA123....34................15.08................... ...mazowieckie EWELA125........21.................01.09................. ....dolnośląskie AGA_TON.........26.................02.09.............. .. mazowieckie BAUBAU............36.................07.09..........PL-po morskie,Włochy INKA LINKA.......22.................09.09....................o polskie Pati................30...................09.09........... ........wielkopolskie _NETI_.............27.................19.09.............. .........lubelskie NADZIEJA86.......24.................24.09................ ......śląskie KASIULA1983.....27...............28.09............ ........małopolskie ANKA76............34................02.10............... .........śląskie KAMA26...........28................28.10................ .....dolnośląskie MALINECZKA.....28.................14.10............... .. ...śląskie atka87.............23.................15.09.............. ........dolnoslaskie SODALITE.........35................18.10................ ....Illinois kb83...............27...............24.09................ .....śląskie anulla1003........31................06.10................ ......Łódź ***************************************************** ********************* U D A L O S I E!!! ................TERMIN ...... PLEC ********************************************************* ***************** OLCIAK_LODZ.....................11.03.2011r.............. ... .. GREEN_DAY.........................09.04.2011r.......... ......... Bea...................................01.05.2011 r................... Pozdrawiam Wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie... ja dziś podłamana ...czuję nadchodzącą @...to mój 23 dzień cyklu ale brzuszek juz pobolewa jak na nią:(....przeraziłam się dziś na serio jak pomyślałam o badaniu na drożność....3 dni w szpitalu:(...bo w klinice to jakieś 500 zł:( u mnie pogoda w miarę nawet cieplej dziś troszku było....cieszę się bo zbliżają się trzy dni wolne od pracy!: ) jeśli chodzi o zakupy to mam obok siebie 2 koleżanki które właśnie kompletują wszystko bo są już w 7 m-c ciąży...więc rozumiem Twój ból Ola:) więc rzeczywiście najlepiej wszystko po trochu zbierać:) życzę Wam dużo słoneczka i humoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sangriaa przytulam Cie i ja :* tak mi przykro, że az nie wiem co napisać... Anulla, a dlaczego 3 dni w szpitalu, ja mam miec badanie drożności po @ i lekarz mi mówiła, że się jest w szpitalu po tym badaniu tylko przez kilka godzin. Chyba, że w Twoim szpitalu jest inaczej. Dopytaj dokładnie. Ja mam dziś 35 dc, a @ ani widu ani słychu. test juz zrobiłam dla formalności i oczywiście I kreska. Dziewczyny Pozdrawiam Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm...w tak mi mówiła moja koleżanka, która robiła ten zabieg jakieś 8 miesięcy temu....że musiała leżeć...nie wiem może teraz jest inaczej, oczywiście dopytam o szczegóły na razie opieram się na doświadczeniach innych. :) Teraz czeka mnie monitoring jeszcze jednego cyklu a później podobno będziemy robić drożność brrr... mnie też korci by zrobić test ale tom za wcześnie, zresztą po co się rozczarować:)...buźka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem mamą od 2miesięcy przestańcie oboje myśleć o dziecku a na pewno będziecie je mieli oczywiście musisz trafić tak jak ja w dni płodne ja trafiłam w 13 dzien po okresie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale każda kobieta jest jednak troszkę inna i w innych dniach może meć owu...a tak przestać myśleć...hm... nie jest łatwo, nie wiem co na to inne dziewczyny...:) ale dzięki za rady, pewno masz racje tylko trudne to gdy czegoś bardzo pragniesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:)Wczoraj dostałam pracę-jeśli to tak można nazwać,bo to tylko 10godz.tygodniowo,ale zawsze coś:)Mąż wracając z pracy widział ogłoszenie,że babka potrzebuje opiekunki do 5letniej dzieczynki.Więc zadzwoniłam,poszłam na spotkanie i załatwione.Od wtorku zaczynam.Mi nawet pasuje,że jest kilka godzin dziennie:)A praca jest bliziutko,w sumie 2bloki obok mnie.Przyprowadzę małą z przedszkola i mam znią tylko posiedzieć,do momentu przyjścia tej pani i tyle:)mogę ją brać do siebie,jak mi tak lepiej.Już dostałam klucze od mieszkania.Ta Pani rozwiesiła ogłoszenie,a godzinę poźniej ja już do niej dzwoniłam i się umawiałam! Poza tym dziś mam36dc,a @ brak i dziś jednak też raczej nie przyjdzie-widzę to po tempce! Chcę sobie kupić buty trekingowe,tzn.mąż mi je może teraz kupi,ale jako prezent pod choinkę:)Tylko jeszcze się nie zdecydowaliśmy na 100%,mąż też chce takie buty.Zastanowimy się! Kasia w sumie to możliwe tak mieć po tabletkach:)A co się stało,że pogrzeb masz?Bo nie wiem,czy ja coś nie doczytałam,czy nie pisałaś? Kama współczuję Ci.2@ w miesiącu...mi też się tak kiedyś zdażyło. Anulla czasem trzeba poleżeć,ale nie wiem ile na tym badaniu,bo się nie orientuję.Ale nawet jakbyś musiała 3dni poleżeć to wytrzymasz,szkoda tych 5stówek,tak mi się wydaje.A wszpitalu nie jest tak tragicznie,te 3dni wytrzymasz:) Kb jesteśmy na tym samym etapie cyklowym:)Ale ja testu nie robię:)Kicham to,bo @ i tak przyjdzie.Zawsze tak jest:) Kicia łatwo się mówi,wież mi,że ja nie raz próbowałam nie myśleć!Próbowałam znaleźć sobie jakieś zajęcie,ale nic z tego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, wcinam tosty piję kawkę i zaraz zmykam na zakupy z sąsiadkom. U nas pochmurno pada ale ciepło jest jakieś 11 stopni. Ja już prawie zdrowa jestem ale antybiotyk mam do poniedziałku i niestety muszę pracować w domu. Mimo L4 trzeba zapierdzielać ale nadgodziny sobie odejmę:) Mąż wyjeżdża na wszystkich świętych a ja zostaje w domu z córcią bo nie chce się pakować na drogę z małą. Mamy 900km więc jakoś nie cieszy mnie wizja siedzenia prawie 9 godzin a aucie zresztą jedziemy na święta ale m się najarał i on jedzie ze znajomym. Już myślałam że nie będzie jajeczkowania bo nic na to nie zapowiadało. Tylko prawa strona mnie bolała. 25 rano wstaje a tu białeczko :) więc myślę że mój cykl będzie miał z 36-39 dni. Ale to dopiero pierwsza @ po tabletkach więc nawet jej nie zaliczam jako normalna @ tylko z odstawienia. Więc jakoś do lutego pewnie mi zejdzie:) Uciekam się ubierać. Będę później. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja- gratuluje pracy! zawsze kaska się przyda. Tak ja mam dziś pogrzeb ale niestety nie jadę po pada a ja jestem na antybiotyku i nie chce się doprawić. po wszystkich świętych pójdę zapalić znicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kasia,dużej kasy z tego nie ma,ale zawsze parę groszy wpłynie! A jeśli można spytać,to kto Wam zmarł?Kurcze przykro mi!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To był reżyser i choreograf w teatrze później pracował w MOKu. Zygmunt Zdanowicz. Ile ja piwa z nim wypiłam:) kochany Zyziu. Miał 70 lat. Bardzo dobry znajomy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Czesc:) U mnie tez pochmurno ale cieplutko, otworzylam okno bo w domu zrobilo mi sie strasznie duszno. Zreszta wstalam dzis z katarem, caly nos znow zawalony, szok! A co do kataru - tak na rozweselenie... Moja siostrzenica przyszla z przedszkola i mowi do mamy: - nie zjadlam dzis obiadu moja siora na to -a dlaczego???? - bo siedzial ze mna hubert... no to moja siostra pyta -no i co z tego ze siedzal z toba hubert??? -nic tylkowisial mu taki wielki gil.... mala ma czasami takie teksty ze zwalaja z nog;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Ja nie czytam tego artykulu - widzialam go ale nie wchodzilam bo jakos nie moge teraz takich rzeczy czytac czy opgladac, chyba jestem przewrazliwiona - pozniej chodze i sie zamartwiam. Dziewczybnki po badaniu na droznosc spokojnie mozna isc do domu po kilku godzinkach. Sluchajcie zawsze jak piszecie ze wam sie @ spoznia to ja juz wariuje:P kurcze, no ktora nastepna??? a moze teraz bedzie 'wysyp'???? trzymam za wszystkie kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie Bea,nie czytaj tego jak nie czujesz się na siłach! No mnie ta @ franca wkórza,że nie przychodzi,bo jak na groby będzie trzeba jechać,to ona pewnie wtedy jak na złość przyjdzie.A po drugie trochę długo jej nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ja dzis odebralam wyniki badan i rewelacyjne to one nie sa:( mam chyba lekka anemie i w moczu ogromna ilosc leukocytow (norma to 0-3 a ja mam 15-20 czyli jakies zapalenie) i do tego nie zrobili mi badania na grupe krwi choc to bylo w skierowaniu i po dlugim weekendzie musze isc ponownie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc babeczki:) Inka nic sie nie martw - ja od samego poczatku walcze z anemia - kup sobie CENTRUM materne - ja od poczatku bralam ze wzgledu wlasnie na kiepskie wyniki i w 12 tc juz sie poprawily znacznie. Teraz za ok 3 tyg ide na kolejne mam nadzieje ze nadal beda w normie. Nadzieja, moze przyjdzie a moze nie;) Bo rzeczywiscie dlugawy robi sie ten cykl:) Artykulu tez nie czytam bo wczoraj obejrzalam film o chlopaszku chorym na raka i pol nocy spac nie moglam:( Bea... rozwalilas mnie. Dobre to bylo:-D Kasia masz racje, lepiej zostan w domku bo mimo ze czujesz ie lepiej to po antybiotyku mozez byc oslabiona po co ryzykowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis czuje sie jak stara babcia... Kluje mnie w boku - tak jakby mnie cos ciagnelo, zwlaszcza rano - ciezko mi sie wstaje i najlepiej gdyby mi ktos pomogl wstac z wyra... Masakra a przeciez jak na 5 mc to nie jestem gruba, raczej mam maly brzusio - i nie wiem co bedzie dalej hehe za jakies 2 miechy to chyba minie pol dnia zanim sie zwloke z lozka rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja, super sprawa z ta praca - zawsze to jakas odskocznia a poza tym kasa niewazne mala czy nie, przyda sie:-D No i super ze blisko - teraz jesien, dni beda brzydkie i zmine a ty nie bedziesz musiala pedzic daleko. SUPER!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia ciąża raczej to nie jest to byłby cud!Pewnie czeka mnie zaś branie jakiś leków,co mi się nie uśmiecha,bo już mnie to męczy:(Ciągle jakieś tabletki,kropelki itp ileż można?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze czasami czlowiek ma dosyc latania po lekarzach, leczenia itp. ale jak nie ma wyjscia to trzeba zacisnac zeby i heja;) A z drugiej strony - cuda sie zdarzaja wiec wiesz:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze sie wybrac do sklepu, przyniesc ziemniaki na obiadek - uporalam sie ze sprzatankiem i nie chce mi sie za nic w swiecie tylka ruszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś w moim przypadku tym razem nie wydaje mi się to możliwe z tym cudem.Cały czas czekam na@.Wczoraj mi się nawet przyśniło,że tempka mi spadła i że @przyjdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×