Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GREEN_DAY

staram sie od 1,5 roku

Polecane posty

Kama, napisz proszę więcej o tych garnkach, bo mnie zainteresowałaś. pewnie coś już wspominałaś o nich ale musiałabym przeszperać cały wątek by to odnaleźć. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga krokiety zrobione i zjedzone, zrobilam z miesem i piecz z jajkiem... A ja mam 27em i w kwietniu stuknie mi 28..oj oj moj M jest 12.5 roku starszy... o tak zakupy poprawiaja humor...lece w srode do zurichu, to pewnie cos tam kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) BEDZIE DZIEWCZYNKA:-D Bylam dzis na usg, wszystko jest w porzadku, p. dr powiedziala ze jest na 100% pewna ze to corcia:) Anulla, ja chodze do dr Walczak, tez super kobitka i tez z Madurowicxa,a dzis na usg bylam wlasnie u dr Perenc - po raz pierwszy ale uwazam ze to super babeczka, mila, usmiachnieta, za usg zaplacilam 100 zl (razem z plytka) wiec nieduzo, ogolnie slyszalam same dobre opinie na jej temat. Uporalam sie z obiadkiem, zrobilam leczo z cukinii i teraz zamierzam odpoczac troszke. Pozdrowionka, milego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam weekedowo:) Olciak gratuluje corci:) trzymaj sie cieplutko:) tyle napisalyscie ze nie nadazam z czytaniem:) ja jutro jade do pl i w poniedzialek do gina wiec napisze Wam co i jak bo stwierdzilam ze nie ma co dluzej czekac. ja nadal oprocz bolu piersi nie mam zadnych objawow, chociaz rano jak wstane i zaraz nie zjem chociazby malej kanapki to jakos mi niedobrze ale pozniej juz jest ok. odezwe sie w pon bo juto caly dzien w trasie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór! Olcia ja również gratuluję córci 🌼 bedzie oczkiem w głowie tatusia i Twoim też na pewno :) Kb83 jak ja Ci zazdroszczę tych zakupów - fajnie tak wyskoczyć i to z mężem, na arzei czekam na lepsze czasy ;) Zrobię chyba tak samo jak Aga i pójdę do fryzjera... Aga_ton - to młodzi jeszcze jesteście - spokojnie - dacie radę. Ja sie trochę boję o nas, ze jak już bedzie nas stać na leczenie, to będzie za późno - nadzieje zawsze trzeba mieć... Aga oto link do stronki- są tam dość ogólne informacje, dlatego że szczegóły są omawiane i smakowane na pokazach u klientów, ale można poczytać, a jak będziesz chciała zrobić u siebie kolację - to ja jestem mobilna i otwarta na propozycje :) http://www.pl.amc.info/index.cfm polecam jednak gorąco, bo to zakup na całe życie i inwestycja w zdrowie. U mnie teściowa jest zachwycona, a jest doswiadczoną gospodynią i mówi, ze nie zaminiłaby ich na żadne inne. A propos - kolacja się udała, goście byli zachwyceni i gorąco dyskujtują nad możliwoscią zakupu. :) Także dzieje się - ja czekam Miłego weekendu pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia - HEHEH WIEDZIAŁAM!! ja zawsze mam nosa do dziewczynek:) u nas też już w 5 miesiącu lekarz wiedział na 100% że córcia. Ja dalej zdycham:( Zuzia już nie ma kataru a ja dalej się męczę kaszle jak gruźlica bo mi wszystko się odrywa. Zastanawiam się czy nie pójść jutro po pracy do lekarza. Na razie robię co drugi dzień syrop z cebuli i pije ja i mała. 13 listopada idziemy na 30 do naszej sąsiadki a mojej bardzo dobrej koleżanki jakieś propozycje na prezent? Pogoda nieciekawa, mąż je śniadanko i ogląda formułę, ja w piżamie z kawą przy kompie a córka w piżamie lata i gra na flecie:) współczuje sąsiadom:) Sangriaa- gdzieś czytałam że jeśli jest ciąża z mdłościami bądź wymiotami jest 99% że ciąża jest zdrowa i się nie poroni. Mi na mdłości pomagała guma miętowa bo trzymało mnie całe dnie. Będzie dobrze, powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny niedzielnie :) Wczoraj tak jak pisałam spotkalismy się, ze znajomymi i wrócilismy gdzieś po pierwszej. Dawno tak sie nie uśmiałam :) Zapomniałam na chwilę o wszystkich zmartwieniach. Dziś nareszcie poszłam do kościółka, bo jakos sie ostatnio rozleniwiliśmy i kilka niedziel nie bylismy. Jakos tak mi się lżej na duszy się zrobilo :) Co do wieku, to ja we wrzesniu, skończyłam 27 latek, a mąż jest 4 lata starszy, więc najmłodsi też już nie jesteśmy :) Dziewczyny zazdroszczę tym moim znajomym, że tak spokojnie podchodza do tematu przyszłego dzieciaczka. Koleżanka jest w tym samym wieku co ja i w 2011 będą brali ślub, a nie mają jeszcze takiego ciśnienia na dziecko jak my tzn chyba, bo wprost o tym nie rozmawialiśmy, ale wiecie same jak to się w różnych tematach o dzieciach mówi. Kama nie martw się za jakis czas też wyskoczysz na jakieś zakupki:) ja już moje zrobiłam na konto przyszłego stażu, więc teraz też przez dłuższy czas trzeba będzie sie powstrzymać, a jeszcze mąz też musi sobie buty na zime kupić i choc mamy małe mieszkanko to przydałoby sie jeszcze tyle rzeczy w nim zrobić. Dziewczyny z tym fryzjerem to świetny pomysł. Mogę Wam polecić stronkę, która wczoraj pokazała mi koleżanka u, której byliśmy - www.grupon.pl , można znaleźć oferty na takie babskie uslugi o wiele taniej. Zreszta same poczytajcie i dajcie znać co o tym myslicie, bo ja dopiero się tam zarejestrowałam, więc zobaczymy czy cos znajdę dla siebie. Olcia czyli miałyśmy rację, gratuluję serdecznie córci :) :) :) A macie już jakiś pomysł na imię? Gdybyśmy my mieli córeczke to ja chciałabym, żeby była albo Emilia, albo Liliana, albo Alicja. Co do chłopca to marzy mi sie Antoni po ukochanym dziadziusiu, ale za duzo się ich narobilo, wię nie wiem. Ehh...Chciałaby mieć juz ten problem :) z wyborem imienia. Pozdrawiam Was cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki, Dziekuje za gratulacje i mile slowa:) Jesli chodzi o imie to bedzie problem hehe - ja chcialabym nazwac corcie Iga a moj maz Patrycja... Mamy dylemat pewnie ani tego ani tego nie wybierzemy. Posluchajcie, jednak intuicja mi rowniez dobrze podpowiadala - nie myslalam nad imieniem dla chlopca... Czyzby przeczucie? Jak wam minal weekend? My bylismy u rodzinki, niedawno przyjechalismy, ja usiadlam teraz z herbatka i czytam co tam napisalyscie;) Przyjemnej nocki:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry,ja dziś teraz piję kawkę,ktoś jeszcze?:) Mi też zakupky ostatnio poprawiły humor:)Czasem też nowa fryzura na mnie lepiej podziała,a niedługo znów muszę skrócić włosy,bo bardzo szybko mi rosną!Oststnio co miesiąc je podcinam! Olcia gratuluję córci:)Mi bardziej podoba się Patrycja,ale też Dagmara bardzo mi się podoba,Justyna,Magda,Marta,Martynkaitp.a do chłopca?Damian,Michał,Paweł itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki....jak tam samopoczucie?...ja w pracy po urlopie pierwszy dzień...okropnie się czuję tu...:( humorek więc średni....ale kupiłam sobie botki w sobotę więc troszkę mi przyjemniej się zrobiło:) a jeśli chodzi o imiona dla dzieci...hmm:) nadzieja taki miły temat poruszyła (wraz z Olą)....moim faworytem jest LENA, a może będzie też Antosia:)...innych nie obstawiam...jeśli chodzi o chłopczyków to jakoś mniej o tym myślę...:) ale może Szymon.?....pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) na 16.30 mam wizyte i kurcze tak sie boje jakbym pierwszy raz w zyciu do gin szla:( jak wroce to Wam napisze ale ten stres mnie zje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was :) Inka Linka ja trzymam również kciuki :) Będzie wszystko dobrze, zobaczysz :) Mnie też by się fryzjer przydał, może się też wybiorę ale dopiero za jekieś parę tygodni, bo na razie wszystkie fundusze wydałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. ja nic sie nie dowiedzialam, bo jest pecherzyk ciazowy ale nie ma zarodka,bijacego serduszka:( wiec ciazy nie potwierdzil i kazal przyjsc za 2tyg ale nie wiem co myslec bo wg OM to 7tc wiec juz powinno byc cos widac. jestem zalamana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze...nie wiem co napisać, bo się nie znam tak...a może iść do innego lekarza jeszcze dodatkowo?...trzymaj się inka linka może jakaś dziewczynka zna się lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Często zdarza się, że ciążą jest "młodsza" niż wynikałoby z obliczeń. Powodem jest możliwość opóźnienia się owulacji, czasami bardzo znacznego.- coś takiego znalazłam na innym forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie. u mnie bez zmian. @ nadal nie ma,czekam do srody i testuje- chyba ze przyjdzie szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry,ja spać nie mogę:(Wczoraj było ciężko i to chyba przez te wszystkie myśli,co w głowie siedzą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Czesc dziewczyny:) Troche mnie nie bylo na forum, bylam ostatnio strasznie zabiegana i mam tyle do przeczytania ze jestem w szoku;) Inka linka, musisz uzbroic sie w cierpliwosc. Dlatego wlasnie kiedys pisalam ze nie warto pedzic szybko do lekarza, lepiej poczekac zeby oszczedzic sobie takich nerwow. Niestety czesto tak jest ze na poczatku nic nie widac, tzn jest pecherzyk ale nie zobaczysz zarodka i nabijasz sobie glowe a pozniej okazuje sie ze wsio jest oki i niepotrzebnie sie denerwowalas. Zycze ci tego z calego serca, zeby sie okazalo ze to tylko wiele halasu o nic. Musisz jakos wytrzymac ten ciezki czas i postarac sie w miare mozliwosci nie denerwowac sie, bo tym dzidzi nie pomagasz. U mnie na pierwszym usg tez bylo widac 'plamke' zero zarodka, tylko jakis cien. Pozniej wszystko sie wyjasnilo:) Trzymam kciuki!!! OLCIA, gratki!!!! Kurde fajnie ze bedziesz miala dziewczynke, zreszta chcieliscie corunie:-)))) Ja bym sie skusila na małą Igunie, ale to wasza decyzja, bedziesz musiala jakos przekonac meza;) Nadzieja, zbliza sie zmutny czas, to pewnie dlatego. Ja tez dzis niespokojnie spalam, nie wiem dlaczego. Ogolnie ostatnio mialam dosc nerwowy okres, moze to przez to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Kasiu ciezko doradzic z prezentem. Nie wiem ile kasy chcesz przeznaczyc to po pierwsze a po drugie nie wiem jakie prezenty kolezanka lubi... Czy cos praktycznego czy wrecz odwrotnie. Ja zawsze mam dylemat, wole poprostu spytac bo nie lubie dawac komus kasy - to tak jakbym szla na latwizne a poza tym ktos pozniej wyda pieniadze na zarło hehe i nie bedzie mial pamiatki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Atka, kciuki zacisniete!!!! Trzymam z calej sily!!! Kasiu, sle moce i sily do walki z chorba wstretna. A siooo te wszystkie przeziebienia, ja tez pociagam znow nosem. Kuruj sie kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bea pewnie tak!Szkoda gadać ostnio snuję się po domu jak cień,jestem to jestem.Ciągle bym tylko spała,o 9.30nawet ciężko mi się z wyrka zwlec,a jak wstanę to jestem nieprzytomna!Śpię koło 8-9godz.Ale nawet jak spałam krócej,to efekt był podobny:(Nie wiem czemu. Inka nie martw się na zapas,może to nic takiego,tak jak pisza dziewczyny!Wiem,że to jest stresujące,ale postaraj się aż tak bardzo nie martwić!Głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wicie co?Byłam na łowach w szmateksie,żeby się odstresować i kupiłam sobie spodnie z H&M za 14zł.i 2 bluzki,ale już nie oryginalne hehe.Kurde ostatnio też kupiłam 2 bluzki z H&M.Kto by pomyślał?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim! Nic tak nie poprawia humoru jak udane zakupy hihi:P Ja tez zawsze jestem zadowolona jak uda mi sie cos fajnego zakupic, nawet jakas pierdole. Ja tez tak moge spac, najgorsze jest to ze przychodzi godzina 9, 9.30 a ja juz ziewam i jestem do niczego - moglabym sie walnac do wyra i spac. To chyba przesilenie jesienne albo poczatki jakiejs depresji jesiennej:( Rano tez ciezko mi sie zwlec z lozka a w ciagu dnia jestem senna. No coz, dziewczynki trzeba to jakos przetrwac. Olcia, super wiesci. Podobno rodzi sie wiecej chlopcow ostatnio takze masz szczescie bo chcueliscie coreczke;););) Atka, powodzonka!!! Moze @ nie przyjdzie???? Ja zamowilam juz kwiatki na wszystkich swietych, kupilam znicze, musze sie jeszcze wybrac na cmentarz i pomoc mamie w porzadkach. Na szczescie nie musimy nigdzie daleko jezdzic, cemntarz mamy prawie pod nosem, 15min drogi pieszo. A gdzie sie podziewa reszta dziewczyn??? Co porabiacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati jakoś sobie trzeba radzić na te przykre dni,chociaż to tylko chwilowa poprawa humoru:(Ja ostatnio zaczęłam szperać po szmateksach,bo fajne rzeczy można kupić,oryginalne i za grosze:)Teraz dopiero się przyjrzałam,że ta jedna bluzka też jest z H&M:)Noralnie by mnie nie było stać na takie firmówki!Teraz się biorę za prasowanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie, jakos trzeba sobie radzic;) Ojjjj prasowanie, ble! Nienawidze!!!! Sama mam troche rzeczy do prasowania i leza sobie w szafce i czekaja na wene:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się też nie chce,ale coś trzeba robić,żeby nie myśleć i nie zwariować.Poprasuję i obiad będę robić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześc dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×