Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GREEN_DAY

staram sie od 1,5 roku

Polecane posty

nadzieja - trzymam kciuki żeby nie bolało, jak wrócisz do domu daj znać, 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Olcia jak miło, że jesteś już z nami i Ty i Igusia!!! gratuluję i ciepło przytulam!!! Nadzieja trzymaj się kochana! a u mnie już chyba oki...wstręciucha przyszła jak tylko się obudziłam na wiosce:)...ale jakaś skromna była:P...choć brzuch bolał jak oszalały...więc cóż teraz od nowa trza godzić się z porażką i z trudnościami:)... Bea zyczę dużo zdrówka mamie!!! trzymajcie się kochane:)...ciekawe jak tam nadzieja....myslę o Tobie i trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
********************************************************* *************************** NICK .........WIEK ..............OSTATNI OKRES ........SKĄD ********************************************************* **************************** GOSIEK82....28...starania zawieszone......Pl- lubelskie, Irlandia EWELA125........21.................01.09................. ....dolnośląskie AGA_TON.........26.................02.09.............. .. mazowieckie BAUBAU............36.................07.09..........PL-po morskie ATKA87.............23.................15.09.............. ......dolnośląskie _NETI_.............27.................19.09.............. .........lubelskie KASIULA1983.....27...............28.09............ ........małopolskie ANKA76............34................02.10............... .........śląskie KAMA26...........28................28.10................ .....dolnośląskie MOONIAA123....34................03.11.........13 cykl... ........maz. ANULEK_24.........24...................03.11............. podlaskie MALINECZKA.....28.................10.11.............. .. ...śląskie MIESIĄCZKA ROK 2011 KB83...............27...............22.02................ .....śląskie ANULLA1003........31................16.01............... ......Łódź _KaSiA_...........27...........15. 02..............zachodniopomorskie MAMA URWISA.....28..............25.01.....................małopolskie NADZIEJA86.......24...............31.01................ ......śląskie SODALITE.........35.............8.02.................. ....Illinois ***************************************************** ********************* U D A Ł O SI Ę!!! ................TERMIN ...... PŁEĆ ********************************************************* ***************** OLCIAK_LODZ.....................11.03.2011r......córeczka GREEN_DAY.........................09.04.2011r.......... ......... BEA.................................... 26.05.2011 r .......synek INKA LINKA............................16.06.2011r................ .. PATI....................................09.06.2011r...... ............... ***************************************************************************************** NASZE NARODZONE MALEŃSTWA ***************************************************************************************** OlciaK_LODZ......Iga.....04.03.2011..........3500g........54cm.....cc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
********************************************************* *************************** NICK .........WIEK ..............OSTATNI OKRES ........SKĄD ********************************************************* **************************** GOSIEK82....28...starania zawieszone......Pl- lubelskie, Irlandia EWELA125........21.................01.09................. ....dolnośląskie AGA_TON.........26.................02.09.............. .. mazowieckie BAUBAU............36.................07.09..........PL-po morskie ATKA87.............23.................15.09.............. ......dolnośląskie _NETI_.............27.................19.09.............. .........lubelskie KASIULA1983.....27...............28.09............ ........małopolskie ANKA76............34................02.10............... .........śląskie KAMA26...........28................28.10................ .....dolnośląskie MOONIAA123....34................03.11.........13 cykl... ........maz. ANULEK_24.........24...................03.11............. podlaskie MALINECZKA.....28.................10.11.............. .. ...śląskie MIESIĄCZKA ROK 2011 KB83...............27...............22.02................ .....śląskie ANULLA1003........32................12.03............... ......łódzkie _KaSiA_...........27...........15. 02..............zachodniopomorskie MAMA URWISA.....28..............25.01.....................małopolskie NADZIEJA86.......24...............31.01................ ......śląskie SODALITE.........35.............8.02.................. ....Illinois ***************************************************** ********************* U D A Ł O SI Ę!!! ................TERMIN ...... PŁEĆ ********************************************************* ***************** OLCIAK_LODZ.....................11.03.2011r......córeczk a GREEN_DAY.........................09.04.2011r.......... ......... no tak trzeba uaktualnić:) BEA.................................... 26.05.2011 r .......synek INKA LINKA............................16.06.2011r................ .. PATI....................................09.06.2011r...... ............... ********************************************************* ******************************** NASZE NARODZONE MALEŃSTWA ********************************************************* ******************************** OlciaK_LODZ......Iga.....04.03.2011..........3500g....... .54cm.....cc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo własnie coś popitoliłam już poprawiam:) ********************************************************* *************************** NICK .........WIEK ..............OSTATNI OKRES ........SKĄD ********************************************************* **************************** GOSIEK82....28...starania zawieszone......Pl- lubelskie, Irlandia EWELA125........21.................01.09................. ....dolnośląskie AGA_TON.........26.................02.09.............. .. mazowieckie BAUBAU............36.................07.09..........PL-po morskie ATKA87.............23.................15.09.............. ......dolnośląskie _NETI_.............27.................19.09.............. .........lubelskie KASIULA1983.....27...............28.09............ ........małopolskie ANKA76............34................02.10............... .........śląskie KAMA26...........28................28.10................ .....dolnośląskie MOONIAA123....34................03.11.........13 cykl... ........maz. ANULEK_24.........24...................03.11............. podlaskie MALINECZKA.....28.................10.11.............. .. ...śląskie MIESIĄCZKA ROK 2011 KB83...............27...............22.02................ .....śląskie ANULLA1003........32................12.03............... ......łódzkie _KaSiA_...........27...........15. 02..............zachodniopomorskie MAMA URWISA.....28..............25.01.....................małopo lskie NADZIEJA86.......24...............31.01................ ......śląskie SODALITE.........35.............8.02.................. ....Illinois ***************************************************** ********************* U D A Ł O SI Ę!!! ................TERMIN ...... PŁEĆ ********************************************************* ***************** OLCIAK_LODZ.....................11.03.2011r......córeczk a GREEN_DAY.........................09.04.2011r.......... ......... BEA.................................... 26.05.2011 r .......synek INKA LINKA............................16.06.2011r................ .. PATI....................................09.06.2011r...... ............... ********************************************************* ******************************** NASZE NARODZONE MALEŃSTWA ********************************************************* ******************************** OlciaK_LODZ......Iga.....04.03.2011..........3500g....... .54cm.....cc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry...:) widzę Kasia, że ostatnio my się regularnie odmeldowujemy reszta dziewczyn śpi:).... nadzieja daj jakiś znak:)...cały czas myślę jak tam, co tam...buźka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może zatrzymali ją w szpitalu jeszcze po zabiegu? no nic trzeba tylko czekać kiedy się odezwie. Rozmawiałam z siostrą chyba zdecydują się na in-vitro. anulla - strażniczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam poranne ptaszyny:) ja dopiero wstalam...mialam ciezka noc:o nadziei jeszcze nie ma? mam nadzieje ze u niej wszystko dobrze. uciekam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Kasia strażniczki:P... ale!ale! Inka się na chwilę pokazała:)...odeśpij kochana w dzień tę złą noc jeśli masz taką możliwość... Kasia a siostra miała już inseminacje?...bo już nie kojarzę ( ale chyba tak...tylko napisz ile razy podchodziła do tego), a jest jakaś diagnoza jesli chodzi o jej stan zdrowia czy męża, w sensie mają jakieś zaburzenia czy po prostu nie zachodzą w ciążę?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulla - siostra poroniła w 12 tyg pierwszą ciążę jakieś 1,5 roku temu, później wyszło że ma torbiele endometrialne miała operację, następnie przyjmowała 3 miesiące zastrzyki na endometriozę wyleczyła się. Badania ma ok czyli prolaktynę tarczycę itp. Jej mąż ma bardzo dobre wyniki. Miała 2 razy inseminacje teraz odpuściła i chyba na in vitro się zdecydują chociaż jej mąż był sceptyczny ale dał się przekonać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha...nie chcą już inseminacji próbować?..ja słyszałam, że to niestety trzeba kilka razy by był efekt:(...ja na razie w ogóle zastanawiam się nad inseminacją, tzn pewnie skorzystam z tego, ale jeszcze nie teraz....choć kto wie co życie pokaże...:) rozumiem, że siostra już nie chce się dręczyć kombinować...ale podziwiam ja się tego boję i to już ostateczność jak dla mnie ( in vitro)...na ten moment w ogóle nie biorę tego pod uwagę...ale znów, wszystko może się zmienić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej lekarka powiedziała że jak trzeba będzie to 7 razy pod rząd inseminacja ale siostra odpuściła po 2 razie stwierdziła że jest to bardzo upokarzający zabieg, ma dość tego clo i ogólnie stresu. Ja mam koleżankę która starała się z m o dziecko 7 lat, miała 2 inseminacje ale jej m miał bardzo słabe nasienie. Zdecydowali się na in vitro w sierpniu byli w klinice w Łodzi, udało się za pierwszym razem i za 3 tygodnie rodzi chłopca i dziewczynkę. Ja jestem bardzo za in vitro też siostrze powtarzam żeby się zdecydowali i chyba tak zrobią. Mojej przyjaciółki siostra ma 26 lat wszystkie możliwe badania i zabiegi miała teraz podchodzi pierwszy raz do inseminacji i powiedziała że 2 razy podchodzi za 3 razem już będzie in vitro bo stwierdziła że nie ma na co czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) na wstepie wielkie buziaczki dla kasi za porady:) mysle ze za tydzien wyjde z mala na spacerek. dzis mam jakiegos dola, rano obudzilam sie i puls znow ok 100 na dzien dobry...oprocz tego jakies dziwne kolatanie serducha, nie wiem czy to wina stresu, ktorego ostatnio bylo sporo... no ale nie truje wam. nadzieja ma dzis badanie??? jej, trzymam kciuki zeby wszystko bylo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulla - to wiesz jest każdego indywidualne podejście jedni są za inni przeciw każdy ma swój rozum i sumienie. ja jestem bardzo za bo widzę jak ta moja koleżanka jest szczęśliwa że dzięki in vitro będą mieli dwójkę swoich wypragnionych dzieciaków. Szczerze nawet 1% swojego podatku mogłabym oddawać co miesiąc :) na zrefundowanie in vitro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym sie chyba zdecydowala na in vitro oczywiscie jesli nie byloby problemow z kasa na ten cel bo to czekanie dobija... wiec jesli wiadomo ze sa marne szanse na zajscie w ciaze w sposob naturakny i ktoras z kolei inseminacja sie nie powiodla to na co czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia - wczoraj miała ale nie odzywa się może jeszcze w szpitalu. Jak byś miała jakieś pytania wal śmiało zawsze coś spróbuje doradzić chociaż moja teraz przechodzi bunt 3 latka i cały czas ma kaprysy:) (ona tak mówi że ma taki kaprys)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mam w rodzinie pare ktora zdecydiowala sie na in vitro i maja super blizniaki, ale szanuje zdanie tych, ktorzy sa przeciw, kazdy ma prawo do swojego zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem za in vitro kochane:)...tylko na tę chwilę raczej mnie na nie nie stać:(...ale ogólnie uważam, że dobrze, że jest taka możliwość bo dzięki niej pary, które długo czekają na dzidzię mogą spełnić to marzenie...więc wiecie u mnie chyba bardziej chodzi o wątek ekonomiczny:)...a i pewno o to, że na razie boję się dopuszczać myśli, że będę musiała robić in vitro czyli, że nie zajdę naturalnie...takie tam dylematy, które pewno zweryfikuje życie:)... Witaj Olcia....jak się czujesz jako młoda mamusia? jak tam kruszynka?:)... ja dziś pewno zajrzę dopiero wieczorem więc mocno ściskam i mam nadzieję, że Nadzieja już się odezwie:)...trzymajcie się buziaki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corcia ok gorzej ze mna, musi minac sporo czasu zanim dojde do siebie... mala budzi sie na jedzonko co 3 godzinki w nocy i oglolnie jest grzeczniutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olcia - trzymam kciuki żeby szybciutko ci poszło, super że mała je śpi i tak w kółko jak dużo śpi to rośnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, A mnie dzis od rana boli glowa:( Taka byla fajna pogoda a tu ochlodzilo sie i zrobilo ponuro. Do tego mam niskie cisnienie i chodze jak pijana. Olcia potrzeba czasu zwlaszcza po operacji zeby dojsc do siebie, nie martw sie, bedzie dobrze. Nadzieja daj znac co u ciebie, mam nadzieje ze wszystko w porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka linka jak sie czujesz? Mam nadzieje ze wszystko przeszlo. Anullla rzeczywiscie czasami czlowiek by sie zdecydowal na in vitro i najgorzej jesli funduszy brak... Sam fakt ze nie udaje sie zajsc w ciaze jest okropny a do tego jeszcze dochodza wzgledy czysto ekonomiczne to juz wogole porazka. Moi znajomi odkladali kaske, wzieli kredyt, fakt maja mala kruszynke ale i wyrzeczen bylo sporo. ale w takiej sytuacji pieniadze przestaja sie liczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziś wróciłam do domu,jajowody drożne,bolało trochę,ale dało się znieść ból.Teraz trochę brzuch boli.Nadrobię czytanie co naskrobałyście,jak będe mieć chwilkę. A narazie gratulacje dla Olci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadzieja - super że już jesteś i świetnie że wszystko w porządku:) najważniejsze że już po i nie bolało tak mocno:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobity:D caly dzien na dworze... w koncu odkurzylam auto ale juz nie dalam rady go umyc bo plecy tak mnie bola..jak nie wiem co:) w czwartek jedziemy do mojej siostry. w koncu zobacze tego malego brzdaca. nie wiedzialam kompletnie co mu kupic bo wszystko ma po rodzenstwie wiec kupilam dwie duze paczki pampersow, w koncu teraz ida jak woda a do najtanszych nie naleza bea dzieki, u mnie wszystko dobrze:) nadzieja no to wspaniala wiadomosc:) Olcia super, ze mala grzeczna. Moja siostra tez mowi ze synek grzeczny, budzi jej sie tylko raz w nocy ok 4 lub 5 takze zle nie ma ja tez jestem za in vitro i gdybym miala problemy z zajsciem w ciaze i co najwazniejsze, gdybym miala mozliwosci finansowe to tez bym sie zdecydowala uciekam rozprostowac kosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×