Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GREEN_DAY

staram sie od 1,5 roku

Polecane posty

Czesc babeczki:) Wzielam sie dzis za suszenie cytryn i pomaranczy na choinke - mam juz ubrana ale dowiesze sobie jak wyschna, czy wy kiedys cos takiego robilyscie? Nie wiem jak to suszyc zeby sie nie powyginalo... Pozniej prysne brokatem w sprayu i troszke bedzie ta moja choinka weselsza:))) Mam do was pytanko, wzrasta VAT, podobno na artykuly dzieciece nie, ale skoro paliwo, prad pojdzie w gore to pewnie wszystko zdrozeje, czy myslicie ze rzeczy typu lozeczka, piosciel wozki itp tez beda drozsze? Wiecie, w sumie jak sie wszystko do kupy zbierze to nawet mala podwyzke sie odczuje... Nie mam dzis pomyslu na obiadek:( Chyba zamowie pizze i na tym sie skonczy bo nic mi do glowy nie przychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, kb83:), OlciuK:) Faktycznie, u Was jest bardzo miło, a teraz to nawet zapachniało potrawami.... Czytam o potrawach, które wymieniacie i przyznam, że nigdy nie jadałam klusek zmakiem:(, chyba kiedyś zrobimy, skoro zachwalacie:) Za to ja mam też taką oryginalną potrawę wigilijną, którą robiła jedna zmoich babć - kasza ze śliwkami... To jest kasza gryczana z suszonymi śliwkami i powidłem domowej roboty, wszystko wymieszane i podawane na zimno z lodówki.... Smak specyficzny i nie każdy tę potrawę uwielbia, ale ja tak:):):) polecam:) Olciu, wracając do materacyka:). Najważniejsze, żebyś sprawdziła, czy dany materacyk się nie wygniata i czy dziecko się na nim nie poci, to wszystko. Przyznam, ze ja z mojego dopiero teraz będę rezygnować, bo synek uwielbia łóżeczko i jeszcze nie przestawiliśmy go na normalne łóżko. Co najważniejsze, materacyk jest jak nowy, nie stosowaliśmy poduszki, tylko mały spi od początku na prześcieradełku i pieluszce flanelowej pod głową i jest super, materacyk w ogóle nie wygnieciony i oddychający. A co do "macania" łóżeczek, to my "pomacaliśmy" w sklepie i poszukaliśmy tego samego modelu na allegro:), na zasadzie wilk syty i owca cała:) Kasiu, fajnie napisałaś o naszych maluchach, bo faktycznie dzieli ich malutka różnica wieku, pomimo innego rocznika.... Mój synek do tego urodził się 11 dni przed terminem:), więc do końca nie było wiadomo, w którym roku się urodzi, bo termin był na 29 grudnia:) Powiem Wam dziewczynki, że w ogóle mam dziś dobry humor, bo dziś ostatni dzień przed Świętami idę do pracy... Co prawda kończę o 20.30, ale za to, wracam dopiero 3 stycznia:) Pozdarwiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pytam was o to bo wczoraj odwiedzila nas tesciowa i powiedzielismy ze jedziemy po wozek za tydzien a ona te swoje bzdury ze nie wolno, ze ona by nie kupowala i takie tam bo to jeszcze roche czasu do konca marca:((( Wkurzylam sie bo nie lubie jak ktos takie rzeczy gada, pozniej mysle i mysle, cholera niby nie jestem przesadna ale jak ktos tak truje ciagle to... Buuuuu. Jestem w kropce. Moja tesciowa czasami nie zastanawia sie co mowi, zaczela opowiadac straszne historie i na koniec dodala ze ona by na 100% sie wstrzymala do porodu z wozkiem:((((((((Sorry ze was tak mecze i zanudzam problemami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc mamo urwiska:) my lozeczko znalezlismy w hurtowni i cwna jest prawie taka sama jak na allegro wiec nie ma sensu kupowac na aukcji - roznica 10 zl tylko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja na razie tylko na chwilunie, zmykam na zakupy. Olcia, nie przejmuj sie tym co gadaja, kupuj i juz.nie ma co wierzyc w takie bzdety:) ma wzrosnac podatek i ceny napewno pojda w gore ale z drugiej strony wejdzie nowa kolekacja wiec moze ta z 2010 stanieje??? ciezko wyczuc. buziaki dla was!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia - mówiłam Ci nie słuchaj teściowej! w ogóle się dziwie że Twój m albo Ty nie powiedziałaś jej żeby zamilkła. jak można opowiadać takie historie ciężarnej a poza tym nie wierz w żadne opowieści zabobony. Co m będzie sam biegał kupować wózek bo ty właśnie będziesz rodzić. Nie bądź podatna na to co gada teściowa, niech sobie pogada. Moja mama też mówiła a ja jednym uchem wpuszczałam drugim wypuszczałam i tak robiłam po swojemu:) Ja jeszcze 2 godziny i wracam dopiero 3 stycznia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhaa
nadziejaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ty szmato ja cie znam nic nie robisz tylko na necie siedzisz i pierdoly pociskasz starczko wielka jestes przemadzrzała za bardzo hahahahahahahhahahahahahahahahahahahaahahahahahahahhahaahaahahahahahahahahahahahahahahahaahhahhahahahaahhahhahahahahahahahahhhhhahaahhahahaaah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olciu, Moja teściowa, jak powiedziałam w pewnym momencie, że poinformowałam w pracy o ciąży, stwierdziła, że to dużo za wczesnie, bo nie wiadomo co się może stać. WTedy machnęłam na to ręką, bo jakoś nawet złe myśli nie przechodziły mi przez myśl. Jak kupowałam wózek, to komentowała moja mama...,że jeszcze nie powinniśmy itp... Niczym się nie przejmuj i rób to co uważasz za stosowne. Notabene zakupy zaczęłam na wcześniejszym etapie ciąży niż Ty i jakoś wcale to dziecku nie zaszkodziła. Wypuść te uwagi drugim uchem i w żadnym razie o nich nie rozmyślaj. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) a u nas odwilz:( szkoda bo na swieta pewnie sniegu nie bedzie. pamietacie jak Wam pisalam o tym oszuscie ktoremu wyslalam pieniadze za zalatwienie pracy? dostalam wezwanie na komisariat dzis na 18. kazali wydrukowac wszystkie maile od niego i podac jego dane. na szczescie wszystkiego nie kasowalam ale nie mam tych druczkow potwierdzajacych przelew wiec niestety kasy nie odzyskam..no coz trudno. wazne ze go zlapali Olcia ja tez w zabobony nie wierze ale wlanie tak jak mowisz, jak ktos zaczyna marudzic nad glowa to sie pozniej mysli rozne rzeczy. ja jeszcze nic nie kupuje, zaczne od lutego i tez pewnie tesciowa bedzie mi marudzic no ale trudno:) jakos bede musiala to przezyc:) Mamo Urwiska co do tych klusek z makiem to polecam:) tylko koniecznie musi byc makaron domowej roboty bo inny nie smakuje:) tutaj na slasku tez tej potrawy nie znaja i praktycznie mialam jej nie robic ale moj mnie poprosil bo nigdy nie jadl wiec mu zrobie. moze bedzie mu smakowac:) uciekam robic obiadek. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WPADAM I sie w tabelce zapisuje. Zdrowych i Wesolych Swiat i spelnienia marzen! Pa! ********************************************************* *** *************************** NICK .........WIEK ..............OSTATNI OKRES😠 ...............SKĄD ********************************************************* **************************** GOSIEK82........28......starania zawieszone........Pl- lubelskie, Irlandia EWELA125........21.................01.09................. ....dolnośląskie AGA_TON.........26.................02.09.............. .. mazowieckie BAUBAU............36.................07.09..........PL-po morskie PATI...............30...................09.09........... ........wielkopolskie ATKA87.............23.................15.09.............. ........dolnoslaskie _NETI_.............27.................19.09.............. .........lubelskie NADZIEJA86.......24.................24.09................ ......śląskie KASIULA1983.....27...............28.09............ ........małopolskie ANKA76............34................02.10............... .........śląskie KAMA26...........28................28.10................ .....dolnośląskie MOONIAA123....34................03.11.........13 cykl... ........maz. ANULEK_24.........24...................03.11............. podlaskie MALINECZKA.....28.................10.11.............. .. ...śląskie ANULLA1003........31................25.11................ ......Łódź MAMA URWISA.....28..............26.11.....................małopo lskie _KaSiA_...........27................17.12................ zachodniopomorskie SODALITE.........35.............14.12................... ....Illinois KB83...............27...............21.12................ .....śląskie ***************************************************** ********************* U D A L O S I E!!!😴 ................TERMIN ...... PLEC;):):D ********************************************************* ***************** OLCIAK_LODZ.....................11.03.2011r......córeczk a😴 GREEN_DAY.........................09.04.2011r.......... ......... BEA.................................... 26.054.2011 r .......synek:classic_cool: INKA LINKA............................16.06.2011r............... ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
************************************************************ *************************** NICK .........WIEK ..............OSTATNI OKRES ...............SKĄD ********************************************************* **************************** Gosiek82........28......starania zawieszone........Pl- lubelskie, Irlandia EWELA125........21.................01.09................. ....dolnośląskie AGA_TON.........26.................02.09.............. .. mazowieckie BAUBAU............36.................07.09..........PL-po morskie Pati................30...................09.09........... ........wielkopolskie _NETI_.............27.................19.09.............. .........lubelskie NADZIEJA86.......24.................24.09................ ......śląskie KASIULA1983.....27...............28.09............ ........małopolskie atka87.............23.................15.09.............. ........dolnoslaskie ANKA76............34................02.10............... .........śląskie KAMA26...........28................28.10................ .....dolnośląskie kb83...............27...............24.09................ .....śląskie anulla1003........31................22.12................ ......Łódź MOONIAA123....34................03.11.........13 cykl... ........maz. anulek_24.........24...................03.11............. podlaskie _KaSiA_...........27................17.12................ zachodniopomorskie MALINECZKA.....28.................10.11.............. .. ...śląskie SODALITE.........35.............16.11................... ....Illinois ***************************************************** ********************* U D A L O S I E!!! ................TERMIN ...... PLEC ********************************************************* ***************** OLCIAK_LODZ.....................11.03.2011r......córeczk a GREEN_DAY.........................09.04.2011r.......... ......... Bea...................................26.054.2011 r .......synek inka linka.............................16.06.2011r............... ...... wesołych Świąt dziewczynki!...spełnienia marzeń...tych najskrytszych...buźka pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny:) Dzis czeka mnie dzien pracowity, gotuje bigosik i biore sie za ostatnie porzadki. A pogoda za oknem nie nastraja:( Olcia, trzeba to olac, ludzie 'starej daty' sa przewrazliwieni, wierza w jakies zabobony ktore nie wiem kto i po co wymyslil, nie ma sie co przejmowac. Niech sobie mowia, bo mowic będa ale ty nie bierz sobie tego do serca i juz:) Znam dziewczyne ktora juz w 5 miesiacu zakupila wozek bo akurat byla jakas mega promocja - i co? I nic sie nie stalo:) Odnosze wrazenie ze komus bardzo przeszkadza to ze nasz topik to miejsce gdzie panuje super atmosfera, nie klocimy sie, nie dogadujemy sobie, jest dosc male grono wiec wszystkie sie 'znamy' - i jakis pacan nie moze tego zniesc... A niech mu a najpewniej JEJ gula rosnie:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka linka to swietnie ze go dorwali bo rzadko sie chyba zdarza zeby udowodnic cos takiego, odszukac takie osoby itp. Solidate co tam u ciebie??? Dawno nie pisalas, dzieki za zyczonka ale daj znac co tam w szerokim swiecie slychac:))) Rowniez zycze ci Wesolych Swiat!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) ale mnie wczoraj przetrzymali na tym komisariacie...dobra godzine. pozniej pojechalismy do rodzinki na kawe i tak przed 22 wrocilismy do domu..ehh a ten facet siedzi gdzies w areszcie w wielkopolsce. jego prawdziwe imie to dominik x a mnie sie przedstawial jako Jan hehe. ogolnie poslugiwal sie rozymi danymi ale nr konta mial ten sam wiec ogolnie za wesolo nie bedzie mial. ja dzis sie biore za robienie tego makaronu zeby jutro miec to z glowy. jutro go tylko ugotuje Pati jak sie czujesz?:) milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. U mnie też pracowity dzień dzisiaj:) Inka dobrze,że go dorwali:) Zdrowych,pogodnych i ciepłych Świąt.Spełnienia tych małych i tych większych marzeń.Wesołych Świąt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki:) Dzieki za porady, rzeczywiscie chyba niepotrzebnie sugeruje sie tym co mowi tesciowa... Ona ma swoje zdanie, ja moge miec swoje i tego sie musze trzymac. Najwyzej zeby mi nie trula juz wiecej to jej nie powiemy jak juz dokonamy zakupu;) Dziewczynki, jutroWigilia... Jak ten czas szybko leci, pamietacie jak pisalysmy ze jeszcze tyle czasu do swiat? A za chwile bedzie juz 'po'... Nadzieja gdzie sie podziewasz? Kasia? Wy zawsze ranne ptaszki jestescie;););) Ja dzis tez koncze sprzatanko, musze wyczyscic lazienke a nie lubie tego:((( Poza tym odwilz na calego, jest strasznie slisko i nieprzyjemnie. Milego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia ja od rana w kuchni siedzę.Robiłam krokiety,teraz robię sałatki i jeszcze makowca muszę upiec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie, pomyslalam o tobie i sie pojawilas:) Ja rowniez zycze wszystkim wszystkiego dobrego na swieta, spelnienia marzen dziewczynki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie zmykam do kuchni,ale może później zajżę do Was.jeśli mnie nie będzie to po Świętach się odezwę,bo nie wiem czy w Święta znajdę czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja twoj maz ma skarb w domciu:-D Jesli jeszcze lubi sobie pojesc to juz wogole raj na ziemi:)))) Gorzej z moim bo ja gotuje bo musze hehe, nie wysilam sie za bardzo:P Inka czuje sie w miare dobrze, czasami boli mnie brzuch albo czuje uklucia po bokach ale to podobno wiezadla wiec sie nie przejmuje. Poza tym mam straszna zgage - niewazne czy cos zjem czy nie, zawsze sie pojawia. No i na poczatku dokuczaly mi bole glowy ale teraz juz jest lepiej Badania oki, troche krew moglaby byc lepsza ale biore witaminki wiec mysle ze sie poprawi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc pracusie! ja tez dzis mam troszke bieganiny teraz zrobilam sobie przerwe na herbatke i za chwile spadam dalej gotowac i sprzatac. chcialam sie jeszcze wybrac na cmentarz ale nie wiem czy sie dzis ze wszystkim wyrobie. Olcia, ja dla pocieszenia powiem ci ze zamowilam na allegro gondole. JUZ zamowilam:P akurat byla taka jak chcialam, dokupie w sklepie stelaz i spacerowke i git:-D nie wiem co z fotelikiem, jest na allegro taki jak mi sie podoba, 150 zl tanszy ale boje sie troche kupic uzywany... no zobaczymy. Nadzieja pati ma racje, tylko pozazdroscic twojemu mezowi:) kochane jeszcze chyba bedzie czas zebym zlozyla wam zyczenia swiateczne ale dla teych ktorych juz nie bedzie w swieta na forum spelnienia marzen i wszystkiego co najlepsze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,nie przesadzajcie,przecież to normalne,że na Święta się coś szykuje,Wy też coś robicie,gotujecie,pieczecie itp.Nic specjalnego nie robię:D. Wczoraj w klatce obok była policja i właśnie się dowiedziałam,dlaczego.Okradli takich sąsiadów.pieniądze ukradli i coś jeszcze.Podobno normalnie sobie drzwi otworzyli:(.kurde,trzeba uwarzać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze od tych zapachow w kuchni zrobilo mi sie niedobrze..blee...musialam wyjsc i chwile odsapnac. Pati bole po bokach sa normalne. ja tez je mialam a teraz bardziej boli mnie krzyz:( glowa za to mnie boli codziennie przez niskie cisnienie bo mam 100/50 i chodze ospala i wiecznie zmeczona u nas bylo dzis bardzo slonecznie i cieplo. po sniegu prawie sladu nie zostalo:( a szkoda bo myslalam ze bedzie bialo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jeszcze resztki sniegu sa ale malo:( Nadzieja, rzeczywiscie trzeba uwazac, moich sasiadow tez okradli i nikt nic nie widzial ani nie slyszal, drzwi i zamki to dla zlodziei zaden problem. Zwlaszcza teraz w swieta trzeba uwazac jak ktos np. spedza je poza domem a z drugiej strony... co ma byc to bedzie, tego sie nie uniknie/ Ja juz sie troszke obrobilam teraz ide do sklepu bo brakuje mi mleka skondensowanego - w zadnym sklepiku osiedlowym dzis nie moglam znalezc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulla - przegapilas moja najbardziej zaaktualizowana tabele ;) Poprawiam :) ********************************************************* *** *************************** NICK .........WIEK ..............OSTATNI OKRES ...............SKĄD ;):):D ********************************************************* **************************** GOSIEK82........28......starania zawieszone........Pl- lubelskie, Irlandia EWELA125........21.................01.09................. ....dolnośląskie AGA_TON.........26.................02.09.............. .. mazowieckie BAUBAU............36.................07.09..........PL-po morskie PATI...............30...................09.09........... ........wielkopolskie ATKA87.............23.................15.09.............. ........dolnoslaskie _NETI_.............27.................19.09.............. .........lubelskie NADZIEJA86.......24.................24.09................ ......śląskie KASIULA1983.....27...............28.09............ ........małopolskie ANKA76............34................02.10............... .........śląskie KAMA26...........28................28.10................ .....dolnośląskie MOONIAA123....34................03.11.........13 cykl... ........maz. ANULEK_24.........24...................03.11............. podlaskie MALINECZKA.....28.................10.11.............. .. ...śląskie MAMA URWISA.....28..............26.11.....................małopo lskie _KaSiA_...........27................17.12................ zachodniopomorskie SODALITE.........35.............14.12................... ....Illinois KB83...............27...............21.12................ .....śląskie ANULLA1003........31................22.12............... ......Łódź ***************************************************** ********************* U D A L O S I E!!! 🌻................TERMIN ...... PLEC;):):D ********************************************************* ***************** OLCIAK_LODZ.....................11.03.2011r......córeczka😴 GREEN_DAY.........................09.04.2011r.......... ......... BEA.................................... 26.054.2011 r .......synek:classic_cool: INKA LINKA............................16.06.2011r............... ...... *********************************************** ************************** Jeszcze raz wesolych i pogodnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×