Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GREEN_DAY

staram sie od 1,5 roku

Polecane posty

:( szkoda ze te cykle takie dlugie:((( Ide cos zjesc i chyba sie poloze troszke bo mnie muli. Buziaczki dla wszystkich pracusiow i nie tylko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati -Maniek :D no tak najlepiej jest nie myslec....mama ostatnio pytala jak sie czuje w tym temacie?mowie ze zwyczajnie jakby go nie bylo, nie mowie, ze nie chce, ale nie mowie tez ze chce w tym momencie.... nadzieja jak zwykle cuda na kiju wymysla w kuchni :P, kurna jak nie bede kiedys pracowac to chyba bede buty szyla:P.. Kasiulka dziewuszko ciekawe jak sie skonczy Twoja historia:) anulla fajnie ze juz Ci lepiej:) inka co tam? BEa wykorzystuj poki mozesz M. wiesz co potem Cie czeka:D na zgage nic nie znam, raz mialam w zyciu i myslalam ze padne;) milego popoludnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też już ślinka cieknie na myśl o polędwiczce z domowej wędzarni:) A w przyszłym tygodniu,albo w niedzielę piękę z sąsiadką drobne ciastka,a potem z mężem takie kołacze z serem i makiem:)To tak,żeby Wam jeszcze ślinka bardziej pociekła:)A zrobiłam sobie ser żółty-jeste pyszny i się bardziej opłaca niż ze sklepu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Czesc:))) Kurcze zgaga to wstretne paskudztwo, wczoraj byla powtorka z rozrywki ale juz wiem po czym - po soku pomaranczowym. Od dzisiaj go unikam;) Paaadddnneeee,Maniek haha. Dzieci to maja pomysly:)))) Mojego meza wykorzystuje ale wiecie co, on za bardzo nie jest z tego powodu zadowolony... Myslalam ze bedzie mi pomagal z usmiechem na twarzy, przeciez oboje chcielismy dziecka a on wychodzi z zalozenia ze ciaza to nie choroba. Wiem, jest w tym ziarno prawdy, ale z drugiej strony nie chce ryzykowac ze cos sie stanie i jak mnie cos boli to mam wszystko w d... i nie gotuje i nie sprzatam. Jak kilka razy nie zje obiadu albo sam sobie zrobi to mu sie nic nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też myślę że mi się poprzestawiało właśnie dlatego że odstawiłam tabletki wiem że 4 lata temu jak odstawiłam też miałam taki problem że nie miałam @ przez 2 miesiące i musiałam brać tabletki na wywołanie. Mam nadzieję że dostanę niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Moj tata zawsze wychodzi z zalozenia ze jesli nie ma podane na tacy to nie ma co stekac, trzeba sobie zrobic. Mama nie ugotuje obiadu i jest gites, ugotuje jeszcze lepiej. Czasami wracal po pracy i kiedy nie bylo obiadku to zakasal rekawy i bez slowa gotowal - babcia miala 3 synow, w tym blizniaki, taty tata zmarl kiedy moj tato sie urodzil wiec babcia ktora musiala pracowac na utrzymanie 3 synow, zaraz po wojnie, nie byla w stanie ich dopilnowac na tyle zeby codziennie byl obiadek o stalej porze i takie tam. Dlatego chyba takie podejscie do zycia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Kasia, a co tam, nawet jesli to prawda i okaze sie ze to nie ciaza to chociaz sie połudzimy bo my wszystkie mamay z tego ogromna radoche, to czekanie mnie przynajmniej uskrzydla - wchodze na kafe z mysla ze ktoras napisala ze sa 2 krechy:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem tak jest,że chłopów trzeba gonić do roboty:)Ale Bea masz rację,że nie warto ryzykować,fajnie by było,jakby Twój mąż Ci pomagał. Kasia my to mamy przesrane z tymi@:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Fajnie gdyby pomagal bez krecenia nosem, nie lubie kiedy cos robi ale komentuje ze wogole musi... jakby to mu wielki problem sprawialo:(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
No macie przerabane z tymi @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po poludniu:) a ja pieke ciasteczka, bo mam straszna ochote na slotkie:) Pati hahahaha Maniek hehehe:):) skad im to przychodzi do glowy nadzieja z ciebie to kucharka:) kurcze chcialabym mieszkac z Toba po sasiedzku:) bym przychodzila do Ciebie na domowe wyroby:) mnie tez zgaga meczy...a do tego te bole krzyza....:( az sie boje pomyslec co bedzie pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Hmmmm pozniej tez bedzie ciekawie;) Dusznosci, bole brzusia i jeszcze wieksze krzyza od noszenia 'ciezaru', i pewnie wiele innych. Chociaz niektore dziewczynki przechodza ciaze super, zero dolegliwosci wiec inka linka, moze nie bedzie tak zle:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Ja tez mialam ochote na slodkie i myslalam ze bedzie dziewczynka a jednak okazalo sie ze nie wiec wole juz teraz nie macic w glowie i nie pisac ze to pewnie na corcie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka fajnie by było,bo miałabym dla kogo piec i gotować,bo nas jest 2ka,więc dużo też nie zjemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) u nas -10 ale przyjechałam swoim do pracy, mroźno jak cholera:) Teraz mamy gorący okres bo dostaliśmy kredyt i musimy załatwić przez świętami jeszcze notariusza. I mamy troszkę bieganiny. U mnie 38dc @ brak ale brzuch strasznie zaczyna boleć, krzyż też także myślę że wredota nadchodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki, U mnie minus 8 teraz i delikatnie pada snieg. Wczoraj wzielam sie za porzadki w kuchni, posprzatalam w szafkach, wykorzystalam to ze akurat mialam natchnienie;) Dzis juz go za bardzo nie mam a przydaloby sie dalej cos robic. Dziewczyny lapia mnie straszne skurcze:( Bea tez myslalam ze dzis nie wyrobie:( I najciekawsze jest to ze wstalam a noga dalej boli, poza tym nawalaja mnie stawy i kosci. Dlatego najchetniej bym sie walnela do wyrka i znow poszla spac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki, U mnie minus 8 teraz i delikatnie pada snieg. Wczoraj wzielam sie za porzadki w kuchni, posprzatalam w szafkach, wykorzystalam to ze akurat mialam natchnienie;) Dzis juz go za bardzo nie mam a przydaloby sie dalej cos robic. Dziewczyny lapia mnie straszne skurcze:( Bea tez myslalam ze dzis nie wyrobie:( I najciekawsze jest to ze wstalam a noga dalej boli, poza tym nawalaja mnie stawy i kosci. Dlatego najchetniej bym sie walnela do wyrka i znow poszla spac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z manka tez sie usmialam, super to bylo. Nadzieja to ja tez sie z checia przeprowadze blizej ciebie hehe bo uwielbiam slodkosci ale raczej nie biore sie za wypiekanie bo nie zawsze cos z tego wychodzi... Jak tam twoje ozdoby choinkowe z masy solnej? A z chlopami to jest tak ze niektore sprawy ich chyba przerastaja... nie wszystkich ale wiekszosc tak. Moj mezus ma takie 'zrywy' raz dryndnie z pracy i powie nie gotuj nicm pojedziemy gdziesm, odpocznij sobie a innym zapyta co przez caly dzien robilam - jakby z wyrzutem ze on musial isc do pracy a ja nie.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia - jak łapią Cię skurcze powiedz lekarzowi magnez potrzebny. Jak ja byłam już w 7 miesiącu przestałam gotować obiady bo bym zwymiotowała na nie:) mięso mi tak śmierdziało że nie byłam w stanie nic zrobić. Jeździliśmy albo do rodziców albo do jadłodajni na obiady. Pomagał mi jak go poprosiłam bo on też zawsze mówił że ciąża to nie choroba ale ciekawe jak by kwiczał jakbym musiała leżeć. Raz mnie opier...... bo w 9 miesiącu wieszałam firanki i zaczęło zanikać mi tętno dziecka. Wylądowałam w szpitalu ale wszystko ok było i puścili mnie do domu. Miałam zakaz mycia okien, wieszania firanek, mycia podłóg itp.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Hej! U mnie tez mrozno i z nieba leca pojedyncze platki sniegu - cale szczescie ze pojedyncze bo znow bylby problem z komunikacja. Nie wiem co ugotowac na obiad dzisiaj, cholerka odwieczny problem. Dodam jeszcze ze nie za bardzo mi sie chce sterczec w kuchni przy garach ale wyjscia nie ma. Widze ze porzadki robicie, ja tez musze sie zabrac za moj balagan ale postanowilam ze uporam sie z tym w najblizszy weekend. Kasia czyli pewnie cykl ci sie rozregulowal - oby tylko na jakis czas i oby wszystko wrocilo szybko do normy:) Milego dzionka dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
Sluchajcie ja biore aspargin bo tez mam ten problem (to jest potas z magnezem) ale skurcze jak mialam tak mam nadal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dziewuszko gdzie sie podziewacie, przeciez to jeszcze nie weekend:P Ja ugotowalam obiadek, poszlam na spacerek z psem i troszke mi odmrozilo cztery litery teraz popijam goraca herbatke i czytam co napisalyscie:) Porzadki robie w domu sukcesywnie, nic na sile, tez czekam zawsze na wenę tylko czasami dostaje takiego kopa ze moglabym wysprzatac cala chalupe na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati - ja siedzę w pracy, mam straszny nawał bo od przyszłego czwartku idę na urlop i wracam dopiero po Nowym Roku więc muszę się w miarę wyrobić bo nie ma mnie kto zastąpić. Dlatego dzisiaj rzadko się odzywam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia wazne ze juz niedlugo urlopik, teraz sie przmeczysz a juz niedlugo bedziesz lezec do gory brzuszkiem:) Ja poszlam w wasze slady i troche ogarnelam mieszkanie - ale najgorsze jest to ze nie zabralam sie za prasowanie a jest cala kupa:(((( Mama podrzucila mi dzis pyszmny bigos, chodzil za mna juz z tydzien i mialam sie zabrac za gotowanie a tu niespodzianka:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia zapraszam na wyżerkę:) Ozdoby nie bardzo mi wyszły,bo widać na nich dołki po palcach:(Ale co tam,niech już są:)Teraz się wzięłam za robienie sobie szalika na drutach i co chwilę mi się wzorek nie podoba i robię od nowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea.
kurcze wiecie co zazdroszcze wam bo ja tej ciązy juz nie chce tak naprawde!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×