Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 13 dzien cyklu

starania na marzec 2011 :)

Polecane posty

Gość nelly_mama
Hej dziewczyny! U mnie dziś 28 dc. Oznak na @ nadal brak. Wczoraj wieczorem bolało mnie podbrzusze i strasznie dziwnie mi spuchło. Nie mogłam w nocy spac, co chwila się budziłam. Śluz mam nadal gęsty i biały. W sumie to powiem tak: w tej chwili nic nie czuje, ani jakby @ miała nadejśc, ani jakby się udało. Taka jakby cisza przed burzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka l
U mnie dzisiaj 26 dc - ja tez niz nie czuje, nic mnie nie boli, nawet piersi. Wg testu owu tez cykl bedzie mial 27 dni bo owu byla 19 czerwca. chyba jutro potestuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka 30
nelly_mama ja mam 24 dc i też czekam! miałam robione usg i owulacja najprawdopodobniej byla w ubiegłym tygodniu i też sie zastanawiam kiedy testowac!tak myśle,że chyba za wcześnie !a kiedy ty testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
Mamuśka, 24dc to moim zdaniem za wcześnie. Ja się skusiłam i w 26dc zrobiłam test - wyszedł negatyw, no ale ja mam cykle średnio 31 dniowe, więc chcę wierzyc, że to było za wcześnie ;). A ty jak masz długie cykle? A propos testu, to chce go zrobic w przyszłym tygodniu, coś około wtorku-środy. No o ile @ nie przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka 30
No właśnie też tak sądzę,ze 24 dc to za wcześnie i myślę,że zrobię test koło 8 lipca.W pierwszej ciąży test wyszedł mi negatywny a byłam przypuszczalnie w 4 tyg dopiero w 6 wyszedł pozytyw wiec Nelly nadzieja jest !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka 30
No i moje cykle to 35 a czasem skaczą,dlatego teraz bylam na usg, czy jest jajko,bylo,ale czy pękło? tego nie wiem,bo w ubiegłym miesiącu nie pękło! Jak nie pęknie to od przyszłego cyklu biore duphaston no i zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6 dzien cyklu
mimi18 my tu wszystkie chcemy dzidziusia :) nie jestes sama, doskonale cie rozumiemy ;) przyjdzie czas ze sie uda kazdej z nas ;) nelly_mama nie zostalo nic jak .. czekac :( cisza przed burza, ale jaka ;) kiedy bedziesz testowac? czarodziejka l powodzenia!!! Mamuśka 30 jak dla mnie to za wczesnie, ja bym testowala kolo 28 dnia,,, ale z drugiej strony cymbalce wyszedl test pozytywny bardzo szybko po owulacji ;) dziewczyny, dzisiaj mam wizyte u ginekologa!! :D ale sie ciesze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram sie o dzidzie juz od marca dla mnie to te cykle to sa juz wieki czasu i czuje ze w tym cyklu tez juz mi sie nie udało bo boli mnie podbrzusze tak jaj na @ i mam taki lekki ból kregoslupa....i tak sie stresuje ze ta @przyjdzie zaraz i znów załamka:(jak w tamtym miesiacu....dlaczego tak ciezko mi jest zajsc w ciaze dziewczyny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien cyklu doczekalas sie czwartku:) ale ja glupia jestem zrobilam sobie dzisiaj test owulacyjny i mi wyszla druga jasniuka kreseczka a ja instrkcji nie czytalam w zeszla niedziele jak robilam wyszla mi tylko ta 1 wyrazna krecha a ja myslalam ze to 1 musi byc a tu sie okazalo ze to 2 :/ dopiero dzisiaj instrukcje przeczytalam czyli jak 1 krecha jest albo 2 jasniutka to jest test negatywny musza byc 2 wyrazne czyli jeszcze jestem przed owulacja moze w sobote-niedziele bedzie to owulacja. Prytulanki byly w Nidziele i nie bedzie nic dopoki krecha nie bedzie wyrazna zrobimy to w owulacje wtedy moze wieksze szanse beda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
Mamuśka, Dzięki za pocieszenie :). Tak jak napisała Dzień cyklu, pozostaje mi tylko czekac...:). Dzien cyklu, Trzymam kciuki za Twoją wizyte u gina, oby wszystko poszło jak najlepiej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
Dzień cyklu, Ja testuję dopiero w przyszłym tygodniu, wtorek-środa, wcześniej chyba się nie odważę. No chyba, że @ przyjdzie to testuję dopiero w następnym cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6 dzien cyklu
mimi18 niestety tego sie nie da przyspieszysz a im bardziej bedziesz chciala tym bardziej bedziesz blokowac psychike.. musisz wyluzowac ;) na pewno sie uda! nelly_mama ehh ja mam czas czekania na @ za soba, ale teraz na inne rzeczy czekam ;) a gina to zasypie pytaniami, mam nadzieje ze mnie nei wysmieje ;) elcia, jak Wy tak wytrzymujecie bez przytulanek ;P doczekalam sie czwartku o 12 koncze prace, jade po emzucha, potem do domu prysznic i po 15 wychodzimy do przychodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super:) ja wytrzymuje od poniedzialku go unikam gadam ze jestem zmeczona jak malego klade spac szybko pod prysznic i sama ide spac, wczoraj moj mial ochote zaczol mnie dotykac ale ja udaam ze spie sam zasnol szybciej niz ja, jeszcze tylko z 2 dni i sie "post" skonczy, dzsiaj rano mu powiedzialam przepraszam taka zmeczona ostatnio jestem do tych upalow on powidzial ze on w sumie tez, mysle ze w sobote powinna juz byc ta owulacja:) tez mu mowilam ze czekam na ten dzien najwiekszej szansy wiec powidzial ok ale w zadne testy on nie wierzy jego probem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
Boże dziewczyny, czas krótko przed @ jest chyba najgorszy. Taka straszna niepewnośc, nastawianie się, sprawdzanie czy śluz nie zaczął byc już lekko beżowy - co u mnie oznacza, że @ się zbliża. Jak do tej pory śluz nadal biały, no ale przy moich wahaniach co do długości cykli to w sumie @ może byc i w 34 dc. Okropne są te dni niepewności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blekitna_
Cześć dziewczyny :) Wraz ze swoim mężem zaczęliśmy starania o dzidziusia podczas mojego ostatniego cyklu. Strasznie nie umiem doczekać się terminu spodziewanej miesiączki by móc zrobić test. Widzę u siebie różne objawy: powiększone, tkliwe piersi, senność, ból głowy,widoczne niebieskie linie na piersiach i szyi, dziwne zachcianki smakowe, humory różnego typu itd.... i w tym wszystkim najgorsze jest,że boję ale to strasznie,że to wszystko sobie wmówiłam i,że w dniu spodziewanej miesiączki normalnie przyjdzie okres i trzeba będzie próbować dalej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
Błękitna, A kiedy masz termin @? Doskonale Cię rozumiem z tymi 'objawami'. Ja staram się już 10 miesiąc i ile to ja już razy też widziałam u siebie różne objawy i za każdym razem @ przychodziła. Mogę Ci tylko poradzic, że nie ma się co na siłę doszukiwac, bo można się zawieśc. Wiem wiem...łatwo się mówi :), sama też przez to przechodziłam. Jednakże w tym cyklu nie doszukuję się, bo te same objawy są często przed zbliżającą się @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blekitna_
martwi mnie jednak brak śluzu... Zawsze do dnia dnia miesiączki występował, a teraz prawie w ogóle go nie ma. Ja sama czuję się jednak jak gdyby mnie jakaś grypa brała-bóle krzyża, mięśni... zresztą nie koniec tego wymieniana sama się nakręcam:( miłego dzionka forumowicz-ki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blekitna_
@ ma przyjść 08.07 czyli za tydzień. dzieki wielkie nelly_mama:) nie zostało mi nic wiecej jak tylko czekać jeszcze tydzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja to juz zaczynam sie martwic ze moze ze mna cos nie tak jest ...no bo dlaczego sie nie udaje skoro od dwóch cykli staram sie w dzien owulacji i nic nie rozumiem tego i ku..a mac juz czuje ze @bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6 dzien cyklu
mimi18 a co maja powiedziec dziewczyny ktore sie staraja juz cykli 10? a Ty sie martwisz juz po 2? baaaaardzo trudno jest zajsc w ciaze w pierwszym cyklu, niewielu sie to udaje niestety ;) za to jak nie planuejsz to wpasc mozna bardzo latwo - tak to dziala ;) nelly_mama niestety najgorszy ... ale coz zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
mimi18, A w którym dniu cyklu jesteś dziś i jakie masz cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ja juz sie martwie po 2 cyklu staran nie wiem mam jakies zle mysli ...dlaczego nawet w owulacje sa tak male szanse zajscia...dzis jest mój 32 dc cykle mialam regularne co 29 dni ostatnio @ spóznila sie i wystapila w 31 dc....teraz czekam czy nadejdzie i mysle ze tak i ze sie znów nie udało ...nie rozumiem dlaczego jak sie tak bardzo pragnie dziecka to tak trudno a jak nie chce sie dzidz to sie wpada zalicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blekitna_
mimi18 to może zró test:) skoro przewidywany termin miesiączki minął... wszystkie twoje większe wątpliwości się rozwieją:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, pogoda jest piękna.. ale dziś zrobiłam test bo już nie wytrzymałam i wyszedł negatywnie :( wiedziałam że się nie uda :( nie mam pojęcia czemu miesiączka się opóźnia.. ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowacała31
fajny link. czytam i sie nakręcam.... nelly trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6 dzien cyklu
co u Wad dziewczyny? ja bylam u gina, moje podejrzenia zostaly potwierdzone progesteron niski...dostalam Luteine za miesiac mam sie zjawic i sprawdzimy czy mam w ogole owulacje... ale mi smutno mam zrobione usg i dostalam wydruk pustego brzucha... pustego!!! wiem przeciez ze nie jestem w ciazy, ale tak bardzo chcialabym by na tym wydruku bylo widac dzidziusia... no ale wiem tez ze w tym cyklu sie nie uda jeszcze, moze nastepny.... na razie musze uregulowac cykl... wiec jak dobrze pojdzie to na majowy watek moze sie zalapie, jak nie pozniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lal89k
hej , 6 dzien cyklu przykro mi bardzo, mnie też się nie udało w tym cyklu. Test rozwiał wątpliwości - teraz czekam tylko na miesiączke. bu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6 dzien cyklu
mnie najbardziej boli ze musze teraz przejsc kuracje zanim bedzie mozliwosc dla mnie :( z jednej strony to jestem wsciekla o to ale z drugiej, baaardzo sie ciesze ze poszlam do tego gina, i rozpoczynam mala terapie, zeby bylo dobrze:) dobrze ze nie czekalam, bo kolejny cykl bylby kolejnym roczarowaniem, potem nastepny.. a tak po 2 cyklach juz wiem ze cos nie tak :) i mam nadzieje i wiare znowu ze sie uda, jak tylko rozwiazemy moj problem! aaa dziewczyny gin mi powiedziala ze to tez faceci moga miec zablokowana psychike, bo jak czuja presje ze kobieta sie doluje, placze, przejmuje, baaardzo chce zajsc w ciaze, to mu sie w jaderkach jakies "zakladki" blokuja,, ktore uniemozliwia wydostanie sie plemnikow i nasienie jest bez plemnikow... szczegolnie dla facetow jest stresujace gdy wie ze sa dni plodne i musi stanac na wysokoscia zadania... aha, no i dodala ze przytulanko co dwa dni bo jak zacznie sie w dni plodne, i przytula codziennie, to facet wypuszcza slepaki, slabe, nieporadne plemniczki... najlepiej co dwa, bo zdarza dojrzec, anbrac sily itd ale ten temat znany ;) dlatego jak my zaczelismy sie przytulac w dniu 13, i potem codziennie az do 20 dnia, to w 18 dniu kiedy byla owulacja... plemniki byly niezdolne, slabe, wymeczone... to ma jakis sens co nie? :) no ale ta metode bedziemy stosowac... jak zakoncze kuracje tzn teraz mozemy sie przytulac itd ale szanse ze zajde w ciaze sa znikome... no, to dowiedzialam sie czego chcialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowacała31
progesteron może powodowac gorsze samopoczucie i zaparcia. ja jak go brałam to miałam humory i wzdecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×