Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 13 dzien cyklu

starania na marzec 2011 :)

Polecane posty

Gość 29 dzien cyklu
askuo a myslisz ze ginekolog jak Ci obliczy? taka sama metoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
Najpierw to muszą mi wyjśc dwie krechy na teście a dopiero pomyślę o terminie :). Chyba zaczynam panikowac, że nic z tego bo nic nadzwyczajnego nie czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nelly ja tez nic nadzwyczajnego nie czuje ;p powiem szczerze, ze nawet mnie dzisiaj lewy jajnik bolal. pewnie tak samo obliczy... aczkolwiek wolalabym zeby mojego dziecko nie urodzilo sie tego samego dnia co ja a strasznie blisko tej daty wszystko manewruje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Ja i tak nie zrobię testu zanim nie dostanę wypłaty, więc nie będzie mnie nic kusić (chyba) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29 dzien cyklu
a ja mam problem z glowy bo bede testowac dopiero za miesiac ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzicie jakie to niesprawiedliwe, wy chcecie, a nie mozecie, ja moze i chcialam, ale tak za 3 lata i wpadka. ech... za miesiac sie na bank uda :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
Ja już bym chciała byc po teście i wiedziec co i jak. Te ostatnie dni przed @ to takie marnotrawstwo czasu ;). Cykle powinny byc krótsze, wtedy w roku byłoby więcej potencjalnych dni na zajście. No ale tak już nas natura stworzyła i nic nie zmienimy. Dziewczyny, wiem, że to może pytanie nie na ten etap, ale czy macie już jakieś wymarzone imiona dla dzieci? Ja mam takie typy: chłopiec- Adaś, dziewczynka - Małgosia albo Maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynka- bardzo bym chciala Berenika, ale nikomu innemu sie nie podoba wiec Blanca, Maja, Alicja albo Lilianna a chlopiec... Tomasz, Piotr, Mikolaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-------------------------------------------------------- ---------------------- NICK.............OSTATNIA @......DŁ. CYKLU......@/TESTOWANIE --------------------------------------------------------- ---------------------- zuzzak................24.05..............28.............. 20. 06 rudzik90..............27.05...............29............. .22 .06 extaaasy..............27.05..............28.............. 24 -26.06 hejka..................28.05..............28-30.......... ok 25.06 pola86................27.05.............30............... ..26.06 Justysia1989........20.05.............32-35.......... 27.06 paulusieńkaa.........26.05..............30-33........... 27. 06 dzien cyklu.........28.05..............31............. plamienia od 23.06. Naya...................31.05.............26-27........... 28 .06 Quenn..................3.06..............26--30.......... .03.07?? nelly_mama............4.06..............26-31............ 05.07 czarodziejka .........6.06..............28-30............4.07 A_B.....................10.06.............31............. .. 11.07 szałwia1984..........13.06.............29-32............ 19 .07 Nestea tropical......17.06.............28-30.............20.07 elcia1984.............21.06..............30.............. ..20. 07 scooby84.............18.06............30-45 .......to się okaże po owulce MAMUSIE !!!!! -------------------------------------------------------- ---------------------- NICK.............OSTATNIA @......termin porodu --------------------------------------------------------- ---------------------- Nassani Cymbalka Sarah83 25.05............... 2.03.2011r ?- jutro wizyta u gina asuko ....27.05......... ........luty/marzec 2011 Ja dla chłopca wymyśliłam : Kacper lub Natan lub Daniel a dziewczynka będzie chyba Marysia lub Wiktoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. nie mogłam się wczoraj napizgać, mój mąż jest mądrzejszy niż wyższy, w domu "tak, tak, kupię ci tą wódkę i razem sie napijemy", a skubany wrócił z dwoma kilogramami truskawek, popcornem, chipsami, pizzą i lodami i wpierdzielaliśmy praktycznie pół nocy oglądając filmy. nadal mam doła i jestem zła na siebie że pozwolilam sobie w tym cyklu uwierzyć tak bardzo, @ nadal nie ma więc tabelki nie poprawiam, czekam. witam nowe i gratuluję ciąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze jednak cos bedzie zuzak :) ponoc latwo jest zajsc jak przez jakis czas bierzesz tabletki anty, moze tak sprobujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29 dzien cyklu
Naya, nieee... dalej plamy, bylas wlasnie w kibelku... miesiac temu plamienia mialam 4 dni, od poniedzialku, a w spiatek dopiero przyszla @ ... stad licze dalej 29 dzien cyklu jak bedzie @ to bedzie.. 1 dzien cyklu.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
askuo nie wyobrażam sobie teraz brać tabletek. szczerze to moje starania ograniczą się teraz do niestosowania jakiejkolwiek antykoncepcji, jak będzie ciąża to będzie, nie to nie. zdołowana jestem bo zawsze miałam @ regularne, teraz się spóźnia już 5 dzień a wczoraj test wyszedł negatywny. i dupa. myślałam że ten ósmy cykl starań będzie owocny bo już też wyluzowałam i jedyne co, to zaczęłam wariować przez brak @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nie marudź!!!! Może to implantacja :) Nadzieja umiera ostatnia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29 dzien cyklu
zuzzak truskawki :D mniam!!!!!!! juz Ci obiecalam ze jak Twoja przepowiednia dotyczaca plamien i ciazy sie sprawdzi, to Ci postawie ta pizze :) jeszcze nie wiem jak, ale to sie bede tym martwic pozniej :) zuzzak, kazda z nas wierzy.. do ostatniej chwili :) nawet jak pierwszy test wyjdzie negatywny to dalej.. a @ nie masz nadal, wiec moze test sie mylil?? moja przyjaciolka jak zaszla w ciaze to 3 negatywy jej wyszly najpierw, dopiero jak @ sie spozniala tydzien to wyszla jej slabiutka kreseczka... nie cche Ci robic nadziei, ale ktos wie co tam sie dzieje u Ciebie w brzuchu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29 dzien cyklu
implantacja????? dopiero teraz?? niemozliwe!!!! nie w 29 dc!!!! miesiac temu bylo to samo i w 32 przyszla @ i dupa! dejawu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
To znaczy trzymasz i za mnie, bo ja już 10 cykl mam teraz i jak się nie uda to zacznę 11 :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29 dzien cyklu
asuka zle powiedziane..ma byc : za te co chca a nie udaje sie :) nawet nie sugeruj tutaj nic ze ktos nie moze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29 dzien cyklu
askuo ale Cie nazwalam "asuka" hahahaha przepraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę zrobić pranie. nie wiem czy jest sens żebym tu dzisiaj siedziała w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
No ja już powoli tracę nadzieje :(. Naprawdę nie wiem kiedy mi się uda. Daję sobie jeszcze trochę czasu, do końca wakacji i na jesień się przebadam. Oczywiście M też się przebada, nie będzie miał wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29 dzien cyklu
zuzzak przeciez to nie nasza wina :( mam nadzieje ze wkrotce bedziesz w troche lepszym humorku :( pamietaj ze nie jestes jedyna ktorej sie nie udalo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29 dzien cyklu
nelly_mama poki nie ma @ nadzieja jest :) marudo :P uciekam - musze sie skupic na raportach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29dc - nie mówięże to wasza wina, nie chcę wam tylko psuć nastrojów moimi humorami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj biedne, biedne :* asuke wybaczam, i nie smiem nawet sygerowac, ze czegos nie mozecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 29 dzien cyklu
zuzzak za kilka dni poczujesz sie lepiej .. mi jest lepiej juz dzisiaj.. nie wiem, ale jakos wyryczalam sie i teraz to po mie splywa.. moze dlatego ze licze na ten wiesiolek i witaminy ktore sa w drodze do mnie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajaca na ten dzien
zuzzak, no co ty! nikomu nie psujesz humoru, bo nie zaciazone i tak sa nie w humorze :-) ja do was moje skarby dolacze na starania kwietniowe, bo dzis mnie zaczal troche bolec brzuch, poza tym sluz mi sie zmienil, nie jest juz mleczny, czyli D U P A :-) no nic, w ten weekend jade sie zrelakssowac, jak wroce to pewnie juz z @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×