Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 13 dzien cyklu

starania na marzec 2011 :)

Polecane posty

Gość 4 dzien cyklu
ja mam ostatnio presje znajomych ktorzy ciagle jakimis docinkami robia uwagi ze my jeszcze dziecka nie maja - sami sie pobrali i natychmiast w pierwszym cyklu po slubie sie zaciazyli.. niby nam doaguja ze latka leca, ze jestesmy leniwi, ze oglibysmy sie postarac bardziej itd, ale przeciez nei wiedza ze sie staramy i nie wychodzi.. :( ciagle, ze zobaczycie jak cudownie miec dziecko, dlaczego zwlekacie z decyzja.. ze juz 3 lata po slubie to czas najwzyszy i takie tam... czuje sie przez nich jakbym zdawala wlasnie egzamin na kobiecosc a moj maz na mezczyzne, i nie mozemy go zdac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
Dzień cyklu, Doskonale Cię rozumiem, ja czuję się podobnie :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różówacała31
hej! mogę dołączyć? ja właśnie wczoraj miałam owulację i ostro sie z mężęm przytulaliśmy. powiem wam,że tym razem jestem na luzie.1 ciążą poroniłam 2 pozamaiczna a 3 rok temu onumarła. przeszłam wiele badań i werdykt brzmi NIE MA PRZECIWSKAZAŃ DO NASTEPNEJ CIĄŻY. Rok temu myślałam że już nigdy więcej nie chcę przez to przehodzić ale w tym miesiącu si,ę zdecydowałam na starania. w najgorszym wypadku c.pozamacicznej umrę ,więc co mi zależy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różówacała31
do 4 dzień cyklu- wiem co przechodzisz ludzie są bezmyślni. wiem jak boli oglądanie zaciążonych koleżanek, gratulowanie itd. pytania w stylu CO SIE LENICIE? ITD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień cyklu a co Ty się przejmujesz jakimiś docinkami głupich ludzi, ludzie tacy sa ze cieszą się z niepowodzeń innych, jak masz wg nich gorzej od nich to beda Cie gnoic, więc nie daj się, nie mów ze sie starasz...ja to takim mówie ze jestem maxymalna egoistką i nie chcę nigdy miec dzieci i milkną z niesmakiem, mam gdzies ich opinię, a jak będę w ciązy to ich nieźle zaskoczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie sa dziwni nie moga oceniac nikogo jak nie znaja problemu,nie masz dzieci nie dobrze masz nie dobrze nikomu nie dogodzisz niestety, pamietam jak ostatnio sie staralismy nikomu nie mowilismy i kumpela mi z pracy powiedziala w tajemnnicy ze jest w 6 tygodniu bardzo sie ciszylam bo ona dzieci nie miala ale jak zaszlam do domu to mezowi glupoty gadalam widzisz ona jest w ciazy a my co staramy sie i staramy to ja w ciazy powinnam byc hehehe juz wtedy bylam pewnie w 1 tygodniu alen ie wiedzialam o tym ona m 5 tygodni starsze dziecko:) pamietam cieszylam sie z nia a z 2 strony bylam zla ze to nie ja zaciazylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogole jak zajde terz jestem przgotowana na najgrsze komentarze ze strony mojej rodziny bo to bedzie 3 dziecko dla nich 2 to juz wielkodzietnosc, natomiast meza rodzina bardzo bedzie sie cieszyla dla nich dziecko to najwieksze blogslawenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4 dzien cyklu
przejmuje sie nie przejmuje ;) to boli to paplaja, niestety ludzie czasami w ogole sie nie zastanowia co gadaja.. dlaczego np moja glupia ciotka mi przez telefon powiedziala ze jej corka jest mlodsza i ja babcia zrobila a ja moja mama jeszcze nie? dlaczego np jej do glowy nie przyszlo ze ludzie maja rozne problemy, i walnie taki test np komus kto dzieci nie moze miec z jakiegos powodu? bo sa tacy przeciez, nie maja dzieci, nie moga ale przeciez nie oglaszaja tego oficjalnie calej rodzinie.. powiedzialam " a co cie to kurw.. ciotka obchodzi kiedy ja dziecko bede miec, dobrze ze corcia Twoja wpadla to mozesz teraz piac" ale az zagotowalas sie ze zlosci!!!! a ci znajomi tez paplaja, nie wiedza ze sie staramy a moze mogli pomyslec, ze moze jest jakies powod przez ktory dziecka nie mamy ? przeciez nikt sie nie chwali znajomym ze nie moze w ciaze zajsc szczegolnie jak ktos cale 9 miesiacy ich ciazy pieprzyl 2 bo moja zona to taki okaz zdrowia i migusiem zaszla w ciaze.." to co? ja ejstem gorsza tak? neizdrowea i w ogole beznadziejna tak niech doluja wszyscy na okolo swoja gadka ludzie bez wyobrazni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4 dzien cyklu
różówacała31 to ogromnie straszne co piszesz :( trzymam kciuki, zeby Ci sie w koncu udalo zajsc w zdrowa ciaze.. :) na pewno sie uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4 dzien cyklu
aaaa i nie zastanowi sie jeden z drugim ze np ktos byl w ciazy ktora obumarla, poronila sie czy niewiadomo co, tylko wygaduje glupoty i dogryza przeciez tez nikt nie powie ze "bylam w ciazy i poronilam" calemu swiatu, bo to niczyja sprawa.. uhh ale sie zbulwesrowalam ;) --------------- wrocila tez moja pseudo "przyjaciolka" co nie chciala mi kupic wiesiolka po tym jak mi powiedziala ze nie kupi mi wiesiolka bo sie w polsce na zakupy nie wybiera, napisala mi dzis maila, ze sie dobrze bawila w polsce na zakupach z siostra... kazalam jej spadac na drzewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuźka, z ,,wieśniakami" najlepiej nie mieć nic doczynienia tylko najgorsze jest to, że tak mało jest wokoło normalnych, fajnych ludzi ehhh różówacała31 tez trzymam kciuki, uda się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4 dzien cyklu
coz, przeciez nie bede kazdemu mowic "wiesz staramy sie o dziecko 3 cykl, ale mam plamienia i chyba w zwiazku z tym niski progesteren, co moze powodowac to, ze jeszcze w ciaze nie zaszlam.." pffff wlasnie co jest z zuzzak? obrazila sie mam nadzieje ze sie faktycznie nie podlamala.. moze wyjechala na wakacje ? :) szybki, niespodziewany wyjazd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troszke nie na temat
troche nie na temat ale tak mysle ze wy napewno bedziecie sie orientowac. Staramy sie z mezem od dwoch miesiecy o dziecko. od 3 lat biore bromergon i wszystko bylo w miare w porzadku tzn miesiaczka byla w miare regularna ale od listopada wszystko sie pokrecilo i od tamtej pory moje cykle to 36,43,62 i teraz juz mija 45 dzien a ja dalej nie mam okresu. czy jest mozliwe aby test wykryl ciaze poniewaz od czasu do czasu robie test bo nie wiem kiedy mam dostac okres jednak do tej pory byly negatywne i caly czas mam nadzieje ze bylo jeszcze za wczesnie na test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różówacała31
jak ktoś mnie pyta kiedy dziecko to odpowiadam: proszę zapytać mężą on uwielbia takie intymne pytania. większość rozumie aluzje.jednak każe pytanie i dogryzanie b boli. ludzie często nie robią tego złośliwie ale z bezmyślnośći. gorzej jak wiedzą co mnie spotkało a mimio tego pytają i dogryzają. mam taką jedną ciotkę. ostatnio po wyjściu od niej z domu krzyczałam jak głupia tak mnie zdenerowała. pokazywała nam na dvd swojego 3 ms siostrzeńca i spojrzała na mnie i poeiediała NO KIEDY TY BEDZIESZ TRZYMAŁA SWOJE DZIECKO?. zewzględu na obecność jej 90 letniej bardzo kochanej matki nic sie nie odzywałam ale moja noga w jej domu już nie postanie o tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4 dzien cyklu
troszke nie na temat niestety ja nic nie wiem na ten temat wydaje mi sie ze najlepszym rozwiazaniem bedzie wizyta u lekarza? wykluczyc albo potwierdzic ciaze mozesz robiac bete, ale najlepiej porozmawiaj z lekarzem ;) różówacała31 tiaa.. ciotki sa the best ;) najlepsze w nieswiadomym kopaniu lezacego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamuśka 30
Witam !Czytam Was od początku wątku! Mam 30 lat i 4-letniego syna ,który został poczęty w 12 cyklu! Test wyszedł negatywny a dopiero w 6 tyg ciąży pozytywny !Teraz staramy sie 4 cykl i klops! Cykle mam nieregularne ,a ostatni miesiąc jajko nie pękło! Okres miałam 8 czerwiec ,przytulanka co dwa dni i już nie liczę na cuda! Zastanawia mnie jedno wczoraj brzuch bolal mnie jak na okres ,ale zdecydowanie łagodniej a dzis kłuje ,jak myślicie co to? może powinnam sie zglosic do ginekologa! Ale jestem taka głupia ,ze chyba troche sie łudzę a szczerze to nawet nie wiem kiedy testowac! Można oszalec!!!!!!!Pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różówacała31
witaj. testy czasami zawodzą.nieważne jak długo zajmuje ci zajście ale to,że możesz donosić ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane🖐️ Jesteście tu jeszcze??? Moja @ trwała 2 i pół dnia, z czego te pół dnia to tylko plamienie... co jest grane????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4 dzien cyklu
moze masz zwyczajnie skapa miesiaczke, albo... powtarzasz test? :) Mamuśka 30 powodzenia, na pewno w koncu sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nawet nie zrobiłam testu, bo skoro @ przyszła :( A tu taki psikus... nie mam pojęcia co o tym myśleć. Zawsze mam normalną @ 5 dniową z normalnym krwawieniem itd. A teraz nie zużyłam nawet połowy opakowania podpasek! Boję się czy nie dzieje się coś złego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) chcę się dołączyć, to mój 3 cykl starań. Włąśnie dziś jest termin miesiączki a jeszcze jej nie ma - ale chyba przyjdzie bo czuje sie tak jak zawsze przed miesiączką :( więc pewnie znów się nie udało. Cykle mam regularne 28 dniowe, ostatnia miesięczka przyszła w dzień dziecka :/ staraliśmy się 12, 13, 14/15 czerwca - zobaczymy co nam z tego wyjdzie. Jestem trzy miesiące po odstawieniu tabletek brałam je 1,5 roku - cyprest skład ten sam co diana 35. zawsze wydawało mi się że zajście w cążę to nic trudnego , wrecz przeciwnie ze bardzo łątwo zaliczyc wpadke mozna a tu prosze cykl i nic. Poczekam jeszcze 2 dni i zrobie test, ale nie nastawiam się pozytywnie - bo to byłoby zbyt piękne :* Jakoś wytrwamy 3mam mocno kciuki za was !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4 dzien cyklu
Naya29 oj kochana powinnas juz wiedziec z naszych postow ze jak sie stara o dzidzie to wszystkie zasady, regulki, zwyczaje nie dzialaja i organizm jak na zlosc inaczej funkcjonuje zeby nam wlasnie popsuc system dzialania ;) u mnie tez wszystko bylo ladnie i pieknie i pojawily sie plamienia a sluzu tyle co kot naplakal... moze jednak zrob test? jak myslisz? dla pewnosci lala89k witaj :) powodzenia! poki nie ma @ to jest nadzieja, pamietaj :) niestety wcale w ciaze nie jest tak latwo zajsc... a szkoda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki... ja chyba jestem jakas inna.... po podjęciu decyzji ze chcemy dziecko - 1 raz i juz ... :) W piątek idę doi lekarza.. mam andzieję, że wsyztsko bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4 dzien cyklu
cymbałka a czemu inna? nic tylko sie cieszyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
Hej dziewczyny! Witam wszystkie nowo przybyłe :) U mnie dziś 27dc, @ jeszcze nie przyszła, testu nie powtarzałam. Wczoraj skusiliśmy się na małe przytulanko, no ale na efekty, to już raczej za późno w tym cyklu. Objawów przed @ nie mam, troszkę tylko bolą mnie piersi a wczoraj jakoś dziwnie bolało mnie podbrzusze. No i mam strasznie dużo białego śluzu. Także teraz nie pozostaje mi nic innego jak czekac na @ i trzymac kciuki, ażeby się jej nie doczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5 dzien cyklu
nelly_mama dzien dobry ;) wszystko co napisalas mozna "naciagnac" na to, na co wszystkie czekamy ale nie ma sensu co nie? powdzenia, oby @ nie przyszla! ;) ja chyba sie nie doczekam tego czwartku jutro! pobiegne tam jak na skrzydlach ;) wczoraj stanelam na wage i jest +2kg!!! po tych wszystkich zachciewajakach statnich - plackow ziemniaczanych, jakblecznika, rodzynkow w czekoladzie itd ... wiec od dzisiaj dieta... ;) i silownia bedzie teraz czesciej, poki nie zrzuce ;) milego dnia i piszcie dziewczyny co tam u Was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! u mnie tez od dziś dieta bo czuję, ze się zapuszczam;) wczoraj nawet wieczorem zapomniałam o wiesiołku...to juz mój 7 dc i narazaie jestem na luzie:) miłego upalnego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
A ja co do diety to w sumie cały czas mało jem, kolacje sobie w ogóle odpuszczam. Po prostu nie czuję zbytniego apetytu ostatnimi czasy. No i cwiczę codziennie, po około pół godziny. Moje słabe strony to szerokie biodra i uda, no ale taką mam budowę. Jak to się ładnie określa 'typowo kobiecą'. Dzień cyklu, Nie nakręcam się, no może troszkę po cichu ;) mam malutką nadzieję. Ale stąpam twardo po ziemi i w sumie szykuję się na @. Mój M wczoraj mnie znowu zdołował, bo stwierdził, że na pewno nie będziemy mogli miec dzieci. Paskuda jedna! Jeszcze takiego gadania mi tylko potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) U mnie 10 dc, jeszcze 3 tygodnie do ewentualnej @, mam nadzieje ze jutro uda nam sie w koncu mezulka urodzinki:) U mnie + 1 kilo n wadze ale to dlatego ze nie moge powstrzymac sie od lodow magnum tych migdalowych :P al juz ich jesc nie bede. Ci ludzie co sie glupio pytja kiedy dziecko bedzie itd to napewno jakieswiesniai niewykrztalcne ich dzieci pewnie odrazu powpadaly nikt nie powinien nikogo popedzac do macierzynstwa w konc nie latwo zajsc w ciaze. Dzien cyklu : to twoj 3 cykl staran mysle ze z wami wszystko wporzadku jest jeszcze nie ma sie czym martwic my staralismy sie 5 misiecy teraz jest 4-5 znowu , musi sie udac:) wypytaj sie lekarza co tylko cie nieokoi no i kontynuuj staranka moze juz w tym cyklu ci sie uda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×