Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 13 dzien cyklu

starania na marzec 2011 :)

Polecane posty

ja mam lososia z marchewka i groszkiem :P wszystko na parze gotowane do tego sok pomaranczowy a wieczorem to juz nic nie jem ewentualnie owoce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5 dzien cyklu
extaaasy mi sie tez takie wakacje marza, i generalnie nic sie nie dzieje niby prowadze aktywne zycie ale wszystko ciagle to samo.. na wyjazd nie ma kasy a poza tym jak bede w ciazy to nie chce leciec na zadne wakacje.. co sie z nami dzieje? tyjemy:P to chyba ze stresu ! elcia1984 wydaje mi sie ze rano jejku ja do wieczora to umre z glodu jak nic wiecej oprocz lunchu nie zjem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehee trzeba sie ograiczyc przed ciaza bo wtedy to dopiero przytyjemy, wakacje moze za rok:) w tym roku nie chce mi sie jk juz to jakies 1 dniowe nad morze wypady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorem polecam jajka na twardo z jakąś sałatką, świetnie zabijają głód:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, a ja to bym cały czas nad morzem siedziała i wino piła...zawsze jak po takim wypadzie wracam do Polski to dopiero łapię doła, w tym roku mnie to ominie heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jedz jak juz dzieci beda to sobie nie posidzisz:) one na sloncu nie moga siedziec za dlugo poza tym trzeba ich pilnowac przez pierwsze kila lat:)anglicy lubia wypady do disneylandu na 1- 2tygodnie co roku nie ma to jak maxymalne rozpieszczanie dzieciakow, taki wyjazd kosztuje fortune bo im kupuja wszysko co sobie zazycza malenstwa , ja moze pojade jak dzieciaki beda wieksze zeby pamietaly ze byly, mojego synka zabralam do zoo jak mial 3 lata wcale sie zwierzetami nie zainteresowal:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale żes mnie pocieszyła;) ehhh pewnie, ze bym pojechała ale w tym roku mam powazny wydatek i o hiszpańskim słońcu mogę zapomnieć...kurcze ale wszędzie gdzie wchodze, nawet na allegro widzę parasolki i leżaki, szlag może trafić:) myslę sobie, ze jak dziecko troche podrośnie to będzie jeździc ze mną, pilnowanie nie bedzie az tak straszne...liczy sie sam pobyt w fajnym miesjcu a nie bezlitosne smażenie się i cowieczorne beachparty;) może sie myle ale obserwuję że kupa ludzi zabiera ze soba dzieci, i to malutkie, kilkumiesieczne, których ja bym sie troche bała zabrac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze mozna, na imprezie to dzieciaki spia w wozku nie reaguja na halas:) jak beda wieksze tak 4-5 lat zawsze mozna je u babki zostawic i samemu jechac:)chociaz takie wieksze to juz sie zabawic moga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5 dzien cyklu
ja tam marze o wyjezdzie juz ze swoim bobasem ;) kilkumiesiecznym np jesienia, kiedy slonce juz tak nie pali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień cyklu...ja dobrze pójdzie to w przyszłym roku na jesień zabieramy bobasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różówacała31
no fajnie będzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
Ehh no miejmy nadzieję dziewczyny, że się uda! Ja już nie mogę się doczekac wizyty u gina, ale to dopiero 8 lipca. Oby @ do tego czasu nie przylazła. Na razie śluz mam nadal gęsty i biały, ale boję się, bo podbrzusze mnie pobolewa jak na @ no i piersi się odzywają. Także pewnie dostanę @ na dniach. A jak do wtorku nie dostanę to się chyba nie odważę na kolejny test :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różówacała31
nelly ja byłam 3 razy w ciąży i za kazdym razem miałam bolące piersi i ból brzucha jak na @. więc może jesteś w .... nie zapeszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
Jestem albo @ się zbliża wielkimi krokami :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5 dzien cyklu
ja musze z rodzeniem sie wyrobic troche przed lipce, zeby zdarzyc paszport wyrobic, bo moja kuzynka - przyjaciolka wychdozi za maz w lipcu za rok i chcialabym byc na jej slubie.. a wakacje z dzidzia to pozniej, wrzesien pazdziernik :) nelly_mama nie mysl o tym wszystkim, zeby wyobraznia nie sprawila Ci figla :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, u mnie @jeszcze nie ma.. zobaczymy co nam z tego wyjdzie. Cały czas mam wrażenie że zaraz dostanę @ i strasznie mmnie to dołuje. Nawet pogoda mnie pozytywnie nie nastraja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5 dzien cyklu
objawy na ciaze abo na @ badz tu madra ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 dzień cyklu - ja też byłam na diecie proteinowej ;) i też chyba do niej wróce... przynajmniej odwrócę uwagę od obsesyjnej chęci zajścia w ciążę ;) jeśli dostanę @ to zacznę ostatni cykl z Castagnusem, bo wiesiołek może się przyda.... nie sądzę żeby ta dieta rozregulowała mi cykl - bo nie obserwowałam tego wcześniej - także do boju! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5 dzien cyklu
Navi ja ja stosowalam na poczatku listopada razem z intensywnymi cwiczeniami - ale cykl normalny, nie zauwazylam zadnych odchylen..... nie wiem wprawdzie czy to nie za szybko na kolejna.. no nic zobaczymy, tez sie zajme deite i cwieczneiami teraz, odbiegne troche od myslenia zbytecznego ;) koncze prace na dzisiaj i ide na silownie a potem do polskiego sklepu po twarozki chude ;) ale zaczne dukana moze od jutra, bo w domu mam jeszcze pyszna grochowke, i szkoda mi jej nie zjesc dzisiaj ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja zacznę dietę 5 lipca bo w sobotę idziemy na wesele ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5 dzien cyklu
Navi aaaa wesele :) nie da sie tam nic nie jesc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny od tygodnia pobolewa mnie podbrzusze tak jak na @ i do tego tak lekko boli tez kregoslup jak myslicie czy to objawy na @ czy moga znaczyc tez ciaze...juz tak sie stresuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5 dzien cyklu
mimi - to oge byc objawy zarowno @ jak i ciazy ;) nie wiadomo :) kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinnam dzisiaj ale boje sie rozczarowac póki @nie ma mam nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boje sie ze przyjdzie @ A ja JEJ NIE CHCE JA CHCE BARDZO DZIDZIE TAK BARDZO PRAGNE BYC W CIAZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×