Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 13 dzien cyklu

starania na marzec 2011 :)

Polecane posty

Gość nelly_mama
mimi18, Przykro mi, że @ przyszła :(. To był dopiero Twój 2 cykl, więc w sumie nie masz się jeszcze czym martwic. Ja jestem w 10 cyklu starań i jak się nie uda, to zacznę 11. 8 lipca mam już umówioną wizytę u gina, mam nadzieję, że pomoże mi w końcu zaciązyc bo ja już zaczynam powoli w depresje popadac. Kurde no musi się w końcu udac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Moje gratulacje czarodziejko :D u mnie 26dc. plamienie jest póki co niewielkie - śluz podbarwiony świeżą krwią... czy stanie się @ zobaczymy jutro. póki co na 9 lipca mam umówionego gina . byłam u niej na początku roku i robiła mi wtedy usg. było widać piękne pęcherzyki gotowe do pęknięcia tuż przed owulacją... ale ja chciałam ciążę zaplanować a teraz te moje plany biorą w łeb :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7 dzien cyklu
tiiaaa z planowania nigdy nic nie wychodzi :( niestety!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nelly mama jak to jest ze tak ciezko jest zajsc w ciaze nawet w owulacje wczoraj moj przyszly maz pytal mnie caly czas czy miesiaczka przyszla a ja mowilam ze nie i tak sie cieszyl i teraz jak sie dowiedzial ze jest to widze ze jest smutny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
Mimi18, U mnie jak przyjdzie @ to mój mąż też się zasmuci niestety, a mi tym bardziej będzie przykro :(. A czemu tak jest, że nawet w owu może się nie udac - bo tak nas natura stworzyła. Wedle badań medycznych jeżeli nawet w danych cyklu wstrzelimy się w owu to i tak mamy tylko 30% szans na ciąże, czyli większe szanse na niepowodzenia niż na powodzenie. Tym bardziej utwierdza mnie to w przekonaniu, że ciąża to prawdziwy cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć jestem tu nowa i proszę was nie nakręcajcie się tak bo to nic dobrego. U mnie 25 dzień testów nie robię w 22 miałam bardzo silny ból brzuch to był 7 dzień po starankach czy miała coś podobnego któraś z was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7 dzien cyklu
witaj "nowa" :) tak, mialysmy, wlasciwie wszystkie a potem @ i tak przyszla :) wiec tez radze Ci sie nie nakrecac ;) bo to moze byc objaw zarowno ciazy jak i zblizajacej sie @ jak dlugo sie starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7 dzien cyklu
tyle nas bylo na poczatku, gdzie pouciekalyscie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja 3 miesiąc i w ostatnia ciążę zaszłam właśnie w 3 miesiącu starań ale ten ból o którym pisałam to było coś innego nie jak na okres podobne to było do skurczu podczas porodu na okres inaczej mnie boli nie tak nagle i tak intensywnie nie wiesz nie nakrecam się co ma być to będzie tylko nie chciałam rodzic w lecie bo juz to przerabiałam ale grunt żeby było zdrowe bo to jest najważniejsze i tak naprawde to bardziej obserwuje swój organizm bo kiedy to będę robić. Pożyjemy zobaczymy. Pozdrawiam ale gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate 83 ja tez tak mialam ze nagle złapal mnie taki ból ze az ciagnelo mnie w macicy i takie rozrywanie czulam no i wlasnie dostalam @ tej nocy wiec jestem podlamana i teraz na dodatek jeszcze pokłocilam sie z moim facetem ach te chłopy powiedzial mi ze ja go nie rozumiem w niektórych sprawach w sumie to o głupote bo poprosilam go by mi nozki wymasowal a on na to ze po pracy jest zmeczony i idzie spac to ja na to ze mi bardzo przykrosc sprawil bo ja tez sie dzisiaj napracowalam nie tylko on jeszcze tego nie docenia :(:(:(a ja chcialam tylko troche by mi rozmasowal nózki bo ja po pracy to ciagle mu masuje a to plecki a to nózki a to brzuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. dziewczyny u mnie dalej temp 37.2 i taki bialy sluz grudkowaty dzis termin @ ale nie ma :p bola mnie sutki :( jak myslicie ? brzuch wogle przepraszam ze was nie czytam ale cholerka nie mam czasu praca dom i padam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowacała31
nadzieja jest... też bym chciała juz mieć termin @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quenn tescik zrob:) U mnie szydera wyszla bo mielismy czekac z prztulankami do owulacji ale moj nie wytrzymal :( o 4 nad ranem mnie obudzil jakos odmowic nie moglam, owlacji nadal nie ma dzisiaj robilam test i nic nastepny robie w poniedzialek juz naprawde nastepne przytulanki beda dopiero jak test wyjdze pozytywny mysle ze za 3-4 dni powinnien byc, do @ jeszcze dluga droga:( dzieciaki juz spia a tu klapa nic w tv nie ma mecz sie juz skonczyl itd eh chyba spad pojde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzieczynki! mam takie pytanie...jak długo trzymacie plemniczki po przytulanku? co robicie aby od razu sie nie wylały? czy to jest wazne aby nie wstawac przez jakis tam czas...jaki?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nestea tropical
Cześć Ja rzadko teraz piszę bo jestem w trakcie wakacji. Wróciliśmy do domu przepakować walizki i dziś wieczorem wyjeżdżamy dalej. U mnie 17 dzień cyklu więc jeszcze 2 tygodnie czekania mi zostały. Na szczęście upłyną mi miło bo na wczasach. Nie jestem w stanie wszystkiego przeczytać, a chciałam sprawdzić, której z was się udało. Szukam tabelki z nadzieją, że tam coś znajdę. Pozdrawiam was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............OSTATNIA @......DŁ. CYKLU......@/TESTOWANIE --------------------------------------------------------- ---------------------- zuzzak................24.05..............28.............. 20. 06 rudzik90..............27.05...............29............. .22 .06 hejka..................28.05..............28-30.......... ok 25.06 pola86................27.05.............30............... ..26.06 Justysia1989........20.05.............32-35.......... 27.06 paulusieńkaa.........26.05..............30-33........... 27. 06 dzien cyklu.........26.6..............31............. nie wiem Quenn..................3.06..............26--30.......... .03.07?? nelly_mama............4.06..............26-31............ 05.07 czarodziejka .........6.06..............28-30............4.07 Navi....................7.06..............28............. ....5.07 A_B.....................10.06.............31............. .. 11.07 szałwia1984..........13.06.............29-32............ 19 .07 Nestea tropical......17.06.............28-30.............20.07 elcia1984.............21.06..............30.............. ..20. 07 extaaasy.............24.06...............28.............. ..czas pokaże Naya...................27.06.............26-27........... ..22.07 scooby84.............18.06............30-45 .......to się okaże po owulce MAMUSIE !!!!! -------------------------------------------------------- ---------------------- NICK.............OSTATNIA @......termin porodu --------------------------------------------------------- ---------------------- Nassani.......27.05...............luty/marzec 2011 Cymbalka Sarah83 25.05............... 2.03.2011r ?- jutro wizyta u gina asuko ....27.05......... ........luty/marzec 2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh i przyszłą miesiączka... znów zaczynam od początku, wracam do punktu wyjścia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............OSTATNIA @......DŁ. CYKLU......@/TESTOWANIE --------------------------------------------------------- ---------------------- zuzzak................24.05..............28.............. 20. 06 rudzik90..............27.05...............29............. .22 .06 hejka..................28.05..............28-30.......... ok 25.06 pola86................27.05.............30............... ..26.06 Justysia1989........20.05.............32-35.......... 27.06 paulusieńkaa.........26.05..............30-33........... 27. 06 dzien cyklu.........26.6..............31............. nie wiem Quenn..................3.06..............26--30.......... .03.07?? nelly_mama............4.06..............26-31............ 05.07 czarodziejka .........6.06..............28-30............4.07 A_B.....................10.06.............31............. .. 11.07 szałwia1984..........13.06.............29-32............ 19 .07 Nestea tropical......17.06.............28-30.............20.07 elcia1984.............21.06..............30.............. ..20. 07 extaaasy.............24.06...............28.............. ..czas pokaże Naya...................27.06.............26-27........... ..22.07 scooby84.............18.06............30-45 .......to się okaże po owulce Navi ..................3.02..............ok 28................31.07 MAMUSIE !!!!! -------------------------------------------------------- ---------------------- NICK.............OSTATNIA @......termin porodu --------------------------------------------------------- ---------------------- Nassani.......27.05...............luty/marzec 2011 Cymbalka Sarah83 25.05............... 2.03.2011r ?- jutro wizyta u gina asuko ....27.05......... ........luty/marzec 2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extasy wiem ze to gupio zabrzmi ale sobie w ostanim cyklu po stosunku wkladalam tampon i trzymalam tam ok 2 godziny, teraz poprostu leze troche i po jakis 20-30 minutach spadam podprysznic bo wyczytalam ze te plemniki juz w minut ta dotra gdzie maja dotrzeci tam zostana a reszt wyleci tzn te niezdolne do zalodnienia. ja ciale robie te testy owulacyjne co 1 godzin i jeszcz nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
czesc dziewczyny! mama nadzieje ze mialyscie fajny weekend? moj byl calkiem fajny, ale jestem tak po nim zmeczona ze przespalabym caly dzisiejszy dzien... kawa na biurku, ale picie jej nie pomaga i nie budzi mnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
ja wkladam sobie poduche pod pupe.. i leze troche, i lekko "zatykam" sie tam wacikiem... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
Hej ! Kawka na biurku i jestem. Wiecie co, ze mną dzieje się coś dziwnego. Do wczoraj @-owa cisza. Wczoraj po południu podczas wizyty w WC zauważyłam plamę jasnoczerwonej krwi, niewielką w sumie. No to myślę @ przyszła, więc podpaska poszła w ruch, a tu ... do dziś nic, czysto, zupełne nic. Nawet szyjkę sobie badałam, żeby zobaczyc, czy coś tam w środku nie ma, ale czysty, przejrzysty śluz tylko z elementami białego. No i jestem już zupełnie skołowana :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
nelly_mama a czemy testu nie zrobisz? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc u mnie 15 dc i mam dziwne przeczucie ze przegapilam cos i ten cykl bedzie do kosza znowu chociaz nie wiem moze dzsiaj sie poprzytylamy test negatywny wcaiz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nelly taka plama czystej krwi to najczesciej objaw nadzerki moze masz jakas mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
Elcia, Ano mam, właśnie taką małą. Dziś jest mój 32 dc i nie wiem co mam o tym wszystkim myślec, nigdy mi się nie zdarzyło krwawienie z nadżerki, zawsze pojawiała się plama krwi a niebawem nadchodziła @. A teraz w środku mam czysto. Dobrze, że w czwartek idę do gina. Chociaż kto to wie, może @ się jeszcze rozkręci do tego czasu. Dziwna sprawa :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzien cyklu
nelly_mama to nareszcie wizyta w tym tygodniu :) elcia, mozesz bedziesz miec dluzszy cykl? i owulacji jeszcze nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nelly:) mysle ze to nazerka i mysle ze powinnas test zrobic dla pewnosc dzien cyklu mam taa nadzieje ze ten cykl se z lekka przesunie , test robilam rano o 7 potem robie zawsze przed spaniem okolo 9 wlasnie wyczytam ze powinno sie o robic miedyz 10-18 i wogole przez 2 gdziny przed nic nie pic bo to moze na rezultat wplync i wogole na innej stronie czytalam ze 23 to najlepsza pora do testu nie wiem juz co o tym myslec zrobie go o 6 od 4 nie bede nic pic i zobaczymy i tak sie bedziemy przytulac nie chce nic przegapic moz te testy zle robie, wedlug kalkulatora to dzisia jest szczyt wiec zaryzykujemy. wczoraj rozmawialam ze starym znajomym ozenil sie i jego zona jest w 20 tygodniu ciazy on ma juz 45 lat, z poprzednia zona staral sie 5 lat o dziecko i ona w koncu odeszla po odejsciu znalaza nowego faceta i od razu zaszla w ciaze wiec znajomy myslal ze to jakis problem z nim a jednak prosze zrobil dziecko i to w 2 cyklu, dziwne ludzie przypadki maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×