Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kosteczka20

Wrześniowe Panny Młode 2011

Polecane posty

Gość cala_ona
Polecam zespół Smooth z MC; www.muzycznecentrum.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martituska81
Kosteczka ja tez czekam na styczen ;) Wybieram sie do Palacu kultury na targi i mam nadzieje ze tam duzo nabede w tym i suknie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martituska81
cala_ona czy bylas na weselu ze smooth ?? z centrum muzycznego mam na oku dj radiowego i wlasnie ten zespol... nie wiem co wybrac... obie pozycje s interesujace - mowice po angilesku ;) czy masz jakies doswiedczenie z nimi ??? buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka "wrześniowe panny młode" - to może ja tez się dołączę do Was. W zeszły weekend z moim ukochanym datę ustaliliśmy - 10 wrzesień 2011:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wrześniowe po przerwie:) Lipiec był za ładny by siedzieć przed komputerem:) U nas sie troche zmieniło - jednak data 17.09.2010 czyli tydzień później niż planowalismy. Zdecydowalismy sie na zmiane bo akurat nasz termin byl zajety zarowno na sali na ktroej najbardziej nam zalezalo jak i zespol. A obie te ,,instytucje" 17.09 mialy wolne. Cos juz czytalam w watku o sukniach?? Kupujecie dziewczyny?? ja mysle nad wypozyczeniem, zawsze to nie trzeba sie martwic co z nia pozniej zrobic. Jeszcze tylko w sierpniu uderzam do kościola, trzeba sesnsowną godzine zaklepac. Boje sie troche czy ksiadz nie bedzie robil problemu bo to nie nasza parafia (ślub i wesele nad morzem:D), ale nie ma co sie martwić na zapas. I chyba na ten rok wystarczy:) Pozdrówki dla wszystkich zainteresowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po przerwie ;) będziemy miały obie za rok szczęśliwą 17 ;) skoro Wam pasowała sala i zespół to super przynajmniej będziecie mieli to co chcecie czyli porządną salę i zespół a lepiej zawsze zmienić termin niż szukać czegoś fajnego bo akurat się chce ten konkretny dzień. Jeśli chodzi o sukienkę to kompletnie nie wiem jaką bym chciała jest tyle pięknych tylko nigdy nie wiadomo jak będzie wyglądać na "żywo". Z suknią czekam do stycznia mniej więcej i dopiero będę chodzić po salonach i wybierać. Myślę że po przymierzeniu znajdę jakąś odpowiednią i dobrze dobraną do mnie ;) Osobiście chciałam używaną/z komisu ale mój ślubny uparł się że mam sobie kupić nową wiec potem będę liczyć na szczęście w sprzedaży bo nie chce trzymać jej w szafie kilka lat a potem wywalać. Z kościołem nie mam problemu mała miejscowość więc termin i godzinę spokojnie zdążę po nowym roku zaklepać. Oj to będziesz miała cudowny ślub nad morzem mm wymarzone miejsce ;) gratulacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ell1988
Pozdrawiam gorąco:) Ja ze swoim narzeczonym również wybrałam wrzesień i to bez wahania. Wszystko już ustalone: sala, orkiestra, kamerzysta, no i oczywiście ksiądz. Nie mogę się doczekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu nas przybywa:) Tak z nudów troche usystematyzowania: Kosteczka20 ---> 17.09.2011 Plamka23 ---> 17.09.2011 ona1234.. ---> 10.09.2011 ally20 ---> 03.09.2011 wrzesniowapanna ---> 17.09.2011 aneta71 --> 03.09.2011 sow ---> 24.09.2011 martituska --> 17.09.2011 viki28 ---> 10.09.2011 Ell1988 ---> ?.09.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas morze było wyborem obiektywnym. Moje rodzinne miasto leży 40km. od morza, a wszyscy (kompletnie niestety) goście oprócz moich rodziców i siostry są z najodlelejszych zakątków Polski. Wiec tak czy siak nocleg trzeba było załatwić. Pomyślelismy, że skoro tak naprawde nie wiąże nas miejsce to możemy poszaleć:D A że do morza niedaleko, pełno pensjonatów to wybraliśmy. Na dole jest spora sala i duży taras, a na górze pokoje wiec nie bede sie musiala martwic ze ktos z krewnych sie zgubi. A co do sukni:) Kosteczka pewnie jesteś szczęściarą i masz proporcjonalne wymiary ciała. Ja nawet jakby kupiła suknie to za nic bym jej potem nie sprzedala, bo zawsze mam problem...góra większa niż dół, tak chojnie mnie natura obdarzyła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy Ell ;) chyba wszystkie już to co najważniejsze mają załatwione ;) takie czasy jak się chce mieć porządne wesele to trzeba tak wcześnie wszystko rezerwować żeby potem nie denerwować się z powodu np. kiepskiego kamerzysty niestety.Plameczka super że zrobiłaś małe podsumowanie przynajmniej teraz wiadomo kto kiedy ma a widzę że 17 króluje ;) No to zazdroszczę twoim gościom sama z chęcią bym się na takie weselicho wybrała ;) Macie świetny pomysł skoro i tak musieli byście wynajmować pokoje to przynajmniej i wesele i goście będą w jednym pensjonacie i wujkowie z %%% się nie zagubią w "akcji";) No czy taką szczęściarą to nie wiem niestety jestem bardzo szczupła i nie za niska więc jak oglądałam np. na Allegro sukienki to takie na mój rozmiar są za małe jeśli chodzi o wzrost i odwrotnie ;/ ale jestem dobrej nadziei oj no co ty myślę że też masz super figurę w sumie sama bym chciała mieć trochę większą górę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosteczko wychodzi więc na to że zawsze się tęskni za czymś czego sie nie ma:):D zawsze chciałam mieć drobną figure, ale geny i natura zadecydowały jednak za mnie:) Ja również do niskich nie należe (1,70m), a szczupła byłam 10 kilo temu:) Tyle musze zgubić do ślubu a potem to utrzymać:) Nie chce wyglądać jak wielkie ciastko z białym kremem. Góre jeszcze za mniejszych czasów miałam C (teraz o zgrozo D:|) także i tak pewne fasony kiecek slubnych odpadają. W końcu coś musi utrzymac ten nadmiar:) Ale nie ma co sie martwić na zapas, Ty na pewno znajdziesz fajną kiecke(za dużą zawsze można zwęzić), a ja jak zrzuce to i owo tez pewnie zaprezentuje sie godziwie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak zawsze;) ja to chciałabym chociaż troszkę przytyć a na pewno zgubisz przed samym ślubem będziesz się tak denerwować że same spadną ci zbędne kg ;) oczywiście trzeba pozytywnie myśleć każda będzie miały swoją najładniejszą sukienkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona123456789987654321
ile do tej pory będzie wynosić was wesele ? Moje : -orkiestra 4600 ( 2 dni) -sala - ok.800 -kamerzysta- 1500 -kucharki - 1000 - kelnerki- 1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona123456789987654321
dziewczyny jeśli chcecie zrzucić parę kilogramów to dietka i ćwiczenia najlepiej biegać 2 -3 razy w tygodniu po 40 minut, a na płaski brzuszek to polecam 6 weidera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi to raczej potrzebne sposoby by przytyć troszkę ;) oj trudno powiedzieć na razie jesteśmy w fazie szukania kamerzysty i fotografa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas liczą 200zł od osoby (w tym jedzenie, napoje, nocleg dla gości, obsługa, przystrojenie sali i poprawiny-ale dodtakowo bedziemy zamawiali pieczenie świnki czy coś takiego) , orkiestra bierze ok.2 tys. ale to troche po znajomosci, bo ogolnie biora ok 3,5tys. kamerzysty chyba nie chcemy a na fotografa nie mozemy sie zdecydowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) dawno mnie nie było :) nas wesele wynosi póki co: sala - 3 tys. + opłata za światło (ok.500 zł) zespół - 3 tys zdjęcia + film - 1700 zł kucharka - gdzieś ok. 1300 kelnerki i pomoc - pewnie gdzieś ok. 1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj coś za szybko mi wysłał ;/ U mnie na pewno za zespół płacimy 3500 zł co do reszty to dokładnie nie wiem ponieważ reszta to po znajomości mniej więcej więc dopiero po weselu dowiem się co i ile ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 85tka
Witam witam! :) Z przyjemnością mogę już do Was dołączyć - mój ślub 24 września 2011 :) Co prawda oprócz sali to wszystko jeszcze w powijakach, ale damy radę. Tak myślę... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia24:)
10 wrzesien 15:00:) gdyby byla prawdziwa jesienna pogodaoj jaka bylabym szczesliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy nowe koleżanki ;) 85tka na pewno dasz ze wszystkim radę zorganizować ja jestem na etapie załatwiania kamerzysty i fotografa bo nie możemy się zdecydować ;) a czasu jeszcze trochę nam zostało ;p Madzia24 każda z nas liczy na piękną złotą jesień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to czas uaktualnić naszą listę ;) : Kosteczka20 ---> 17.09.2011 Plamka23 ---> 17.09.2011 ona1234.. ---> 10.09.2011 ally20 ---> 03.09.2011 wrzesniowapanna ---> 17.09.2011 aneta71 --> 03.09.2011 sow ---> 24.09.2011 martituska --> 17.09.2011 viki28 ---> 10.09.2011 Ell1988 ---> ?.09.2011 85tka---> 24.09.2011 madzia24 ---> 10.09.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×