Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kosteczka20

Wrześniowe Panny Młode 2011

Polecane posty

Osobiście bardziej podoba mi się pierwsza a stronka się nie otwiera bo aukcja jest zakończona ale nikt nie kupił wystarczy wpisać nazwę to wyskakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva:)
zdecydowałam się na uszycie tej drugiej, bo podobno lepiej na mnie leżała a i ja czuję się w niej dobrze.Gdybym widziała ją tylko na zdjęciu to bym nawet nie zwróciła na nią uwagi- uważam, że na tej modelce nie leży ładnie:) Moja nie będzie miała tych ramiączek i będzie bardziej dopasowana.Jestem wyższa niż ta modelka.Mam nadzieje, że wszystko będzie tak jak tego chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście na modelce fajnie to ona nie wygląda...ale wiadomo nie każdemu we wszystkim ładnie a skoro super na tobie wygląda to wspaniale. Na pewno będziesz wyglądać bajecznie ;p <stopka></stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cisza sie coś zrobiła:) Ostatnio do załatwionych spraw u nas doszła zaklepana godzina śubu: 16.30:) mieslismy do wyboru jeszcze 15.00 ale ta chyba bedzie odpowiedniejsza. jakoś tylko nie moge sie zabrac za wybór i poszukiwania najlepszego fotografa. buziaki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wakacje się skończyła a praca czeka ;p Ja planuję na 17 mieć ślub a do księdza to wybieram się po nowym roku u mnie kolejek nie ma ;p Myślę że tak nie za wcześnie dla gości. W końcu mam kamerzystę jupi ;) Ile biorą u was mój super a taniocha 1500 i do tego powiedział że w między czasie porobi zdjęcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście Mrówelko że możesz:) WITAMY serdecznie:) wszystkie "wrzesniowe"już mniej wiecej pisały na jakim są etapie przygotowań, może i Ty sie z nami podzielisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva:)
Witajcie kobietki:) ja załatwiłam już dj-wodzireja:)także z ważnych spraw zostało mi jeszcze zaklepanie daty w kościele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla panna mloda:)
Witam! Ja rowniez z checia sie dolacze:) slub mamy 17 wrzesnia a zalatwiona mamy sale i kamerzyste, jestem w trakcie ustalen z fotografem ale zobaczymy co z tego wyjdzie bo to mlody chlopaczek i dopiero sie uczy ale zdjecia juz robi fantastyczne, mamy sie wybrac na probna sesje:) do zalatwienia w tym roku zostaje mi jeszcze zespol i tu jest problem oraz zaklepanie miejsc w hotelu:) pozdrawiam wszystkie przyszle panny mlode:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martituska81
czesc Wam !! Dawno nie zagladalam a tu prosze ;) nazbieralo sie juz nas ;) Wlasnie podpisalam umowe dzisiaj z zespolemi jestem przeszczesliwa !!! Jest cholernie drogi ale o to nie dbam, poniewaz dobra muzyka jest dla nas najwazniejsza !! Wiec mam zespol, sale, makijaz i fryzjera... to tyle na razie ;) acha no i my sami robimy zaproszenia i save the date magnesy na lodowke ;) juz sie za to zabralismy wiec wzor tez jest ;) pozdrawiam Panny Mlode !!! te wrzesniowe !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva:)
Widzę ze nasze przygotowania idą pełną parą:) Martituska81 - fajny pomysł z tymi magnesami- zdradzisz szczegóły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla panna mloda:)
no wlasnie o co chodzi z tymi magnesami bo chyba zacofana jestem:) a o ktorej chcialybyscie slub, bo sie tak zastanawiam miedzy 15 a 16 dopiero ide co prawda po nowym roku zalatwiac ta sprawe u ksiedza:) a i mam pytanie jeszcze odnosnie sesji slubnej kiedy ja robicie? mi sie tak marzy krotka sesja w dniu slubu ze swiadkami itd a po weselichu w tygodniu juz taka z prawdziwego zdarzenia:) ale czy o godzinie 18-17 wrzesnia nie bedzie juz za ciemno na sesje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy dziewczęta ;) oczywiście każdy jest tu mile widziany nawet te nie wrześniowe ;p no to czas uaktualnić naszą już nie tak krótką listę ;) ally20 ---> 03.09.2011 aneta71 --> 03.09.2011 ona1234.. ---> 10.09.2011 viki28 ---> 10.09.2011 madzia24 ---> 10.09.2011 Mrówelka ---> 10.09.2011 Przyszła panna młoda ---> 17.10.2011 Kosteczka20 ---> 17.09.2011 Plamka23 ---> 17.09.2011 wrzesniowapanna ---> 17.09.2011 martituska --> 17.09.2011 sow ---> 24.09.2011 Iva ---> 24.09.2011 85tka---> 24.09.2011 Ell1988 ---> ?.09.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm te magnesy to intrygująca rzecz z chęcią chciałabym zobaczyć coś takiego ;) opisz proszę co i jak a może sama się skusze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam juz załatwiona salę, orkiestrę, obsługę, dekoratorkę, fryzjerkę i narazie tyle, ale trzeba będzie też już kościół zaklepać żeby była godzina ta co nam pasuje:) a gdzie macie wesela? wszystkie w restauracjach? Moja teściowa uparła się na remizę i nie mam wyjścia:) z reszta wyjdzie taniej bo mamy ok 120 gości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva:)
Mrówelko fajna sprawa z tymi przypinkami ślubnym.:) Myślę ze każdemu się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne te przypinki Mrówelko:) Mi sie podobają i gdyby była taka potrzeba to pewnie bym sie na takie zdecydowała. Ale my mamy wesele w pensjonacie nad morzem i cały pensjonat będzie tylko dla nas, nie bedzie nikogo poza nami, gośćmi i obsługą, wiec chyba przypinki nie mają racji bytu. tez mnie intrygują te magnesy, jesli ktos sie orientuje niech napisze o co chodzi,mbo narazie to sie tylko domyslam. Buzialki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) co do sesji to my zrobimy ją w plenerze w dniu ślubu rano a ślub planujemy gdzieś o 18 więc będzie raczej dośc czasu bo park gdzie chcemy robić zdjęcia jest blisko. datę też idziemy ustalić pod koniec tego roku albo na początku przyszłego. co do dekoracji za młodymi to na szczęście właściciele sali nam to zapewniają więc nie muszę dumać :) A wesele mamy nie w hotelu, o co ktoś pytał, tylko w sali weselnej. a na ile osób planujecie wesela??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi nic nie przychodzi do głowy. szczerze powiedziawszy zawsze miałam awersje do różnego typu robótek manualnych:D największą karą było dla mnie dekorowanie czegoś, a nawet jak już się za coś wzięłam potrafiłam ostatnim ruchem zepsuć cały włożony wysiłek:) zawsze tez podziwialam koleaznki ktore mialy talenty plastyczne i te inne. Dlatego niezmiernie sie uradowalam jak sie okazalo ze ten pensjonat zapewnia pelna dekoracje, lacznie sciany za para mlodą. widzialam juz na zdjeciach jak to wyglada także wochy chyba nie bedzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla panna mloda:)
a ile placicie za swoja orkiestre??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my 1000 zł, ale to znajomi moich rodziców i dali nam duuuży rabat bo normalnie biorą 2500zł, a wy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my 2900 zł, to znajomi znajomego, podobno dobrze grają, tak nas zapewniał. byliśmy na jednym weselu na którym grali ale parę lat temu i w troche innym składzie ale było naprawdę super. a jak będzie u nas to zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martituska81
Juz pisze o tych magnesach, wlasnie przyszly poczta ;) To 3.5 na 3.5 cm kwadracik, zawierajacy kto i kiedy bierze slub. Nie wiem na 100% skad sie taki pomysl wzial... juz 9 lat mieszkam w UK i za kazdym razem jak bylam zapraszana na slub angielski to przed zaproszeniem przysylano nam SAVE THE DATE kartki. To po prostu kartka - zapowiedz ze odbedzie sie slub i wesele tego i tego dnia i to info dla gosci aby zarezerwowali sobie urlop. Magnesy to nowoczesna forma takich kartek ;) wkrotce potem trzeba wyslac normalne formalne zaproszenie. czesto owe magnesy czy tez kartki sa utrzymane w tej samej tonacjii i kolorystyce co dekoracje weselne, np u mnie dominuja kolory zloty i turkus a motywem przewodnim jest pawie pioro Nasz magnes przedstawia pawie piorko i nasze imiona z data ;) Do tego tez bedzie informacja na kartce, ktora sie wysyla z magnesem mowiaca, ze wiecej szczegolow w zaproszeniu. I to jest filozofia magnesow ;) acha zamowilam je przez internet ! Ja to robie dla angielskich gosci bo jaki ze slub bedzie w Polsce, oni musza zareazerwowac loty itd itp. Nie jest to tanie (za 25 zaplacilam 55) i nie widze potrzeby wysylania magnesow moim polskim gosciom i rodzinie ;) A co do orkiestry..... uwazam ze przyszalalam i to konkretnie. 6500 placimy za 6 osobowy zespol i Kobiete ktora poprowadzi impreze w dwoch jezykach ! Zalezalo mi na dobrze brzmiacych po angielsku muzykach, poniewaz moja kolezanka ostatnio byla z anglikiem na polskim weselu i jak zespol spiewal po angielsku to ten jej kolega nawet nie zorientowal sie ze to anglielska piosenka !!! jak kogos to interesuje to podaje stronke zespolu www.zespoltequila.pl pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×