Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kosteczka20

Wrześniowe Panny Młode 2011

Polecane posty

Witam dziewczynki:) Ja wlasnie poistanowilam - zero kamerzystów na ślubie i weselu. TYLKO zdjęcia. Niedawno objerzalam kilka wesel od róznych kmerzystów i nie chce takich szopek. Goście nie czują sie swobodnie przy kamerze, a ja nie chce im tego robic:) Co o tym myślicie??Ja u was z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja będę miała i kamerzystę i fotografa ale bardziej mi zależy na zdjęciach bo wolę oglądać zdjęcia a nie filmy. gdybym miała wybierać tylko jedno to zdecydowanie fotograf :) a ja mam teraz wakacje i dużo wolnego czasu i szukam różnych ślubnych głupot w internecie i gazetach ślubnych :) A co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja drogie dziewczęta ;) będę miała oczywiście sesje ślubną ale nie w plenerze a w studio a jak u was??? Kamerzystę też będę miała ponieważ lubię oglądać płytki z wesel ;) Oj plamko nie ma co jak nie chcesz to po co Ci on no i rzeczywiście ludzie na pewno będą czuli się swobodniej ;) Na tym weselu co teraz byłam panna młoda miała fotografa w domu, kosciele i na sali a u Was??? Ja chcę tylko z sesji każdy w miarę robi zdjęcia na sali to zgra się od nich na płytki i co fajniejsze wywoła i w album ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będę miała zdjęcia w plenerze (w sobotę rano przed ślubem będziemy robić), w domu, kościele i na sali. mogłoby być już tak trochę jesiennie na naszym ślubie ale nie wiem czy 3 już będą złote liście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będę miała zdjęcia w plenerze (w sobotę rano przed ślubem będziemy robić), w domu, kościele i na sali. mogłoby być już tak trochę jesiennie na naszym ślubie ale nie wiem czy 3 już będą złote liście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mam wakacje - ostatnie w zyciu wszystko na to wskazuje:) my też zdecydujemy sie na plener - o ile pogoda dopisze:) Ale jak już zdecydowalismy sie na brak kamerzysty to fotografa weźmiemy full. W moim domu, potem w kościele i kilka na weselu np. pierwszy taniec. Anetko na złote liście nie liczyłabym za bardzo, widać za oknem co pogoda potrafi zrobić:)już druga połowa sierpnia a upały jak w czerwcu i lipcu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem, na koniec września byłyby większe szanse :) ale oby nie padało to już będzie ok. a co z sukniami? rozglądacie się? bo ja z nudów już tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mniej wiecej wiem w jakim stylu bym chciła i tego sie bede trzymać. nie mam jakiejs jednej wymarzonej. wiem że ma być skromna prosta i ma mi w niej byc po prostu dobrze. A na poszukiwania własciwe rusze pewnie koło maja czerwca przyszłego roku. chyba taki zapas czasu wystarczy. moze jeszcze w miedzy czasie w mim miescie zorganizuja targi slubne?? Bo niestety oferta np samochodow jest dosyc uboga w moim miescie. bede chyba szukac kogos prywtanie, bo chcialabym garbusem, warszawa albo nawet syrenka do slubu jechac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny pomysł z plenerem przed całą uroczystością przynajmniej sukienka będzie pięknie wyglądać na zdjęciach ;) Nigdy nic nie wiadomo może akurat będzie już piękna jesień ;) I zgadzam się oby tylko nie padało ;) Oj z sukienką to tak średnio bo nie wiem jaki fason dla szczupłej i nie niskiej dziewczyny liczę na profesjonalizm pań z salonów i że znajdę tą najpiękniejszą ;) Anetko a masz już jakąś na oku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję :) Ale jeszcze nie wiem w jakim typie będzie mi dobrze więc to tylko takie przeglądanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 85tka
Przeglądałam właśnie co tam nowego się u Was pojawiło przez ten czas kiedy nie zaglądałam i ja przyłączam się do zaklęć, żeby nie padalo, bo myślę że temperatura powinna być niższa niż ta ostatnio. :) A swoją drogą współczucie dla dziewczyn, które brały ślub przy 35 stopniowym upale, to musiał być total...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam na takim weselu 17 lipca. tragedia. do mnie lepiła się cała sukienka a nie chcę myśleć co młoda przeżywała w tych halkach. ja liczę na ładną pogodę ale bez upałów bo słabo mi się robi w kościele i mnie mdli jak jest gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurka przepraszam nie wiem jaki to jest numerek bodajże 18 od początku jak dobrze liczę Nicole się nazywa. Oj tak jak byłam teraz to masakra jaką zanim dojechaliśmy do kościoła byłam już zgrzana jak buraczek na twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva:)
Witam również dołączam do grona Przyszłych Panien Młodych:) Ja mam wesele 24 września:)Jak tam Wasze przygotowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva:)
myślicie,ze mogłabym już teraz kupić suknie? widziałam w salonie taką która mi odpowiada- jest w dobrej cenie.Co prawda jest używana- ale wygląda jak nowa.Wszelkie poprawki i czyszczenie jest w cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Iwa :) co do sukni to dlaczego nie? mniej wydatków na później :) gorzej tylko jak potem znajdziesz ładniejszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy miłą koleżankę oto nasza lista: ally20 ---> 03.09.2011 aneta71 --> 03.09.2011 ona1234.. ---> 10.09.2011 viki28 ---> 10.09.2011 madzia24 ---> 10.09.2011 Kosteczka20 ---> 17.09.2011 Plamka23 ---> 17.09.2011 wrzesniowapanna ---> 17.09.2011 martituska --> 17.09.2011 sow ---> 24.09.2011 Iva ---> 24.09.2011 85tka---> 24.09.2011 Ell1988 ---> ?.09.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że spokojnie możesz kupić ale jednak nie radzę już rozglądać się za innymi bo tak jak radzi Aneta może trafić się "fajniejsza"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva:)
Dziękuje dziewczyny za pomoc:) W poniedziałek omówiłam się na przymierzenie sukni- wezmę osobę która mi pomoże w wyborze:) A czy któraś z Was już rozglądała się za sukniami i tak jak ja ma już w planie jej kupno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva:)
dziękuje Aneto71:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva:)
SUKNIA ŚLUBNA VERISE BRIDAL MANDY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×