Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kosteczka20

Wrześniowe Panny Młode 2011

Polecane posty

Gość martituska81
a i jeszcze jedno odnosnie sesjii. Jesli tylko bym mogla to mialabym ja w dniu slubu w plenerze... uwazam ze to piekna pora roku na zdjecia w parkach itd... Niestety angielska tradycja nie pozwala zobaczyc sie mlodej parze, az do momentu, kiedy tata zaprowadzi mnie przed oltarz... wiec ja musze to uszanowac i caly dzien do 17.30 spedzam bez Niego ;( no i zostaje mi tylko i wylacznie sesja w studio... nie mam wyjscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wesele mam w remizie strażackiej na 100 osóbek ;) i także uważam że te przypinki są ładne. Mam już zamówioną dekoratorkę także nie muszę już myśleć o dekoracji nad nami ;) Orkiestra bierze 3500 zł za 5 osób z dojazdem oj no to faktycznie zaszalałaś ale na tym nie ma co oszczędzać w końcu musi być dobra zabawa ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martituska81
o rany lepiej nic nie bede mowic mamie !! zawalu dostanie Nasze wesele bedzie na 140 osob (tyle prosimy a ile dopisze ??) pewnie ostatecznie 110 bedzie a wesele bedzie w starym domu - hotelu obecnie Wladyslawa Reymonta ;) jest blisko miasta z ktorego pochodze. To taki kompleks budynkow w sumie a samo wesele bedzie w... ogromnym namiocie !!! Juz podobno mieszane weselicha sie tam odbywaly ;) www.reymontowka.art.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy wesele na ok 120 osób ale pewnie przyjdzie ok 100 jak nie mniej:) Co do orkiestry to my mamy za 1900 ale też po znajomości bo normalnie biorą 2800. Sesje będziemy mieli w dniu slubu, ślub o 14 więc myślę że zdążymy zrobić zdjęcia zanim będzie ciemno, byleby trafić na ładną pogodę:) A co do tych dekoracji to moja dekoratorka też zapewnia dekorację za młodymi ale jakoś jak widzę na zdjęciach te tradycyjne serduszka to wolę sobie sama coś wymyślić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martituska81
Mrowelka slub o 14.00 ? Faktycznie zdazysz na sliczna plenerowa sesje ;) Bardzo wczesnie ten slub... nie obawiasz sie, ze goscie nie wytrzymaja do 24.00 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam takie pytanko do Was, może bardziej sie orientujecie. Kiedy będziecie wysyłały zaproszenia? Ja myślałam o czerwcu/lipcu. Rozpytałam kilku koleżanek które brały już ślub i jedna stwierdzila że to za późno, a druga że za wcześnie...zgłupiałam już:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva:)
plamko23 my myślimy, że zaproszenia zaczniemy wysyła w lipcu , bo trzy tygodnie przed ślubem musimy dac znać restauracji ile będzie gości.Planujemy wesele na 100 osób.DJ bierze 2000zł- ale jest war polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iva no własnie też tak myslałam i tak chyba zostanie:) a z innej beczki:) macie już dziewczyny wybraną piosenke na pierwszy taniec?? wiem że to jeszcze kupa czasu, ale czy macie taką jakaś wspólną piosenke, albo kilka typów?? My nie mieliśmy wątpliwości - louis armstrong - wondreful world :D Nie jest typową piosenką na pierwszy taniec ale nie wyobrażamy sobie innej - taka nasza piosenka od początku związku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martituska81-> w moich stronach robi się sluby nawet o 12, o 14 to nawet za późno jak na moje strony:) wiesz u nas jak jest dobra orkiestra to ludzie się bawią przez 2 dni do 5 rano:) taka tradycja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaproszenia myślę ze będziemy rozdawać właśnie tak na przełomie lipca i sierpnia ;) A z piosenką to nie wiem kompletnie jaką chyba muszę poważnie o tym porozmawiać z moim ślubnym ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martituska81
Ach faktycznie mrowelka !! Bylam kiedys na takim weselu ! Maraton ;) ale bylo zabawy ze 3 dni ;) My wysylamy zaproszenia na 3 miesiace przed slubem i mamy nadzieje, ze ludzie zdaza sie zorganizowac ;) Ktos pisal o wonderful world... cudowna piosenka. Mi sie skolei zawsze marzyla piosenka z Dirty Dancing... time of my live... jest w rytmie mambo i myslimy aby nauczyc sie rutyny (nie tej z filmu) z instruktorem... zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martituska81 - dirty dancing fajny pomysł - kiedyś znalazlam filmik na youtubie z wykorzystaniem tej piosenki, naprawde mi sie spodobał:) oto link: http://www.youtube.com/watch?v=izlZyuZrnT0&feature=PlayList&p=138116E7A0C9A1C8&playnext=1&index=36 My jakoś tak niespecjalnie mamy dryg do tańca wyczynowego i obawiam sie że próby nauczenia nas jakiegos układu wyszły by dosyć sztucznie:) kilka takich sztucznych prób na youtubie też widziałam i szczerze powiedziawszy wole zwykle ,,pogibanie sie". Ale jak ktoś ma talent czy zapał i dobrze sie w tym czuje to super sprawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martituska81
Plamka 23 !!! Super im wyszlo !!! Ja tez patrzylam na takie uklady i nie kazdy sie ladnie prezentuje, ale oni swietnie zatanczyli ! Ja uwielbiam tanczyc (13 lat w szkole tanca) a mojego przyszlego meza poznalam wlasnie na parkiecie ;) nie wiem jak nam to wyjdzie ale sie postaramy ;) jesli nie damy rady z jakiegos powodu to bedzie gibaniec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plamka mam podobnie jak Ty:) też raczej nie mamy szans na jakis super taniec:) ja uwielbiam tańczyć chociaż nigdy się jakos nie uczyłam ale za to mój ślubny niestety nie ma do tego talentu ani trochę:) no ale nie mam co narzekać bo to prawie jedyna jego wada:) ale zazdroszczę tym dziewczynom których faceci potrafia tańczyć(przynajmniej czują rytm):) My też raczej wybierzemy coś do pogibania się i raczej coś polskiego.. Myślałam nad piosenką z kimś takim jak ty na koniec świata mogę iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrówelko zaintrygowało mnie to wesele 2 dniowe:) z jakiego województwa jesteś? jeśli oczywiście chcesz napisać. O może wszystkie napiszą z jakich regionów są:) Ja reprezentuje Warmie i Mazury:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) co do piosenki to my chcemy jakąś polska stara piosenke, np. seweryna krajewskiego. A co do zaproszeń to my chyba na przełomie czerwca - lipca zaczniemy je rozwozić bo mamy blisko rodzinę. postaramy się to załatwić tak, żeby minimum miesiąc przed wszystkie były rozdane. a oglądacie już obrączki? jakie Wam się podobają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martituska81
Mazowsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iva:)
słuchajcie dziewczyny a nad jaka wódka się zastanawiacie? my mylimy nad zakupem maximus-a, ale nie wiemy jakie wino wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mazowsze :) A co do wódki to jeszcze nie myślimy tak dokładnie ale mówiliśmy coś o żołądkowej de lux. co do wina to nie wiem, jeszcze nie rozmawialiśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martituska81
My tez jeszcze nie dyskutowalismy nad alkoholem... Dziewczyny prosze powiedzcie mi ile teraz kosztuje 0,5 litra wodki w sklepach ??? Wiem ze zalezy to od rodzaju ale np absolwent albo wlasnie zolodkowa ? czy liczycie pol litra na glowe ???? Co do wina to bede baaaardzo wymagajaca jako, ze czesc moich gosci nie pije wodki na strzaly (kieliszki) natomiast pija wino... biale i czerwone (zadko rose) i znaja sie na dobrym winie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z wina polecam imiglykos białe semi sweet jest przepyszne.. a nad wódką też się zastanawiamy ale chyba będzie smirnof, i też zastanawiamy sie ile na głowę na dwa dni liczyć;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my też rozważamy żołądkową de lux albo smirnoffa albo dębową. chociaz oboje wódki nie trawimy (dosłownie i w przenośni:D), ale w końcu nie my ją będziemy pić:)u nas bedą same osoby nam bliskie, z którymi utrzymujemy kontakt i przy różnych okazjach zawsze na stole pojawia sie żołądkowa od Palikota:D. Od ,,koneserów" ponadto słyszalam że to najlepsza wodka przy dużym piciu. Nie polecam nikomu Bolsa, bo jest to najczesciej falszowana wodka i nie ma znaczenia że kupuje sie ja w sklepie, czesto nawet hurtownicy sami dla zwiekszenia zysku kupuja bolsa z nie dokonca pewnego źródła... A winka też dużo będziemy kupowali- zdecydowalismy ze kupimy winko takie jakie my lubimy(Cotz białe, różowe i czerwone, semi-dry i wytrawne)-polecam spróbujcie:D), bo i tak wszystkim sie nie dogodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a obrączek jest masa ładnych-to nie to co nasi rodzice mieli-jeden rodzaj i jeszcze musieli uważać na tombak:) oto kilka przykładów na jakie mniej wiecej sie zdecydujemy http://www.wec.com.pl/Obraczki-Slubne/Obraczki-slubne-ze-zlota-LS-02ZB-25-masa-wyrobu-p1923.html http://www.fajngold.pl/index.php?products=product&prod_id=360 http://www.fajngold.pl/index.php?products=product&prod_id=460

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj masz kochana racje przepraszam że się nie udzielam ale masa pracy....dom praca, praca dom i tak w kółko nawet nie mam czasu pomyśleć o sprawach ślubnych ;/ co do wódki to nie mam pojęcia ale bimberek już zamówiony ;) obrączki chcemy zwykłe z żółtego złota nie za cienkie i grube jednolite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła panna młoda:)
czy podoba wam sie ten bukiet? w drugim rzedzie od gory pierwszy http://www.kwiatyislub.pl/galeria-35.php a co do wodki to slyszalam ze podobno jakis krupnik pojawil sie na rynku i jest pyszny i tani. a ja reprezentuje dolny śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła panna-> mi się bardzo podoba tez myślałam o czyms podobnym:) bukiet jest super bo nie jest tak strasznie strojny i jest oryginalny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszła panna - bukiet bardzo ładny :) ja myślę o czymś takim http://www.kwiatyislub.pl/upload/e276f44a4153d3393f1c85834cdbb2d9.jpg albo takim http://www.kwiatyislub.pl/upload/521a80d266b6e58088e485b5034abd6e.jpg bardzo mi się podobaja takie proste bukiety. nie wiem jeszcze tylko jaki kolor róż, ale myślę raczej o czerwonym albo różowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×