Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfetka83

Postarajmy się razem o upragnione dzieciątko :-)

Polecane posty

rosól z gołębia? hmm nigdy nie jadłam, smaczny? też słyszałam, że zdrowy ja o tym narzędziu nie słyszałam ciekawe ale hmm ja chyba zostane na tym co lekarz mówi i ewentualnie testach owulacyjnych dziewczyny czy któraś z Was nadal pije ziółka? ja w tym cyklu zaprzestałam ostrego picia (z powodu tego, że dostawałam silne leki działające na hormony i bałam się mieszać z silnymi dawkami ziół) czasem tylko piłam herbatkę dla kobiet na płodnośc, o podobnym składzie do klimuszki ale takie lajtowe a Wy pijecie dalej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka j widać,że Twój mężczyzna ma na Ciebie ochotę,więc wszystko ku dobremu zmierza :-) W przyszłym cyklu zaatakuj go po prostu :D, podejdź do tego ze śmiechem,a na pewno Ci nie odmówi :-) Mila ale Ci tego śluzu zazdroszczę,bo u mnie pustynia normalnie :-( Brak śluzu przed owulką,w trakcie i po-ja to go chyba nigdy już nie ujrzę. W poprzednich cyklach też miałaś dużo śluzu przed samą @? A jeśli chodzi o ziółka to przestałam je pić,bo jak zaczęłam brać Bromergon,to niedobrze mi się po nich robiło. Tarara życzę Ci kochana upojnych i owocnych staranek :-) b szczęśliwa ja o tym urządzeniu nigdy nawet nie słyszałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytałam właśnie o tym narzędziu i obejrzałam film i nie bardzo chce mi się wierzyć w to bo przecież jak zobacze jednego dnia ten wynik przypominający paprotki, to nie mam pewności czy jutro już ich nie będzie czy jutro będzie ich jeszcze więcej i tak mogę kilka dni sądzić, że to "już" poza tym to, że można używać to tak długo też budzi moje wątpliwości..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie aż tyle tego śluzu ale wydaje mi się, że to przez pracę jajników spowodowaną pregnylem i może- pierwszym pęknięciem jajeczka od bardzo dawna znowu opycham się ciastkami, dziewczyny ratunku :D :D :D czy Wy też tak lubicie słodycze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie znoszę słodyczy, wręcz nie cierpię słodkości, ze wszystkich słodkości świata najbardziej lubię dobrze przyrządzone mięsko :) pyszotka mile a ten mastodynon dalej używasz? bo ja coś słyszałam o tym leku w tabletkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mastodynon brałam 3 miesiące (tak jak jest zalecane), w kroplach zmniejszył mi się dzięki niemu plamienia i hormonki wyrównały wszystko mam jak w zegarku, co do dnia (fakt, że moje jajeczka nie pękają wynika z pcos i na to mastodynon nie pomoże) mastodynon bardzo dobrze reguluje hormony ponoć po kroplach jest mniej skutków ubocznych niż przy tabletkach pomaga też przy mastopatii, pms i migrenach ale uwaga- w czasie ciąży nie wolno brać więc hmm najlepiej bardzo szybko się zorientować że się jest w ciązy aby odstawić no i trzeba brać 3 miesiące- wtedy efekty się utrzymają (same efekty przychodzą po 1,5 m brania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołek81 jestem zainteresowana odkupieniem femifertilu może podaj maila to się dogadamy w tej sprawie :) tylko napisz dziś albo dopiero w piątek bo wyjeżdzam na 5 dni i nie będę miała możliwości kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od którego dnia należy brać oeparol? od 1dc, czy można później i czy skończyć przed nadejściem owu czi w trakcie? nigdy na to nie patrzyłam ,ale może czas zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :-) u mnie dziś 12 dc jutro powinna być owulina :-) więc pracujemy intensywnie :-) :-) oby się udało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bąblinka no to owocnych staranek :D oby przyniosły wymarzony efekt może warto ciut wcześniej zacząć staranka? mój lekarz powiedział, że to ma być tak, że plemniczki mają już tam czekać na jajeczko (przy normalnym zdrowym nasieniu przetrwają aż 72 godziny) może więc warto dzien przed już próbować ? :) by nie przeoczyć momentu gdy jajeczko będzie wędrować po jajowodzie? mnie boli brzuch i mam duuuuuuużo śluzuuuu :/ nie wiem co jest grane a piersi mnie w ogóle nie bolą! mimo, że za 5 dni @ więc raczej na bank się nie udało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Honorku, ale mnie zaszokowałaś tą odpowiedzią z kliniki. Aż mi się nie chce wierzyć, żeby ktoś od nich mógł Ci coś takiego napisać. Oni tam traktują wszystkich bardzo przyjaźnie. Wiadomo, że biorą za to pieniądze. Zadzwoń tam jutro do nich i powiedz o wszystkim. Nie zniechęcaj się, bo ja wiem, że to doba klinika. A mnie dziewczyny tak żołądek boli, że nie mogę momentami wytrzymać. To znaczy akurat teraz jest ok, ale wczoraj wieczorem i dzisiaj rano było fatalnie ;-( Smerfetko, a Ty się pytałaś lekarzowi o ten swój śluz? Można go jakoś wywołać? A może z tym wiesiołkiem byś spróbowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bąbolinko ja Tobie też życzę super owocnych staranek ;-) Ja w pierwszym cyklu spóźniłam się ze starankami. Bo jak byłam u mojej gin to widziała na usg, że jajeczko już pękło. Niby kazała mi jechać do domu i szybko się starać, ale wtedy się nie udało. Więc Emile masz rację, że lepiej się wcześniej starać niż za późno. Emile a co do Twojej pewności, że się nie udało, bo Cię piersi nie bolą. Tu nie ma żadnej reguły. Masz dużo śluzu, a to już też jest jakiś objaw. U każdej jest inaczej. Może zaczną Cię później boleć piersi. Zaczekaj do okresu (wiem, że to nie jest łatwe), ale nie masz wyjścia. Może akurat w tym miesiącu Wam się udało ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tarara i bąblinka- owocnych staranek wam życzę, pracujcie, pracujcie kobietki:) smerfetko- ja też nie mam tak dużo śluzu jak bym chciała i tez mam bardzo często pustynię i przez co mam ciągle nawroty infekcji, właśnie przez suchość, i właśnie od 1 dc zaczęłam łykać kapsułki z wiesiołka no i zobaczymy , mam nadzieję że pomogą, może i ty spróbuj, A ja jestem z moją córeczką na turnusie rehabilitacyjnym w Warszawie, mój mężuś nas przywiózł i pojechał, także do piątku nie będziemy się widzieć, trochę mi smutno, bo powiem wam że my sie na tak długo nie rozstajemy, ale wytrzymam, a potem jak przyjedzie w piątek, to się będzie działo:), akurat rozpoczną mi się dni płodne, więc może w innym miejscu i po tygodniowej abstynencji się uda:) Dobrze że wziełam ze sobą laptopa i na szczęście jest tu w hotelu internet bezprzewodowy i mogę sobie z wami kobietki klikać, bo ciężko by było bez was wytrzymać, cały tydzień. Od jutro moja kochana Martynka, zaczyna intensywny turnus, mam nadzieję że jakieś efekty, chociaż minimalne będą. Pozdrawiam was kobietki i miłej nocki życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila nie każdą zafasolkowaną kobietę bolą piersi,a ja jestem tego przykładem.Piersi w ogóle mnie w pierwszej ciąży nie bolały,a co najwyżej mi się powiększyły.Dlatego nie wariuj słońce,bo wszystko jest możliwe i nie trzeba tracić nadziei. Bąbolinko działajcie i sąsiadom spać nie dajcie :D Honorku a co tam u Ciebie?@ przylazła? b.szczęśliwa Oeparol można zacząć brać od 1 dc,a bierze go się do owulacji,bo potem może powodować skurcze macicy i utrudniać zagnieżdżenie zarodka.Ja Oeparol brałam trzy cykle,ale mi niestety nie pomógł. Kochane a ja dzisiaj miałam babskie wyjście z kolezankami i było suuuuper!Najpierw deserek lodowy,a potem kino.Byliśmy na Street Dance i jeśli lubicie taniec,to musicie ten film obejrzeć! Mnie jutro czeka wizyta u mojego ginekologa,bo infekcja niestety trzyma się mnie niezmordowanie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zaś dół bo czuję że się nie udało jajniki bolą, nie poszłam więc na siłownię ale jutro rano idę bo mam wolne w pracy mam to wszystko w nosie, będę ćwiczyć do upadłego muszę sobie jakoś te 4 dni przed @ zapchać żeby nie myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dzisiaj a właściwie od pół godziny nieciekawy humor, kto mi go zepsuł? Nie trudno się domyśleć :/ Nic już nie piszę bo mam dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka j co się dzieje?Przecież już fajnie między Wami było... emile i ja chyba się na siłownię zapisze,bo bardzo bym chciała zrzucić kilka kilogramów,a przy okazji odstresuję się trochę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"e-mile" powiem Ci ze rosołek super a miesko chude,delikatne, a co do ziół pisz jaka mieszanke pijesz:) ja kupiłam dzisiaj czarnuszkę i wyczytałam że trzeba jesc,wiesz coś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emile- czy dziewczyny pisząc "miła"mówią o Tobie ? :-)czy o Emilce brzuchatce 83 :-) :-) ? ..a ja nie sprecyzowałam, ale jak mam mieć owulkę 11 teraz (a tak mi znaki na niebie i ziemi wskazują) to my już starania 9 rozpoczęliśmy :-) :-) może Tobie się udało? :D:D Honor powiem Ci tak : szok mnie zabił...na temat odp z kliniki .. Smerfetko Ty poetko :-) a nie damy im spać a co :D:D dziewczyny kochane, dziękuję za kciuki i za Was wszystkie też trzymam :-) :-) dobranoc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetko wkurzył mnie bo nie dość, że zajmuję się jego sprawami boon nie ma do tego głowy, nie potrafi tego zrobić to jeszcze nie widzę jego zaangażowania w sprawę. Denerwuje mnie takie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny tak czasami zwracają się do mnie MILA, właściwie w życiu rzeczywistym znajomi i rodzinka do mnie też tak mówi :) Bąblinka no to trzymam kciuki za powodzenie w starankach tararara ja piję przewrotnik, krwawnik, szałwię(to dodaję tylko od miesiączki do owulacji, bo w ciąży nie wolno za wiele a nigdy nie wiadomo czy się przy owulce powiodło czy nie), nagietek, rumianek i skrzyp polny a mam też taką "żeńską herbatę" ale skład jest po czesku (mieszkam w Czechach) ale zawiera m in też krwawnik i przewrotnik smerfi uuu to trzymam kciuki za wizytę, może wcale nie jest tak źle z tym stanem zapalnym? napewno lekarz coś wymyśli taka jedna nie daj popsuć sobie humorku a mój mężuś powiedział mi dzisiaj, żebym może lepiej nie katowała się na siłowni narazie bo jak mnie bolą te jajniki,to może się udało i mogłoby to zaszkodzić.. a mnie tak kusi dokładnie tak jak Ty smerfi, chciałabym coś zrzucić, z 3-4 kilogramy i troszke poprawić sprężystość ciałka :) pozatym uwielbiam ćwiczyć na siłowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mila mnie też tak podczas staranek zebrało na poprawienie figury,zaczęłam biegać,kupiłam hula-hop i skakankę,żeby potem przeczytać ,że skakanie w ciąży zabronione,hula-hop też niestety,hi hi. Oprócz tego mąż kupił mi masażer do stóp,tak się cieszyłam ,bo po pracy narzekałam na bóle stóp,ale za moment przeczytałam ,że tenże masażer w ciązy jest niewskazany i stoi teraz nieużywany. Ojj,wiele trzeba sobie odmówić,ale dziewczyny teraz wiem ,że warto było;) Bąblinko trzymam kciuki za staranka:) Honorek co u Ciebie,Twój termin minął Smerfetka próbowałaś na poprawę śluzu pić olej z wiesiołka lub siemie lniane? B.szczęśliwa ja za słodyczami też nie jestem szczególnie za tymi typu czekolada,ale ostatnio coś mi się odmieniło,wczoraj całego snickersa zjadłam:D Taka j.fajnie,że mąż wraca do normy,nic tylko do pracy się brać:) Tararara witam Cię kochana,obyś szybko dobre wieści nam przekazała;) Dziewczyny jesli chodzi o ziółka,to ja mam kilka nie ruszonych w Polsce,których mi nie dosłali łącznie z witaminkami dla mężczyzny,a u siebie olej z wiesiołka jakieś 170 tabletek,hi hi. Ja sie znów troszku podłamałam,bo tak bardzo liczyłam na tę wizytę u położnej,że teraz już wszystko stanie się jasne,że bedę wiedzieć dokładnie jak z moja fasolką,a okazało się,że ta wizyta ma nie przebiegać według moich oczekiwań,niestety:( Np,ta kobieta żadnego badania mi nie wykona,nie otrzymam odpowiedzi na pytanie: czy ciąża np. nie jest zagrożona,nie mówiąc o odpowiedzi na pytanie ,czy mogę sobie na przytulanka z mężem pozwolić. My już taki długi post mamy i ok. jesli trzeba to owszem zgadzamy się na niego,ale ,kurczę może nie trzeba? Nie będzie wykonanego również usg-takowe wykonują tutaj w 20 tygodniu:( A co będzie? Słuchawkami ma szukać bicia serduszka,gdzie nie ma pewności czy w 10 tygodniu je znajdzie,no i porobi mi badanie typu:krew,mocz,chyba nic wiecej. Jestem załamana:( Zadnego zdjęcia z USG :( Podłamały mnie te wiadomości.Myślałam ,że najgorszy okres,gdzie lekarze się mna nie zajmują niedługo będzie za mną,a tu dalej taka dzicz,masakra jakaś:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stzlowa to faktycznie maj tam dziwne zasady z początkiem okresu ciąży. A nie ma tam czegoś takiego jak prywatne kliniki? Może za pieniądze, też Ci zrobią więcej tak jak i w Polsce? A nie mogłabyś się jakoś udać do Polski na jakieś badanie? Na pewno z dzidzią wszystko jest ok, ale ten Twój stres nie wpływa na Ciebie dobrze. A Ty powinnaś się teraz tylko i wyłącznie cieszyć. Nie wiem naprawdę jak oni tak mogą. Ja w środę idę na kolejną wizytę. Mam nadzieję, że powie mi czy oby to moje przeziębienie nie zaszkodziło fasolce. No i nareszcie ją zobaczę ;-) Stylowaa popytaj się w śród znajomych.Może oni mają jakiegoś znajomego lekarza?? A póki co, wiem że to trudne ale staraj się myśleć pozytywnie.Zobacz już mamy 9 tydzień. Nasze fasolki na pewno mają się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczeta jestem tutaj nowa,podobnie jak wy staram sie o dwie kreski jednak od czerwca tego roku bez owocnie,dodam ze mam podwyzszona prolaktyne po obciazeniu a co za tym idzie przyjmuje bromyrgon i w trakcie biore jeszcze luteine.Mam juz jedno dziecko(dziewczynke)jednak podjelismy decyzje z mezem ze chcemy nastepne,wiecie jak to jest jak sie nie planuje dziecka to sie nie mysli jednak jak juz sie chce to pozniej zonk nie wychodzi.Z pierwsza ciaza nie mialam problemow z zajsciem a teraz taki zawod.Czytalam troche o tym leczeniu bromyrgonem(nic mi po nim nie jest 1 tabletke na noc)i z tego co widzie duzo kobiet dlugo sie leczy aby wkoncu zobaczyc te dwie kreseczki.Na chwile obecna czekam na @(w sobote lub niedziele powinna byc,mam nadzieje ze jej jednak nie bedzie). Mam nadzieje ze mnie przyjmiecie do swego grona czekajacych. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i zycze powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki bylam rano na usg, są 3 pecherzyki, w lewym na 11 mm a w prawym na 11 i na 13 mm w czwartek mam isc znowu, jak urosna to dostane pregnyl fajnie, ciesze sie ze są aż 3, do tej pory mialam jeden i przestawal rosnąć ok 16 mm i robiła sie torbiel e-mile strasznie trzymam za Ciebie kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisetka wow! ja uchodowałam tylko jeden! niech więc rosną i rosną a później pregnyl miałaś już pregnyl? ja w tym miesiącu miałam pęcherzyk 20mm i właśnie dostałam pregnyl.. ehh:) fajnie, że jest takie coś jak pregnyl lek na te nasze niepękające jajeczka ja bez względu na to czy zaszłam czy nie to cieszę się, bo nie mam plamień w ogóle, czyli chyba cysty nie ma... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mialam jeszcze pregnylu, w poprzednim cyklu jadlam tylko CLO i jak poszlam na usg w 15 dniu cyklu to pecherzyk mial juz 3 cm wiec bylo za pozno na pregnyl, dlatego teraz poszlam juz w 10 dniu zobaczyc i mysle ze do czwartku moze byc tak prawie prawie na pregnyl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to trzymam kciuki za Twoje pęcherzyki, by urosły w sam raz :) tylko przygotuj się na zawirowania hormonalne po pregnylu :P aha i ciężko go dostać więc lepiej poproś o receptę już i kup wcześniej tak samo w polsce jak i w czechach trzeba przewaznie zamawiać ten lek ja kupiłam test bo psychicznie nie umiem już wytrzymać ale nie robię, bo wiem, że pregnyl może spowodować do 10-12 dni po podaniu fałszywy pozytywny wynik ehh ale zaczęłam mieć nadzieję, bo dzisiaj mam duuuużo białego śluzu, a chyba przed @ nie powinno go być? ehh dziewczyny co za stressss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane, Nie było mnie tutaj wczoraj, bo byłam na chrzcinach! Zrobiliśmy wczoraj (tam i z powrotem) 700 km. Byłam tak zmęczona, że nawet nie pamietam jak zasnęłam po kąpieli. Co do tej odpowiedzzi z kliniki, jaką dostałam, właśnie do nich dzwoniłam w tej sprawie. Recepcjonistka jest tak jak ja w szoku! Stwierdziła jednak, że oni tego na bank nie wyslali, że niby sam Pan doktor odpowieda na maile, oraz, że to sprawdzą! Tak więc dziwy niesamowite. Nie wiem, czy do mojej skrzynki się ktoś włamał, czy im?? Z najnowszych wiadomości, muszę napisać, że nadeszła i to z wielkim bólem @. Piszę z wielkim, dlatego, że naprawdę, bardzo mnie dzisiaj wszystko boli!!! Na poniedziałek umówiłam się na monitoring, a jutro będą badane żołnierzyki o 8.30 rano!!! Trzymajcie kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz mam kupiony pregnyl, ale faktycznie obdzwonilam kilka aptek zanim udalo mi sie dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×