Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmysłowy.:):))

co teraz macie dziewczyny kobiety w głowach jakie myśli.:)

Polecane posty

to powiedz mu że tego nie lubisz.:) a czemu 3minuty to za długo to po ilu minutach byś chciała skończyć co? I tylko lodzik był czy coś więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marych_ Monroł
Do Bibulki Jeśli ssałaś jak odkurzacz, bez finezji to niestety napracowałaś się!! Chętnie udzielę ci instruktażu?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marych_ Monroł
Na przykład jak mu ciągnełaś kutasa to drugą rękę trzeba mu było wepchnąć głęboko do tyłka. To by mu się spodobało i szybciej by ci się spuścił w paszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsafjskadfhjkdsa
niespelniona minete ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marych_ Monroł
Ty podszywacz, żebym nie wepchnął tobie finezyjnie bejsbola w twoją dupę i nią zakręcił Niedojebie Podszywający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rety ! jak ja dzisiaj piszem ? same blędy ale to dlatego, że wczoraj zbyt długo w nocy waliłem konia i jestem bardzo niewyspany. Przeciesz to jasne, że wyżej powinno być " niektórzy". Tak więc pszepraszam za moją fatalną ortografię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no on wlasnie lubi dlugoooo....i chyba specjalnie sie wstrzymuje zeby nie dosjsc od razu podczas sposunku to fajnie, bo ja lubie dlugo :) ale w samochodzie bylo goraco, niewygodna pozycja, reka mnie bolala.... nie mialam, gumki do wlosow wiec wiadomo.... i trwalo to chyba z 15-20 min jesuuu ale wczoraj seksik byl pod prysznicem, delikatny aczkolwiek stanowczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fajnie.:) no w samochodzę to nie wygodnie to nawet i dla mnie też w samochodzę jest za mało miejsca aby dla kobiety dać pełną roskosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała tęsknota
Weź truskawki włóż do szklanki,dosyp cukru ,jogurt zdrowy,kostkę lodu zmiksuj i pokarm mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szatyneczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała tęsknota
wysuń usta do przodu,zamknij oczy ,poczuj jak się zbliżam do nich,jestem blisko,czujesz mój oddech na policzku,przesuwam usta do Twoich,są tak blisko,ze chciałbyś już,teraz ,moje ciepłe spojrzenie na nie,przybliżam się i podaję Ci truskawkę,skosztuj z moich ust;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szatyneczka:)
Jej, na jaki watek trafiłam. Mi tez dzisiaj hormony buzują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała tęsknota
Moje ciało moja duszę moje usta moją skórę szparkę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może powiem coś o sobie bo nic nie mówiłem. Więc mam 20lat wysoki czarne włosy i piwne oczy niby jestem przystojny ale ją nie wiem w to.:) jestem niby romantyczny nie jestem pewien jestem delikatnny może...-jeszcze jakieś pytania co do mojej osoby.:) Ten temat jest o tym o czym teraz chcesz.:) a jak mocno ci buzują cio.:) Jaki słodki pocałunek i te zamknięte moje oczy pobudzają mój smak i czułość na dotyk drugiej osoby.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to sie nie da doac rozkoszy kobuiecie w aucie :) da sie opstatnio taka dostalam minetka w aucie:) cudownie bylo, na tylnym siedzeniu.... polozylam pupcie na tym polokietniku na srodku tylnego siedzenia, wiec facet mial moja cipke na wysokosci zwroku i mialam taki orgazm ze jeczalam glosno i dyszlam dlugo po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwnyblisali
co tak pusto fajny temacik. Jest jakąś chętna dziewczyna bo nam ochote na sex:-) taki słodki jest chętna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiktaka od drewniaków
mi się chce seksu.... :( a facet dziś rano wyjechał na tydzień! Wczoraj nasz numerek był zajebisty, chcę więcej, mocniej, głębiej!!! Jeszcze, jeszcze, jeszcze. Chcę się zamknąć w hotelu z butelką czerwonego wina i ujeżdzając go, oblewać piersi alkoholem, a wszystko nagramy na kamerkę :) zupełnie jak 5 lat temu w Krynicy.... tylko wstyd potem wyjść w pokoju i te plamy na prześcieradle... ;) Sexu chcę dużo. dużo. dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwnyblisali
to bierz mnie jak tak bardzo potrzebujesz seksu będę wchodził w ciebie z każdej strony i w każdej pozycj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiktaka od drewniaków
nie chcę innego do sexu! to jest mój pierwszy i jedyny, jak do tej pory i jest mi z nim zajebiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×