Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Strawberrrrry

Listopad >>2010

Polecane posty

Jestem ciężarówką w 21 tc i termin porodu mam na 3 listopada :) Siedzę sobie teraz w domku i ponieważ ciężko wbić się na fora innych listopadów, bo tam dziewczyny już się dobrze znają postanowiłam założyć nowe, dla nowych Mamuś :) Miło będzie mieć towarzystwo na ten okres życia :) Pozdrawiam wszystkie przyszłe Mamuśki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .mysza.
No to ja się dołaczam ;) mam termin na 17 listopada :) Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciezarowkaa25
a ja na 10 listopada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackly
o super ze nowy top załozyłąs...poprzedni ma tysiac iles wypowiedzi a wszystkiego sie czytac nie chce... ja mam termin na 27 list. dziewczyny jak urodzicie to piszcie co i jak bo jestescie wczesniej;p sasasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bela_mi
ja też się dołaczam :) termin 24 :)) córcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O właśnie piszcie czy chłopcy czy dziewczynki :) Jak dobrze pójdzie to ja będę wiedziała w poniedziałek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ja mam na 1 listopada termin :) W pierwszym USG mi wyszedł chłopiec a 2tyg później dziewczynka więc sama nie wiem co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackly
ja jeszcze nie wiem co bede miec:( a mialyscie juz bad. polowiczne?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ja tez jestem "listopadowka" ale wole "stary" topik bo tutaj musialabym ze wszystkim sie powtarzac... pozdrawiam wraz z córcią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam listopadowe mamusie :) Kolejny topic i kolejne listopedóweczki :) Jest miłe że jednak będziemy mieć dzieciaczki z tego samego miesiąca 🌻 Ja mam termin na 7 listopada. i dwa razy potwierdził się u nas chłopak jak malowany :):) Zyczę miłej nocki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackly
cieżko... grubo .. nie no nie jest zle...tylko coli sie chce T_T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi strasznie stopy puchną, nawet od spodu :( Ale poza tym to nie narzekam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackly
lepiej nogi niz...brzuch;p a który masz tydz? znasz juz wgl plec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj 22 tyg się zaczął, płeć będę znała w poniedziałek bo idę na usg. Ale brzucha nic a nic, jak sie nie najem za bardzo to lekko wypukły jest. Mówią że jak mały brzuch to chłopak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackly
ja chyba bede wiedziala we wtorek bo jak narazie maly ukrywa swa plec.. hehe ja sie z kolezankami zalozylam o plec...one mówia ze chlopak a ja ze dziewczynka ^^ zawsze myslałam ze chce syna..a teraz jak juz jest ciaza to jest totalnie obojetne jaka plec byle by wszystko bylo ok ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo ja tak samo miałam :D Zawsze mówiłam że chcę dziewczynkę, bo chłopak to niee a teraz jest to zupełnie obojętne byle zdrowe, ale coś czuję że chlopczyk będzie okaże się w poniedziałek ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackly
TY stawiasz ze bedziesz miec syna ja ze córke.. zobaczymy czyje przypuszczenia sie potwierdza;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Ja czekam na niespodziankę czy chłopiec czy dziewczynka bo już się pytać nie będe. Raz mówił że tak późńiej że inaczej pożyjemy zobaczymy... A mam pytanie co wy na taki wózek podoba się wam? Mi się podoba najbardziej ten zielony w te kwiatuszki. Zastanawiam się czy go kupić czy innego szukać. Zobaczcie i napiszcie:) http://allegro.pl/item1106120393_raf_pol_wozek_fenix_3w1_gleboki_spacer_fotelik.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zobaczymy czy dobrze myślałyśmy ;) A co do wózka to ładny i praktyczny bardzo ;) Zobaczyłam i sama się zastanawiam nad kupnem takiego, tylko napewno wybiorę inny kolor bo nie lubię akurat zielonego hehe ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i mam nadzieje ze moge sie dołączyć:)faktycznie potrzebny byl ten topik poniewaz jakos wczesniej nie pomyslalam o typowo listopadowym forum a jak zaczelam przegladac te co juz sa to szczerze przyznam ze nie chcialo mi sie czytac tych wszystkich stron pelnych wypowiedzi... ja po paru latach staran wreszcie w okolicach 17 listopada bede miec upragniona dzidzie...w moim przypadku na 99 procent synuś Filipek. Na 99 poniewaz roznie to bywa hehe;p u mnie 22 tc.teraz jest juz nawet dobrze.wczesniej do okolo 15 tc mocno wymiotowalam nie moglam nic jesc.chudlam...teraz nadrabiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malvka jesli chodzi o wozek to mnie bardzo sie podoba.i kolor i wogole. Moj mężuś pracuje przy wozkach wiec zobaczymy co zmajstruje dla naszego maluszka.wstepnie ma miec ksztalt podobny bardzo tylko bez kwiatkow i w czarno turkusowej kolorystyce... Ja jestem teraz na etapie wyboru łóżeczka..tak wiec ciagle allegro i allegro;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackly
lepiej chudnac niz grubnac;p co do wózka..to mi sie b.podoba..al e w wersji black^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no niby tak...ale ja troszke sie tym zamartwialam.moja siostra przytyla do tego czasu okolo 10 kg a ja jak narazie nie doszlam jeszcze do wagi sprzed ciazy... ale brzusio coraz fajniej widac wiec w gruncie rzeczy moge tyc;p oczywiscie w granicach rozsadku;p tak czytam wasze wypowiedzi i ja narazie nie mam problemu z puchnacymi nogami...troszke na brzuszku rozstepy sie niestety pojawiaja i nie wiem czy jest sens stosowac kremy..czy naprawde cos daja?? a co do coca coli to ja ją piję od poczatku ciazy (oczywiscie nie przesadzajac z nia) i poki co dzidzia sie prawidlowo rozwija...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na początku też strasznie wymiotowalam 24h na dobe i sporo schudlam ;P Już wszystko wrocilo do normy i też staram się nadrobic ;P Cały czas patrzę na ten wózek i tak mi się spodobał że chyba go zamówię ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wózek fenomenalny :) kolezanka ma taki. ja bede miała... dziecko :) plec za 7tyg dopiero jak sie uda.... przez wymioty 8dni w szpitalu zeby sie nie odwodnic... teraz wszystko gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co...przez dlugi czas pracowalam w sklepie z dzieciecymi rzeczami...i nie moglam nadziwic sie o co chodzi tym kobietom ktor przychodza i jedne spiiochy wybieraja godzine...a teraz rozumiem... to chyb a normalne ze chce sie cos wyjatkowego hehe dla dzidziusia;p sama nie moge sie na nic zdecydowac...a szafa synusia peka w szwach;p hihi. wiec co dopiero mowic o wozku lozeczku itp ;p hihi http://allegro.pl/item1128619870_tako_jumper_x_piratz_2010_fotelik_mega_gratis.html u nas wstepnie cos takiego jak ten pierwszy z turkusem;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ciężko się zdecydować jak się coś wybiera ;) Sorki za zmianę tematu ale chciałam zapytać czy u Was dzieciaczki się już ruszają ?;> Mój teraz fikołki mi tam robi chyba w brzuchu ;P Dlatego mi tak na myśl przyszło żeby napisać ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe mysza to samo mialam pisac...moj dzidzius rusza sie wlasnie najwiecej jak siedze z laptopem na kolanach..az sie zastanawiam czy mu to nie przeszkadza...takie motylki czulam juz okolo 15 tc..a kopniaczki od 20..teraz w 22 rozchulal sie juz na calego.. to chyba najprzyjemneijsze uczucie na swiecie...chociaz niedlugo pewnie pozaluje tych slow przy pieerwszym kopniaku z zebra;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×