Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Strawberrrrry

Listopad >>2010

Polecane posty

Gość blackly
ja pierwsze badania robilam na własna reke.. ok 120 zł za all wybuliłam... a teraz drugie robie u prowadzacej gin^^ a na wizycie u prywatnego bylam raz..mialam isc z chlopakiem ale .. heh wyszło inaczej:( ale zdjecie w ramce juz mam ^^ sasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie badania mialaś robione?;> miał ktoś na toksoplazmozę? niby jak ma się kontakt z kotami to trzeba zrobic bo to roznoszą a ja mam 6 kotów ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackly
heh ja mam kota XD i nie mialam czegos takiego XD mialam mocz, krew, cukier, i jeszcze pare innych.. te pierwsze wstepne badania :) hehe az sie dziwie ze we krwi nic nie wykryli xD ale baba jak zobaczyla wyniki to powiedziala ze masakra.., ile przytylyscie w 5 miesiacu?????????????????? ha moze to głupie ale ile macie w pasie? chce zobaczyc czy tylko moje dzidzi jest takie wielkie czy inne te zxD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co 6 kotów to nie 1 heehe ;D Zle wyniki mialas? Ja jak mialam moje pierwsze i jedyne badanie krwi to wszystkiego praktycznie bylo za malo ;p tych krwinek bialych czerwonych i jeszcze nie wiem jakich ;D żelazo musze brać :) A biore juz sporo czasu to przydaloby sie zrobic badanie czy juz wszystko ok ;p dobra ide poszukać centymetra i sie zmierzę ;D Tzn w biodrach mam zmierzyć czy w talii ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackly
ooo no zelazo ja tez biore :P i magnez;p mi tez pieprzyla ze te krwinki sa zle.. ze krew w moczu ze anemia.. damn wyszlam z tamtad poryczana ^^ zmierz tam gdzie jest mały...no to talia :P nieno na wysokosci pepka XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dookola pępka zmierzyłam :D tam gdzie najbardziej wypukłe ;p 86 cm mi wyszlo;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackly
o boze dzieki ^^ ja mam 87... a mi dzis kolezanka napisala ze miala 91 w 8-9 miesiacu i miala mala córeczke..xD hmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co mowisz ze dzidzia twoja wielka :D jak nie bylam w ciazy to plaski brzuch mialam i tez cos kolo 80 ;p to dużo mi nie doszlo ;d To u Ciebie tez pewnie nie widać ze w ciazy jesteś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackly
ja tez mialam plaski T_T ale widac ze w ciazy ejstem T_T mam naprawde duzy brzuch xD ostatnio mnie jakas kobieta starsza puscila w autobusie zebym se siadła na jej miejscu...a ja jej mówie ze nie trzeba a ta ze mam siadac...i tak z 2 minuty negocjacji...wkoncu siadłam bo sie wszyscy gapic zaczeli XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest źle ;D jak jestem u lekarza to pamietam na poczatku jak widzialam babki w 6 miesiacu to mialy brzuchy jak arbuzy ;D i moja znajoma tez w 6 jest i ma z 5 razy wiekszy niz ja ;D hahah ostatnio jechałam autobusem siedziałam koło starszej babki i wsiadł jakiś młody chłopak z kilkuletnim synkiem, 1 miejsce bylo wolne to on usiadl i mowi do nas "puścilibyscie male dziecko" spojrzalam sie na niego i mowie ze kobiety w ciazy maja wieksze prawo siedziec niech dziecko weznie sobie na kolana jak nóżki bolą xd caly czerwony sie zrobil i wyjąkał 'przepraszam' hahaha zamiast mnie puszczać żebym usiadła to mnie wyganiac chcą ! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja mialam w pasie zawsze duzo;p rozm.przed ciaza 44 mowi sam za siebie;p przybylo mi od 7 tc 12 cm.tak wiec brzusio spory rosnie ale u mnie w rodzinie to normlane;p tyle ze przez pierwsze miesiace schudlam ok 4 kg.dopieor teraz w ostatnio miesiacu przybylo mnie troszke na tyle ze dochodze do wagi sprzed ciazy... a chudlam bo mialam kiepskie poczatki...do chyba 15 tygodnia wymiotowalam bardzo...wec to pewnie dlatego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do toksoplazmozy to ja mam dwa kotki. wiec sama zapytalam o to badanie i lekarz powiedzial ze jak do tej pory nie mialam rzadnych objawow tego(a nie wiem jakie sa;p) to pewnie nic mi nie jest al e oczywiscie powiedzial abym zrobila. no i na szczescie wszystko gra:) pewnie nawet jakby nie zalecil mi i tak bym zrobila.tyle ze widzicie prywatnie to kaza ci zrobic co tylko chcesz bo i tak ty za to placisz..panstwowo roznie moze byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do 3-4 miesiąca wymiotowałam mogłam nic nie jeśc przez kilka dni, piłam wode i ją tez zwracałam;/ jak patyk wyglądałam ;D Ale już długo nie wymiotuje, moge normalnie jeść więc wyglądam juz normalnie jak przed ciążą ale nic nie przytyłam jeszcze.. Jeśli mi nie da skierowania na toksoplazmoze to sama zrobie prywatnie, tylko jestem ciekawa ile takie badanko kosztuje ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blackly ty sie ciesz ze cie puszczaja, u mnie teraz juz troszke brzuch widac (21tc) ale wczesniej ani nic, to w autobusia sama szanowna młodzieży szkolna, a jakas pani do mnie podchodzi zeby jej miejsca ustapic, a ja stac nie moge bo mi sie zaraz slabo robi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.mysza. ja z 59 na 57 spadlam, a teraz juz 64-65... nadrabial, i 8 dni w szpitalu bo co zjadlam to zwracalam i kroplóweczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza ja robilam wtedy sporo badan naraz.ale ok.30/35 zl. warto zrobic dla swietego spokoju:) u mnie tez z wymiotami spokoj.wczesniej nie moglam nawet lodowki otworzyc,ba,moj maz otwieral a ja w pokoju czulam co w niej jest...na szczescie minelo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak tyle beda kosztowaly to zrobie prywatnie, nie bede go nawet prosic ;D wczoraj wymiotowalam rano jak zjadlam rosół ;D zwymiotowalam go i bylo ok już ;D nie wiem czemu to tak w 6 miesiacu heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale temacik mamy :) rzyganko ;) dziewczynki a jak u was z ruchami dziecka? ja 21tc i od przedwczoraj wieczorem nie czuje ruchów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no wymioty fajny temacik;p na czasie mozna by powiedziec;p mnie niekiedy tez sie zdarzy ale bbaaaaardzo rzadko... a moze przez pogode dzidzius jakis bardziej spokojnu...podokuczaj mu troszke zjedz czekolade...moze go rozbudzi.. moj maluch szaleje jak narazie;p szczegolnie jak sie klade na boku na lozku to go czuje:) no i jak juz wspomnialam przed komputerem;p mysza mozesz sprobowac jednak u gina z tym skierowaniem.a nuz moze ci da.na ktora masz wizyte? a wogole to wszystkie odpoczywacie czy nie tzn chodzi mi o wolne od pracy o ile pracujecie ;p bo tak jak czytam to 20/21 latek:) taka stara sie czuje;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodze do lekarza pod Wrocławiem, wczesniej zwiedziłam chyba z poł Wrocka za odpowiednim lekarzem |(jeszcze przed ciążą) aż wreszcie się udało:-)))) dziewczyny nie wiem dlaczego niektórzy wybierają ten zawód skoro są tacy niewdzięczni. a może jest ktoś z Wrocawia na forum, zastanawiam się nad szpitalem. pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anula a twoj lekarz nie pracuje w szpitalu rzadnym?? moj pracuje dlatego problem mam z glowy...;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój pracuje ale w Oleśnicy więc zupełnie po drugiej stronie niż ja mieszkam:(( dlatego nie wiem gdzie najlepiej.każzdy szpital maswoje wady i zalety.no ale jest jeszcze troszke czasu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sproboje, wizyte mam na 11.00 :) moj szaleje rano i wieczorem, w dzien jakos nie czuje jak sie rusza.. moze śpi wtedy ;P mój gin tez nie pracuje chyba w żadnym szpitalu :P Ja odpoczywam :D Dopiero skończyłam szkołę ;Di będe miała troche przerwy, potem dalej jakaś szkoła albo praca albo to i to ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 22. bylam na izbie przyjec, lekarz najpierw nakrzyczal na mnie ze pozno przyjezdzam (ostatnie ruchy w piatek wieczorem) a za chwile znowu sie drze ze niby po cholere przyjechalam skoro ruchow jeszcze czuc nie musze (a skad wiedziec małam?>????) konowal jeden, i mowi mi jeszcze prosto z mostu "nawet jakbym stwierdzil ze dziecko umiera to MUSIAŁOBY umrzec" podejscie jak jasna cholera, zero taktu, zero wyczucia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szyjka w porzadku, tetno plodu 140 ale pielegniarka dlugo znalesc nie mogla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lola to zobaczyłaś jacy mili są co niektórzy lekarze:) ale nie ma się czym przejmowac dobrze że z dzidziusiem jest OK. Jeżeli chodzi o prace to ja pracuje 3-4 dni w tygodniu ale od 8 do 20 niestety o 15 mam już dość ;( A u mnie już jest ponad 20stopni a dojdzie do ponad 40 i się wybieram nad morze Kamiś troszkę się pobawi a ja odpoczne od tego hałasu. A wy jak planujecie dzisiejszy dzionek? Miłego dnia wszystkim życzę :) pozdrowionka :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malvka a czemu nie idziesz na zwolnienie?ja tez mialam pracowac do sierpnioa ape nie dalabym rady...zreszta nalezy nam sie wolne:) dzis to ja leniuchuje w lozeczku...taki plan jest;p z reguly ulega on zmianie hehe ale wstepnie odpoczywam na maksa:) rano jak sie przebudzilam troszke mnie brzuszek bolal wiec nie bede dzis szalec:) no i w koncu jest chlodno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dziś mam plan poleżeć. ja nie pracuje juz od czerwca, praca raczej nie przyjazna dla kobiet w ciązy a i szef niestety też:-( ale wreszcie przyjemny chłodek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×