Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość volant

obecne zony- jaki stosunek dziecie meza, maja do waszych wspolnych?

Polecane posty

Gość blanko powiem wprost
zgadzam się ze wszystkimi wypowiedziami : blanko, jestes kompletnym pustakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie jesteś tą samą osóbką co tamte. Wszystkie pomarańczowe, a nicki do sytuacji dopasowane. Nie znasz mnie na codzien, a oceniasz...całe szczęście w realu jest na odwrót...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka, sama karmisz te trolle, a potem się dziwisz... skończ się już wreszcie tłumaczyć i pisz na temat, jak masz coś do dodania. a jak nie, to odpuść sobie. jest piękny słoneczny dzień i można zrobić tyle fajniejszych rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie, nie jestem
TĄ SAMĄ CO TAMTE. Ja to ja, one to one. Pustaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanko - co zmienia "czarny" nick? Ja też za Tobą nie przepadam. Nie dlatego, że był Twój był żonaty, że obgadujesz eks, że widzisz w nim 8 cud świata, nie! To normalne, jesteś kobietą zakochaną i lubiącą plotkować/rozmawiać (jak nie w realu, to wirtualnie). Nie lubię dorosłych kobiet udających dzidzie, a na infantylne wpisy mam alergię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mylisz się b
blanko znam ciebie i w realu o dlatego oceniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość volant
DZIZAS!!!! ZAŁÓŻCIE SOBIE PROSZĘ OSOBNY TEMAT, TU MIAŁO BYĆ O CZYMŚ INNYM :( tAK TRUDNO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość volant
8 stron natluklyscie i nic to nie wnosi do tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety ale tak tu wychodzi w praktyce. Ja kiedyś założyłam "swój", przez chwile było w temacie, a potem zaczyna się nagonka...i wychodzą z tego same bzdury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka ale Ty
nie masz dziecka, to o co biega??? Masz problem z akceptacją tamtego dziecka, a tu chcesz się wypowiadać za wszystkich, za nieistniejące też? Musisz wszędzie mieszać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypowiedziałam się raz, że córka męża chce bym miała dziecko-chce siostrzyczkę... A jako, że kilka osób za mną łazi i mnie krytykuje i obraża, to przez to zrobiła się bryndza. Przykro mi. Nie chciałam tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka ale Ty
"wypowiedziałam się raz" ??? dziewczyno, co Ty piszesz, policzyłam, Twoich wpisów na tych 8 stronach jest ok. 80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodziło mi oto, że w temcie wypowiedziałam się raz i odrzu jako, że Blanka-czarna owca, koziołek ofiarny to się zrobiła bryndza i nagonka, a że się daje podpuszczać i karmiłam trole zrobiło się co się zrobiło. Koniec tematu Blanka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka ale Ty
odwiedź temat laski, która przeżywa rozwód swojego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×