Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

scooby84

starania na kwiecień 2011

Polecane posty

OoOoOoooo... uspokoiłam się, a raczej Wy uspokoiłyście mnie :-) No to super. No to nic... biegne pod prysznic i ide spac, bo jutro do pracy na 14 hihi ale córcie do przedszkola na 10 musze odstawić, także za długo sobie nie pospie :) Dobranoc Wszystkim Buziaki muaaaaa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewczynki ! ja nie wytrzymałam i zrobiłam aż testy jeden rano drugi po południu,nie wierzylam że zobaczyłam tam dwie kreseczki rano była bladziutka a po południu na sprawdzonym tescie bobo-test znowu choc wyrażniej zobaczyłam to samo! Nie mam zbyt wielkich objawów , może zęsto mnie mdli z brodawek po delikatnym ściśnieciu mam białawą wydzieline,a brzuch boli mnie jak by już zbliżała się@temp.utrzymuje się na poziomie 36,9-37 Teraz usiłuje być spokojna , i czekam co dalej bo dwa miesiące temu nie udało sie mimo pozytywnego wyniku, mam dwuch synów bardzo pragnę mieć jeszcze córeczkę choć nie ukrywam moich obaw ale czas nagli 40-tka blisko :)) ja też nigdy na poczatku nie plamiłam jedynie w 7 tyg przy dwóch ciążach lądowałam w szpitalu , bo delikatnie krawilam ale wszystko szczęśliwie się kończyło. 3mam kciuki za was wszystkie oczekujące zyczę wiary i abyście szybko mogły tulić swoje maleństwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Dziewczyny! Testy bezpieczne - bo wciąż na sklepowej półce :D Zwyczajnie ZAPOMNIAŁAM ich kupić (to chyba ''ciążowa amnezja'':D ) andrea07 - a gdzie w UK mieszkasz? I co to za testy elektroniczne, które wskazują wiek ciąży (gdzie kupiłaś i jak wygląda opakowanie?)? P.S - gratuluję ciąży! napewno tym razem wszystko się ułoży! 🌼 Aha - nie musi być żadnego plamienia ani wydzieliny przy zagnieżdżaniu zarodka. Ciesz się, że nie plamisz - to dobry znak! Dobrej nocki wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://nexus404.com/Blog/2008/04/06/pteq-usb-plug-n-play-pregnancy-test-detects-pregnancy-and-advises-of-most-fertile-periods/ Ten wyżej test jest ponoć wxtra - USB Następnie ja użyłam tego : http://www.inhealth.ie/Products/Clearblue-Digital-Pregnancy-Test---4-Tests__4146.aspx On kosztuje ok 13-15 funtów i można go zakupić niemal w każdej tu aptece, a nawet w supermarketach typu tesco. Ja Kochana mieszkam w Luton ;-) a Ty też jesteś z UK? Pozdrawiam i milusich senków zyczę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrea - dzięki za info o testach; ten z USB wypasiony! ;) tak, ja też z UK - mieszkam w Leicester :) za to Ty masz mega blisko do lotniska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrea07 gratulacje i wszystkiego dobrego :) relacjonuj teraz nas jak się czujesz, wizyty u lekarza itp, itd.. betti 38 gratuluje II kreseczek powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama prawie 2-latka
hej Moge sie przylaczyc? sama juz nie wiem czy ew. zaciazeniu bedzie termin na kwiecien czy maj... oba miesiace piekne :) scooby, atrams- do was szczegolnie "dolaczam" bo ost @ mialam 21. o7 :) NICK.............OSTATNIA @.....DL CYKLU.....TEST.........CYKL STARAN czekoladoowa..28.06............ok32............ok30.07... ........2..... luciola28.........08.07........27.......dopiero jak się @ nie pojawi.....2 scooby84........20.07.............ok 34.........okaże się .........3...... atrams...........21.07.............. 32...........okaże się..........3........ mama p.2-latka.21.07..............32...........okaże się...........1.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, dopisuje się do tabelki NICK.............OSTATNIA @.....DL CYKLU.....TEST.........CYKL STARAN czekoladoowa..28.06............ok32............ok30.07... ........2..... luciola28.........08.07........27.......dopiero jak się @ nie pojawi.....2 scooby84........20.07.............ok 34.........okaże się .........3...... atrams...........21.07.............. 32...........okaże się..........3........ buuunia.........20.07...............26-28........?....................3..... Witam eterno,andrea07,atrams, mama prawie 2-latka:) Andrea07, betti 38 gratuluje serdecznie, dbajcie o Siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do testowania... nie bede na pewno stosowac tych elektroniczynch, bo wynik niestety znika z wyswielacza i nie ma jak sie pochwalic po kilku dniach, nie mowiac o zostawieniu go "na pamiatke".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki Dopisuje sie do tabeleczki NICK.............OSTATNIA @.....DL CYKLU.....TEST.........CYKL STARAN czekoladoowa..28.06............ok32............ok30.07... ........2..... luciola28.........08.07........27.......dopiero jak się @ nie pojawi.....2 scooby84........20.07.............ok 34.........okaże się .........3...... atrams...........21.07.............. 32...........okaże się..........3........ mama p.2-latka.21.07..............32...........okaże się...........1......... Owca220510....13.07.............27-28..........ok.11.08..........4..... betti38 super!!!Gratulacje..Cieszymy sie z Toba.. Ja nie wiem o co chodzi ale od 2 dni boli mnie lewy jajnik...a dzis wstałam i ból brzucha jak na @...piersi mam nabrzmiałe..A my na etapie przytulan...Zawsze wiedzialam kiedy jest owulka po śluzie -no nie dało sie nie zauwazyc...a teraz nic powinna byc wczoraj a tu brak tego śluzu...Co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama prawie 2-latka oby nasze wspólne testowania wyszły owocne :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owca220510 trudno powiedzieć, może po prostu przeoczyłaś coś... a jak temp. był skok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jak u mnie, jak się nie staraliśmy o dzidzie było wszystko czarno na białym, piekny śluz płodny, a teraz totalna suchość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............OSTATNIA @.....DL CYKLU.....TEST.........CYKL STARAN czekoladoowa..28.06............ok32............ok30.07... ........2..... luciola28.........08.07........27.......dopiero jak się @ nie pojawi....2 scooby84........20.07.............ok 34.........okaże się .........3........ buuunia.........20.07...............26-28........?....... .............3........ atrams...........21.07.............. 32...........okaże się..........3........ mama p.2-latka.21.07..............32...........okaże się...........1.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja:) dzieczynki moge sie dołączyć:) mam juz jednego synka teraz myśle o drugim;) biore CLO i w piatek bede wiedziec czy mam owulacje;) postaram sie Was poczytac:) choc przy małym bąku ciezko znalesc czas dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owca- a mierzysz temp? wiesz jak sie chce to nagle wszystko dzieje sie inaczej, moze tym razem tak sie nastawilas na objawy owulacji, ze ich nie ma? przyczyn moze byc wiele... przytulaj sie :) jak (tfu, tfu) tym razem nie wyjdzie, obserwuj sluz, temp, dorzuc testy owu i bedzie wszystko wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
validos- witaj, widze ze mamy dzieci prawie w tym samym wieku :) roznica kilkunastu dni :) super :) atrams- a wiesz, ze wyliczylam ze my do majowek staraczek powinnysmy nalezec? scooby chyba tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będzie akurat długi weekend :) ten pierwszy link nie zebrał się w całość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra uciekam bo 3 letni bratanek do mnie jedzie i muszę posprzątać i lecieć na zakupy papa do wieczora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, ja narazie jestem na poczatku 3 tyg. ciazy, dopiero mam wizyte u lekarza za dwa tygodnie, bo teraz jest na urlopie. Narazie mi wyszly 4 testy pozytywne. I z tego co wyliczylam to porod bedzie pod koniec marca lub poczatek poczatek kwietnia 2011. mam nadzieje, ze przygarniecie mnie do swojego grona? Pozdrawiam staraczki i mamuski oczekujace:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie co do tempki nie mierzyłam bo po śluzie wiedziałam był bardzo wyrazny i nie dało sie nie zauwazyc ze jest owu... Nawet moj maz wiedział kiedy jest:):) A teraz nic mam wrazenie ze jest sucho...zobaczymy...ale dziwne to bo nie miałam tak nigdy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He dziewczynki :) Witam wszystkie nowe na na forum :) A zafasolkowanym bardzo serdecznie gratuluję :) Ja już dzisiaj całkiem straciłam nadzieję bo mam bardzo mało śluzu , a naczytałam się , że zazwyczaj na początku ciąży jest i to sporo więc już nadzieje straciłam . Dzisiaj 31 dzień cyklu więc czekam na @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladoowa---dlaczego nie zrobisz testu? Dlaczego czekasz na @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zrobię testu bo jeszcze nie chce się rozczarować :) tak zawsze mogę mieć jakąś nadzieję :) początkowo miałam zamiar zrobić test 30.07 więc jak a nie przyjdzie do piątku to zrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki! póki co nie zapeszając gratulacji bardzo dziekuje, chciałam na pisać kochane że dziś wiem że takie wypatrywanie to straszne i ciagłe siedzenie i szukanie objawów, to straszne. Ja już dzis mogę powiedziec czekoladowej nie martw się ja też byłam sucha moze trochę takich upławów białych sie pojawiło ale piersi oprócz małych wycieków po naciśnięciu brodawek to bez zmian, wciaż miekkie aż do teraz czasem coś zakłuje albo zasfędzi, dziś strasznie mnie mdliło i boli mnie głowa jak przed @ boli mnie czasem dół brzucha albo jajnik, zawsze tak było a na drugi dzień @, mam nadzieję że mimo kreseczek sie nie pojawi, bo tak jak wspominałam dwa miesiące temu miałam puste jajeczko i wystąpiło samoistne poronienie , wiec gdybym nie robiła testu to potraktowałabym to jako zwykła miesiączkę. temperatura też dziwna bo rano nadal tylko 36,9 a wszędzie piszą o wyższych np 37,3 takze dziewczynki nie denerwujcie sie bo każda z nas jest inna , ja mam nadzieję że z tym razem wszystko się uloży a w przyszłym roku będziemy cieszyć sie córeczką , bo my tuliliśmy się w 10 dniu cyklu, żeby tak było , synów mamy tych dni blisko owulacyjnych, to tyle pozdrawiam, nie dopisywałam się do tabelki jakoś tak wyszło wybaczcie anrea07 gratuluje i 3mam żeby bylo wszystko oki,:)) ja też będe pisała o zmianach i o samopoczuciu , bo tak naprawde to dziś jest termin miesiączki za trzy dni zrobie ponownie test żeby zamiast bladziutkich zobaczyć tłuściutkie kreseczki no i czas do gina , bo nie wiem czy nie będe musiała coś wspomagać dzidzię, pozdrawiam i życzę powodzenia staraczki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do staraczek
jesli urodzicie w koncowce kwietnia to super bo beda to byczki- moje ulubione zodiaki ale tak na serio to ja Wam wspolczuje! Nie tego,ze iles tam czasu nie zachodzicie w ciaze ale, ze jestescie tak slabe by wylewac swoje zale na forum i jeszcze zdradzac tak intymne szczegoly jak dzien miesiaczki czy kiedy macie stosunek (przytulanko), żal mi Was, ja 5 lat nie moglam zajsc w ciaze ale nie zglupialam do tego stopnia by pisac na jakims forum- moja przyjaciolka to swira dostala od tego "starankowania" bleee, istne wariactwo! a potem wychowacie dzieci pod kloszami na ofiary losu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×