Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

scooby84

starania na kwiecień 2011

Polecane posty

- NICK...............OSTATNIA @....DL CYKLU.......DATA TESTU anitia.................13.06............27............... . 9.07 scooby84............18.06............32-45.............ok aże sie po owulce Susi1978..............18.06.............28............... eszcze sobie poczekam majeczka87.........24.06............28-30............jesz cze troszke poczekam extaaasy.............24.06............28................? nai.....................25.06............30.............. . buuunia...............26.06............28-30............. ? Naya..................27.06............26-27............. 22.07 Justysia1989........29.06............32-35...........jesz cze sie okaze whisper...............01.07...........28-31........... okaże się po owu Quenn...............04.07...........29-30.............??? Iga1979..............29.06.............28.................???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy oprócz Igi ktos tez się stara o 2 dziecko czy wszystkie o pierwsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze jeszcze ewelina318, PRZEPRASZAM. a w jakim wieku twoje pierwsze dziecko jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. My własnie szykujemy się z mężem na wyjazd nad morze. Trochę relaksu, odpoczynku i staranek. Może zmiana klimantu nam posprzyja :). Wiem z testów owulacyjnych że mam teraz dni płodne. Owulacji jeszcze nie było bo tempka na tym samym poziomie. Więc staranak co wieczór. Może tym razem się uda. Trzymajcie kciuki, Nainka ja staram się z mężem o pierwsze nasz dziecko. Poprawiam tabelkę NICK...............OSTATNIA @....DL CYKLU.......DATA TESTU anitia.................13.06............27............... . 9.07 scooby84............18.06.............ok 34............ok 21-22.07 Susi1978..............18.06.............28............... eszcze sobie poczekam majeczka87.........24.06............28-30............jesz cze troszke poczekam extaaasy.............24.06............28................? nai.....................25.06............30.............. . buuunia...............26.06............28-30............. ? Naya..................27.06............26-27............. 22.07 Justysia1989........29.06............32-35...........jesz cze sie okaze whisper...............01.07...........28-31........... okaże się po owu Quenn...............04.07...........29-30.............??? Iga1979..............29.06.............28................ .???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. My własnie szykujemy się z mężem na wyjazd nad morze. Trochę relaksu, odpoczynku i staranek. Może zmiana klimantu nam posprzyja :). Wiem z testów owulacyjnych że mam teraz dni płodne. Owulacji jeszcze nie było bo tempka na tym samym poziomie. Więc staranak co wieczór. Może tym razem się uda. Trzymajcie kciuki, Nainka ja staram się z mężem o pierwsze nasz dziecko. Poprawiam tabelkę NICK...............OSTATNIA @....DL CYKLU.......DATA TESTU anitia.................13.06............27............... . 9.07 scooby84............18.06.............ok 34............ok 21-22.07 Susi1978..............18.06.............28............... eszcze sobie poczekam majeczka87.........24.06............28-30............jesz cze troszke poczekam extaaasy.............24.06............28................? nai.....................25.06............30.............. . buuunia...............26.06............28-30............. ? Naya..................27.06............26-27............. 22.07 Justysia1989........29.06............32-35...........jesz cze sie okaze whisper...............01.07...........28-31........... okaże się po owu Quenn...............04.07...........29-30.............??? Iga1979..............29.06.............28................ .???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. My własnie szykujemy się z mężem na wyjazd nad morze. Trochę relaksu, odpoczynku i staranek. Może zmiana klimantu nam posprzyja :). Wiem z testów owulacyjnych że mam teraz dni płodne. Owulacji jeszcze nie było bo tempka na tym samym poziomie. Więc staranak co wieczór. Może tym razem się uda. Trzymajcie kciuki, Nainka ja staram się z mężem o pierwsze nasz dziecko. Poprawiam tabelkę NICK...............OSTATNIA @....DL CYKLU.......DATA TESTU anitia.................13.06............27............... . 9.07 scooby84............18.06.............ok 34............ok 21-22.07 Susi1978..............18.06.............28............... eszcze sobie poczekam majeczka87.........24.06............28-30............jesz cze troszke poczekam extaaasy.............24.06............28................? nai.....................25.06............30.............. . buuunia...............26.06............28-30............. ? Naya..................27.06............26-27............. 22.07 Justysia1989........29.06............32-35...........jesz cze sie okaze whisper...............01.07...........28-31........... okaże się po owu Quenn...............04.07...........29-30.............??? Iga1979..............29.06.............28................ .???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to życzę powodzenia nad morzem. Tylko żeby się pogoda udała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scooby84 życzę udanego i owocnego pobytu :), pogoda z pewnością dopisze sądząc po prognozach. Ja w sobotę też zabieram chłopaków i ruszamy w góry, lubię aktywny odpoczynek :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ja staram się z mężem o drugie dziecko, syn skończył 1kwietnia trzy latka, dziś 12ty dc, anitia-- bardzo mi przykro, jeżeli można Cię pocieszyć , bądź przekonana że nowe życie szykuje się w Twojej rodzinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuunia no może ja się faktycznie przyłączę do Was. Tak mnie nachodzi strasznie. W sumie nie wiem czy dobrze robię. Rozmawiałam z mężem na temat drugiego dziecka i on jest taki niezdecydowany, tzn. gdyby było to by sie cieszył, ale tak to chyba trudno podjąć mu decyzję świadomie. Nasza niunia skończy we wrześniu 5 lat i pasowałoby jej rodzeństwo, a i ja wiem, że potem nie bardzo by mi sie chciało wracać do pieluch (w sumie to juz zapomniałam wszystko a i rzeczy nie mam po niej bo rozdałam). Zobaczę jak dostanę okres, mam mieć 15 lipca około, czyli teraz chyba dni niepłodne są. A w tym cyklu kochaliśmy się z globulka to myślę że nie jestem w ciązy, choć kto wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuunia a nie boisz się opieki nad dwójką dzieci? bo ja trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nainka--boję się chyba każdy, ale teraz jest taki moment w naszym życiu że to silniejsze od nas,jeszcze pół roku temu nie dopuszczałam myśli o drugim dziecku ale przeraża mnie ta różnica wiekowa, a po drugie jestem na urlopie wychowawczym i chciałabym jeszcze może źle zabrzmi wykorzystać pracodawce, wydaje mi się że musisz to POCZUĆ, a nie liczyć na wpadkę, albo się chce albo nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, no i moim zdaniem najgorszą kare jaką można zafundować jedynakowi to nie dać mu rodzeństwa, ale to takie moje zdanie do którego musiałam dojrzeć by zrozumieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak: troche się juz nakręciłam na malutkie dzidzi. tylko ten strach nie daje mi żyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem coś na ten temat , ja mam za sobą hipochondrie, nozofobie itp I nie mówię że z tego wyszłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem coś na ten temat, ja mam za sobą hipochondrie, nozofobie itp. I nie mówię,że z tego wyszłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie, boję się o wszystko. Począwszy od mojej pracy, że mnie wywali jak skończy mi sie macierzyński, skończywszy na tym jak zatrudnic opiekunkę, jak sobie poradzic z organizacja czasu, no i co na to moja niunia, bo niby chce dzidziusia ale wiem że byłaby strasznie zazdrosna. Tez tak miałaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuunia u mnie jeśli uda się to będzie 5 lat różnicy, boję się tego ale wcześniej nie miałam ochoty na dziecko, synek mi dał popalić jak był mały do tego mam pracę bardzo fajną rozwojową i tak naprawdę to z wahaniem decyduję się na dziecko, bo właśnie nie chcę żeby mój syn był jedynakiem, chcę to zrobić dla niego, ja sama pochodzę z rodziny gdzie jest nas 3 i wiem że to dobre rozwiązanie, wiem również że jeszcze rok i nie będę chciała więcej dzieci. Do podjęcia decyzji nakłonił mnie mąż i syn - który w zabawach wciąż mówi że ma brata (gdzieś w głowie sobie wymyślił) ja chciałabym córkę ale czy można aż tak wybierać? Nainka w jakim wieku masz dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuunia u mnie jeśli uda się to będzie 5 lat różnicy, boję się tego ale wcześniej nie miałam ochoty na dziecko, synek mi dał popalić jak był mały do tego mam pracę bardzo fajną rozwojową i tak naprawdę to z wahaniem decyduję się na dziecko, bo właśnie nie chcę żeby mój syn był jedynakiem, chcę to zrobić dla niego, ja sama pochodzę z rodziny gdzie jest nas 3 i wiem że to dobre rozwiązanie, wiem również że jeszcze rok i nie będę chciała więcej dzieci. Do podjęcia decyzji nakłonił mnie mąż i syn - który w zabawach wciąż mówi że ma brata (gdzieś w głowie sobie wymyślił) ja chciałabym córkę ale czy można aż tak wybierać? Nainka w jakim wieku masz dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja niunia we wrześniu kończy 5 lat. No i to też właśnie dla niej chciałabym, bo nie chcę zeby była jedynaczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z drugiej strony muszę rozważyć wszystkie za i przeciw. Iga1979 mąż cię namawia? to fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak namawia bo on ma brata 6 lat młodszego i powiem szczerze kontakty są średnie, już rok temu mnie namawiał ale mi szykował się awans więc się opierałam. Teraz mam uregulowaną pozycję w pracy, więc chyba dobry moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jeśli w pracy masz okey to pewnie że super moment. Ja się zastanawiam właśnie ze względu na pracę, bo pracuję w prywatnej małej firmie dopiero 1,5 roku. Także boję się że jesli ja pójdę na macierzyński i przyjdzie ktoś na zastępstwo to potem już nie będę potrzebna. tego sie najbardziej boję. i co tu zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tą różnicą to też powiedziane nie jest, mój mąż ma brata 2 lata młodszego, kontakty zerowe mieszkają 6km od siebie, więc ważne również jest jak z domu wyniesiesz...hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem jak to właśnie z tymi różnicami jest, jednak wydaje mi się że mąż poprostu boi się tego samego że już potem mu nie będzie się chciało a synek kiedyś będzie miał pretensje. Nainka ja mam pracę bardzo stabilną pracuję w ogromnej firmie, ryzyka że mnie zwolnią po macierzyńskim nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ci zazdroszczę :) A we mnie wciąż walka między pragnieniem a racjonalnym myśleniem. Po prostu chyba się już nakręciłam, zwłaszcza po rozmowie ze szwagierką, która ma dwójkę różnica 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nainka to się nie zastanawiaj do roboty, ja się boję a już od wczoraj walczę :), więc do dzieła, za dużo myślenia to nic dobrego sama wiem po sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, wiem. To zacznę po okresie, bo teraz chyba mam niepłodne dni tak myślę. I też się zastanawiam czy z patentex oval można wpaść? Bo w niedzielę tak właśnie się kochałam i nawet mąż mowił że gdybym była w ciąży to nic by się nie stało, ale jeszcze tą globulke użyliśmy. Czy jest jakaś szansa jednak? bo one nie są chyba strasznie skuteczne. A jak nie to po kresie czyli dopiero po 15 tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chetnie do was dołąćze. Obecnie mój pierwszy cykl starań. Mam juz 3,5 letnią córcie. Narazie idziemy na spontan co będzie to będzie. A chyba nie będzie łatwo bo po odstawieniu tabletek mam bardzo neregularne okresy.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam bardzo regularne okresy, jak w zegarku,, tabletek nie brałam a zajść ciężko...ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×