Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

scooby84

starania na kwiecień 2011

Polecane posty

anty82 - wiem o czym mowisz, ja w sumie tez na poczatku myslal o @ a teraz to co ma byc to bedzie, oczywiscie ciagle bym chciala zeby ta glupia malpa nie przyjdzie ale glowa muru nie przebije :) Ktosia - ja tez poronilam w 10 tc tyko ze w grudniu i to byla moja pierwsza ciaza, wiec wiem o czym mowisz. dawaj nam szybciutko znac jaki wynik? Iga - no czasami sie zdarza ze @ przychodzi wczesniej. Ale masz dobre podejscie, okres minal i znowu do roboty :) Scooby84 - popieram wizyte u lekarza. Na pewno postara wam sie pomoc, da jakies leki, pomonitoruje cykl i kto wie jak szybko bedziesz mamusia. Kankuun - mam nadzieje ze juz za chwile zobaczysz kreseczki, no i ciekawa jestem czy wytrzymasz zeby testy sobie tylko w szafie polezaly, bo ja to mam zawsze z tym problem.Jak mam testy to robie :) hehehe Czekoladowa - a jak u ciebie? Testowalas juz? Eterno - witaj ponownie heheeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............OSTATNIA @.....DL CYKLU.....TEST.....CYKL STARAN......MIASTO scooby84........18.06.........ok 34.........ok 21-22.07..........2......Poznań Susi1978.........18.06............28.... jeszcze sobie poczekam majeczka87.....24.06.........28-30.....jeszcze troszke poczekam extaaasy.........24.06..........28................? nai................25.06...........30.............. . buuunia..........26.06........28-30............. ?..................2...........ŻORY Naya............ .27.06........26-27............. 22.07 Justysia1989....29.06........32-35...........jesz cze sie okaze whisper..........01.07........28-31........... 01.08...............1.......... Chrzanów Quenn............04.07........29-30.............??? Iga1979..........24.07.........26...........19.08........ 2......? Gusia0507........11.07......24-32....14.08............... .........2 .........JAWORZNO anitia.............09.07...........26............. 4.08..........7..........Exeter ktosia1980.......28.06........1..............Toronto czekooladowa...28.06.....ok32.........30.07....2..... Mama urwisa....13.07.......28-32........?........1......Kraków Owca220510....13.07........27-28....0k11.08....4 luciola28.......08.07.2010........27........2.........Gliwice Witam i sie dołączam. mamy już 8- latka, który upomina sie o siostrzyczkę ) Ja już też o niczym innym nie marzę. O małego staraliśmy się przez 4 cykle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladoowa
Witajcie dziewczynki :) luciola- witamy :) anitia-jeszcze nie testowałam :) staram się wytrzymać jak najdłużej bo mam takie wrażenie , że ta wredna @ na dniach przywita mnie :( dzisiaj 30 dzień cyklu więc już bym w sumie mogła spróbować ale jeszcze czekam :):) anyt82- jak tylko mi nie wyjdzie na kwiecień to zawitam na maj :) ktosia1980- i jak kochana testowałaś już ?:) 3mam mocno kciuki :) iga1979- zobaczysz teraz na maj Ci się uda :) jeszcze jak będziesz brała folik i olej z wiesiołka to zobaczysz , że będzie dobrze :):) scooby84-wizyta u gina to dobry pomysł tylko , zeby on nie powiedział Ci , że to jeszcze za wcześnie bo widzę , że 3 cykl starań ale zawsze możesz spróbować. Moja koleżanka poszła po 5 cyklach starań i powiedział , że za wcześnie bo zazwyczaj po roku można już mieć jakieś wątpliwości i chcieć je sprawdzić. Poszła do innego i skłamała , ze prawie rok i było spoko , przeprowadził jakieś badania itp i po 2 lub 3 cyklach zaszła w ciążę . Ale może ten Twój będzie inny i przyjmie cie od razu oby tak było :):) powodzenia :* kankuun- he he ja bym nie wytrzymała z testami w szafce :) A ja coś już niestety wątpię , że będę w ciąży. Wczoraj z tego co wiem o śluzie to miałam taki lepki , przejrzysty i ciągnący , a czytałam to podobno taki jest na owulację , a ja ją już w tym miesiącu miałam bo bolały mnie sutki także już nie wiem co się dzieje :(:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............OSTATNIA @.....DL CYKLU.....TEST.....CYKL STARAN......MIASTO scooby84........20.07.........ok 34.........okaże się .....3......Poznań Susi1978.........18.06............28.... jeszcze sobie poczekam majeczka87.....24.06.........28-30.....jeszcze troszke poczekam extaaasy.........24.06..........28................? nai................25.06...........30.............. . buuunia..........26.06........28-30............. ?..................2...........ŻORY Naya............ .27.06........26-27............. 22.07 Justysia1989....29.06........32-35...........jesz cze sie okaze whisper..........01.07........28-31........... 01.08...............1.......... Chrzanów Quenn............04.07........29-30.............??? Iga1979..........24.07.........26...........19.08........ 2......? Gusia0507........11.07......24-32....14.08............... .........2 .........JAWORZNO anitia.............09.07...........26............. 4.08..........7..........Exeter ktosia1980.......28.06........1..............Toronto czekooladowa...28.06.....ok32.........30.07....2..... Mama urwisa....13.07.......28-32........?........1......Kraków Owca220510....13.07........27-28....0k11.08....4 luciola28.......08.07.2010........27........2.........Gli wice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wizytę mam dziś an 12.30 Jest to kobieta która jest specjalistą w leczeniu niepłodności u par. Chodzę już do niej długo na badania kontrolne. Mam nadzieję że jako kobieta zrozumie mnie że bardzo chce dzidziusia i skieruje mnie na badania i pomoże, a nie powie " że to za wcześnie jeszcze jak dopiero 3 cykll". Wiecie moge sie starac jeszcze rok i nic a okaże się że np progestern czy prolaktyna za wysoka i wystarczyło jakieś leki wziąć i by sie udało,. Także nie dam się zbić " z tropu' hih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladoowa
scooby84-Fajnie , ze masz taką gin pewnie jak do niej chodzisz na badania kontrolne to bez problemu cię zbada też pod tym kontem wiec nie masz się co martwić :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki Widze ze troszke sie ruszyło na tym forum... Do tych co @ przyszła głowa do gory nastepnym razem sie uda.. My sie przytulamy przytulamy zobaczymy czy sie udalo... Pozniej to czekanie mnie dobija...ehhh Powodzenia dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej no i jestem po wizycie. Pani doktor mnie zbadała ( usg) wiec wszystko jest w porzadku jeśli chodzi o narządy ufff.. już się bałam troszkę bo moja mama miała raka i jestem obciążona genetycznie. ale na szczęście nie ma żadnych zmian itp.. rozpisała cały mój cykl. kolejną wizytę mam na 3 serpnia będizemy obserwoować moje pęcherzyki czy dojrzewają, czy praiwdłowo pękają i takie tam. Jeśli w tym cyklu się nie uda mam już skierowania na badania hormonalne a mąż na badanie nasienia. Ale narazie powiedziała że ten cykl spórbujemy bez badań i leków. Na następnej wizycie zapisze mi Luteinę na wspomaganie owulacji. od 30 lipca mamy zapsinaą wstrzemięsliwość od przytulania a na wizycie 3 sieprnia po badaniu pęcherzyków powie nam dokładnie kiedy mamy sie przytu.ać. Wg obliczeń ( przy moich cyklach ok 32 dniowych) owulację powinnam mieć 6-8 sierpnia. Pwoiedziała mi że pomorze nam mieć upragnione dziecko . Bardzo się ciesze że wkońcu się wybrałam do niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scooby84 no to fajnie ze masz taka gin. mam nadzieje ze teraz sie wam uda i nie bedzie kolejnych wizyt w tej sprawie tylko juz innej:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladoowa
scooby84- no to super , ze trafiłaś na naprawdę rzeczową i znającą się lekarkę :) zobaczysz teraz się na 100 % uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladoowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki czy mogę się przyłączyć do Was? chcę się wkręcić i się zżyć z Wami tak jak na innych wątkach gdzie dziewczyny są ze sobą zżyte przyjmiecie mnie do swojego grona? pragnę urodzić dzidzie w kwietniu 2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna007
scooby84 NICK......OSTATNIA @.....DL.CYK....TEST.....CYK.STARAN......MIASTO Susi1978.........18.06............28..........jeszcze sobie poczekam majeczka87.....24.06.........28-30.........jeszcze troszke poczekam extaaasy.........24.06..........28.........?.................................. nai................25.06...........30............................................ buuunia..........26.06........28/30........?............2...........ŻORY Naya............ .27.06........26-27..... 22.07.............................. ktosia1980.......28.06......................................1.........Toronto czekooladowa...28.06.....ok32.........30.07...........2................... Justysia1989....29.06........32-35......jesz cze sie okaze............. whisper..........01.07........28-31...... 01.08........1.......Chrzanów Quenn............04.07........29-30.........???.............................. luciola28.......08.07.2010........27........2.........................Gli wice anitia.............09.07...........26..........4.08.........7..........Exeter Gusia0507........11.07......24/32........14.08.........2 .....JAWORZNO Mama urwisa....13.07.......28-32.........?..............1...........Kraków Owca220510....13.07........27-28..,,..0k11.08.......4................... scooby84........20.07.........ok 34.......okaże się .....3......Poznań Iga1979..........24.07.........26...........19.08....... 2................ zasada nr. 1 wpisujemy się według daty miesiączki, czyli np 2 maj, 2 czerwiec, 15 czerwiec zasada nr. 2 są zapisane osoby w tabelce którym termin wychodzi na marzec więc co tu robią???? teraz jest porządna tabelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny widzę że troche uciekło z tego wątku i nie uatkualniają tabelek. Dlatego proszę aby te z was które chcą się wspierać cały czas w tych naszych staraniach wpisały sie jeszcze raz i uaktualniały tabelkę NICK.............OSTATNIA @.....DL CYKLU.....TEST.........CYKL STARAN scooby84........20.07.............ok 34.........okaże się .........3......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............OSTATNIA @.....DL CYKLU.....TEST.........CYKL STARAN scooby84........20.07.............ok 34.........okaże się .........3...... atrams...........21.07.............. 32...........okaże się..........3........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scooby84 chyba będziemy równocześnie testować?? powodzenia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atrams... hej rzeczywiście dopiero teraz zauważyłam. No to będziemy sie wspierać razem. No cchyba że mi sie coś poprzestawia teraz i później wyjdzie owulka. Okaże się po wizycie i etstach owulacyjncyh także po 8 sierpnia uaktualnie tabelkę........ A ty stosujesz jakieś " wpomagacze" typu testy owulacyjne, jakieś leki, monitoring cyklu przez gina, pomiar tepki itp???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scooby84 a jak sie nazywa ta lekarka bo ja zaczynam szukac a tez mieszkam w Poznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biorę kwas foliowy, vitaminum b6, kupiłam właśnie na allegro testy owulacyjne jutro mają przysłać, i do tego NPR, czyli temp, śluz, szyjka macicy. a Ty co bierzesz oprócz tego, że jesteś w kontakcie z gin.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............OSTATNIA @.....DL CYKLU.....TEST.........CYKL STARAN luciola28.........08.07........27.......dopiero jak się @ nie pojawi.....2 scooby84........20.07.............ok 34.........okaże się .........3...... atrams...........21.07.............. 32...........okaże się..........3........ Pominęłam wczesniej test - bo nawet nie myślałam by go robić..... Dzięwczęta "marcowe" może zakładają "przeterminowanie" ciąży ;). Ja moją pierwszą przenosiłam 8 dni. Moja znajoma z pracy starała się rok o drugie dziecko. Po roku ginekolożka przepisała jej jakieś witaminy ( wcześniej nie, bo według niej rok to standard ). Kumpela receptę wykupiła, ale nawet ich nie łyknęła - okazało się, że jest w ciąży. Z trzecim dzieckiem - typowa wpadka ;) To tak na dodanie otuchy nam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luciola28 bierzesz jakieś leki? masz o tyle lepie,że wiesz jakie są objawy bo u mnie to pierwsza ciąża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, tylko falvit objawy ciąży podobno moga być przy każdej ciąży inne Przy pierwszej bylam senna, od razu miałam uczcie pełnieszych piersi i większych sutków oraz miałam zgagę. I tyle. No i w dniu spodziewanej @ miałam uczucie jakby mnie coś tam w dół rwało, jakby się miała zacząć a nie mogła. Zrobiłam test dwa dni przed tym spodziewanym @ i druga kreska była ledwo, ledwo widoczna. W zasadzie myśłałm, że przebia coś tam pod światło;). Ale drugi test - w dniu właściwym - kreska aż w oczy raziła. Tyle z moich doświadczeń. A teraz oczywiście odczuwam niby powiększenie piersi, niby-powiększoną macicę( co jest śmieszne - bo ponoć nie ma takiej opcji ) oraz chce mi się spać jak cholera. Co nie powinno dziwić patrząc za okno. Ale kilkusekundowe schizy juz mi się przytrafiają. " A może ...??? " Co będzie póżnie?? brrr...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jjjj - ot mi się nie wbia na klawiaturze do cholery!!! Synuś coś musiał wylać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eterno... To Pani Doktor Sanocka przyjmuje w Szczodrzykowie koło Kórnika. Co do leków to narazie biore Wiesiołek i kwas foliowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scooby 84 bardzo dziękuję za zaproszenie !!! Witam wszystkie starające się na kwiecień i będące już z terminem na ten miesiąc, przyszłe mamusie :) Ja dokładnie jeszcze nie wiem na kiedy mam termin porodu, bo dopiero dzis byłam u gp - lekarza rodzinnego. Dopiero na poniedziałek mam wizyte u położnej. Wczoraj zrobiłam rano teścik i wyszedł na moje oko pozytywnie, choć druga kreseczka była blada, ale.... ale dziś zrobiłam test drugi z rana z tym, że elektroniczny. Pisało 4 dni przed okresem to tak też zrobiłam :-) wyszeł mi napis "pregnant 1-2" czyli, że jestem w ciąży między 1 a 2 tygodniem hihi sporo co? :D:D hihi się doczekać nie mogłam. Lekarz kazał mi jeszcze inny test zrobić, bo on tego zrobić nie mógł, bo to do połoznej już należy. Zrobiłam test tak jak doradził, inny i w środku w południe. WIęc z zegarem w reku o 13 poszłam i zrobiłam test. Wyszedł upragniony krzyżyk - kreska pionowa słabsza, ale ten test juz tak ma :) Więc chyba "miliony much mylic się nie mogą:D" Troche też mam obaw, bo 2 lata te,u w 2 miesiącu straciłam swoją dzidzie, co utrudniało mi to zajście w ciąże ponownie ze względu na strach przed następnym "wybrykiem natury". Nie wiadomo co było nie tak, ale moj organizm poprostu wypluł z siebie wszystko, że nawet nic nikt mi nie musiał w niczym pomagać, skrobać czy czyścić. Dziś jestem optymistycznie nastawiona na tą ciążę i wiem, że wszystko będzie OK, jesteśmy w rekach Boga :-) Pozdrawiam cieplutko !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) dopisuję się do tabelki NICK.............OSTATNIA @.....DL CYKLU.....TEST.........CYKL STARAN czekoladoowa..28.06............ok32............ok30.07...........2..... luciola28.........08.07........27.......dopiero jak się @ nie pojawi.....2 scooby84........20.07.............ok 34.........okaże się .........3...... atrams...........21.07.............. 32...........okaże się..........3........ atrams- witam :):) luciola-dzięki za dodanie otuchy :)przyda się nam :) andrea07- gratuluje 2 kreseczek :) po tylu testach pozytywnych to już na pewno ciąża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję :* A mam do Was Kobitki kochane małe pytanie... Otóż czy zawsze przy zagnieżdżeniu się zarodka, musi sie pojawiać jakieś plamienie? Czy oczywiście na "czysto" też może się to odbyć. Bo Przy pierwszej córeczce miałam lekką brązowawą wydzieline, raz tylko i chyba było to zagniezdzenie. Przy drugim nic nie miałam - poroniłam. Teraz tez nic nie miałam, a boje sie, że to, że nie ma plamienia, to moze oznaczać iż zarodek płytko sie osadził na ściance macicy i znów może dojść do utraty :( Co Wy o tym myslicie? Ma to swoja jakąś regułę? czy raczej nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę , ze to nie ma większego znaczenia , jedne kobiety mają plamienie , a inne nie :) ale w sumie i tak się na tym nie znam bo jeszcze w ciąży nie byłam :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mialam plamienia w obu ciazach- to naprawde nie ma znaczenia musisz byc spokojna dla maluszka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×