Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

scooby84

starania na kwiecień 2011

Polecane posty

esterno moje gratulacje zycze duuuuuuuuuuuzo zdrówka:)) U mnie bez zmian nic sie nie dzieje tylko tempka rośnie to chyba dobry znak że wszystko przebiega dobrze , piersi nadal miękkie tylko sutki wrażliwe, pobolewa mnie trochę brzuch dołem jak na @ ale na szczeście jej nie ma. Nadal obserwuje mimo swoich dwóch upragnionych kreseczek inne staraczki, to prawda ,jak ktoś tu napisał; nie myślcie tak mocno o tym im bardziej się pragnie tym trudniej, Wakacje to dobry czas na relaks, jak to moja babcia mawia : zmien klimat a zaraz zajdziesz w ciąże u mnie tak było dwa lata temu wyjazd na ferie a zaraz potem okazało się ze nas przybędzie, teraz było inaczej ale polecam, pozdrawiam wzystkie starające się i te już zafasolkowane:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze cos w tym jest ja pojechalam na poczatku lipca do M do niemiec niby nie urlop ale wrocilam z nadbagazem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam seredecznie :) Jestem przed owulacja,niebawem duuzooo przytulanek z mezem;)Mamy nadzieje ze sie uda...Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............OSTATNIA @.....DL CYKLU.....TEST.........CYKL STARAN czekoladoowa..28.06............ok32............ok30.07... ........2..... luciola28.........08.07........27...dopiero jak się @ nie pojawi...2.... Mama urwisa....13.07............28 - 32............okaże się......1.... scooby84........20.07.............ok 34.........okaże się ..........3..... buuunia.........20.07..............26-28................ ?...............3.... atrams...........21.07.............. 32...........okaże się...........3.... mama p.2-latka.21.07..............32...........okaże się............1....... Owca220510....13.07.............27-28.........ok.11.08.. ........4..... validos27........17.07.............nie wiem ...okaże się............1....... Vigour...........21.07..............30..........ok.17.08..............2........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kankuun, nie ma za co:) też mnie się ten test podoba, zwłaszcza, ze odrazu na nim masz pokazaną ilość hormonów bhcg :D fajna sprawa. Co do Lotniska, to nie wiem czy tak mega blisko :D na szczęście nie widze i nie słysze ich przelatujących nade mną :D MIeszkam na samiuskim koncu, po drugiej stronie miasta od Luton i do Lotniska mam 10 km :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno gratuluję spokojnej ciąży i zdrowego malucha życzę Co do wyjazdów to my w niedzielę też wybywamy nad jeziorko czyli zmiana klimatu jak najbardziej w planach atak w poniedziałek i środę Do mam z dzidziusiem czy nie macie wątpliwości ?? chodzi mi o starania o 2 dziecko. Mąż długo nie chciał a teraz gdy daliśmy sobie zielone światło to nachodzi m nie zwątpienie. Tycie płacz malucha i to uwiązanie przez pierwsze miesiące. Z drugiej strony marzy mi się znowu poczuć ruchy urodzić i ta zagadka jakie to dziecko będzie taki cud. Mimo wszystko mam wątpliwości i ogarnia mnie nawet lekki strach że się uda a jak nie to pewnie będę zawiedziona. Baba zmienna jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Palusia- wydaje mi sie, ze takie watpliwosci sa normalne, martwimy sie jak to bedzie, w koncu to dwoje dzieci z tak roznymi potrzebami. Bunia, mama urwisa, Validoska (kogos pominelam?)- to ja dolaczam do mam synow przed 30-tka :P kupilam jednak testy owu. testowac bede sie chyba od poniedzialku. dzis 10dc, ale przy tak dlugich cyklach to jednak dzis za wczesnie. syna splodzilismy w 16dc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja:) dzis mam wizyte u gin :) zobaczymy co zrobiło CLO i czy owolacja jest:) wiec dam znac wieczorem:) Vigour;) czyli bedziemy miec podobnie ow:) pod warunkiem ze u mnie wystapi:) eterno gratuluje dwóch kreseczek:) palusia81:) wiec atakuj:) i aby atak był skuteczny:)ja tez mam watpliwosci:( czy dam rade:( czy meza firma wygra kontrakt o nowa prace:( wszytsko jest znakiem zapytania:) a jednak chyba chce:) mama prawie 2 latka;) nio zdarzyłam przezd 30:) z synem teraz po 31 bedzie moze córka albo drugi syn albo.... o nie blizniaków nie chce:) mały usnoł:) ide robic obiadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Przepraszam , ze nie pisałam ale niestety laptop się zepsuł i nie miałam internetu ale już jest oki :) U mnie 33 dzień cyklu , a @ nadal nie ma :) więc troszkę mi nadzieja wróciła :) jak @ się nie pojawi do poniedziałku to rano testuję :) Gratuluje kobitką którym się udało bardzo serdecznie :) Mam takie pytanko , macie jakieś objawy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama urwisa
Witajcie:) Eterno, gratulacje::):):) Czekoladowa i inne dziewczynki tuż przed testem, ściskam kciuki:):):) Mamo prawie 2-latka... co tu duzo mówić, chyba większość mam ma jakieś wątpliwości... i to chyba świadczy o zdrowiu psychicznym, podobno tylko głupcy nie boją się niczego;) Liczę na to, ze jakoś damy radę, bo szczerze mówiąc nie chciałam zaryzykować, że mój synek będzie jedynakiem. I ja i mąż mamy, ja siostrę, on brata... Moja mama za to jest jedynaczką i jak twierdzi zawsze jej z tym było źle.... Ja siostrę wspominam fantastycznie, chociaż ona ciągle na mnie narzekała, że się za nią wszędzie włóczę;).... ale i tak był czas, że świata poza mną nie widziała....;) Jestem jeszcze dość młoda (rocznik 82), ale zauważyłam to, że jestem chyba pracoholikiem. Bardzo lubię moją pracę zawodową i pracuję bardzo dużo. Przed urodzeniem synka, po studiach pracowałam nieco ponad rok, później przerwa na macierzyński. Wróciłam do pracy jak Mały miał 8,5 miesiąca. Wszystko się jakoś układało, stopniowo było coraz łatwiej, w pracy coraz ciekawiej i figura coraz lepsza... Z ciągłej chęci posiadania więcej niż jednego dziecka, nagle wpadłam w opozycję, zaczęłam myśl o drugim dziecku coraz bardziej odsuwać na "po trzydziestce" itd. Mój mąż chciał i chcę drugiego dziecka... Rozpisałam się, niemneij zmierzam do tego, że doszłam do wniosku, że z każdym rokiem będzie mi coraz ciężej się zdecydować... Gdyby teraz się udało, to jak urodziłoby się małe, starszy synek miałby prawie 3,5 roku... Jakoś damy radę, musimy, byleby tylko zdrowie i nam i maluchom dopisywało.... Tak w innym temacie... nie mierzę tempki, nie robię testów owu, ale stawiam z 95% pewnością, że owulacja u mnie była wczoraj i też jakoś dość nietypowo się objawiła i nitkami krwi (czasem tak mam) i bólem owulacyjnym (chyba pierwszy raz w życiu), ale czy coś wyszło??? To już inna kwestia, choć lepiej się nie nastawiać, bo wtedy są mniejsze rozczarowania.... Pozdarwiam Was serdecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Palusia...Ja mam 2 dzieci syn ma 14 lat a corcia 2 latka:) Z corcia probowalismy 7 mies..wkoncu sie udalo:)Jak sie urodzila postanowilismy ze to koniec bo jest juz parka itp...Teraz patrzac na ta sytuacje stwierdzam ze miedzy dzieciakami nie ma kontaktu za duza roznica wieku.Mlody cieszy sie ze ma siostre..ale to wszystko,widze ze malej brakuje mlodszego rodzenstwa a mi ciazy i malenstwa:) Mam obawy bo chyba kazdy je ma,,ale to jest silniejsze odemnie wiec postanowilismy z mezusiem ze jesli sie uda to bedzie 3 dzidzia,,,Juz nie moge sie doczekac testowania:) Pozdrawiam dziewczyny i trzymam kciuki za nas wszystkie..a Tym ktorym sie udalo Wielkie GRATULACJE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze witam nowe dziewczyny, ale jak juz sie decydujecie dopisywac to kopiujcie aktualne tabelki, a nie stare gdzie ucienacie niektore osoby. Nieladnie. NICK..........OSTATNIA @........DL CYKLU.....TEST..........CYKL STARAN czekoladowa........28.06............32..............30.07 .........2 lubiola28.............08.07............27................ ?.............2 anitia.................09.07...........28..............03 .08.........7 Mama urwisa........13.07.........28-32...............?........... ..1 Owca220510........13.07.........27-28.............11.08.. .......4 validos27............17.07............?.................. ?.............1 scooby84............20.07............34................?. ............3 buuunia..............20.07.........26-28...............?. ............3 atrams...............21.07............32..............18. 08..........3 mama p.2-latka.....21.07............32................?.......... ...1 Vigour................21.07...........30..............17.08...........2 palusia81.............25.07............25-28............? .............1 Mama urwisa - ja tez ciaze myslalam ze mam czas na dziecko, zreszta dopiero od 2 lat jestem mezatka, no ale juz w tamtym roku zaszlam tyle ze stracilam, no i teraz troche mam zal do siebie, ze trzeba bylo sobie wpadke zaliczyc jak sie bylo mlodszym i byloby z glowy. Ech zycie. Czekoladowa - dobry znak jak @ jeszcze nie ma. A ty masz jakies objawy? Ja mam testowac we wtorek bo jak test negatywny to musze przestac brac luteine. Valiados - jak tam monitoring? Ja tez wtym cyklu bylam na clo i mialam trzy pecherzyki ktore wszystkie pekly, i teraz czekam na wyniki, mam nadzieje ze sie uda w koncu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja dobrych wiesci nie ma:( pecherzyków duzo najwiekszy 10 mm a to 14 dc:( szans na ow nie ma:( mam zwiekszyc dawke leków i wziasc nowe do tego:( czyli powtórka z rozrywki! czuje sie jak zbity pies .................lekarz powiedział ze po takiej dawne leków duze prawdopodobienstwo blizniaków i jest wybór albo dwoje albo wogle! zaczynam brac duphaston na wywołanie okresu potem kolejny cykl na lekach!! mama urwisa:) mam nadzieje ze sie udało:) Tobie szybko zaciazyc ja tez nie robie testów i wogle ale niestety u mnie bez leków i lekarza nie ma mowy o dziecku:( hmmm smutno mi ide prze tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama urwisa ja troszkę starsza bo 81 rocznik teraz synek skończy 5 lat więc jakby co to i tak 6 lat różnicy czyli przepaść. Wiem że jak się ma 2 to się nie żałuje chyba bardziej można żałować że się nie ma;) Spróbuję bo ja też jedynaczka i jakoś mi zawsze smutno było w święta i w ogóle teraz jako dorosła osoba że nie mam rodziny;) oprócz mamy oczywiście. Wiecie mnie przeraża po prostu bo wiem co mnie czeka, synek to żywe srebro i naprawdę się za nim nalatałam ;) Ja też nie robię testów i nie mierzę temp u mnie owulacja zawsze jest bolesna nawet nospe biorę czasem z tym że nie wiem który moment owulacji jest bolesny przypuszczam że pęka pęcherzyk. validos 27 w przyszłym cyklu będzie dobrze głowa do góry Czekoladowa powodzenia. W pierwszej ciąży byłam przekonana że okres nadchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) anitia- ja też się cieszę , że @ nie ma :) zawsze już w 33 dniu cyklu była , parę razy tylko jej się zdarzyło przyjść z opóźnieniem. Z objaw to hmmm nie mam chyba nic, piersi troszkę na bokach bolą ale to też tak jak na @ A ty? widzę, że w razie czego to testujesz dzień po mnie :) validos27- zobaczysz będzie dobrze, 3mam kciuki :) paulisia81-dziękuję :) ja też jestem jakoś dziwnie przekonana , ze okres nadejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladowa - no musze testowac po tobie z zalecenia lekarza, ale nie wiem czy cos wyjdzie. Mam strasznie obolale sutki od owulacji czego nigdy nie mialam, ale to moze byc wynikiem brania lekow, wiec powoli czekam do wtorku i niczym sie nie nakrecam, choc nie powiem chcialabym zeby w koncu sie udalo. No i chyba brzuch zaczyna pobolewac czasami, ale juz sama nie wiem czy ja sobie tego nie wkrecam. Validos - a moze twoje pecherzyki jeszcze urosna i owulacje bedziesz miala pozniej. Ja zawsze mialam cykle 25 dniowe czy owulke powinnam miec ok 11 dc a po lekach na monitoringu wyszlo ze pekly pecherzyki w 14 dc no wiec przesunelo mi sie bardzo, no i w 11 dc mialam pecherzyki ok 17m, 17m i ok 10mm, a w 13 dc juz byly 23mm i jeden 17mm czyli bardzo szybko urosly, wiec moze akurat masz przesunieta owulke i jeszcze cos z tego bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nai..
witam! wrocilam po tyg urlopie. było wspaniale. to moj 36d.c. robilam juz 2 testy, wyszla jedna gruba a druga cienka kreska.w poniedzialek powtorka testu i jak cos lece do gin. czuje sie dobrze, bola tylko piersi i czasami brzuch. tydzien temu w czwartek i piatek mialam plamienia, brązowe. przerazilam sie ale to moglo byc plamienie implantacyjne, talk mialam przy 1 dziecku. od tego dnia biore luteine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naj - no to pozwol ze bede pierwsza ktora ci pogratuluje, ale powiedz mi jedno, jak cie piersi bola, cale czy tylko sutki? Bo mnie od owulki sutki napierdzielaja, a nigdy tak nie mialam, no ale biore caly czas luteine, i sie zastanawiam czy to nie po niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nai..
całe piersi mam obolałe. dzis miałam troche mdłości i zgagę, apropo wczesniejszych pytan, nie stosowalam testow owulacyjnych, brałam tylko od kilku tyg folik. to nasz 1 cykl starań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przepraszam to chyba ja zle skopiowalam ta tabelke:( Nikogo nie chcialam urazic ani pominac.anita ja przy corci jak zaszlam w ciaze to nie bolaly mnie piersi tak jak zwykle to bywalo.Bolaly mnie wlasnie brodawki z kazdym dniem byly bardziej tkliwe i obolale.Mysle ze to dobry znak:) POWODZENIA!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anitia- mnie sutki nie bolą tylko właśnie piersi i to tylko tak z boku. Sutki mnie zazwyczaj bolały od owulacji do okresu , teraz w sumie to nie bolą ale nie dziwi mnie to bo czasem tak mam. Lekarz Ci pewnie dobrze radzi to wszystko będzie dobrze :):) Ja sobie staram nic nie wykręcać bo wiem , że jak się nakręcę i dostanę okres to będę rozczarowana wiec spokojnie czekam. nai- gratuluję !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! od czego i kogo by zaczac :) mama urwisa- wiesz czytajac Cie jakbym wlasne mysli slaszala (tez jestem 82), tyle ze ja nie pracuje, siedze z malym w domu. tez sie wzbranialam, az tu masz zaczynamy sie starac, a po porodzie dalabym sobie rece obciac ze drugiego nie bedzie. te starania mnie troche stresuja :P nawet temp zaczelam mierzyc :P choc nigdy tego nie robilam, ale jak sie czyta o wielu miesiacach staran... glupieje :) validos- nie wiem czy nie doczytalam... ale mialam problem z zajsciem wczesniej, ze teraz monitorujesz owulacje? trzymam mocno kciuki by jak najszybciej sie udalo! palusia- ja wlasnie dlatego sie zdecydowalam, bo tu gdzie mieszkam nie mamy zadnej rodziny, nie chce by kiedys syn byl sam, takie mysli mam. nie mam nic przeciwko jedynakom, ale jak ma sie duza rodzine, kolejnym "za" ze akurat teraz to to, ze chcialabym zeby roznica wieku miedzy dziecmi nie byla za duza, by sie dobrze rozumieli w przyszlosci... ehhh glupia jestem, planuje i planuje, a zycie i tak wszystko zweryfikuje :( czekoladoowa- trzymam kciuki, obys ujrzala 2 grube krechy! nai- gratulacje, 1 cykl staran i sie udalo, pieknie! duzo zdrowka dla Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekoladoowa ;) trzymam kciuki aby @ nie przyszła;) anitia a Ty te bierzesz jakies leki? ja przy pierwszej ciazy miałam tez problemy rok sie starałam i tułałam po lekarzach! az sie udało wiec mam nadzieje ze tez sie uda i ty razem a ja jakos nie wierze choc przy małym lekarz tez mówił ze pecherzyk 16 mm w 14 dc to mało! a jednak mały jest:) naj... gratulacje;) mama prawie 2 latka -tak samo miałam przy małym ale jakos sie udało wiec pewnie i teraz sie uda:) musze w to wierzyc:) ide mieszkanie ogarnąc:) aha mam pytanie może się wymienimy fotkami:) na maila poprosze:) o zdjęcia obiecuje odesłac lub podac dane do Nk:) bedzie milej wiedziec z kim sie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Validosku, uszy do góry!!! Pamiętasz, że ja dobrze wróżę;), a mam dobre przeczucia odnoście drugiego Twojego Maleństwo, tylko jakoś mam przeczucie, że będzie chłopak;) Nai-gratuluję:) Dziewczyny, piszecie dużo o objawach piersiowych i muszę Wam powiedzieć, że co kobieta to inna. Nigdy nie mam żadnych dolegliwości bólowych piersi i podobnie jak byłam w ciąży też się praktycznie nie zmieniały, nie bolały i nie powiększały... Jak widać, co dziewczyna to inne symptomy.... Mamo prawie 2-latka;), fajnie spotkać rówieśniczkę:) i mamę, która ma podobne myśli i obawy. Ja już tu wczesniej pisałam, że mam podobnie. Jeszcze wiosną na myśl o ciąży dreszcz przebiegał mi po plecach, a teraz coś też zaczynam delikatnie "świrować"... Mam obawy i to dużo, dziecko to najpoważniejsza szkoła życia, ale z drugiej strony jeśli bojaźliwie podchodzić do życia, to lepiej żadnego dziecka nie mieć, nie podejmować żadnych wyzwań... Wspierajmy się tu duchowo, a będzie dobrze:):):) Też dobrze pamiętam, że jak zobaczyłam w kwietniu 2007 dwie kreski na teście, to z jednej strony euforia, zakręciło mi się w głowie z oszołomienia, ale i ogarnął mnie wielki strach.... Damy radę i już;) Powiem Wam dziewczyny, że nie wiem jak Wy, ale ja poczułam się kobietą tak naprawdę dopiero mając syna. Wcześniej wydawało mi się, że się nią czuję, a tak naprawdę to coś się zmieniło i dojrzało jak mały miał około roku. NIe jestem mamą świrującą i twierdzącą, że macierzyństwo to jedno wielkie pasmo słodyczy, bywa ciężko, ale macierzyństwo warto przeżywać... Ech, znów gadulstwo ze mnie wychodzi:):) Validosku, wysłałam Ci maila, jeśli chcesz to mogę dosłać jakieś świeże fotki:) Pozdarwiam wszystkie dzielne dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama urwisa fotki pewnie ze chce:):) a co do przeczuc to moze byc drugi chłopak:) aby zdrowy i taki fajny jak ten:) Powiem Wam ze ja tez mam delematy związane z mecierzyństwem, siedze sama z małym od rana do nocy , maż wraca po 22 i tak prawie od poczatku , żadnej pomocy wszedzie z nim jeżdze, na badania do lekarzy i dentysty, mały nauczył sie przez to być grzecznym w nowych miejscach siedział juz na fotelu dentstycznym i pani ogadała mu zabki:) ale sa dni ze chetnie bym wyciagneła baterie z niego i włozyła do szafy na pare godzin:)ale sie nie da wiec czasem poprostu mam dosć i tego nie ukrywam:) ale to ile radości daje macierzyństwo nie da sie opisac;) miałam wracać do pracy ale mały ma alergie na roztocza i kurz wiec żłobek odpada:(niani jakoś nie chciałam wiec postanowiłam że jak siedzę w domu to bedziemy sobie siedzieć we trójke:) czasem z tatusiem:) we czworke;) zmykam z małym na spacerek bo tatuś gdzieś utknoł;) w pracy -buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim :):) Co tam u was dziewczyny słychać? Mam takie pytanie ,możecie mi polecić jakoś dobry test ciążowy? :) To będzie moje pierwsze dziecko i jednak w tych sprawach nie jestem aż tak obeznana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VALIDOS - Ja w tym cyklu bralam clo od 5 do 10 dc aq teraz tylko cos na obnienie insuliny i luteine na podwyzszenie progesteronu, i zaraz po okresie jesli przyjdzie zamierzam bram bromergon na obnizenie prolaktyny, bo ponoc mam za wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladowa, Jak dla mnie Quick Vue jest dobry, ale słyszałam że są i takie, które pokazują od razu również poziom Beta hcg... Spróbuj Quick Vue, ściskam kciuki, żeby wyszedł pozytywny, a później zdecydujesz, czy zrobisz betę, czy umówisz się do gina od razu. Ja w pierwszej ciąży poszłam do gina półtora miesiąca po terminie ostatniej @, potwierdził ciążę, ale kazał przyjść za tydzień, żeby sprawdzić serduszko. Niby bez sensu chodzić do gina co tydzień, ale z drugiej strony czasem jak pójdzie się od razu do gina w terminie @, która nie przyszła, to gin jedynie stwierdza rozpulchnienie macicy i w zasadzie nic więcej... Ściskam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama urwisa- dziękuję bardzo :) mam zamiar jak @ nie przyjdzie testować w poniedziałek to będzie już 36 dzień więc test już powinien wykryć ewentualną ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama urwisa- widzę , że Twój Piotruś urodził się w ten sam dzień i miesiąc co ja tylko oczywiście w innym roku :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×