Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

scooby84

starania na kwiecień 2011

Polecane posty

Gość Mama urwisa
Witajcie:):):):) Andrea, Betti, gratulacje:):):):)!!!! Validosku, witaj:) Jak się cieszę, że Cię tu spotykam:) Ja też teraz zaczęłam myśleć o kolejnym maluchu. Myślę, że bez problemu skojarzysz kim jestem, choć nie piszę pod czarnym nickiem. Nasi synkowie obchodzą tego samego dnia urodziny i dzieli ich równy rok!!!! Co u Ciebie słychać????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antnka11
witam jest ktos na ym forum z kobiet starających sie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama urwisa
NICK.............OSTATNIA @.....DL CYKLU.....TEST.........CYKL STARAN czekoladoowa..28.06............ok32............ok30.07... ........2..... luciola28.........08.07........27.......dopiero jak się @ nie pojawi....2 Mama urwisa....13.07........28 - 32............okaże się............1.... scooby84........20.07.............ok 34.........okaże się .........3........ buuunia.........20.07...............26-28........?....... .............3........ atrams...........21.07.............. 32...........okaże się..........3........ mama p.2-latka.21.07..............32...........okaże się...........1......... Dziewczynki, Ja od siebie proponuję luz psychiczny. Wiem, łatwo powiedzieć... Piszę to dlatego, że przy pierwszej ciąży, to nie nastawialiśmy się na nic. NIe robiłam specjalnie żadnych zabiegów, zażywałam kwas foliowy i cieszyliśmy się sobą. Pierwszy raz bez obciążeń, bez myślenia - sama radość. Do tego była przerwa Wielkanocna, było wspaniale. Było tak, chyba dlatego, że naczytałam się o problemach z zajściem w ciążę i nastawiałam się, że tak spokojnie z pół roku nam to zajmie. Chyba dzięki temu udało się w pierwszym cyklu. Nie wiedziałam, że przy zahnieżdżaniu często jest plamienie, więc pomimo regularnych cykli uznałam, że ten cykl jest jakiś "przekichany", dziwny....Tak jak czasem wcześniej robiłam testy ciążowe, kiedy ciąży się obawiałam, tak wtedy absolutnie uważałm to za zbędne. Uznałam, że ten dziwny cykl z plamieniem, jest jakiś rozregulowany i tyle. Mąż mnie namówił na test, bodaj w 39 dniu. Zrobiłam go wieczorem i prawie usiadłam z wrażenia - byłam w ciąży i to w tym najmniej spodziewanym 1 cyklu...., no i mam synka z grudnia 2007:) Piszę to, bo teraz podejście się trochę zmieniło. Tym razem nastawiłam się na starania" i to jest chyba złe. NIe wiem, być może wielu parom to służy, ale ja jakoś głupawo tym zestresowałam męża, pomimo, że nie robię wielu zabiegów wokół sprawy. Mój mąż od jakiegoś czasu już namawiał mnie na drugie maleństwo, ale chciałam to odłożyć ze względu na pracę na drugą połowę 2012 roku... Teraz się jednak przełamałam, zmieniłam zdanie i chyba za bardzo go zestresowałam. Wczoraj z nim rozmawiałam. Pomimo, że bardzo bym chciała, ten kwiecień byłby super, to jednak chyba trzeba wyluzować trochę, bo inaczej jest sam stres i zero normalnego życia. Dziewczyny, przynajmniej te z Was, które nie mają za sobą długich starań, dopiero zaczynacie. NIe róbcie grubej kreski, żyjcie tak jak wcześniej. Często chyba właśnie przez to zrobienie wielkiej krechy starania trwają długo.... Ja proponuję wszytskim wielki uśmiech i zapomnienie się nieco:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama urwisa
jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama urwisa:) witam:) pewnie , że wiem kim jesteś:) ale ten swiat mały:) moze nasze dzieci beda miały kolejne urodziny razem:) ja zaczynam dopiero starania 1 cykl i to na lekach odrazu na lekach bo lekarz mówi ze nie mam na co czekac;) napisz do mnie maila;) co u Was i moze jakos sie zobaczymy: z naszymi urwisami:) jak tylko przestanie padac:) u nas po nowemu:) maz zmienił prace, ja mysle o drugim:) gratuluje zaciążonym:) kurde niedawno zaczynałam myslec o pierwszym baku a tu juz pomysł na drugie:) NICK.............OSTATNIA @.....DL CYKLU.....TEST.........CYKL STARAN czekoladoowa..28.06............ok32............ok30.07... ........2..... luciola28.........08.07........27...dopiero jak się @ nie pojawi...2.... Mama urwisa....13.07............28 - 32............okaże się......1.... scooby84........20.07.............ok 34.........okaże się ..........3..... buuunia.........20.07..............26-28................ ?...............3.... atrams...........21.07.............. 32...........okaże się...........3.... mama p.2-latka.21.07..............32...........okaże się............1....... Owca220510....13.07.............27-28.........ok.11.08.. ........4..... validos27........17.07.............nie wiem:(...okaże się............1....... Owca dopisałam Cię;) zmykam baka usypiac:) niestety z tym jednym nie umiem sobie poradzic aby sam zasypiał:( moze jakies pomysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
validos27- dziekuje za dopisanie:) Niestety z usypianiem nie pomoge... Jakos pusto tu u nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owca zobaczysz co będzie się działo na forum jak przyjdzie dzień do robienia testów :) forum się będzie grzało :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uaktualniam NICK..........OSTATNIA @............DL CYKLU...........TEST..........CYKL STARAN czekoladowa........28.06............32..............30.07.........2 lubiola28.............08.07............27................?.............2 anitia.................09.07...........28..............03.08.........7 Mama urwisa........13.07.........28-32...............?.............1 Owca220510........13.07.........27-28.............11.08.........4 validos27............17.07............?..................?.............1 scooby84............20.07............34................?.............3 buuunia..............20.07.........26-28...............?.............3 atrams...............21.07............32................?.............3 mama p.2-latka.....21.07............32................?.............1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! jeszcze śpicie, czy w pracy jesteście?? mieliście kiedyś zaraz po @ mokre dni??? bo ja tak teraz mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jak się uda to ja przyłączę ale z terminem na 30 kwiecień( znając życie na maju się skończy) 1 cykl starań cykle od 25-28 dni @ się kończy od poniedziałku zaczynam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Owca220586
Hej Dziewczynki palusia81 dopisz sie do tabeleczki atrams ja tak miałam,czasami sie tak zdarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........OSTATNIA @............DL CYKLU...........TEST..........CYKL STARAN czekoladowa........28.06............32..............30.07 .........2 lubiola28.............08.07............27................ ?.............2 anitia.................09.07...........28..............03 .08.........7 Mama urwisa........13.07.........28-32...............?........... ..1 Owca220510........13.07.........27-28.............11.08.. .......4 validos27............17.07............?.................. ?.............1 scooby84............20.07............34................?. ............3 buuunia..............20.07.........26-28...............?. ............3 atrams...............21.07............32................? .............3 mama p.2-latka.....21.07............32................?.......... ...1 palusia81.............25.07............25-28............?..............1 Już mam synusia 5 lat.JA mam 29 lat ( jeny już niedługo 30 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki:) Atrams---ja właśnie tak mam . dziś mój 9ty dc a od razu po miesiączce mam śluz jakby płodny, w tym miesiącu starania co dwa dni, czerwone winko i luz:) Witaj palusia81, ja tez już mam synka, z tym że w kwietniu skończył 3latka, i wyobraź sobie że 30tke kończę w przyszłym tygodniu, heh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuunia ja kończę w lutym ;) Ja planuję staranka według przepisu na dziewczynkę. O synka nie staraliśmy się jakoś specjalnie to był przypływ chwili i się udało. Tyle się naczytałam o dziweczynach które się tyle starają że aż strach mnie bierze że to może tyle zejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama urwisa
Witajcie Paulusia, Buuunia:) Ja też mam synusia, 3 latka skończy w grudniu, a ja bliżej końca roku 28. Czyli jest tu pewna grupa pań pod trzydziestkę mających już synka. Validoska znam osobiście i też jest to dziewczyna jak najbardziej pasująca do grupy mających synusia dziewczyn okołotrzydziestkowych;) Co do dni płodnych to ja mam chyba zwidy w tym miesiącu. Zawsze je "widywałam", bo z cyklami raczej w porządku, ale że cykle raczej mam dość długie, więc i te dni zaczynały się dość późno. Tym razem chyba mi głowa szwankuje właśnie, za nadto przeżywam pierwszy cykl. Zauważyłam już coś w 10 dc, czyli sporo wczesniej niż zwykle, dziś jest 17, wczoraj coś na kształt maksimum, ale dziś nadal objawy podobne. Niby wszystko jeszcze mieści się w granicach zdrowego rozsądku;)objawowego, ale u mnie zazwyczaj jakoś inaczej bywało. Chyba mi coś na mózg siada o zgrozo;) Validosku, z chęcią bym się z Tobą zobaczyła. Napiszę Ci maila popołudniu:) U nas w skrócie rzecz ujmując po staremu. Ja w dwu pracach, mąż w tej samej ciągle, tylko synek coraz większy, ale i coraz fajniejszy i mówi:):):):):) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama urwisa
Paulusiu, ja też się naczytałam..... U nas z synkiem, jak to dobrze określiłaś też był przypływ chwili, a teraz też mam obawy, że dwa razy nie może się tak udać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzis pojawił sie śluz niepłodny wiec zobaczymy czy cos dały nasze przytulania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuunia to jesteśmy w takiej samej sytuacji mój to jest 8 dc hmmm świetny pomysł z tym czerwonym winkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........OSTATNIA @........DL CYKLU.....TEST..........CYKL STARAN czekoladowa........28.06............32..............30.07 .........2 lubiola28.............08.07............27................ ?.............2 anitia.................09.07...........28..............03 .08.........7 Mama urwisa........13.07.........28-32...............?........... ..1 Owca220510........13.07.........27-28.............11.08.. .......4 validos27............17.07............?.................. ?.............1 scooby84............20.07............34................?. ............3 buuunia..............20.07.........26-28...............?. ............3 atrams...............21.07............32..............18.08...........3 mama p.2-latka.....21.07............32................?.......... ...1 palusia81.............25.07............25-28............? ..............1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! dziewczyny u mnie dzisiaj pokazaly sie dwie kreski jestem w ciazy:D Maca zdzialala swoje [tak mysle]:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno - no to gratulacje! A co to za Maca? Ja dziś testowałam i niestety tylko 1 kreska :( Ale w zasadzie powinnam testować dopiero pojutrze... A jak pozostałe dziewczyny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno-----moje gratulacje, trzymaj sie zdrowo, oszczędzaj się! Pisz no tu, co to jest ta MACA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpiszcie sobie w google tak bedzie najlepiej ale jest to wyciag z korzenia maki uzywany przez indian poprawia ruchliwosc plemnikow nawet o 180% w aptece pani powiedziala mi ze dziala odbudowujaco na organizm i jest stosowany nawet po chemioterapii moga go tez brac kobiety na regulacje cyklu miesiecznego ja nie bralam bral moj M +salfazin a ja wiesiolek polowe dawki i kwas foliowy z tym ze Mace stosowalismy od 3 tygodni a wiesiolek juz od dawna dlatego wierze ze to Maca pomogla kosztuje ok 40 zl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno czy to firma DOPPELHERZ activ? Napisz jeszcze ile czasu twój mężus to łykał;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno czy to firma DOPPELHERZ activ? Napisz jeszcze ile czasu twój mężus to łykał;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×