Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

scooby84

starania na kwiecień 2011

Polecane posty

Chyba jutro kupie ten tescik i pojutrze bym zrobila...to bedzie 25dc... Jakie sa najlepsze? Moze byc cos widac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owca przy takich cyklach mozesz sie tak czuc no pisze Ci ze u mnie zaczely sie nudnosci zmeczenie zawroty glowy w zeszly poniedzialek to byl 23 dzien cyklu przy 30 dniowych cyklach zrob ten test bedziesz miala jasnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quick vue nie przebarwia sie po czasie ja nawet nie robilam z pierwszego moczu i wyszedl pozytywny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co ty ja mialam termin na wczoraj a test robilam w zeszly czwartek w 26 dc czyli dosc wczesnie moj M sie smieje ze moze to beda blizniaki:D ze ten pozytyw tak wczesnie wyszedl hi hi moga byc spooooko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oowcooooo
już marudzisz...naprawdę marudzisz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balbinka_84
Zrobiłam dziś z porannego moczu tescik ale niestety wyszla jedna kreska. Czulosc 20 (moze jeszcze za wczesnie). Potem pojechalam na bete, po 15 mam miec wynik ohhh zeby sie udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eterno gratuluje Ci serdecznie. ja dzis powinnam dostac okres ale go nie ma :) i oby nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly_mama
Hej ! A u mnie dziś jasnobrązowe plamienia, w bardzo małej ilości, czyli pewnie początek @, jutro powinna się rozkręcic. Dziwne to tylko, bo progesteron mam w normie, bliżej nawet górnej granicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balbinka_84
Odebrałam wynk, niestety nie jestem w ciąży. Zero jednostek więc czekam teraz na @ Może następnym razem się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dziś dostałam @. :( Tragedia normalne jakaś. Test kłamał, bo wyszedł pozytywny, już się cieszyłam. Ostatnio @ miałam 15 czerwca, a dziś 5 siepień. Chyba coś ze mną nie tak. Muszę się go gina wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka, a ile się stracie? Bo my to już od marca. Powoli zaczynam myśleć, że chyba nie dane mi będzie być mamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balbinka_84
tulipanku staramy sie od maja. Mysle ze w ty cyklu zaczne brac oprocz witaminek dla kobiet starajacych sie (biore je od maja) wiesiolek. Moze jest cos jeszcze na poprawe plodnosci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzieś czytałam o jakijś mieszance ziołowej na płodność, jutro poszukam to wkleję link, komuś niby pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balbinka_84
Kurcze cos ling nie chce sie dobrze wkleic. Musicie miedzy "rt" a ",48" usunąć spacje. Moze zadziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wklejam słowa dziewczyny, której się udało. nie wiem czy to działa, czy nie, pewnie nie, ale można spróbować: ,, tu macie spis mieszanki ziół na poprawę płodności: Ziele Lebiodki 50 g Koszyczek Rumianku Pospolitego 50 g Ziele macierzanki 50 g Liść pokrzywy 50 g Ziele dziurawca 50 g Ziele Rdestu ptasiego 50 g Kwiat Nagietka 20 g Ziele Nostrzyka 50 g (dodajemy 1/2 !!! torebki) wszystkie zioła mozna kupic w każdym sklepie zielarskim, koszt ok 15 zł. nie wiem czy to przypadek ale jak juz pisałam dwa razy zaszłam w ciązę juz w pierwszym cyklu z ziołami. od początku ich picia czułam dużą zmianę- nie jest to przyjemne bo czuć jak jajniki az pulsują, pracują na wysokich obrotach- dlatego nie powinno się stosować ziół z innymi lekami na owu, zeby nie przedobrzyc. " ,,ziółka są dla wszystkich, podnoszą płodnośc i regulują hormony, nie tylko progesteron. kupujesz w zielarskim, mieszasz wszystkie razem ( nostrzyka pół torebki) i wieczorem zaparzasz niecałą łyżkę stołową w szklance gorącej wody ( ale nie wrzątek, najlepiej zalac zioła chwilkę po tym jak woda przestanie wrzec). pijesz wieczorem, przed snem. nie jest to zbyt wygodne, bo zioła działają lekko moczopędnie, wiec nocna wycieczka do łazienki niemal pewna."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki.. Witam Nowe Staraczki... U mnie 25 dc...nadal brzuch boli jak na @,tylko juz od 8 dni...nie wiem czemu tyle wczesniej @powinna porzyjsc 9.08 lub 10.08...czekanie jest najgorsze.. mamusia22 Gratuluje !!! miałas jakies objawy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rapasta Hey kochane!!! a więc tak: - dziś jest drugi dzień jak mi się spóźnia @, - piersi bolą przy dotyku, - tempka nadal podwyższona,czyli 37,2-3, - momentami straszne kłucie w jajniku, - mdłości (możliwe,że po bromku), - jakiś powiększony brzuch i twardszy, - jakby nabrzmiałe piersi. Wiem,że powinnam zrobić test,ale się jeszcze boję,żeby się nie zawieżć, a jak okres przyjdzie na dniach???? wolę chyba jeszcze poczekać z tydzień i dopiero zrobić test. Ps. dodam,że nigdy wcześniej na okres nie bolały mnie piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rapasta jeszcze tydzien chcesz czekac...? ja to juz bym robiła...:)u mnie jeszcze 3-4 dni do @ mam nadzieje ze nie nadejdzie...choc codziennie juz mysle ze jest przez te bole brzucha...ehhh a mam wiekszosc takich objawów jak ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie chcę się nakręcać niepotrzebnie...bo boję się,że znowu zobaczę tą jedną głupią kreskę....a za tydzień to już będzie na milion pewne,a jeszcze jak się spóźni @ to juz wogole!!! ale co myslicie o tej temperaturze i piersiach???i ogólnie tych dolegliwościach???,bo nie chcę się niepotrzebnie nakręcać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj zrobilam test - pozytywny, dzis w nocy bol i okres. Totalna zalamka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×