Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

scooby84

starania na kwiecień 2011

Polecane posty

Mamo Urwisa na pewno zrobiony za wczesnie...Nie martw sie trzymam mocno kciuki:):):) Ja robiłam po 21.00, jakies 2 dni przed @ i wyszły 2 grube krechy.Robiłam właśnie Quick...Najlepszy dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maferda
Dziwczyny,czy okres wystepuje zawsze 14 dni od owulacji i jest to stan niezmienny?bo tak slyszalam,ze jesli okres sie spoznia to przesunela sie owulacja! Ja bylam u lekarza 3 lipca powiedzial,ze owulacja byla max 3 dni do tylu,czy lekarz to jest w stanie stwierdzic?i czy jesli owulke mialam powiedzmy 1 lipca to powinnam dodac 14 dni i okres powinien byc 14 lipiec,dodam,ze staramy sie o dzidzie juz kilka cykli i troche swiruje!bo odliczam tez 14 dni ! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owco, dzięki za pocieszenie... Jak byłam w ciąży z synkiem to wyszły na Quicku 2 bordowe krechy i to testowa szybciej, ale to był bodaj 37, czy 38 dzień cyklu. też robiłam wieczorem. Wcześniej nie testowałam. Zaszłam wtedy w ciążę w pierwszym cyklu, w którym przestalismy się zabezpieczać i postanowiliśmy, że gdyby się zdarzyło, to byłoby fajnie... Pewno miałabym zbyt dużo szczęścia, gdyby udało mi się zajść w ciążę pod rząd dwa razy w pierwszych cyklach.... Mimo to, kupując ten test byłam w sumie zła, a już wściekła, jak przeczytałam, że niby ma być najczulszy, ale nie jest to obojętne, czy robi się go rano, czy z późniejszego moczu... Mąż twierdzi, że ma przeczucia i żebym się nie dołowała i namawia na jutro rano, ale chyba będę czekać "do oporu", nie wiem, może z tydzień (o ile wytrzymam)... Dzięki jeszcze raz, pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maferda, nie wiem, czy lekarz, nie monitorując wcześniej pecherzyka, czy jest w stanie okreslić co do dnia, kiedy była owulacja... Wydaje mi się, że raczej nie co do dnia, a jedynie w przybliżeniu. Po drugie, faza progesteronowa jest stała, ale niekoniecznie 14-sto dniowa. generalnie podobno od 12 do 16 dni, ale niektórzy przyjmują, że od 10 do 17 dni (powinna być u danej kobiety stała). Jesli miała ś owulację 1 lipca, lub około tej daty to już dawno minął termin spodziewanej @. Pozdarwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maferda
Mamo Urwisa......widzisz z wrazenia mi sie miesiace pomieszaly heheh mialo byc sierpnia!Lekarz stwierdzil,ze w przyblizeniu owulacja byla najdalej 3 dni do tylu,bo jeszcze jakis plyn widac po peknieciu,nie znam sie na tym dlatego pytam! To rzekomo wychodzi na to,ze okolo 1 sierpnia mialam owulacje i tak sobie dokladam te 14 dni i zastanawiam sie kiedy moge zrobic test?dziekuje Ci za wypowiedz,bo nie mialam pojecia ,ZE TO MOZE BYC OD 10 DO 16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj gdzie mój power? Trochę postoje i muszę usiąść, a może ten upał.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bunia ja też zadyszki dostaję jak wchodzę po schodach (mieszkam na 3 piętrze) . Nie ma to jak się wkręcać a rozczarowanie będzie ogromne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj palusia palusie, świat się na kwietniu nie kończy....;) Ja pokładam nadzieje w MACE,tak jak bodajże eterno polecała, mój mąż w czasie mojej płodności miał przeogromną witalność,zobaczymy co zdziałał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny dziewczyny na pewno zobaczycie 2 kreski mowie Wam...:):) Ja tez myslalam ze juz sobie te wszystkie objawy wmawiałam...a tu niespodzianka:) Ale czas wolno leci....ehhh Do 20.30 duuuzo czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo urwisa- glowa do gory! ehhh te testy... moj maz mowi ze nie jestem w ciazy, ale tak samo mowil przed "tamtym" pozytywnym testem :) doskonale was rozumiem, niby napisane by robic w dniu spodziewanej miesiaczki, a najlepiej po, ha! latwo sie mowi, pisze! zwlaszcza jak ma sie test w szufladzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morellllaaaa
cześć dziewczyny, mogę sie do Was dopisać, ostatni okres miałam 18 lipca, mam nadzieje, że nastepny bedzie za rok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry : ) DZiś trochę zaspałam, potem jakieś zakupy, odwiedziny siostry, potem poleciałam do mamy i tak zeszło :) Dziewczyny zgodnie z prośbą posyłam dużo fluidów na dwie kreski !! Na pewno się uda, może troszkę później ale uda się !! zobaczycie : )) miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balbinka_84
Czesc dziewczynki, gratuluje zaciążonym !!!! Ja miałam dostać wczoraj @ ale nie dostałam, pewnie dzis bedzie ale az dziwne bo zawsze mialam jak w zegarku. W ciąży napewno nie jestm bo robilam bete w 26 dc (mam 31dniowe cykle) i wyszla 0. Wiec teraz czekam na @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ale pusto tu wieczorem a ja nie mam kiedy pisac rano bo praca:( jestem wykonczona nie mam na nic sily a w domu tyle pracy mam dwa psy dwoje dzieci i reszte zwierzynca i dwie zmeczone rece u mnie jest budowa drogi wczoraj wracalam z pracy 3 h dzisiaj 2,5 i naprawde mam dosc nie daje rady az sie poplakalam z bezsilnosci do tego to przeziebienie dramat echh beznadzieja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morellllaaaa
okres powinnam dostać 20, także dam sobie czas do 23 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to witam z rana!! Eterno wątek żyje do 15 w dni powszednie. Głowa do góry jutro piątek w weekend odpocznij naładuj akumulatorki będzie dobrze. U mnie z ran okropne mdłości i brak apetytu wcisnęłam jednak bułeczkę z dżemkiem wiśniowym. dziwne bo ja należę do tych co jedzą z rana a wieczorem mniej. Nawet schudłam pół kilo o ile waga nie kłamie. Nigdy przed miesiączką tak nie miałam. dziś kolejny dzień do odpykania w pracy blee wolałabym poleżeć w łużeczku, zwłaszcza że nawet biurka nie mam bo remontu nie skończyli i cały mój dzień w robocie to siedzenie w necie i oglądanie filmów a prawdę powiedziawszy to ja lubię mieć dużo pracy bo i czAS szybciej leci Co tam dziewcznki porabiacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry ja i synek po sniadaniu :) mlody meczy auta, a ja mam chwile dla siebie. za oknem deszcz, wiec czeka nas caly dzien w domu. ale tuz tuz weekdne, maz w domu to i nawet taka pogoda w 3 nie straszna. przemyslalam sobie sprawe i doszlam do wniosku, ze przetestuje sie 20 ew. 21. na ten schowam testy i nie bedzie mnie kusilo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas upalnie właśnie napełniamy z synkiem basen, czuje się fatalnie, mdli mnie a że lubie popalać tak dziś nie ma mowy bo zwymiotuje chyba, oby to nie były urojenia jakieś, u nas też droge robią więc żeby wydostać się z naszego zadupia trzeba zdrowia!!!! Już się nie doczekam sobotniego poranka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) jak mija Wam poranek ? dobrze ? :) Dzień dziś bardzo piękny, chyba się wybiorę na jakąś wycieczkę albo coś :-) miłego dnia : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo od rana :) ja o 17 mam wizyte u gina, zobaczymy co powie, mam nadzieję, że potwierdzi ciążę i powie że wszystko OK :) Wieczorem do znajomych więc się ciekawy dzień zapowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry.. Jak wizyta... Hmmm ogolnie trafilam bardzo miła,mloda i sympatyczna gin...Naprawde...Jest 4 tydzien wiec wczesnie i nie robila USG bo to za wczesnie i bym zobaczyla tylko kropke...Pobrala wymaz na cytologie, zrobila ogolne badanie szyjki: miekka,rozluzniona czyli wszystko OK.Polecila zebym brala Feminatal 800... Teraz wizyta za tydzien i wtedy USG i załozy karte... A i wypisała mi juz cala liste badan do zrobienia ale po USG...wiec tak dziewczynki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mefarda
Witam dziewczyny. U mnie marzenia o kwietniu prysly,przyszla wredna@......jakos w tym miesiacu sie popiepszylo !trzymam kciuki za testujace,mam nadzieje,ze chociaż Wam sie uda,bo ja juz w cuda nie wierze!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo co tu tak pusto?? Meferda nie poddawaj sie nastepnym razem na pewno sie uda..Przesyłam duzo fluidków:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże jak mi się chce potwornie spać;( normalnie nie wyrabiam w robocie dziś a jak przyjdę do domku to mi nie dadzą się kimnąć. Może pod wieczór na rower się wybiorę. U mnie też gorąco już mam dość mogłaby być jesień już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balbinka_84
Owco ja biore feminatal 800 od maja. Rewelacja!! Wyniki krwi wyszly mi dobrze jak nigdy, zawsze mialam hemoglobine ponizej normy a tu wynik ksiazkowy, paznokcie zaczely rosnac jak szalone hehe Nadal nie dostalam @ chyba sie tak nastawilam na ta ciaze ze psychika sama mi przestawia termin. Ja juz po pracy, wiec trzeba by jakis obiadek zrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co... zaczelam plamic :( nie wiem czy to miesiaczka, tzn poczatek? nigdy tak nie mialam, poza tym to bardzo wczesnie bo 23 dc, a ja mam takie 32 do 36 nawet. podlamalam sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo prawie dwulatka a może zrób test będziesz wiedziała na czym stoisz, bo jak ciąża to wiadomo że w te pędy do lekarza,a jakie masz to plamienie? Brązowawe czy taka żywa krew? Sory za bezpośredniość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×