Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

scooby84

starania na kwiecień 2011

Polecane posty

Zrobiłam ....Sa 2 kreski, ta druga nawet dobrze wyrazna,,,rano powtorze...jestem w szoku poprostu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owca wszyscy ci tu kibicują. Dziewczyny tak mnie boli ten brzuch że aż nospę wziełam masakra jakaś może ja @ dostanę zaraz może mi się rozregulowało;( latam co chwilkę do kibla sprawdzić czy @ jest bo tak jakoś mokro. Mam jeszcze jedno pytanie jaką długość cyklu mam przyjąć jeśli dwa ostatnie miałam 25 dni a poprzednie 26=27=28?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno... palusia81 a jakie masz objawy? Mnie od 11 dni boli codziennie brzuch jak na @ dzis bardziej,piersi powiekszone, była zgaga, nudnosci, bol jajników i sennosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balbinka_84
Owco gratuluje !!!!! Ja jutro pewnie dostane @ ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje nadal z M nie mozemy uwierzyc..:):) To nasza 1 dzidzia...Ale najgorsze jest to ze ja jestem bez pracy od tygodnia... On sam jak zobaczl te 2 piekne kreseczki nie mogl uwierzyc,a jest niezle widoczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
84 miejmy nadzieje ze nie...trzymam kciuki ja powinnam dzis lub jutro.. A tu teraz test i niespodzianka:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owca:) gratuluje;) dawaj fluidki beda potrzebne od nastepnego cyklu teraz czekam na @ jakos pod koniec tyg ma byc;) a potem kolejne leki i miejmy nadzieje owulacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie mowilam SUUUUUUUUUUUUUUUPER!!!!!!!!!!!gratuluje z calego serducha wiedzialam objawy jak u mnie zupelnie i tez teraz zniknely hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Wam bardzo...... Trzymam kciuki za nastepne ktore beda testowac:) eterno dziekuje ze mnie zmobilizowalas do zrobienia... Przesyłam fluidki:):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie ciesze sie jak glupia:D:D:D moze te kwietniowe dzieci daja mamom takie same objawy bo u Ciebie jest idenytycznie jak u mnie suuuuuuuuper suuuuuuuuuuuuuuuper suuuuuuuuuuuuuuuper:D:D:D😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki, chciałabym do Was dołączyć bo chyba pasuję tematycznie :) staram się na kwiecień 2011, zrobiłam właśnie testy wyszły mi 2 kreski ale takie jasne więc sama nie wiem co mysleć. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie ciesze....:):):):) a z drugiej strony jestem ciekawa jak bedzie bo od tygodnia nie mam pracy..... Uciekam dziewczynki do jutra Słodkich snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki:) Owcoooooooooo, wielkie gratulacje!!!!!!!!!!!!!1 wspaniale:):):):):) Matulo 30, to widzę, że u nas bardzo podobnie:):):) Witam też nowe dziewczynki i ściskam kciuki.... Co do mnie - nadal czekam. U mnie 29 dc, ciągle czuję się jak na @ z przerwami na normalne samopoczucie. Cykle mam dłuższe niż Owca, więc jeszcze nie testuję i szczerze mówiąc myśl o teście mnie stresuje. Boję się rozczarowania, bo jakoś nie dowierzam, że mogłoby się udać... Pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.. Mamo Urwisa ja tez myslalam ze nic z tego przez te bole wczorajsze okropne...a zrobilam test po 21 chyba:) i wyszly 2 wyrazne krechy...:) Trzymam kciuki... eterno bylas juz u lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owca serdecznie Ci gratuluje!!!! :) to wspaniała wiadomość,a to jeszcze pierwsza dzidzia :) świetnie!!! może mnie też to kiedyś spotkać,choć wątpię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owco- gratuluje, widzisz... nie potrzebnie tyle czekalas :) wg mnie nie ma co powtarzac testu, idz do lekarza :) duzo zdrowka dla was! eterno- niestety tyle ile kobiet tyle objawow ciazy :) ja mialam tylko bol podbrzusza, zadnej zgagi, tkliwosci piersi etc. u mnie 21dc. zaczyna mnie juz ten cykl wkurzac :( nie sadze by cos nam teraz wyszlo i zapisalam sie do ginekologa, bo dziwnie sie czuje, skoku temp nie mialam no i sluz taki nieplodny wydaje mi sie ze caly czas mam. wiec niech kuknie czy mam jakis problem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owca gratulacje, super ze w koncu sie zaczyna sie nam udawac. Ja dzis ide do lekarza, nie ma mojego GP bo jest na urlopie ale moze i to dobrze, moze ten do ktorego ide skieruje mnie do gina albo leki przepisze, no zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) Można się do Was dołączyć ? :) Chętnie to zrobię : ) Test zrobiła 1 sierpnia, i wyszły dwie krechy :) Byłam już u lekarza, jestem obecnie w 6 tygodniu :) Termin porodu na 11 kwiecień: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, poszłam dziś rano zrobić sobie bete i musze czekac na wyniki do 17... mam nadzieje ze nie zwariuje do tego czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje serdecznie tym które noszą pod serduszkiem swoje maleństwo!!!! zapraszamy nowe kobitki i serdecznie witamy,m.in.brestova :) wpisz się do tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdak ja mysle ze bedzie dobrze!!! wkoncu na opak. napisali ze nawet słabo widoczna kreska się liczy :) nawet nie wiesz jak ja bym chciała zobaczyc te dwie upragnione kreseczki a tu niestety :( nie jest mi to dane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........OSTATNIA @........DL CYKLU.....TEST..........CYKL STARAN czekoladowa........28.06............32..............30.07 .........2 lubiola28.............08.07............27................ ?.............2 Balbinka_84.........10.07............31..............11.0 8.........3 Mama urwisa........13.07.........28-32...............?........... ..1 Owca220510........13.07.........27-28.............11.08.. .......4 validos27............17.07............?.................. ?.............1 scooby84............20.07............34................?. ............3 buuunia..............20.07.........26-28...............?. ............3 atrams...............21.07............32..............18. 08..........3 mama p.2-latka.....21.07............32................?.......... ...1 Vigour................21.07...........30..............17. 08...........2 palusia81.............25.07............25-28............? .............1 anitia.................05.08...........28...............0 2.08.........8 rapasta.............07.08............30................?. ..............19 ......................................................... . ......................... NICK ...........OSTATNIA @.........TERMIN PORODU.........Cykl starań. eterno.......3.07................11 kwiecien 2011............8 MagdaK29........17.07............26..............? .........1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×