Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anusia anusia anusia

Nowy temat o Levviatanie!

Polecane posty

nie próbuj nas zrozumieć bo i tak Ci się nie uda... my często same siebie nie rozumiemy ;) casting... może Levi się wypowie w końcu to jego topik,a ja mu się tu wtrącam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz, żebyśmy za włosy się brały, drapały i wyzywały? Musisz wybrać, bo kobiety się nie dogadają w tej sprawie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli mam wybrac to zaryzykuje i wybiore urzytkowiczke o nicku samotna. mimo iz ja slabo znam ale za to ma sporo plusow u mnie jesli chodzi o wyglad buzki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w.i.t.c.h a masz długie włosy? Będzie za co ciągnąć :D Też mam paznokcie... i się nie chwalę... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leady - chcialbym cos takiego (jaki facet by nie chcial? chyba tylko gej :p ) ale przy silnym uczuciu cos takiego raczej nie ma racji bytu lub bylo by tylko urozmaiceniem raz na jakis czas przez co te ktore byly by dodatkowe bylby bardzo niezaspokojone i przez to sfrustrowane ;) (czytaj mialy by dlugo trwaly PMS :p )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no jak mowa o silnym uczuciu to harem odpada :P Kurcze PMS... Mogłoby być ciężko, faktycznie... Krew by się lała i mnóstwo obelg by leciało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez ide spac papa kolorowych snow seksowne dziewczynki (i tem mniej seksownym tez kolorowych ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ktoremu to nie nie podoba,ze go babki oblegaja ;p chyba nie ma takowego =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam dwóch gejów i powiem, ze im też się podoba jak ich kobiety oblegają;P łechta to ich ego, podbudowuje jakieś poczucie męskości ale nie podnieca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×