Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wontrubka

YAZ

Polecane posty

Gość Mlodosc
Witam , mam 17 lat i zaczelam wlasnie brac tabletki YAZ . skonczylam juz 1 opakowanie , i tera zaczelam drugie . i mam pytanie , bo lekarz zbyt mi NIC NIE WYTLUMACZYL . czy jak mam dni plodne - biorac tabletki te - mam uwazac ? tzn moge sie kochac , czy nie zbyt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perw w przelocie XV
W trakcie brania tabletek nie ma dni płodnych. :o Wystarczy przeczytać ulotkę. :o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlodosc
aaa ok dziekuje , dziekuje :) czyli moge normalnie bez prezerwatyw ? : ) bo siostr gada ze Z - bo inaczej dzidzius i wgl nie mam sie czym martwic? : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grait
SPRZEDAM YAZ 2 OPAKOWANIA Warszawa grragan@orange.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina00
odkupie 1-2opakowania leku fibasek@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlodosc
Witam , w skrocie : w czwartek byl stosunek z partnerem . w piatek bylam na imprezie i normalnie wzielam tabletki o danej porze . ok 21 wypilam pol piwa , i potem w klubie cale piwo . w sobote tak ok 2 leciutko zaczal mnie zoladek bolec . i wgl juz w sobote masakra byla , nie dobrze mi ok 7-8 rano . zoaldek bolal , oslabiona bylam . i zaczela mi lekko krew leciec . tzn ujme to jako ' plamenie ' ? okres mam na 13-14 lipca wyliczony . wczesniej z 2 tygod temu tez mialam lekko czerwono w majtkach . a i brzuch mam twardy , i zoladek boli obojetnie co zjem a nawet jak nie zjem . czy moze byc ze jestes w ciazy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mlodosc
a no i do tej pory ze mnie lekko leci . a jak podcieram jest rozowy lekko papier . a dzis niedziela . isc do lekrza , zrobic test czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misieksmok
hej, odkupie yaz w rozsadnej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ciągu pierwszych trzech miesięcy przyjmowania mogą się pojawić plamienia i jest to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xvz
Witam Kupie syndi 35 lub yaz ! Najlepiej Warszawa/Bydgoszcz/Torun/Trojmiasto. Czekam na informacje do 12.07 ! e-mail: ada_ruda@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Wam :* mam pytanie .. jestem przy 6 tabletce trzeciego opakowania, wszystko super, zero skutkow ubocznych , moze przy okresie boli brzuch i puchne ale ogolnie super.. Niestety ciagle sie stresuje ze jestem w ciazy... chodzi o to ze nie ufam tabletkom :P i czasami uzywamy gumki , wczoraj wlasnie ona pekla i zrobil to we mnie :(... jakie jest prawdopodobienstwo zajscia? to bylo przypadkowe i bardzo sie boje, bolały mnie wczoraj jajniki... ale nie wiem czy panikuje i wymyslam czy tabletki zwalczaly plemniki :( Prosze pomozcie bo oszaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Wam :* mam pytanie .. jestem przy 6 tabletce trzeciego opakowania, wszystko super, zero skutkow ubocznych , moze przy okresie boli brzuch i puchne ale ogolnie super.. Niestety ciagle sie stresuje ze jestem w ciazy... chodzi o to ze nie ufam tabletkom :P i czasami uzywamy gumki , wczoraj wlasnie ona pekla i zrobil to we mnie :(... jakie jest prawdopodobienstwo zajscia? to bylo przypadkowe i bardzo sie boje, bolały mnie wczoraj jajniki... ale nie wiem czy panikuje i wymyslam czy tabletki zwalczaly plemniki :( Prosze pomozcie bo oszaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ze podwojnie sie dodalo ,a le to moj szlony internet, licze na wasze odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, że Ty uważasz, że działanie tabletek polega na zwalczaniu plemników? Jeśli tak to proponuję się nieco dokształcić, poczytać-chociażby na wikipedii. Podpowiem Ci, że stosujesz tabletki jednofazowe, dwuskładnikowe. Teoretycznie prawdopodobieństwo ciąży wynosi 0,3%, w mojej osobistej, subiektywnej opinii 0%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocieszam sie na kazdy mozliwy sposob.. sprawdze za tydzien ich wiarygodnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy od YAZu mozna miec jakies zmiany , np pojawily mi sie czarne wloski na brzuchu ? czy szukac innej przyczyny , dziwne i sie martwie co to moze byc:C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wibocom
Sprzedam YAZ, 3 opakowania, nowe. wazn.2014 rok; sezamki2@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa jestem czy
a po ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Od trzech dni zauwazylam u siebie podejrzany brazowo krwisty ciagnacy sluz (bezwonny), rano jest bardziej rozowy. Dodam ze biore yaz od roku a ogolnie tabletki antykoncepcyjne juz od kilku lat i nigdy mi sie to nie zdarzalo. Dzisiaj powinnam wziac 11 tabletke. Bylam wczoraj u lekarki ktora powiedziala mi ze tak moze sie zdarzyc kiedy tabletka slabo sie wchlonie, jakos nie wierze aby mialo to miejsce w moim przypadku, nie zapomnialam ani jednej tabletki, nie bylo wymiotow, ani biegunki.... Nie stwierdziala tez zadnych nieprawidlowosci typy nadzerka lub infekcja. Czy ktoras miala cos podobnego? Nie wiem co robic.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×