Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wontrubka

YAZ

Polecane posty

ejjj kochane, o co Wam chodzi? :O ja poważnie mam ból głowy i nie czuję się dobrze i już się nawet do gina zapisałam ... nie rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednym szkodzi ,innym może w czymś tam pomóc.Mi lekarz powiedział że tabletki anty. to coś najgorszego co może być i lepiej jeśli się nie musi to nie brać-słowa lekarza ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki nie o ten link mi chodziło,w każdym razie chciałam wkleić stronę w której jest artykuł o zabójczej antykoncepcji min yaz i yasmin.Weszłam przypadkowo na tą stronę ,szukając jakie moga byc przyczyny wysokiego potasu we krwi .Odebrałam badania i min wyszedł mi wysoki potas .Być może przyczyną jest właśnie stosowanie yaz .W stanach yaz i yasmin ma być wycofany-tak pisało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem sceptyczna jesli chodzi o takie rewelacje. Antykoncepcja ogólnie może być niebezpieczna, ale nie konkretne tabletki. Ja np. słyszałam rewelację że przy Cileście ilość nieplanowanych ciąż była wyższa. Ploty ploty i jeszcze raz ploty. Jednemu Ya... będzie świetnie służył a inna kobieta może od razu mieć jakieś ciężkie skutki uboczne, ale tak jest przy każdych tabletkach i na każde można "COŚ" znaleźć w internecie... Oczywiście też słyszałam opinie o wycofaniu yasminu w stanach, ale póki co tam jest i ma się świetnie a firma Bayer trzepie cały czas ogromną kasę więc to chyba jednak tylko plotki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do maja669 ,jakiś czas temu opisałaś że masz jakieś dziwne objawy,plamienia itd. prawdopodobnie masz za niski poziom progesteronu w stosunku do estrogenów z tąd te dolegliwości.Dawno pytałaś ,być może już sprawe wyjaśniłaś ale pomyślałam że napiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak już sprawa mi się troche wyjaśniła w tej kwesti.tak jak piszesz niski progesteron min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gibska
tak na prawdę najbezpieczeniej jest kupować takie leki w aptekach a nie przechodzone. Ja od kilku miesięcy kupuje YAZ w aptece za grosze w moim rodzinnym knurowie. Kosztuję bardzo małe pieniądze a jestem pewna ich jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi po odłożeniu tabletek antykoncepcyjnych piersi wróciły do stanu zanim zaczełam je brać.Zmalałay nie od razu bo po 2miesiącach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,ja jestem właśnie w trakcie 4 opakowania yaz. W trakcie 1 opakowania miałam stan zapalny w pochwie, ale to minęło, 2 i 3 opakowanie było OK ale teraz jest tragedia - mam mdłości, bóle w okolicy jajnika, bóle w najniższej części podbrzusza, jedzenie stoi mi w gardle. Ogólnie czuję się fatalnie, dziś wezmę 21 tabletkę z blistra. To fatalne samopoczucie nie zaczęło się wraz z 1 tabletką czwatego opakowania tylko tak od ok.7. Miałyście podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ani pis ani po
ALE DŁUDIE POSTY PISZECIE MATKO!!!!! TRUJA NAS !!! UNIA NAS TRUJE!!!! a Tusk i rząd na to pozwala!!!!!!!!!! http://www.youtube.com/watch?v=WUT-NTIqLds&fe ature=relatsz rząd na to pozwala . JESLI INTERESUJE CIE TWOJE ZDROWIE I TWOICH DZIECI TO OBEJRZYJ I PODAJ DALEJ nk.pl informuje nk.pl informuje http://www.youtube.com/watch?v=WUT-NTIqLds&fe ature=relat Człowiek który jest za odstapieniem od Uni Europejskiej nk.pl informuje http://www.youtube.com/watch?v=SskdyXlz20U&fe ature=player_embe a cała polityka działa na tej zasadzie filmik prosty do zrozumienia dla każdego http://www.youtube.com/watch?v=PDSjP091WI0&fe ature=player_embedded a tu o szczepionkach http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2010/11/ 19/oglupianie-spoleczenstwa-rtec-w-art-spozywczych-i-szczepi onkach/ tutaj o PRAWDZIWYCH przyczynach niektórych chorób a które to sa przed nami ukrywane http://www.scribd.com/doc/24288650/W-imieniu- narodow-%C5%9Bwiata od strony 19 na ten temat tutaj o pastach z fluorem .jesli pasta do zebów to tylko bez fluoru dowiedz sie dlaczego http://motyl.wordpress.com/2008/04/19/moje-zd rowie-fluor-szkodzi-zdrowiu/ a tu o witaminkach którymi sie sumplementujemy chodzi o te syntetyczne jak rutinoscorbin itp http://www.eioba.pl/a/1kz6/witaminy-naturalne -a-syntetyczne a tutaj o tym ze lekarstwo na raka juz istnieje od dawna http://kuchnia-kuchnia.pl/pl12/gallery60/swia t_bez_raka_opowiesc_o_witaminie_b17 człowiek który chce naprwde dobrze dla Polski.Ma racje ze polska popełniła ogromny błąd wchodząc do unii bo straciła swoja suwerennosc ,odgórnie sa nam narzucane dyrektywy i prawa unijne i nie mamy nic do gadania http://freeisoft.pl/?p=29538 Dlatego jesli wkoncu otworzyłes oczy mam nadzieje ze przestaniesz oglądac tv z otwratymi ustami i zagłosujesz na Janusza korwina Mikke kongres nowej prawicy który celowo jest obsmiewany przez media bo media mają spełniac taka role. Sam zdecyduj,zobacz jakie rozwiazania proponuje Mikke i sam zaznaczam SAM dojdz do własnych wniosków i nie pozwól by media toba manipulowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marymary20
sprzedam yaz - 35zł za opakowanie + wysyłka. zapraszam: marymary20@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania.bedzin
Jeśli chcielibyście aby wasze życie nabrało rumieńców, ale nie wiecie w jaki sposób to osiągnąć to polecam wam skorzystanie z oferty Wyższej Szkoły Uwodzenia, Wywierania Wpływu i Rozwoju Wewnętrznego (www.wyzszaszkolauwodzenia.pl) . Byłam u nich na jednym ze szkoleń z uwodzenia dla kobiet i jestem niesamowicie zadowolona :) moje życie w końcu się układa po mojej myśli, przełamałam moje opory w stosunku do mężczyzn, a uwodzenie stało się niezwykle łatwe ;) szkoła ta jest sprawdzona, ma pozytywne opinie i wysokie oceny w testach :) naprawdę warto skorzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataluchaaaaaaaaaaaa
Chętnie odkupie opakowanie Yazu lub receptę na tenże specyfik ;), proszę o kontakt natka24@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirabelka12
Odkupię Yaz. Najlepiej Bydgoszcz lub Warszawa albo wysłanie za pobraniem. Mail: ayami@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowka19
Witajcie. Używam lek Yaz od 5 miesięcy i dziś postanowiłam, że przerywam. Odkąd zaczęłam go brać zaczęły pojawiać się infekcje pochwy. Miałam nadzieje, że to nie od nich, lecz od nadżerki, którą miałam. Miesiąc temu poszłam więc na zabieg wymrażania (krioterapię), jednak wczoraj znów poczułam swędzenie, które utrzymuje się do dziś. Żałuję bardzo, że muszę rzucić Yaz, gdyż nie mam żadnych innych skutków ubocznych i świetnie się czuję. Pierwszy miesiąc stosowania nie był zbyt miły: ból piersi, kręgosłupa, brak libido, zaostrzony trądzik, brązowe plamienia przez okrągłe 28 dni, jednak w 2 miesiącu wszystko ustało. Dużą zaletą było to, że nie przytyłam. Okres dostawałam przeważnie w 4 dniu brania tabletek placebo, stał się słaby i krótszy (ok 4 dni). Zostało mi 1 nowe opakowanie Yaz kupione 9.08.2011r. Gdyby któraś była zainteresowana, proszę o kontakt e-mail: aga14bb@wp.pl. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprzedam 1 opakowanie yaz-zafoliowane z apteki kontakt: ola020591@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprzedam 1 opakowanie yaz-zafoliowane z apteki kontakt: ola020591@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bole mieśni
hej a czy ktoras z was doświadczyła moze boli mięsni nog i rak po tym jak zaczeła brac te tabletki ja jestem po 8 tabletce a po 4tabletkach strasznie zaczeły mnie bolec mieśnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jujuuuuuu
a z jakich przyczyn maja wycofac yazz i yasmine ze stanów ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PV
Hej dziewczyny! Sprzedam 1opakowanie YAZ w folii nieodpakowane. 33 zł (w cenie koszt wysyłki) z dziewczynami z Warszawy i okolic mogę się umówić osobiście wtedy sprzedam za 30 zł :) kontakt: sulkowska.p@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupie yaz
kupie tabletki YAZ. Kontakt GG: 41378611

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szambadakis
Ja powiem tak. Yaz to sa pierwsze tabletki jakie biore, a zażywam je już od około 3 lat z 1 miesięczną przerwą. Wg mnie są to jedne z lepszych tabletek, porównując z tabletkami które zażywają moje koleżanki. Wlaściwie żadnych minusów nie zauważyłam, a żażywam je jak juz mówiłam dość długo. To co ja zaobserwowałam odkąd je biorę to m.in: + cera stała się znacznie lepsza, jakieś pryszcze i inne niedoskonałości występują baaaardzo rzadko! Zanim je zażywalam nie miałam jakiś większych problemów z cerą jednak odkąd je biorę praktycznie ten problem dla mnie nie istnieje. + zanim je bralam miałam bardzo nieregularne miesiączki, czasem co 2 msc, a czasem co 1,5. Nigdy nie wiedziałam kiedy dostanę okres. A teraz? Odąd je zażywam mam okres regularny co do dnia. Zawsze wiem kiedy wypada, mogę zaplanować wyjazd czy też inne rzeczy bez obawy zaskoczenia. + Piersi urosły, wprawdzie w moim przypadku nie jakoś dużo, ale mam koleżanki którym nawet o 1 pełny rozmiar. + Podczas okresu krwawienie mam zdecydowanie mniejsze. Tak więc taki okres-okres trwa mi około 3 dni, potem już tylko delikatne plamienia. + NIE PRZYTYŁAM !!!!! nic a nic. + Żadnych zaburzeń nastrojów, samopoczucia itd. Wszystko tak jak bylo. + Co najważniejsze, biorę je i nie mam obaw, że zapomnę. Nie robi się w nich żadnych przerw także nie trzeba się niepotrzebnie stresować czy na pewno od dziś zażyć nowe opakowanie, czy powinnam wczoraj, bo nie pamiętam?! Jedyny - jest taki, że cena nie jest zbyt niska, ja juz się przyzwyczailam, Jednak znam koleżanki które za swoje tabletki płacą 2-krotnie mniej. okoo 15-20 zł. Mam nadzieje, że pomoglam:) Polecam tabletki YAZ! pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Belit
Kupię Yaz :). Może być zaczęte- zgubiłam swoje opakowanie Odbiór w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9786
posiadam 4 opakowania YAZu zafoliowane luckyluke282@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza, kupie yaz
kupie YAZ pilne GG 41378611

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×