Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wontrubka

YAZ

Polecane posty

Nie kochana ,zobacz tytuł u góry jasno i wyraźnie napisane YAZ a nie yaz i tematy podobne.Mimo że podobny skład yaz i yasminelle to dwa róże rodzaje tabsów.Równie dobrze wontruka może dołączyć gadkę na temat minuletu i harmonetu bo one też mają podobny skład do yaz.Gadaj wontrubko na temat!!!!a o seksie zapraszam na inne forum.Może was za ostro posuwają skoro was boli ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wi-lcia nie pasuje ci to po co wogole tutaj zagladasz, tematem u gory jest yaz bo byl wtedy potrzebny i tyle , a teraz mozemy gadac o tym o czym chcemy a jak ci to nie pasuje to dowidzenia, nikt za toba plakac nie bedzie, wejdz sobie na inne forum jak ci to nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh :P wi-lcia, YAZ i YASMIN to TO SAMO, tylko różni się sposobem dawkowania. Poczytaj trochę o tym, albo przejdź się do gina. Nie życzę sobie, żebyś krytykowała wpisy moje albo innych dziewczyn. Jak Ci się nie podoba to TY zmień forum :) Dzięki dziewczyny za odpowiedzi ;) ja sie chyba do tabsów już przyzwyczaiłam bo odpukać, ale czuje się dobrze. A jak u Was z krwawieniami z odstawienia? obfite/ słabe/ bolesne/ ? pozdrawiam, miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli to to samo to po co zmieniłaś wontrubko.A to co ty sobie życzysz lub nie ,mnie akurat nie bardzo interesuje.Wkurzają mnie takie zboczone babska jak TY!co nie na temat gadają.A tak swoją drogą gdzie suzanne wontrubko?wiesz coś o tym?czytajac jej posty to jakbym twoje czytała hym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy pojawia sie tutaj matylda20?mam pytanie do ciebie.Pisałaś jakis czas temu ze wziełaś yaz 4tabletki i odłozyłaś je.Jak sie czułaś po odłożeniu tabsów?jesli źle to czy to długo trwało?ja odłozyłam po 5tabletce bo się źle czułam podczas brania tych tabletek.Dzisiaj już mija 7dzien a ja wciąż źle się czuje.Miałam straszne bóle głowy z tyłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj jestem lol2 :) Jezu dziewczyno żałosna jesteś. Dopóki się tutaj nie pojawiasz jest kulturalna rozmowa na poziomie, któergo Ty niestety w stanie zaprezentować nie jesteś jak się okazuje :) Nie rozumiem, dlaczego jesteś tak anty nastawiona? I po co się właściwie wypowiadasz, bo jeśli ktokolwiek zmienia cel rozmowy na tym forum to jesteś tą osobą Ty. Nie zabronisz udzielać się na tym forum ani mi ani wontrubce. Po to ono jest-żeby pytać, dzielić się wrażeniami. Jeśli tak chciałybyśmy na każde pytanie zakładać nowy topic (bo przecież nie dotyczy się yazu) to własnie takie zachowanie kompletnie mijałoby się z celem. Yaz i Yasmin to nie to samo. Są to preparaty podobne ale Yaz ma mniej(0,02) ethinylestradiolu niż Yasmin(0,03). Moja mama też całkiem niedawno przeszła z yazu na yasmin właśnie z powodu większej dawki estradiolu (yaz w pewnym momencie przestał trzymać cykl). Skoro Wontrubka zmienila to miała swoje powody (gdybyś uważnie ją czytała to wiedziała byś jakie). Jednak nie uważam aby było to powodem tego, żeby nagle musiała zakładać nowy temat pt. Yasmin, bo po co? Każdy organizm inaczej toleruje tabsy. Dzielimy się wrażeniami na temat tabletek, antykoncepcji hormonalnej, a co za tym idzie, i nieodłącznie się wiąże seksu. Czy Ci się to podoba czy nie. Nikomu to nie przeszkadza za wyjątkiem Ciebie. Więc albo to zwyczajnie zaakceptuj, albo po prostu zatruwaj życie innym i zaśmiecaj inny topic bezsensownymi uwagami. Nie widzę nic zboczonego w zachowaniu wontrubki. Każdy kiedyś zaczynał, a co za tym idzie nasuwało mu się wtedy wiele intymnych pytań co, jak i dlaczego. To jest życie. Skoro nie wie, a wiedzieć chce, to pyta. I jeśli ktoś chce to jej na to odpowiada. Wolny kraj. Nie ma nic nieetycznego, bądź gorszącego w tym co tutaj piszemy. WONTRUBKO ja właśnie czekam na pierwsze krwawienie z odstawienia (dziś biorę drugą placebo, którą z resztą prawdopodobnie pominę bo po co łykać takie 'nic' :P) Moje nogi znów mnie pobolewają, ale konsultowałam to i nie jest to zakrzepica ani jej początki, moja siostra z resztą miała tak samo i po zmianie jej się unormowało. Jeśli mi się to nie unormuje przez to opakowanie to umawiam się na wizytę, aby spróbować z czymś innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko ,czy drospirenon i gestoden to jest to samo?tylko różni sie nazwą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie yaz i yasmin to nie to samo więc jak możeszwontrubko dzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat tych tabsów z dziewczynami przyjmujacymi yaz !kiedy ty bierzesz yasmin!.Dałabym ręke uciąć że pisałaś wcześniej że zminiasz na yasminelle,ale mniejsza o to.Sama może nie wiesz co bierzesz wontrubko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma prawo fakt,ale jaki sens maja jej porady kiedy bierze inne tabsy niz dziewczyny na tym forum.Zauważ że każda pyta o YAZ a nie YASMIN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do WIL-CIA: Nie chcę być niegrzeczna, ale to Ty moze masz jakiś problem i chcesz o nim pogadac? bo ciągle tylko się czepiasz, krytykujesz. Jakies problemy, kompleksy? Bo wchodze na forum i denerwuje mnie to, że po prostu uczepiłaś się jednej dziewczyny. Nie ona jedna zadaje pytania, wg Ciebie pewnie głupie i nie na temat. Ale jaki jest sens TWOICH wypowiedzi? No jak? żaden. O co w nich chodzi? żeby dopiec komuś, młodej dziewczynie która chce wiedzieć o antykoncepcji/seksie jak najwięcej? Wybacz, ale Twoje wypowiedzi mnie irytują, bo w ogóle nie są na temat. Jesli chcesz się wkręcić do rozmowy, to nie tędy droga, trzeba było zacząć inaczej. Teraz raczej już jesteś skreślona i nikt Twoich postów nie bierze na poważnie. DO RESZTY FORUMOWICZEK: Proponuję nie czytać postów wil-ci, żeby po prostu się nie wkurzać. ;) (bo mnie osobiście strasznie irytuje to, jak ktos burzy nam atmosferę w wątku) Teraz mam właśnie czwarte krwawienie z odstawienia (drugi dzień) i dziś zaczęłam piąte opakowanie. Ogólnie jest super, bo 'okres' przychodzi jak w szwajcarskim zegarku, we wtorki rano, po wzięciu 3 białej tabletki(w pon. wieczorem) Ogólnie jest dość skąpy, a co najwazniejsze nie czuję takiego bólu brzucha jak przy normalnym okresie. Czyli na plus. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wi-lcia, sorry za literówkę. ale to nie zmienia faktu że wypowiedź kierowana jest do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny ,przecież to wszystko jest bardziej dla jaj niż na złość komuś,pa pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wontrubka okres z odstawienia jst mniej bolesny niz normalny przed tabletkami no a pierwsze 2 dni sa dosc obfite ale jakos idzie przezyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hasda
'Wkurzają mnie takie zboczone babska jak TY!co nie na temat gadają.A tak swoją drogą gdzie suzanne wontrubko?wiesz coś o tym?czytajac jej posty to jakbym twoje czytała hym...' Tez tak kiedys pomyslalam:D Wontrubka, jestes sympatyczna, no ale jakos tak dzialasz na mnie... nie wiem jak to okreslic. W sumie to ja pierwsza napisalam o tobie, ale widze, ze inni maja podobne zdanie o tym. Nie bede cie przepraszac, bo kazdy moze miec swoje zdanie, ale jest cos irytujacego w tobie. Moze jestes za bardzo sympatyczna i to dla mnie take mdle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny ! :) suzanne, diabel_ek, magdalenkaa0987, marika60 - dzięki za wsparcie ;) Mówiąc, że YAZ i YASMIN to to samo chodziło mi własnie o skład. ethinylestradiolu faktycznie jest w yazie trochę mniej. Ale u mnie przynajmniej chodziło głównie o przerwę. Mój gin uznał, że minimalnie większa dawka plus dłuższa przerwa zlikwidują w moim przypadku uciążliwe krwawienia w trakcie brania tabletek. Ale że nie różnią się ze względu na skład więc nie będę miała jakichś innych skutków ubocznych i skoro w miarę dobrze tolerowałam yaz to tak samo będę tolerować yasmin, tylko że pozbędę się problemu krwawień ;) Dzięki za odpowiedzi na moje pytania ;) wil-cia papapapa ! :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo hej hasda!myślałam ze sama zostałam z tym wszystkim ,widze że nie.Wracając do tematu będę utrzymywała dalej to co wcześniej napisałam a konkretnie to że bierzesz wontrubko inne tabsy.Po yasmin można się zupełnie inaczej czuć niż po yaz bo choć minimalna róznica to jednak jest i w związku z tym twoje porady są bez sensowne bo tu każda przyjmuje YAZ!wontrubko -suzanne proponuje się nie wymądrzać i będzie wszystko ok.nie będzie to nikogo denerwować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam na ten okres. Jestem po drugiej placebo i czekam i czekam :D Kochalismy się bez gumki (pierwszy raz) oczywiscie bez konca we mnie ale jakiś taki stres jest. Niby brałam wszytsko tak jak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hasda
hej wi-lcia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysz
wilcia i hasda; jak wam cos nie pasuje to po co wchodzicie na to forum? czepcie sie kogos innego a nie wontrubki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nat_honey
hej dziewczyny ! :) ja juz tez zaczęłam bez ogumienia. jestem w trakcie 2 opakowania ale po dzisiejszym sexie mam jakies wątpliwości xD zaczęłam sie bac ,ze co jesli tabletki nie działają? takie schizy dopadają chyba każde z nas :) piszcie jak tam u Was. buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się zdecydowałam już podczas peirwszego opak :P i teraz czekam :D Mam póki co jakieś brązowe plamienie malutkie :P A jutro widzę się z moim kochaniem. Czyli w czasie przerwy (placebo) jestem bezpieczna? Mogę szaleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisia.a
hym...takie przyjemne forum,po co je psuć dziewczyny(wi-lcia,hasda) opanujcie się!!!wontrubko czy po yasmin piersi się powiekszaja tak jak po yaz?.Ja biore yaz ale myślę o zmianie i tak sobie myslałam ze na yasmin.Jakich skutków ubocznych mogę się spodziewać na początku brania.Jak ty miałas po zmianie(mam na myśli początek)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem właśnie po 3 białej tabletce, okres powinnam dostać w nocy tak więc dziewczyny trzymajcie kciuki bo mnie stresik trochę zżera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wil-cia zauważ że więcej się pytam niż wymądrzam... ale chyba nie dojdziemy do porozumienia, dlatego proponuję, żebyśmy na wzajem ignorowaly swoje posty, bo uwierz, że Twoje denerwują mnie w takim samym stopniu jak moje Ciebie. suzanne możesz przez calutki miesiąc i całą dobę ;) (choć mi też w to trudno jeszcze uwierzyć ;) ) nat_honey heeeej :) też cały czas schizuję, ale tak na zdrowy rozum to mamami jeszcze długo nie będziemy ;) monisia.a tak jak pisałam po Yasmin czuję się tak samo dobrze, jak po Yazie, tylko że skończyły mi się te uciążliwe plamienia. Piersi faktycznie trochę urosły, ale w moim przypadku i po jednych i po drugich. Nie musiałam się od nowa przyzwyczajać do Yasminu bo hormony są dokładnie te same co w yazie. Jest tylko trochę więcej estrogenu i inne dawkowanie. A dlaczego nie pasuje Ci Yaz ? No i jak tam aelle? Ja też miałam dostać "okres" drugiego dnia, dostalam trzeciego wieczorem i myślałam, że umrę ze strachu (tym bardziej, że to było po pierwszych próbach bez ogumiania :D)... oszaleć można ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
teoretycznie jesteście chronione przed ciąża od pierwszej tabletki. Ale dla spokoju i wiekszej przyjemnosci polecam zabezpieczac sie dodatkowo gumka przez opakowanie. W czasie brania tabletk placebo jesteście chronione. Jak jednego dnia zapomniecie tabletki to drugiego o stałje porze wziąc dwie (zaległa i bieżącą) i wszytsko ok. Plamienia są normalne i nie ma co schizować ja wczesniej bralam diane -35, nowynette i teraz yaz. Jestem jakas wyjątkowa, bo żadnych skutków ubocznych.... tylko biust mały i nie chce po tasach rosnąć.:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×