Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ahinoki

Wakacje na Mazurach, gdzie?

Polecane posty

Gość gość
Serdecznie zachęcam do poszukiwania ciekawych ofert na blogu www.wakacyjnypirat.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mragowo i okolice,Ryn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominga
karaszka widzę, że preferujemy podobne rejony :D ja również byłam w Hotelu Anders w Mazurskich Chatach. Naprawdę świetne miejsce! Plaża, jezioro, słońce i las! Domki na 4 osoby, wyżywienie w hotelu, szwedzki stół na śniadania i obiadokolacje. W okolicy jest park linowy, można fajnie spędzić czas w większej grupie. Chaty bardzo komfortowe, dwie sypialnie, łazienka. Hotel zapewnia wiele atrakcji. My byliśmy na łódce na jeziorze i na wycieczce rowerowej w lesie. Wieczorami wspólny grill, można było poznać sporo miłych osób. Ps. karaszka, a kiedy byłaś w hotelu? Może akurat w tym samym czasie tam urlopowałyśmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turystaaa
ja polecam SIEMIANY i osrodek nad samym jeziorem :) sliczne widoki na jezioro i wyspe, warunki trosze nie luxusowe ale warto!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mazury pozdrawiaja :D Polecam Sztynort, albo Kietlice!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SylwiaFilkusik
Nie ważne gdzie:) Jak już się na Mazurach to coś się znajdzie. Jak tak uwielbiam. W piątek wypożyczamy samochód w Panku i jedziemy w tamte rejony, ale bez planu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzialena2
Zobacz na stronie http://www.fajnewczasy.pl/noclegi/nad_jeziorem We wakacje byliśmy z całą rodziną na Mazurach i znaleźliśmy przez tę stronę uroczy pensjonat tuż nad jeziorem. Trochę agroturystyczne ze swojskim jedzeniem, dzieciaki były przeszczęśliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbinetta
byłam kilkakrotnie na Mazurach i najbardziej mi się podobało nad Śniardwami, ale nad każdym jeziorem jest fajnie:) ja uwielbiam pływać kajakami, mam dobry strój z http://kajakcentrum.pl/ więc się nie przemaczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula144
Przed wyjazdem na Mazury proponuje odwiedzić stronę http://www.noclegowo.pl znajdziecie tam ogromną ilość ofert przeróżnych pensjonatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OLECKO Olecko to najlepsze miasto! Jest tam piękne jezioro, rzeka, mnóstwo obiektów sportowych (stadion, hala z basenem, korty itp.) oraz wiele innych . Ciekawostka! - w Olecku jest największy rynek w Polsce i jeden z największych w Europie! Co roku są tu organizowane imprezy np. muzyczne - Przystanek Olecko! Znakomite miejsce na odpoczynek! Zdrowe i czyste powietrze! Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radek39
Ruciane- Nida to bardzo dobra miejscowość, spokojnie, 2 jeziora obok siebie. Jak dla mnie lasy, jeziora i rower to najlepszy wypoczynek. Polecam wypoczynek u Jacka, po wcześniejszej rezerwacji nie ma problemu z pokojami. Gospodarz zawsze dobrą rybkę załatw na grilla. http://noclegiujacka.url.ph/strona-glowna/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksuslik
Szczerze polecam Giżycko. Byłam bardzo cicho, spokojnie, pogoda nie zawsze rozpieszcza ale miejsce rekompensuje wszystko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronka 07
Fajny obiekt wybudowano w Dąbrównie koło Grunwaldu nad samym jeziorem z własną zatoką sprzętem pływającym www. willadąbrowa.pl bardzo ciche i spokojne miejsce naprawdę można wypocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mańka 63
Też polecam fajna miejscowość willa dabrowa to bardzo spokojne czyste nowe miejsce a do tego można obejrzeć inscenizację bitwy pod Grunwaldem gorąco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jack56
noclegi i atrakcje to jedno, ale imprezy i wydarzenia z regionu to inna rzecz, warto o nich wiedzieć - zapraszam na stronę www.mazurynews.pl gdzie znajdziecie informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samanta234
Na mazurach to jest tyle możliwości, że mozna codziennie przez 2 lata jeździć w inne miejsce i jeszcze wszystkiego nie zobaczycie. Na pewno, dla osób starszych czy rodzin z mniejszymi dziećmi mogę polecić Siedlisko Blanki, byliśmy tam jakiś czas temu i naprawdę bardzo fajny ośrodek, do tego jego właścicielem jest byłym tenisistą i z tego co widzieliśmy udziela rady osobą, które są pisze jakieś treningi, dla osób które lubią spędzać czas na sportowo miejsce bardzo fajne. Tutaj namiar, dla chętnych http://www.siedliskoblanki.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marrlenaa
Na Mazurach jest naprawdę dużo ładnych miejsc. Kwestia w tym, kto co lubi. Bo wielu mówi, że na Mazurach to tylko dla fanów jezior wcale tak nie jest. Jakiś czas temu (2 lata temu) byliśmy w tym ośrodku http://www.siedliskoblanki.com/ co by nie powiedzieć miejsce naprawdę, dla osób zarówno które lubią aktywność fizyczną jak i takich, które za nią nie przepadają i jedni i drudzy powinni być zadowoleni. Do tego postać gospodarza - naprawdę nie wszędzie człowiek czuje się jak w domu, a tam jak byliśmy to aż się nie chciało wyjeżdżać. Może się uda pod koniec lata to byśmy się wybrali jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli mazury to tylko na wodzie :D zdecydowanie najlepiej się bawiłam na mazurach jak mogłam zeglowac ;) wynajelismy jacht z firmy tarpol czarterymazury.com :) swietna opcja na wypoczynek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam skorzystać z portalu http://mazureo.pl/. Wiele ciekawych ofert: noclegi, czartery jachtów i miejsc na Mazurach. Można znaleźć właśnie oferty domków letniskowych nad jeziorem czy domów całorocznych. Mazury to bardzo piękny region, polecam szczególnie Giżycko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniek4444
Samodzielnie nie masz szans niczego zorganizować na Mazurach, szczególnie w sezonie. Teraz jeszcze kilka wolnych terminów ma blumania.pl i mogą ci od podstaw zaplanować regaty żeglarskie. Moim zdaniem o wiele lepsza opcja od nudnego żeglowania, z którego nic nigdy nie wynika :) Blumania ma też najlepsze ośrodki wypoczynkowe i długą tradycję turystyki wodnej. Ja bym na twoim miejscu rzucił do pracowników ankietę z kilkoma pomysłami. U nas w firmie zawsze się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×