Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ahinoki

Wakacje na Mazurach, gdzie?

Polecane posty

Gość Karola299
Pyszne jedzonko, niskie ceny, miła obsługa i wiele wiele więcej rzeczy o których mogła bym mówić i mówić. Hotelik warmia: http://hotelikwarmia.pl/ Gorąco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś chce ciszy i spokoju, a zarazem mieć Olsztyn pod ręką to polecam Ośrodek Copernicus. Ładne domki nad jeziorem i jest wszystko co potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wam mówię: Copernicus koło Tomaszkowa. śliczne jezioro, esktra ośrodek, dobra kuchnia. A jak pada? wszędzie blisko Olsztyńskie lato ma dużo ciekawych propozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie cudownym miejscem jest Zalesie Mazury. To ośrodek ze Spa (najlepsze zbaiegi jakie miałam, masaże rewelka) podoba mi się położenie ośrodka wyposażenie atakże cenowo jest ok. Polecam, byłam z narzeczonym rok temu i w tym też jedziemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiexx
My z mężem jeździmy regularnie do Mazurskiej Arkadii, naprawdę wysoki standard. Mazury garbate to chyba największa ostoja spokoju i ciszy :) No i są kajaki itd, nie tak jak często w polsce że jest hotel i szczere pole do okoła. No i rowery, pingpong i cała reszta jest już w cenie. Nie ma takich sytuacji że nagle rower kosztuje 30zł za godzine.. http://www.mazurska-arkadia.pl/apartamenty/czapla/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedaleko Olsztyna jest super dom do wynajęcia. Tuż przy domu rzeka, lasy, niedaleko jezioro. No i extra warunki - dwa piętra, zmywarka, pralka, tv, wszystko nowe ;) http://www.zwirokiejka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rowerzyści
A ja polecam jezioro Dąbrówno. Piękne czyste jezioro. A największą atrakcją jest mały sklepik-bar w Leszczu nad brzegiem jeziora, gdzie trzy panie serwują królewskie wręcz obiady. Za 15 zł można zjeść kotlet schabowy z frytami, kotlet mielony z kluskami, pieczeń. Pomyślcie jaka to radość po dniu nad wodą udawać się (płynąć także) na przepyszny obiad. Wakacje do zapamiętania na długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz skorzystać z oferty firmy ŁAJD-CHARTER YACHT (www.lajd.pl). Ona mieści się w Pięknej Górze koło Giżycka, w porcie rybackim. Doskonała baza do żeglowania po jeziorze Śniardwy, Mamry, po znanym Łabędzim Szlaku. Mają duży wybór łodzi różnej wielkości (do 7 m, pomiędzy 7, a 8,2 m i większe powyżej 8,2 metra), fajnie wyposażonych, zadbanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajną ofertę zadbanych jachtów ma firma ŁAJD-CHARTER YACHT (www.lajd.pl). Jej baza znajduje się w Pięknej Górze koło Giżycka. Port, gdzie są zakotwiczone jachty jest znakomitą bazą wypadową na północ – np. Łabędzi Szlak. Oferta jest naprawdę szeroka. Mają Antile, niewielkie jachty Tes, ale i duże Cobry czy Melody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo atrakcyjny i fajnie wyposazony pod kątem róznych aktywności ( rowery, pływanie, żeglowanie itd) nad jeziorem Szóstak (piękna okolica) wam moge polecić http://www.mazurska-arkadia.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość portmonan
Ja mogę polecić Ryn. Malutka, ale bardzo urokliwa miejscowość, z dala od zgiełku. Piękne 2 jeziora w tym jedno takie czyste, że nie mogliśmy w to uwierzyć! My w tym roku akurat już tam nie dostaliśmy noclegu, ale znaleźliśmy inny w Giżycku z nocujznami.pl i też było fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a my na ferie zimowe jedziemy na mazury, sa tu takie osoby jak my? Z dwojka malych dzieci w dodatku jedziemy ale chcemy zrobic cos fajnego, w zalesiu mazury konkretnie będziemy, jest sporo udogodnien dla dzieci i atrakcji z okazji ferii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila335
Ja też z dziećmi i mężem wyjechałam tydzień temu na Mazury do http://www.mazurska-arkadia.pl/ Ahhh.... niesamowity klimat i tyle śniegu napadało. Byliśmy przeszczęśliwi i coś mi się wydaje, że wrócę tam znowu latem. Ubóstwiam takie miejsca, a dzieciaki się wyszalały za wszystkie czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mazury sa drooogie... może coś bliżej np. Warmia? Też jest dużo jezior ;) My byliśmy z mężem w Starym Folwarku w Tumianach, piękna okolica - dokoła las i jeziora. świetne jedzenie i dużo, pokoje przyzwoite i niedrogie, super właściciele, można się dogadać z nimi w każdej sprawie i zawsze pomogą. W tym roku także się wybieram :) tym razem we wrześniu. Dla osób szukających odpoczynku polecam z całym sercem Stary Folwark w Tumianach (trasa na Mrągowo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja tam lubię Mikołajki. Jeździmy tam 2-3 razy w roku, może tez dlatego ze mam blisko, 2 h drogi. Nocowaliśmy w różnych miejscach. Na wakacje mogę polecić www.hotelamax.pl, www.stacjalato.pl domki, ww.marinamiko.pl- wynajem takich łodzi-barek, super sprawa, ale na 2-3dni, bo dzieciaki na dłużej się znudzą, no i trzeba mieć umiejętności pływania takim "domkiem" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaxel
Wilkasy-Zalesie popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My jedziemy do Ośrodka Zalesie Mazury. Szczególnie nas przyciągnęła oferta atrakcji dla dzieci – animacje, warsztaty, mini zoo, wiele miejsc do zabawy, teatrzyk itp. Dla rodziców będzie czas na relaks kiedy maluchy się będą bawiły. Liczymy z mezem ze pokożystamy trochę ze Spa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irek9
A ktoś z was jeździł może nad jeziorko Niegocin? Ja byłem tam z narzeczoną i mega nam się podobało. Super ludzie i piękna okolica nocowaliśmy w Hotelu Marina Lester za dość fajną kasę ale na prawdę bardzo wysokim poziomie. Pewnie jeszcze nie raz się tam wybierzemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wazlik
Ryn: http://nocujznami.pl/noclegi,ryn Zdecydiwanie! Przepiękna malutka miejscowość z niepowtarzalnym klimatem. Piękne jezioro Ołów. Raj dla żeglarzy i rybaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosia628
Wilkasy! Mega miejsce, miło mi się kojarzy, bo poznałam tam mojego narzeczonego :) Od tej pory co roku jezdzimy i wypozyczamy żaglówke czarterymazury.com.pl mój facet jest zapalonym sternikiem mnie tez w to wciagnal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RysiekXXL
Dla mnie okolice jeziora i samo jezioro NIEGOCIM jest przepięknym miejscem praktycznie na każdą porę. Wybieram się tam teraz na początku czerwca już niemal wszystko mam załatwione ;) Przejazd autokarem, nocleg w Hotelu Marina Lester (moim zdaniem jednym z lepszych w okolicy) no i dosłownie wszystko co potrzebne na taki wypad ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×