Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy sie da,czy sie nie da,prob

Zrzucamy 30kg! Kto ze mna?

Polecane posty

Xawusia...bravo...trzymaj tak dalej...no i delektuj sie herbatka,jak nie potrzebujesz kawki. Udalo nam sie byc na cmentarzu. Xawusia i tak jak zauwazyłas...pochowałam juz męza. Bardzo szybko owdowialam...majac 24 lata.Zostalam sama z 2 małych dzieciaczkow.W tym roku mijać będzie 14 lat Trzecie dziecko urodziłam będąc już z obecnym męzem. Niestety zycie potrafi platac figle:( Dzis faktycznie duzo ludzi spalo dosc dłużej.Pododa temu sprzyjała. Choc u nas juz tak od 13 słoneczko znów sie pokazało,ale nie było tak nieznosnego upału 🖐️ Choc ja lubie jak jest ciepło,ja jestem zmarźlakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też popołudniu zrobiło się załamanie pogody. Byłam w kinie i jak wyszłam to normalnie zmiana pogody o 360 stopni-ulewa, która przyniosła niebywałą ulgę! I dalej pada. I niech pada, bo mój warzywniak ledwo zipie:). I się do jesieni pomidorów ani innych warzyw nie doczekam:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelaida
Witam w poniedzialek! Wróciłam z jeziorka zrelaksowana okropnie, jeziorko było byle jakie, kamienie i woda też raczej nieciekawa, ale hotel spa z basenem, masaże, zabiegi super! Jedzenie rozpusta niestety. Szkoda, że tak krótko tylko. A u Was co słychać, muszę nadrobić później wszystkie posty. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelaida
Witam w poniedzialek! Wróciłam z jeziorka zrelaksowana okropnie, jeziorko było byle jakie, kamienie i woda też raczej nieciekawa, ale hotel spa z basenem, masaże, zabiegi super! Jedzenie rozpusta niestety. Szkoda, że tak krótko tylko. A u Was co słychać, muszę nadrobić później wszystkie posty. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DDR-y [Dance Dance Rewolution] i w ciagu dwoch tyg. mozna schudnac 5 kg bez diet i calej reszty a do tego super zabawa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hjka Adelajda jak miałas super z tymi masażami i spa....tylko pozazdrościc Coś mam wrażenie,ze dzis jednak bedzie znów cieplo.Słónce grzeje od rana,a mialao byc jeszcze dzis chlodniej. Znów częśc Polski dopadły żywioły...oj zle sie dzieje...ciągle jakies straty:( Sącze właśnie zielona herbate,cos musze podjeśc i zabrać sie za sprzatanie Męza nie ma wiec pole czyste...do wiekszego wysilku...najlepiej z rana,puki jeszcze tak nie grzeje Nemezja a na jakim filmie byłas w kinie,coś ciekawego? Zycze udanego dietkowo dnia..oraz miłego papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schudne25kg@wp.pl
Napisz do nas i schudnij razem z nami!! Zdrowa skuteczna i szybka dieta bez efektu jojo bez szkoldliwych wspomagaczy!! napisz do nas na schudne25kg@wp.pl i schudnij nowe lżejsze życie w zasięgu Twojej ręki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! 🖐️ Wiecie co? Jak się człowiek uprze to nawet jajko na miękko bez soli smakuje.:D Właśnie drugie kończę i żytni chlebek Wasa do niego. Potem filiżanka gorzkiej herbaty i na dwór pokatowac wreszcie chudnące ciałko.:D Wdepnę do nas na dłużej po powrocie. Miłego poniedziałku Kobitki. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na "Zaćmieniu". Wiem, bajeczka dla nastolatek, ale koleżanka kiedys prosiła żebym z nią obejrzała pierwszą cześć, pozyczyła ksiązkę no i spodobało się. Juz po leniwej niedzieli:). A leniwej z tego względu, że ćwiczymy z koleżanka codziennie prócz niedzieli:). U mnie dziś szaro i buro i tylko 16 stopni. Cóż za ulga! Niedawno obchodziłam imieniny i wczoraj zjechało się trochę gości i kupili mi pastele. Takie do rysowania, które się rozcierają. I powiem Wam, że jestem nimi zachwycona:)! A rysowac bardzo lubie i podobno potrafię:). Miłego poniedziałku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja caly weekend nie zagladalam i teraz czytam i nadrabiam zaleglosci:) do naszej pomaranczki co sie dziwi jak mozna przytyc tyle. Ja nie przyztylam 30kilo nagle tylko powoli, ale sama sie sobie dziwie jak moglam do tego dopuscic. Nigdy nie bylam szczuplutka ale zawsze jakos wygladalam. Nie mam wymowki w postaci ciazy bo jeszcze nie rodzilam moze jedynie anglia ktora mnie utuczyla 20 kilo ktore juz na szczescie zrzucialm i tabletki anty. Ale to slaba wymowka wiec jestem bezbronna. Najwazniejsze to sie w pore obudzic i zaczac dzialac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o w morde
nemezja,jesli cos zmienilo sie o 360 stopni to chyba wrocilo do punktu wyjscia i nic sie nie zmienilo?! jesli nie chcesz osmieszyc sie w towarzystwie to uswiadamiam,ze cos zmienia sie o 180stopni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kropelki......
na ilu ty topikach piszesz? na 10? myslisz, ze od samego pisania bzdur waga ci spadnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu się zaczyna robić, co to za wstrętne osoby tu wchodzą. Jak się komuś nie podoba, nie musi tu zaglądać, a Ty bardziej obrażać nas. My jesteśmy tu, bo mamy jakiś wspólny problem i razem się wspieramy, a reszta nie musi naprawdę nas znosić, ale nie ma też prawa krytykować, a tym bardziej w niegrzeczny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche poczytalam i widze ze napisalyscie sporo przez weekend:) I ruchu coraz wiecej u nas wszystkich. Mnie chlopak zabral w sobote na swoja silownie ktora jest naprawde profesjonlana i duzo lepsza niz moja. Jest tez drozsza i dosc daleko od naszego domu a brak prawka nie pozwala mi na dojazdy autem:P tak ze zostane przy swojej. Ale wracajac do mojej mysli chce napisac ze M dal mi niezly wycisk:P Najpierw 40minut cardio potem troche poboksowalam w worek i w tarcze heh, potem basen sauna i steam room. Mam jeszce lekkie zakwasy w rekach, ale nie poddaje sie dzis spining i dieta troche bardziej rygrystczna bo wczoraj zjadlam loda:P Zwazylam sie spadl tylko kilogram ale po ciuchac widze ze schudlam wiecej tluszczyku a moze miesni przybylo ktore waza wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche poczytalam i widze ze napisalyscie sporo przez weekend:) I ruchu coraz wiecej u nas wszystkich. Mnie chlopak zabral w sobote na swoja silownie ktora jest naprawde profesjonlana i duzo lepsza niz moja. Jest tez drozsza i dosc daleko od naszego domu a brak prawka nie pozwala mi na dojazdy autem:P tak ze zostane przy swojej. Ale wracajac do mojej mysli chce napisac ze M dal mi niezly wycisk:P Najpierw 40minut cardio potem troche poboksowalam w worek i w tarcze heh, potem basen sauna i steam room. Mam jeszce lekkie zakwasy w rekach, ale nie poddaje sie dzis spining i dieta troche bardziej rygrystczna bo wczoraj zjadlam loda:P Zwazylam sie spadl tylko kilogram ale po ciuchac widze ze schudlam wiecej tluszczyku a moze miesni przybylo ktore waza wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche poczytalam i widze ze napisalyscie sporo przez weekend:) I ruchu coraz wiecej u nas wszystkich. Mnie chlopak zabral w sobote na swoja silownie ktora jest naprawde profesjonlana i duzo lepsza niz moja. Jest tez drozsza i dosc daleko od naszego domu a brak prawka nie pozwala mi na dojazdy autem:P tak ze zostane przy swojej. Ale wracajac do mojej mysli chce napisac ze M dal mi niezly wycisk:P Najpierw 40minut cardio potem troche poboksowalam w worek i w tarcze heh, potem basen sauna i steam room. Mam jeszce lekkie zakwasy w rekach, ale nie poddaje sie dzis spining i dieta troche bardziej rygrystczna bo wczoraj zjadlam loda:P Zwazylam sie spadl tylko kilogram ale po ciuchac widze ze schudlam wiecej tluszczyku a moze miesni przybylo ktore waza wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh Ewelka:). Trio wyszło:). Nie ma co reagować na głupie wpisy, trzeba je zwyczajnie ignorować. Chociaż z tym 360 stopni to fakt :D:D:D. No ale tak sie przecież mówi, w przenośni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak ja bym juz chciala zobaczyc 7 z przodu:( to by bylo juz tak blisko celu. Mysle ciagle nad ta glodowka kilkudniowa wiem ze to glupi pomysl , ale niestety ciagle do mnie wraca:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka. A przed chwila mówiłaś ze widzisz efekty, a waga nie spada bo mieśnie sie pojawiły:). A przeciez o efekty chodzi. Co tam liczby. To tylko liczby! A jak długą chcialabyś tą głodówke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhahahhaahah
w przenosni to ty nemezis idiotko chyba posiadasz rozum....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemezja no niby widze ale ta waga mnie przeraza i dlatego ciagle sie martwie bo wyjazd coraz blizej. Chce kupic kostium ale ciagle czekam zeby schudnac wiecej, bo mam kilka z zeszlego roku za duzych i nie chce miec kolejnego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Nemezja i Adelaida mają rację. Przyrzekłam sobie, że od tej pory żadnej pomarańczy nawet nie przeczytam. Uwielbiają robic niepotrzebne, głupie, upokarzające, złośliwe uwagi. Żyją tym. Jestem już po marszo - jogingu. :D Głodna jak nie wiem co. Zjadłam (jako drugie sniadanie) plasterek żółtego sera, łyżeczkę pasztetu drobiowo-pomidorowego i garstkę jagód amerykańskich. Obiad będzie później, gdzieś po 16 godzinie. Zrobię kurczaka w warzywach. Kolacji już nie zjem, tylko pół litra kefiru wypiję. Po między tymi posiłkami zieloną i czerwoną herbatę przemycę. No i mineralną z cytryną, oczywiscie. :) Adelaida co tam kiepskie jezioro. Najważniejsze, że zrelaksowana jestes.:) A spa z basenem to moje marzenie. Może kiedys doczekam.:D Kamilla fajne to. No, no. ;);) Kropelko u Was słońce, a my mamy niebo całkowicie zasnute chmurami i 19 stopni. Jeja, jaka to ulga. Straszne to co piszesz. Tylko 24 lata i już byłaś wdową. I jeszcze dwoje maleńkich dzieci. Jakie ten los bywa niesprawiedliwy.❤️ Nemezja w kinie byłaś. :) Teraz uzmysłowiłam sobie, że w kinie to ze dwa lata już nie byłam. Wstyd. Ewelka jeszcze jestem pod wrażeniem. Połaziłam sobie wczoraj po Twoich stronkach. Do młodszej siostruni też zajrzałam. Ale fajne z Was dziewczyny. :classic_cool::classic_cool: O głodówce myślisz. Ja już przez to przechodziłam i więcej nie chcę. Najpierw robiłam je jednodniowe. Po jakimś czasie dwudniowe, potem nawet trzydniowe. Nic dobrego mi one nie dały. Morfologia tylko kiepsko zaczęła wyglądac, a kulminacją była zapasc hipoglikemiczna. A więc trzeba bardzo uważac. Pamiętaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka, to może nam je sprezentujesz :P. Taki żart:). Ja nigdy głodówki nie robiłam. Więc nie mogę nikomu nic radzić w tej sprawie:). A z tymi strojami to dobrze kombinujesz:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey, Xawusia - dokładnie, z tym jajkiem - można się przyzwyczaić ;) SÓL TO ZŁOOO! :D pamiętajcie. znajoma mówiła mi, aby pozbyć się z diety jak najwięcej przypraw - po 4 tyg schudła 5kg - tylko dlatego, że odstawiła sól. olej, vegetę i inne - za to przyprawia wszystko wszelkimi ziołami ;) Ja dziewczyny jestem 5 dzień na dziecie i jakoś leci... od jutra chodzę na siłownię i saunę - wykupiłam miesięczny karnet. Mogę wchodzić tam codziennie na tyle godzin ile chcę ;) boję się, że sobie nie poradzę... że znowu nie wytrwam :( Wy jak sobie radzicie? ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xawusia dzieki za komplementy :) wiem ze glupio mysle moze mi przejdzie do rana. Dzis mam kiepski humor pewnie w duzej mierze przez beznadziejna pogode i do tego poniedzialek. I ten wczorajszy lod tez mnie troche gnebi:P Te weekendy zawsze mnie wytracaja z rownowagi i diety chocby w malym stopniu. Glodwoke pewnie odpouszcze ale musze zaczac czytac te ksiazki dunkaca ktore dostalam i wziasc sie chyba za ta diete bo rezultaty powinny byc juz po dwoch tygodniach. Moze topodniesie mnie na duchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemezja moze i powinnam je oddac zeby nie tyc:p ale narazie chodze w nich na basen z braku innego. A Wam tez sie na dlugo nie przydadza bo kilogramy Wam spadaja to i kosiumy w rozmiarze 14 beda spadaly niebawem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nemezja moze i powinnam je oddac zeby nie tyc:p ale narazie chodze w nich na basen z braku innego. A Wam tez sie na dlugo nie przydadza bo kilogramy Wam spadaja to i kosiumy w rozmiarze 14 beda spadaly niebawem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do "whitebird"!!!!!!!!!
Doskonale Cię rozumiem! Mam do zrzucenia jakieś 10kg ale mieszkam w wielopokoleniowym domu wraz z mężem,nie mam dzieci ale często gotuję obiady dla wszystkich(dla rodziców,brata,męża,babci) a moja rodzina uwielbia konkretne jedzenie,tłuszcze zwierzęce,nie ma mowy np o oliwie :( moja rodzinka na obiad jada mięcho,sałatkę grecką mogę zjeść ale tylko na kolację,nie ma mowy o takim obiedzie :( Przerabiałam już wszystko! Począwszy od gotowania dwóch obiadów skończywszy na mojej głodówce! Nie da rady! to tak jakby niepijącego alkoholika postawić obok monopolowego :( Kolejną rzeczą jest fakt,że uwielbiam piec,mam nawet przepisy na niskokaloryczne ciasta ale co z tego! Jak cała rodzinka jada kremówki,kruche itp.... Jeśli cała rodzina nie zacznie jadać zdrowo(nie mówię o diecie!) to My możemy zapomnieć o zrzucaniu kilosów :( pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×