Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
olaskr

OSTRY SEKS

Polecane posty

a te przewry to dobrze że sa... może uda mi się męża zaatakowac dzisiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracus
hehe jeśli jest takim fanatykiam to musi być prawdziwy szturm...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracus dam radę... mój mąż wielki fan legii i przy tych meczach gdzie oni grają to ja nawet nie próbuję... ale mistrzostwa to będzie szturm ostry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracus
wierzę na słowo:) pewnie Cięzko bedzie miał sie obronic więc udanej zabawy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracus nie obroni się napewno... bo ja tutaj minety odrazu na wejście oczekuję w końcu.... ech faceci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety ale nie bylo ;( jak sie domyslasz brakuje sprzetu. nie mam jeszcze kutaska na pasku, ale jak tylko bede miec to napisze ci jak bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sprzet taki jakby co na allegro jest :) a jak twój afcet? zrezygnował z pomysłu czy chce dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on jak powiedzial to nie zrezygnuje dopoki nie spelni, wiem ze jest na allegro tylko jakos nie mozemy sie zebrac aby wybrac, bo oczywiscie to ma byc wspolny wybor. ja wybiore za duzy i gruby i jeszcze bedzie na mnie ze bolalo i sie nie podobalo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka13579
Wejdz na dyskrecja.pl i zmień swoje życie erotyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt to jest wspólna decyzja... nie no za gruby to napewno nie.... bo jeszcze zarząda faceta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zastanawiam sie, bo oprocz kutaska na pasku, jest tez taki na majteczkach i mozna sobie zmieniac koncowki. moze byc dluzszy, krotszy, chudszy, grubszy, w komplecie jest 5 koncowek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, penis na paseczku?! to ja jakbym juz maila cos takiego to chyba bym sie wolala z jakas kobieta zabawic i jej wlozyc nie jestem lesbijk,a nie nie, ale jak juz to wlozyc w kobieca pupcie niz facetowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, wlasnie sie zabawilam sama ze soba w biurze.... kolezanka wyszla... pare minut i doszlam hihihi, to przez to ze wczoraj nie bylo seksu i musialam sie sama obsluzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam wole facetowi, strasznie mnie kreci tylek mojego faceta, moglabym bawic sie nim nonstop. czasem mysle ze jestem zboczona, ale moja kolezanka ma podobnie. chociaz numerem jeden jest dla mnie caly czas jego kutas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj bibulka ploteczka chce i jej facet chce to niech wsadza... ja tez bym facetowi swojemu wsadziła... jestem ciekawa co oni fajnego widzą w analu :) a dodatkowo pieścić facetowi prostatę to 1 minuta i ma orgazm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ploteczka ja tez przepadam z ajego kutasem... ale tyłeczek ma w sobie coć pociągajacego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, mala obsesje :P Wy macie widze duza, ja nigdy nie patrzylam na to z tej strony oczyiwscie nie potepiam tego, nie mysle ze sobie mysle o was cos zlego, kazdy ma jakies zboczenie ja tez mam ;) po prostu pierwszy raz sie z tym spotykam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała obsesja to nie... bo to jest ogromna... uwielbiam tam lizac i inne rzeczy... no taki mały fetysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to witaj w klubie. ja tam tez uwielbiam lizac i smyrac jezykiem. strasznie mnie to kreci. poprostu uwielbiam i juz. i nie widzew tym nic zlego. moj facet i moj tylek i moja sprawa co z nim robie. jesli jemu i mnie sie to podoba to chyba a to w tym chodzi. zreszta co mnie obchodzi zdanie innych, poprostu mam to gleboko. zaraz pewnie zbiegna sie wszystkie dewotki ze moj facet to krypto i pseudo gej, albo ze jestem chora ale jak napisalam mnie to poprostu nie rusza. dzieki bibulka za wyrozumialosc;) zeby wszyscy byli tacy to swiat bylby lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest nasz skes i nasze zboczenia... mnie tu za anala zjechali tak ze szok... ech więcej wyrozumiałości a bibulka przynajmniej nas nie ocenia i nie krytykuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co innych obchodzi co sie robi w domu?? rozumiem ze kogos moze gorszyc para pieprzaca sie na ulicy, ok mnie pewnie etz by zgorszyla w bialy dzien, zwlaszcza ze mam male dziecko i nie chce zeby na to patrzyl ale ze ktos jest np lesbijka albo gejem, no co? ich sprawa my zreszta nie tak dawno uprawialismy dziki seks pod jarzebnina na placu zabaw , tam gdzie bawi sie nasz synus w ciagu dnia :) my to robilismy ok 24 w nocy w centrum osiedla bylo bosko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam lubie dziwne miejsca na seks... ważne żeby nikt tego nie widział... a pro po gejów... dzisiaj jak wysiadałam z autobusu to takich 2 się lizało i obmacywało... strasznie niesmaczne to było... lubie tych ludzi mam znajomych homo ale w miejscu publicznuym przesada juz... tak samo niesmaczna była by dla mnie para tak się zachowujaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie kiedys jak bylam mlodsza, jak bylam nastolatka to tez sie potrafilam tak lizac i lizac z facetem ale etraz jak juz jestem dorosla to takie przesadne okazywanie uczuc jest ..... nie wiem jak to nazwac, smieszne? na pewno nie na miejscu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jezeli chodzi o seks w dziwnych miejscach dla mnie jest wazne zebym miala pewnosc ze nas nikt nie zobaczy bo nie lubie tej tzw adrenaliny e ktos moze wejsc albo nas zobaczyc mnie to nie podnieca, chociaz wiem ze ludzie robia to czesto wlasnie dla tej adrenaliny Dla mnie to nic podniecajacego, ja moge sie bzykac w dziewnym miejscu ale pod warunkiem ze nie bede musiala zaraz spieprzac bo ktos idzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja mam 24 lata... i jakos nigdy t6ak się nie całowałam... no może raz w pizza hut... to nas wyrzucić chcieli :) i od tej pory nie robie tego publicznie... pocałowac się to tak ale nie aż tak jakbyśmy byli sami w sypialni ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pamietam z moim chlopakiem , mialam 16 lat, on 20 siedzielimy w klubie przy stoliku i sie calowalismy ale ja wtedy nie uprawialam seksu zaczelam dopiero w wieku 22,5 lat te pocalunki byly jedyna pieszczota na ktore sobie pozwalalismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×