Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
olaskr

OSTRY SEKS

Polecane posty

valters a powiedz mi jakie masz zdanie o trojkatach? poszedl bys do lozka ze swoja kobieta i jeszcze jednym facetem? bo ze z dwoma kobietami to wiem ze napewno bys sie zgodzil, kazdy facet by sie zgodzil. ale pytam o dwoch facetow. wytrzymalbys widok faceta ktory posuwalby twoja kobiete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie. Faceci bądź pod wpływem kultury masowej i różnych swoich fantazji i wyobrażeń potrafią strasznie wybrzydzać w kobietach. Sam taki byłem. Na niektóre się nie spojrzałem. Jednak fantazje się skończyły i całe szczęście. Teraz mi pała sztywnieje na widok prawie każdej koleżanki w pracy, wyruchałbym chyba wszystkie, bez zahamowań, z każdą poszedłbym na maksa i teraz dopiero czuję, że żyję. Najgorzej jest za dużo myśleć i fantazjować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tak, jeśli moja kobieta by stwierdziła, że ją to kręci, że tego by chciała to nie ma problemu. Powiem więcej, wpożyczyłbym moją kobietę, żeby ją nawet kilku facetów dobrze wyruchało. Ja bym popatrzył. Jeśli by to wszystkim sprawiało frajdę, czemu nie. Nie czułbym się tym poniżony jak to jest w cuckold. Mam taką myśl, że odwiedzają mnie koledzy, a moja pani uprzyjemnia nam wieczór na wszelkie sposoby, od zrobienia jedzenia, do zrobienia wszystkimi loda, a później wszyscy ją rżniemy jak zwykła dziwkę. Jest jeden zasadniczy warunek, to musiałaby być jej fantazja, jej pragnienie dobrze jednak przemyślane i zabawa by się kończyła, gdyby tego sobie życzyła. Zabiłbym za cokolwiek wbrew jej woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie seks jest radością i życie jest radością. To wbrew pozorom nie jest lekkomyślna zasada małolatów ale dobrze przemyślana i dojrzała myśl. Za długo by ją tu wyjaśniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam gdzies tam w sferze fantazji trio, ale nieweim czy dam rade, czy wytrzymam widok kobiety ktora zajmuje sie moim facetem i on ja rznie, albo czy on wytrzyma widok faceta ktory mnie rznie. narazie to jest sfera marzen ale wiem i chcialabym aby to kiedys sie urealnilo. narazie tylko o tym rozmawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kolezanka opowiedziala mi dzis fajny scenariusz na sex, jak sie kapala jej facet wszedl do lazienki, rozebral sie dal w twarz i zlapal za wlosy, wsadzil jej kutasa gleboko w gardlo i zaczal rznac, co jakis czas wyciagal go a jej glowa lądowala pod woda. zamiast dusic to ja podtapial, oczywiscie wszystko bylo z wyczuciem. i jak ja konczyl posuwac i dochodzila do wyladowala pod woda na dluzej, opowiedziala i ze takiego mocnego orgazmu jeszcze w zyciu nie miala. ciekawa jestem jak to jest. probowales moze kiedys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry patent. Myślałem o czymś podobnym. rozumiem, że to się zdarzyło naprawdę?? Masz fajną koleżankę :) inna opcja, wsadzam głowę dziewczyny do kibla i ją rucham i spuszczam wodę co jakiś czas. Nie ma jednak efektu podtapiania. To dobry patent. Myślę, jednak, że jednak sex z jednym facetem ma swoje granice, których nie przekroczysz. Dlatego lepiej dać się sponiewierać kilku gościom (np. jeden w dupsku, drugi w gardle). Dlatego masz dobre fantazje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka... jak was tak czytam to szok normalnie... valters ty to masz fantazje z tym kiblem... podtopic napewno bym się nie dała... trójkąt tak ale jakby mojego faceta nie było przy tym... ja i 2 kolesi obcych... opcjonalnie 3-4 :) ale z moim to bym nie chciała bo by tych kolesi słukł na kwaśne jabłko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olu witaj. wlasnie o to w tym chodzi ze je bym chciala swojego podczas trojkata, chce patrzec jak reaguje na dotyk drugiej kobiety, jak przezywa to ze mu dobrze, chce patrzec jak ja dotyka i ja posuwa. wiem to chore ale to mnie kreci. tylko jak pisze narazie musimy sie z tym oswoic, dorosnac i dojrzec. bo jak na teraz to a wczesnie, jestesmy za bardzo zazdrosni o siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym nie dała rady ze swoim cos takiego... więc tylko z obcymi jakby mi pozwolił... byle by nie widział... jakos by mnie to nie kręciło jakby patrzył czy z innym kolesiem mnie posuwał.. sama tez bym nie chciała patrzec jak rznie inna laskę.. serce by mi pękło na pół...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ploteczka to w tym temacie szczęścia życzę :) a po weekendzie napisz jak było z tym kutaskiem bo jestem mega ciekawa reakcji faceta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoja droga jak zapytałam męża o trójkąt to predzej by się zgodził z druga babka niz facetem... ale ja bym się ni9e zgodziła na druga babkę.. zreszta nie gadamy za często o 3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trojkat to wogole moim zdaniem wyzsza szkola jazdy i zaufania, mnie serce by peklo gdyby moj facet zabawial sie z dwiema. a jemu gdyby sie dowiedzial ze ja z dwoma. jesli jz sie decydowa to we dwoje plus facet, albo kobieta. tak bez partnera to raczej nie bo pozniej to byloby powodem kazdej klotni i wogole. a nie jestem tak wyrachowana aby to zrobic bez jego wiedzy i za jego plecami. zreszta narazie to tylko taka daleka fantazja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie mega daleka :) ale zobaczymy co się kiedys wydarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby ufal i wiedzial ze to twoja fantazja i ze niczego to nie zmieni to mysle ze by sie zgodzil, i tak samo ty. gdybys wiedziala ze to tylko na raz taka fantazja i ze nadal bedziesz dla niego calym swiatem to mysle ze tez bys sie zgodzila. tylko do tego trzeba dojrzec, trzeba byc pewnym i wogole. bez tego wszystkiego i zaufania to wogole niema co nawet myslec o tym. poprostu trzeba byc siebie pewnym ze bedzie miedzy wami dalej tak dobrze jak jest teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w zwiazku narazie sie z tym oswajamy i oboje wiemy ze kiedys sie to wydarzy, wiemy ze jeszcze nie teraz bo jest na to za wczesnie, ale oboje jestemy pewni ze kiedys napewno to spelnimy;) za bardzo nie to kreci abym tego nie spelnila. wole spelnic i zalowac ze sie nie podobalo niz nie spelnic i zyc w niewiedzy i ciekawosci jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety nie dam rady emocjonalnie... patrzec jak jakas dziewczyna dobiera mi się do męża... a on ja dotyka i rżnie na końcu... nie wytrzymała bym i najperw zwymiotowała a później zalana łzami leczyła się u psychologa 10 lat...to nie dla mnie jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bez niego umialabys sie z tym uporac? np. wiedzac ze on bawi sie z dwoma kobietami? albo ty z dwoma kolesiami i co on wtedy na to? nie wierze ze by go to nie ruszylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslę że tez bysmy rady nie dali... ja bym mu chyba nie powiedziała i to by była zdrada.. chyba emocjonalnie jestesmy na to za słabi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego gratuluje parom które się na to odwazyły i bylo ok... moja psychika to koszmar i wiem ze nie dała bym rady sobie z tym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja znajoma i jej maz tez tak mowili, i odpuscili sobie. az ktoregos wieczora przyjechala do nich znajoma. gadu gadu wieczor mijal a oni siedzieli i pili wino. zagadali sie i znajoma juz nie miala autobusu na powort, wiec pozwolili jej przenocowac. wino sie lalo a oni przeszli na temat trio. od slowa do slowa i juz sie calowali. co bylo potem to juz mozesz sie domyslec. z tego co wiem to jak tamta kolezanka przyjezdza do wawy to juz na legalu u nich nocuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no u mnie by nie przeszło... maz nie pijący mój jest... takze wątpię... ja tez siępilnuje żeby penych granic nie przekraczać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale oni nie byli pijani. wypili w sumie moze 2 butelki przez wieczor, poprostu mieli taki nastoj w ktorym byli gotowi sie otworzyc i przelamac granice. jak ja to mowie mieli szumy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziekuję za takie szumy :) nie no moze dla innych bardziej otwartych to jest... ja zostaję przy 2 osobach w sypailni... mąż mi wystarczy w zupełnosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nie az tak bardzo ciekawi...chociaz kto wie.. ale wiem że moje małżeństwo by się rozpadło z hukiem a tego nie chce napewno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu, nie taki diabeł straszny. Pisać można wiele, więc nie ma to większego sensu. wiadomo, że może to podniecać. Ja generalnie przestają szukać jakichkolwiek innych podniet poza dotykiem kobiety. Łapię się nieraz na fantazjowaniu, ale to bez sensu. Tylko dotyk kobiety, spojrzenie w realu, bliskość, ciało, chwila obecna. Mózg potrafi wytworzyć wszystko, zwłaszcza gdy zalewa go testosteron :) więc życzyć mogę mega orgazmów i aby kutasy nie miękły w waszej obecności nigdy, niech wasz seks daje wam mnóstwo satysfakcji i waszym bliskim również. Jak ktoś ma ochotę to zapraszam na priv. Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Valters i tobie też że każda cipka była dla ciebie a ta najwazniejsza i najlepsza tylko twoja ;) i nie zapominaj o minecie dla kobiet :) bo to dla nas mega wazna jak dla was laska czy gg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×