Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
olaskr

OSTRY SEKS

Polecane posty

dla mnie to nie wyglada na bi, skoro pisze ze faceci sa blee. tak jak napisalam poprostu bardzo lubisz i kreca cie zabawy tyleczkiem. nie martw sie tym, jeden nie lubi wogole, drugi tylko paluszek a trzeci cos wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareczek_z
Dzięki Ploteczka... I tak mam doła :( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaksr
Witrajcie wszyscy :) widzę że temat się rozkręcił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak sie sklada ze nie widzialam ja lubie normalnosc facet ma byc facetem, ma miec miesnie, ma miec twardego penisa ktore wlada do mojej cipki ma miec meski glos i owlosienie na twarzy meska budowe ciala a ja jestem delikatna kobietka poddajaca sie mojemu mezczyznie a nie kobieta z penisem ale to jest tylko moja opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj bibulka nie bądż taka... każdy wkłada cio chce i gdzie chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaski co u ciebie?? u mnie ebz rewelacji, juz pisalam ze wczoraj lazilam po pracy bez majtek bo czekalam na meza zeby przyjechal po mnie i wzial mnie w lesi no i przyjechal............ ale sie poklocilismy :( z seksu nici :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie bez zmian... dziecko wróciło po 2 tyg więc czasu mniej... pierdolone mecze w tv i seks to ja mam w snach erotycznych kurwa mac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ola witaj, po przerwie. nie martw sie moj chodzi zly bo dzis i jutro nie ma meczy. teraz cwiercfinaly beda za dwa dni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo słowa "cici nie przeszkadzaj bo bramka' ech a czekac do 11 to ja już spię bo rano o 6 wstaje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie, ale wyglada ciekawie... dzięki boże za te 2 dni bo seksu to ja umieram... no i okres mam więc anal będzie grany... oby na ostro....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mam okres to u mnie tez jest anal, wie ze moglby w cipke, bo dla mnie to zaden problem ale jakos tak jest ze jak mam okres to w tyleczek. analnie mam boskie orgazmy. no poprostu odlatuje i dostaje drgawek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ploteczka ja tez:) a co do meczy to jeszcze 11 dni i będę prawie dziewicą bez seksu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz bibulka bo trzeba sie skupic :) no faceci to zawsze maja taki odlot że szok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracus
wtrącę się w temat.Sam lubie mistrzostwa ale żebym mial zaniedbywać partnerkę z powodu 22 spoconych facetow ocierajacych się o siebie heh nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a pytanie z innej beczki zupełnie.... wybieram się na studia podyplomowe i nie wiem co lepsze pośrednik nieruchomości czy zarzadca... pośredników sporo mamy zarzadców mniej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracus ja wogule nie wiem co to za przyjemnośc patrzeć jak 20 facetów biega za mała piłeczka i 2 następnych czeka żeby albo ja złapać albo przepuścić... a no i jeden dodatkowy co biega i lubi sobie pogwizdać no i 2 co se machają chorągiewkami... ci ostatni to na lotnisku niech pracują i tam machają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracus
przyjemnosc jest ale są sprawy ważne i ważniejsze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracus mistrozstaw niby ważne? Ja lubie piłkę nożną.... ale jak tylko oczy zamykam to oni bramki akurat strzelają... i jak tu nie spać??? 90 minut gry....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdybyscie cały ten zapal nam dali i 90 minut nami się zajmowali? te 15 minut przerwy macie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w tyleczek to zawsze mam orgazm, i to nawet wiecej niz jeden, ale ten ostatni kiedy on konczy jest poprostu trzesieniem ziemi. mam czarno przed oczami i cala w dreszczach. oczywiscie tych rozkoszy. jesli olu chodzi o twoje pytanie to nie wiem co ci odpowiedziec, wydaje mi sie ze zarzadca jest trudniejszy, a pozatym ciezej po tych studiach o prace. w agencji zawsze cie zatrudnia albo mozesz otworzyc cos swojego. jesli chodzi o zarzadce to tez mozesz otworzyc swoja firme, jak najbardziej, ale trzeba sie wkrecic w rynek i wogole. mysle ze zarzadca to trudniejsze wyzwanie. ale to tylko moje zdanie. a tobie co bardziej odpowiada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracus
Ja deje z siebie wszystko i przed telewizorem dochodzę do siebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ploteczka no ale pośredników i agencji w stolyyvy to jest tyle że szok.... a zarzadców kilku... tu i tu trzeba mieć renomę i się rozkręcić... nie wwiem co wybrać... bo na politechnice mam zarządce i tam mam teścia co wykłada a na sggw mam pośrednika... chyba musze si ę poradzic męża i teściów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jest mecz w tv to poprostu odpuszczam sobie, albo staram sie w przerwie lub po meczu zachecic go na mele co nieco. tylko ze w przerwie i po meczu jest studio meczowe, omawiaja akcje mecz statystyki wiec i tak nic z tego raczej nie wychodzi. na szczescie teraz miedzy meczami beda dwudniowe przerwy, a po 11 lipca koniec z pilka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie idę z kolezanka i ona uzaleznia wybór ode mnie... więc muszę coś zdecydowac w końcu... pogadam i zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×