Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
olaskr

OSTRY SEKS

Polecane posty

Gość on30...___
jak slysze gdy zona krzyczy np: rżnij mnie mocniej....rznij swoja suke... - to poprostu szaleje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a czy porod to takie uczucie jakby sie mialo pol roczne zatwardzenie , tak mi siostra opowiadala. ona przy 8 cm rozwarcia tez nie dala rady i dali jej znieczulenie. Boje sie porodu jak nic. ale to narazie mnie nie grozi, narazie jest sex i tylko sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noe tylko ty :) ona tez;) a poza tym jest to mega przyjemne jak tak do faceta się mówi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on30...___
Ola ja to uwielbiam....az dreszcze mam jak sobie wspomne:)....a klapsy i ciaganie za wlosy tez praktykujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ploteczka no cos takiego.... Ja miałm znieczulenie i nie czulam parcia... postawili mi ktg i mówia jak idzie w górę przeć... a ja a jak przec? a pielęgniarka tak jakby pani kupę chciała zrobic po roku :) no i poszło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on30...___
hmmm...tego nie probowalem....ale jak narazie walcze o to by czesciej dawala sie rżnać w dupke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anal jest raz na jakiś czas a nie reguła... raz na tydzień, dwa moze miesiąc ale nie częściej ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie to jeszcze bardzo kreci jak mnie posuwa i glowe przyciska do podlogi albo poduszki, albo jak posuwa i daje mi go oblizac, takie kilka ruchow w ustach i wraca do cipki. jak on to mowi daje mi kutasa abym nie zapomniala jak smakuje i do czego sa moje usta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdybyscie mieli wybrac jedna rzecz ktora wy lubicie, lubicie robic swojej drugiej polowie i jedna rzecz ktora on wam robi to co by to bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on30....__
no przycikanie glowy do poduszki tez jest.....i wtedy mocne klapsy na pupe....i brzydkie slowa.....albo oprzec o sciane i od tylu zrznac....Ola ja bym w dupke mogl codziennie:) ale wiem ze to niezdrowo ps. sam tez pozwalam sie piescic palcami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on30....__
ploteczka: ja uwielbiam rznac w dupke na pieska i nazywac ja kurwa, dziwka - a ona uwilbi amnie gryzc w sutki i mnie ujezdzac tylem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubie jak maz mi robi mnetkę, no mogła bym cały czas, ja jemu uwielbiam robic gg i wiem że on tez to uwielbia... a oboje to kochamy pozycję na pieska i w niej anala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracajac do porodu bo ktos pytal wiec porod nie ma nic wspolnego z kupa to jest inny bol, pkropny , bardzo boli i nie porownujcie tego do niczego podczas parcia jka wychodzi dziecko rozrywa ci cialo, cipke czy tak masz przy kupie?! no wlasnie, wiec co za porownanie , haha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to jest gg ?? bo ja nie wiem :) ja uwielbiam minetke wczoraj byla pozycja 69, doszlam wczesniej og niego bo do lodzika mi sie nie chcialo przykladac, uwielbiam jak mnie lize i wklada paluszki a wczoraj mial zimne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on30....__
gg - glebokie gardlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głębokie gardło vel deep throat :) wkładasz kutaska do gardła do konca całego :) faceci uwielbiaja... 2 miesiace trengu zeby odruchu wymiotnego się pozbyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on30....__
ola, ploteczka skad jestescie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ploteczka ja tez :) uwielbiam paluszki mu wkładac :) i jeszcze jak kończy to się tak wije :) i na sucho po czym dochodzi do siebie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on30....__
a pod prysznicem....i w aucie....albo na trawce...mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on30....__
czyli warsziawska suczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ploteczka a ja wawa rembertów wygoda... mam 5 minut do ząbek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj facet to jeszcze lubi jak go pieszcze po jajeczkach i tutaj miedzy jajkami a tylkiem, mormalnie wije sie jak wąz wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×