Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
olaskr

OSTRY SEKS

Polecane posty

Witajcie. Czytam Olu co napisalas i zalewam sie smiechem bo u mnie bylo dokladnie to samo, tez bylismy umowieni na mily wieczor a tak prawde mowiac to juz o godzinie 22-23 kazde z nas spalo zimowym niedzwiedzim snem. Wiec wszystko zostalo przelozone na dzis;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ola czyli wczorajsze podejscie mimo determinacji się nie udalo?? to dzisiaj na pewno wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby wyszło... u mnie tak jak u ploteczki ja o 22 juz spałam.... a mąż o 23 usnął... zmogło nas... ja tam dzisiaj już nie odpuszcze i się zabiorę sama ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe mi też się zdarza że cos planuje a potem oboje śpimy dlatego stawiam na spontan:)jest bardziej podniecająco i zawsze się udaje:) ale trzymam kciuki dziewczęta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się ma dziecko to spontan cięzko wychodzi... bo wtedy moje dziecko zapłacze lub coś... a jak się umawiamy to zawsze nam wychodzi... no prawie zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację każdy orze jak może ;P ja nie mam dziecka więc moge sobie pozwolić na inną taktykę:) ale woja też jest dobra najważniejsza jest dobra strategia hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dam radę i poradze sobie z tym :) w końcu kobieta jestem i wezmę to co moje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze miałam :) tylko od jakichś 3 lat jestem w końcu sobą a nie zakompleksiona dziewczyną dla której facet jest wyrocznią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I bardzo dobrze popieram bo napewno masz do tego powody:)trzeba znać swoją wartość Twoja jest napewno wysoka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest jest :) zreszta każda kobieta jest wartościowa, tylko trzeba umiec to dostrzec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wartość swoja znam ale brakuje mi pewności siebie bardzo często... ale walczę z tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i temat nam padł czy co.... a wracajac do bibulki to ja bym nie umiała mimo wszystko wybaczyc zdrady... byliście małżeństwem więc to zdrada jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężko mi w to uwierzyć:) po tym co pisałaś Olu pomyślalem że jesteś tak pewna i zdecydowana żę możesz mieć każdego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracowity ja w życiu.... nie jestem pewna siebie... włózku może bardziej... każdegio nie mogła bym mieć... nie jestem super laską.... no i mam kompleksy jak każda z nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaloze sie ze przesadzasz:)swoja droga pewnosc siebie w łozku do bardzo dobra cecha;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaLa. :)
Mnie wszystko się podoba :) Widzę jakiś ciekawy temecik a mnie się nudzi w pracy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o seksie z mężem ostrym co bym chciała i jak mu pokazać i takie tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi ja to do domu zaraz wychodzę :) a co się będę przemęczać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja dzisiaj mam wolne wiec tez sie nie przemecze chyba ze wieczorem ale to inna bajka;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, pojawił się tu temat gadżetów i muszę przyznać, że jakoś nigdy mnie nie kusiło aby ich użyć w łóżku. Sukę wolę dominować bez gadżetów. Zresztą jestem dość energiczny, więc lubię (oczywiście nie zawsze!!!) zabierać się do sprawy dość szybko i bezpardonowo, zamiast długo wiązać kobietę lub by się przebierała w jakieś kozaki, wolę zerwać z niej ubranie, związać ją pończochami, wystrzelać ją po tyłku i cyckach i ruchać tak by krzyczała jak najgłośniej, a cycki fruwały po pokoju ;) Mogą ją ewentualnie zakneblować moimi majtkami, by czuła zapach swego pana :) Lubię kobietę zostawić lekko omdloną, spoconą, zaczerwienioną, ociekającą moją śliną i spermą, choć z drugiej strony taki widok też mnie zajebiście podnieca, więc taką niunię mogą znów wziąć na warsztat, aż zupełnie opróżnię zbiorniki :) Dla mnie więc dominacja rozgrywa się w CHWILI, wydarzeniu, scenie, w jej rozegraniu i osobiście nie potrzebuję dodatkowych gadżetów, a nawet bez nich myślę, że dominacja jest bardziej prawdziwa i żywiołowa, choć oczywiście rozumiem, że inni wolą gadżetowe urozmaicenia i być sam ich kiedyś spróbuję. Człowiek się zmienia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyne co mógłbym dodać na temat pewnej aranżacji, to elegancki, zadbany wygląd kobiety, ubiór, makijaż. Lubię w seksie ten wizerunek powiedzmy "zmasakrować", gdy wspaniale "opakowana" przed seksem laleczka, wygląda po spotkaniu ze mną jak ostatnia szmata, w pełni zadowolona i zdziwiona, że pozwoliła mi na tak wiele i dziwi się sobie, że ją to kręci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Valters witaj, dlugo cie nie bylo, jak tam twoja suka? jest jakas poprawa? polubila zabawe na ostro? Zgadzam sie z tym co napisales, chociaz akcesoria i zabawki moim zdaniem dodaja smaku i dodatkowych doznan, tez na poczayku bylam zdania ze nie potrzebuje, ale z czasem sie przekonalam i musze powiedziec ze jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×