Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
olaskr

OSTRY SEKS

Polecane posty

Gość a ostry anal lubicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Ploteczka, byliśmy oboje dość zarobieni, więc niestety nie było okazji, choć mnie już jaja rozsadza, więc w weekend coś być musi. A u Ciebie jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez post, poprostu ostatnio wracamy do domu i jedyne co mamy na mysli to polozyc sie i polezec obok siebie a potem isc spac. chociaz dzis moj luby powiedzial ze chocbym padla spac to i tak bedzie sex bo wezmie mnie na spiocha;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem z czego to wynika, czy to wina pracy, pogody czy poprostu mamy taki okres w ktorym jest przerwa od sexu dluzsza niz zwykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie ta słoneczna pogoda wspaniale nakręca i moja pani będzie mi musiała opróżnić zbiornik spermy :) taka kolei rzeczy :) może znów da się namówić na połknięcie (narzeka, że mam zbyt duże wytryski i ciężko wszystko połknąć)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie... Oj ja bym chciała połykac swojemu mężowi ale nie dam rady poprostu... pali fajki i nie da się tego smaku niczym zbic... chociaz po soku ananasowym jest juz lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj poprzedni facet mial ten sam problem, palil papierosy i jego sperma byla poprostu gorzka i niedobra, nie dalo rady sie przemoc. ale picie soku ananasowego i jedzenie duzo owocow bardzo pomoglo, poprostu oslodzila sie i pozniej nie mialam z tym klopotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obecny nie pali ale tez czasem jego nektar ma inny smak, to chyba zalezy od tego co zje, podobno nie powinno sie jesc miesa bo to jest zabojcze dla smaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ploteczka to prawda mięso zabija cały smak... a jeszcze konsystencja spermy czasem mnie odrzuca... były miał taką leista... a mąż ma normalnie budyń... czasem az mi się na wymioty zbiera... co do soku to pił jakis czas i była zmiana:) ale znowu przestał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyna powinna połykać spermę swojego faceta. koniec kropka. nawet jak spuszczam się na jej ciało, powinna ją zebrać i połknąć. lubię, gdy dziewczyna pije sok z mojej pały, który sączy się przed wytryskiem. Wiecie o czym mówię? To płyn lubrykacyjny, nawilżający pałę, by łatwo wchodziła. Fajnie się ciągnie. fajnie gdy kobieta taką wiszącą kroplę łapie na język ;) z innej beczki, musimy poćwiczyć taką zabawę: dziewczyna klęczy obok kibla, a ja po odlaniu się daję jej kutasa do oblizania. W końcu od tego jest bym nie chodził z brudną pałą. Powinna wyssać wszystko do czysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie za 2 razem ale za pierwszym to budyń jest ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też lubię ostro!:-) ale małżonka średnio... a nawet więcej... ostatnio to seks mógłby wogóle dla niej nie istnieć i zawracać jej głowy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też lubię ostro!:-) ale małżonka średnio... a nawet więcej... ostatnio to seks mógłby wogóle dla niej nie istnieć i zawracać jej głowy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ochotę ją rżnąć aż by piszczała... Generalnie mam duże potrzeby... Ale niezaspokojone:-( jak zdaży się raz na 2 tygodnie... po bożemu... to jest już sukces. a i tak w trakcie czasem na mnie spojrzy takim wzrokiem "no kiedy ty skończysz?" albo powie "oj nie tak, bo boli" "a tak mi nie wygodnie" a najczęściej "zmęczona jestem" zdradzić nie zdradzę bo ani odwagi nie ma ani chyba sumienia... smutne to trochę.. Ale miło poczytać jak można jednak się dobrze zabawić:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może trzeba w niej dopiero obudzić kocicę, czyli nie tyle wymagać, co postarać się by taką była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostry anal jest super
tylko koniecznie po dobrym nawilzeniu i przygotowaniu paluszkiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakieś dwa lata przed ślubem i może rok po ślubie... No to się działo... Napewno nie na ostro, ale bywało że po kilkanaście razy dziennie:-) Ale i widać było i czułem, że ona tego też chce. A dziś jak ja nie zacznę, to wcale by nie było. Wypaliła się małżonka czy co? Zmęczona może i bywa, ale i ja też bywam, tyle tylko że ja mam taki dziki temperament, że i pod wodą mogę:-) Taka moc się marnuje!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie udało mi sie jej namówić ani na połykanie, ani na anal a że o reszcie już nie wspomnę:-) No nic... W każdym razie nie odpuszczam i wytrwale dąże do celu:-) Może mi się kiedyś uda:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może trzeba podejść bardziej kompleksowo: zdrowy tryb życia, zdrowa dieta, wysypianie się i takie tam, by podnieść power u Twojej żony. Ja np. lubię u siebie utrzymywać wysoki power jak najdłużej, więc przestrzegam zdrowego trybu życia. Gdy pod tym względem jest ok, to natura mi sama stawia pałę na widok prawie każdej kobiety, a energia znajduje eksplodujące ujście w mojej pani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no olaskr ty to masz głowę mówisz ,że od papierosów niesmaczna ? to go odłuczę palenia hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no olaskr ty to masz głowę mówisz ,że od papierosów niesmaczna ? to go odłuczę palenia hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem w napadzie desperacji, nachodzą mnie takie myśli, żeby ją wkońcu wziąść i zerżnąć jak rasową sukę:-) No ale to byłby gwałt:-) A sukę można rżnąć tylko pod warunkiem, że ona sama chce w danej chwili być suką:-) i dopiero wtedy jest jazda!:-) Do tego potrzebny jest brak hamulców. A małżonka ma... (chyba się zatarły:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie oduczysz... sam musi... a papierosy to tylko jeden z powodów... jak za dużo mięsa je a mało owoców to też kiepski smak bo gorzki.. niech pije sok ananasowy... codziennie po 2 kartony 1-1,5 litra, 2 tygodnie i będzie oki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie oduczysz... sam musi... a papierosy to tylko jeden z powodów... jak za dużo mięsa je a mało owoców to też kiepski smak bo gorzki.. niech pije sok ananasowy... codziennie po 2 kartony 1-1,5 litra, 2 tygodnie i będzie oki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie oduczysz... sam musi... a papierosy to tylko jeden z powodów... jak za dużo mięsa je a mało owoców to też kiepski smak bo gorzki.. niech pije sok ananasowy... codziennie po 2 kartony 1-1,5 litra, 2 tygodnie i będzie oki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×