Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
olaskr

OSTRY SEKS

Polecane posty

ja pamietam jeszcze sex na molo, gdzie na drugim koncu byl koles ktory lowil ryby, oraz tez na takim tarasie gdzie pietro nizej opalali sie ludzie. ale najlepszy byl sex w lesie gdzie obok przechodzili grzybiarze, oraz na polu, a dokladniej w sianie;) nawet kiedys wpadlismy na taki pomysl ze byla u kolezanki, wracalam od niej poboczem i podjechal moj chlopak. mowi ze wyglada to na scenariusz dziwka- klient i w tym wlasnie momencie postanowilismy aby to tak wygladalo, podjechalismy na parking przy drodze i tak wlasnie sie kochalismy. najpierw zrobilam mu loda a potem mnie zerznal;) tylko bylo bez kasy, do dzis sie smieje ze kiepska ze mnie dziwka bo nie biore pieniedzy z gory, tylko daje na kreche;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paris mix
ha ha przypomniałam sobie - wysoka wieża widokowa na Wierzycy, rano jako pierwsi z grupy szkoleniowej wdrapaliśmy się. Widok zapiera dech, więc wykorzystując zachwyt rozpiąłem rozporek i zaatakowałem od dołu nie musząc nawet podciągać sukienki. Zaskoczenie było zupełne bo nie zauważyła że ja już mam go na wierzchu i zdała sobie sprawę z sytuacji dopiero jak osiągnął cel omijając jakoś stringi. Szybka jazda, dodatkowo zmobilizowana do pośpiechu gwarem i tupotaniem z dołu. W końcu gorący zastrzyk, chwila zastygnięcia, potem ślisko między udami i chowanie cycków jak już następni zaczęli wchodzić na pomost. fajny epizod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajjj
ej jestem teraz napalona, mógłby jakiś facet mi pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajjj
z wrocka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tylko troche ponad 200km :P ale niestety nim skonczyłbym prace i do Ciebie zawitał to już późny wieczor będzie i juz cie ktos zapewne do tego czasu zadowoli albo ochota ci minie :P chociaz kto wie, moze jednak poczekasz ? :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miiiilllka
jajjj - pozostaje ci palcóweczka czy coś takiego. Nie należy lekceważyć - zawsze dostępna, znakomicie rozluźnia, nie wyklucza a wręcz zachęca i przygotowuje do dalszego ciągu - w sprzyjających już okolicznościach i towarzystwie. Jak palcóweczka mało to kup szubko kuleczki rozkoszy albo jajeczko na pilota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazjuk_7777
To choć poplotkujemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazjuk_7777
Ploteczka_22 nie poplotkujemy? robiłaś takiego lodzika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miiiilllka
żeby przekonać się co znaczy ostry seks każda kobieta powinna choć raz zaszaleć, spić się lub w inny sposób wyluzować w jakimś nowym dla siebie towarzystwie. Bez żadnych hamulców wejść w obroty paru facetów i paru innych kobiet. Nawet ja dupa będzie ją boleć przez tydzień będzie to pamiętać jako zupełnie wyjątkowe przeżycie. Ale to jednak strasznie niebezpieczne. Ja miałam farta, nie złapałam żadnej choroby, nikt nie narobił mi kompromitujących zdjęć. Byłam atrakcją przyjęcia VIP. Mały ale mocny drink, na boku fachowe przygotowanie na każdą ewentualność - kilka głębokich lewatyw, lubrykanty we wszystkie dziurki i od razu naga prezentacja, każdy mógł się pobawić moimi piersiami i sprawdzić - ale ręką - stan cipki. Potem w nagrodą w konkursie dekoltów było pokazowe zwibrowanie mnie przez finalistki. Nagrodą w konkursie męskich torsów było wyjebanie mnie przez finałową trójkę - również pokazowo przy wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapiekawionyyy
jajjj jestes moze jeszcze?:) czy juz ochota przeszla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze robilam, uwielbiam glebokie GG i posuwanie w usta, strasznie mnie to kreci jak leca mi lzy i leci slina. a do tego kocham jak moj facet trzyma mnie za wlosy, bije kutasem po twarzy albo leje z liscia po twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miiiilllka - nieźle! chcialabyś to powtórzyć? albo nawet pójść dalej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miiiilllka
nie, ale długo musiałam po tym odpocząć. Ale raz kiedyś czuć się tak wyjątkowo, być obiektem takiego zainteresowania, starań konkursowiczów i przygotowujących (fryzjerki, makijażystki, kosmetyczki od każdego kawałka ciała itp), czuć się tak wolna, przygotowana i otwarta na wszystko było super. Okazało się też że po takim fachowym przygotowaniu, przepompowaniu nawilżeniu i rozluźnieniu wcale mnie potem aż tak nic nie bolało pomimo przejazdu we wszystkich kierunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem o co ci chodzi to uczucie musi byc boskie. jednak jako facet nigdy go nie zaznam, ale jakbym byl laska to przynajmniej raz bym sie tak puścił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przezycie moze i fajne ale tylko i wylacznie wchodzilo by to w gre gdybym byla sama i nie miala nikogo. Nie potrafilabym zrobic cos takiego bedac w zwiazku. Co innego gdybym byla sama, wtedy jak najbardziej, mozna sie bawic na calego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miiiilllka
pewnie że jak się nie ma faceta. Chociaż uczestniczyłam też w takim czymś: na imprezie gospodarz ujawnił że jeden z facetów ma akurat urodziny i jako prezent zaproponował żeby szampana na urodzinowy toast podała mu naga dziewczyna. Nie pytał o zgodę ale pytanie zadał tak że tylko kabotyn albo cnotka mogłaby się sprzeciwić. Zaraz losowanie - na mnie nie padło. Wylosowana poprosiła żeby, na odwagę, mogła jej któraś towarzyszyć. Było trochę biegania i szeptania po kątach w końcu wkroczyły trzy zupełnie nagie dziewczyny i zrobiły mały show spryskując się szampanem. I co - dziewczyny miały swoich chłopaków ale ta publiczny charakter nagości spowodował, że zamiast zazdrośni byli z nich diabelnie dumni. W tym co prawda nikt ich nie przeleciał ale nagość jest nagość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Treser_Kobiet
miiiilka ile masz lat? Opisz coś więcej o tym przyjęciu. Powtórzyłabyś to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtek 80
Tak! Chcemy więcej ! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miiiilllka
żeby takie coś było możliwe trzeba odpowiednio pracować nad klimatem spotkań, doborem towarzystwa, kulturalnymi warunkami. Zero wulgarności za to pikanteria aż kipi. Rzecz chyba nie w tym ile można pokazać ale jak to się robi. Ja - blisko 30. Powtórzenie - nie, pomysły jak mają być ekscytujące muszą być świeże, ale z pewnością takie klimaty będą się zdarzały. Wy wykorzystajcie to jako pomysł, popracujcie nad tym, ale nie żeby byle jak wynajmować do tego panienkę, to byłoby płaskie i bez polotu. Wytworzyć taką atmosferę, żeby każda dziewczyna była gotowa się rozebrać to jest to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsdaasdasd
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymon z dupy
gsdg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miiiilllka
odwiexzalam kolezanke w agnecji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia zza lady
a ja ci zazdroszczę, ile ja bym dała za takiego romantyka.. ehh... niestety teraz takich to ze świecą szukać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o gg, to lubię czuć ściśnięty przełyk panny na główce mojego kutasa - wspaniały masaż. Wjeżdżam w usta panny po same jaja i gdy pojawiają się odruchowe skurcze jej przełyku, w którym leży mój kutas, wtedy jest niebiańsko, choć przełyk potrafi się dość mocno zaciskać. To kręci jeszcze bardziej. Każę jej wtedy spojrzeć mi w oczy, swoje ręce musi trzymać na plecach, trzymam ją mocno za włoscy, a po policzkach płyną jej łzy. Oczywiście taka zabawa musi ją kręcić, inaczej się nie bawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasminka 21
gg i przyjemność dla dziewczyny to bujda - żadnej nie kręci być duszoną i zmuszaną do rzygania, najwyżej się z tym może pogodzić i jakoś przystosować. Można się tego nauczyć ale zanim to o-jo-joj jak jest źle. Co innego większość innych sposobów związanych z wywieraniem presji, jak z wyczuciem są ok. nawet te z pociągnięciem za włosy czy klapsami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×