Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
olaskr

OSTRY SEKS

Polecane posty

Gość Damuśka
Ploteczka, zazdroszcze, naprawdę zazdroszczę. Mój mąz jest poza krajem i nie momgę praktykowac tego co piszecie z olą. Robię to czasmi sama, wieć wczorajsza przygoda z kolegą syna by ła dla mnie urozmaiceniem. Musze chyba poszukać kochanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damuśka
Ploteczka i Ola, czy uprawiacie seks analny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiedy maz wraca? ja nie popieram szukania kochankow, poprostu wiernosc jest dla mnie podstawa. nigdy go nie zdradze, nawet gdyby wyjechal zagranice to bede wierna. z drugiej strony wiem ze gdyby sie dowiedzial to nigdy by mi niewybaczyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam dzisiaj nastroju na ostry seks a na delikatny więc trochę świec magia taka i ta przepaska na oczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak delikatny sex to proponuje, masaz, duzo oliwki, dluga gra wstepna, duzo lizania, ssania i czulosci. taka wyuzdana namietnosc. uwielbiam tez taki sex, takie wolne ale glebokie i zdecydowane pchniecia, patrzenie w oczka i jego plonacy dotyk ktory wygina moje cialo. echhhh az sie rozmarzylam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam odwrotnie
moj facet lubi troszke mocniej. ja mimo ze nie jestem bardzo drobna, on ma spory "sprzet" takze czasem czuje dyskomfort, mowie zeby byl delikatniejszy ale ciezko go przestawić. mowilam wiele razy, ale jak dochodzi do wielkich uniesien, to nie pamieta o tym. nie mowie ze tak jest zle, ale czasem dla odmiany moglo by byc inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damuśka
Dziewczyny!!!!! Moje pomocniki wibratory rozgrzeją się dzisiaj do czerwoności!!!!!! Pomyśłe o was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ploteczka na warczypsa uwazaj bo się czepia bardzo :) ja tez robie tylko swojemu i tez bez zdrapki :) no może czasem jak chce cos osiągnać i przeforsowac ;) zobaczymy co wymyslę ale się nim zaj mę napewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego ja znalazlam sobie faceta z takim sprzetem jak mi odpowiada. dluzszy sprawialby bol. juz pisalam ze moj poprzedni mial duzego i jedyne co pamietam z naszego sexu to byl bol. poprostu nie bylam w stanie go w sobie pomiescic. a anal to juz wogole odpadal. chociaz czasem bylo ok, ale takie momenty byly zadko. mozna je policzyc na palcach jednej reki. teraz mam faceta z idealnym kutasem wchodzi w kazdej pozycji caly i jest mi jak w niebie. nawet w niektorych pozycjach czzuje jak dobija go konca ale to sporadycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ploteczka ja tez tak miałam... tylko ja wyłam prawie z bólu... a teraz nie boli i dociera tam gdzie powinien no moze czasem za bardzo :) ale jestem w końcu zadowolona i spełniona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam odwrotnie
przeciez ja kocham swojego narzeczonego i nie zmienie bo bo ma duzego penisa. wole juz urozmaicac pozycje i jakos go nakierowywac by byl delikatny. tylko jak go okiełznać ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego smiac mi sie chce jak czytam ze panny pisza ze maja faceta ktory ma 23cm i dluzszego i wchodzi im caly. przeciez to tak jakby wkladac kutasa do rury kanalizacyjnej. u mnie 15cm to wszystko co wejdzie, a co dopiero takie 23cm. niewiem moze ja jestem inna, ale z tego co wiem to moje kolazanki maja podobnie, tylko jedna ma faceta ktory ma 18cm i twierdzi ze jest ok. ale ona to wogole jest wyjatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie okiełznasz bo zawsze pragnienie i namiętność go zwycięży... a co to za przyjemność dla faceta wkładac tylko do połowy pomyśl? to jak dla kobiety zjeść pół czekolady a nie całą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt mam kolezankę i jej facet ma 23 cm... i ona czasem wyje z bólu czasem nie... dla mnie za długi stanowczo ale dla niektórych idelany sama widzisz... ja mam tez kolezankę co twierdzi że 8 cm idelany bo 15 to bół koszmarny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze poprostu z nim porozmawiaj i powiedz ze czasem sprawie ci bol tym jak go ponosi i wklada ci gleboko, uwazam ze faceci sa dziwni, kazdy chcialby miec kutasa ponad 20cm, tylko co mu z takiego skoro pozniej bedzie sprawiac bol i bedzie mogl go wlozyc tylko do polowy, a co to za przyjemnosc gdy kobieta robi loda i bierze go tylko do polowy bo wiecej nie wchodzi, albo moc wsadzic do cipki tylko polowe. nierozumiem facetow. przeciez lepiej miec te 16cm i moc wsadzac calego. ktos umie mi to wyjasnic dlaczego tak jest? moze kazdy chcialby miec 20cm na pokaz, do chwalenia sie ale juz do lozka wybralby i chcialby 16cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
długość wazniejsza wg mnie :) ale grubosć hmmm no kiepsko by było jakby miał dżdżownicę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam odwrotnie
ja nie odczuwam bólu , edynie czasami dyskomfort, nie jestem bardzo drobna osoba wiec taki rozmiar mi odpowiada, tyle ze mogl by byc delikatniejszy - moze wchodzic caly, ale bez mocnych pchniec czy takiego tepa. jak jestem na gorze jest najlepiej, to ja decyduje co i jak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to kochajcie się tak że ty bedziesz sterować nim :) ja własnie wezmę mojego na jeżdzca dzisiaj:) tak by nic nie widział i wiedział co się dzieje:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam odwrotnie
druga sprawa- cholera biore tabletki anty a to sprawia ze mam mniejsze libido :/ dziewczyny- potrzebjecie długej gry wstepnej ? czy obywa sie bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie tempo musi być, ja je ustalam i lubię szybko. Nie dziwię się twojemu facetowi, ma być słychać jak walę w poślady i mam czuć szybki oddech suki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swojego jak wzielam na jezdzca z nogami do przodu to skonczyl po 5 ruchach. pozycja taka jak normalny jezdziec tylko nogi kladziesz do przodu, podpierasz sie na rekach z tylu, pozycja jest idealna bo dodatkowo facet moze piescic ci jezykiem stopy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×