Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
olaskr

OSTRY SEKS

Polecane posty

Gość ja mam odwrotnie
druga sprawa- cholera biore tabletki anty a to sprawia ze mam mniejsze libido :/ dziewczyny- potrzebjecie długej gry wstepnej ? czy obywa sie bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie tempo musi być, ja je ustalam i lubię szybko. Nie dziwię się twojemu facetowi, ma być słychać jak walę w poślady i mam czuć szybki oddech suki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biorę tabsy ale nic nie odczuwam a nawet mam większe libido :) hihihi:) ja zawsze mam gre wstępną bo bez niej to jakos tak nie umiem tak na sucho ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biorę tabsy ale nic nie odczuwam a nawet mam większe libido :) hihihi:) ja zawsze mam gre wstępną bo bez niej to jakos tak nie umiem tak na sucho ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejku, aleśmy się podjarali, wszyscyu dziewczyna i panowie. Cholera czakam aż moja z pracki wróci. Chyba nie zejdę z niej do pólnocy. Czuję sie tera bardzo nabrzmiały. Co robić????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ploteczka niezła pozycja i myśl :) to może byc całkiem przyjemne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm to może byc ciekawe :) jeszcze nie próbowałam takiej pozycji i zobaczymy jak zareaguje mi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wytrzep sobie to wieczorem dłużej będziesz mógł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wytrzep sobie to wieczorem dłużej będziesz mógł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubisz mieć wytrysk na
twarz olaskr?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez biore tabsy i podobnie jak ola mam wieksza ochote. Olu jesli chodzi o ta pozycje to polecam jest swietnie. pod warunkiem ze twoj facet uwielbia zajmowac sie twoimi nozkami;) pozatym widok jest dla faceta bardzo podniecajacy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ON wawa 28
ja uwielbiam jak zona mnie pie przy sztucznym penisem :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu moj to jeszcze lubi jak mu robie masaz, jak ocieram sie swoim cialem o jego, a dokladniej jak moje sutki ocieraja sie o jego usta, piersi, kutaska, uda, no poprostu uwielbia to. lubi tez jak sidam przed nim i biore jego kutasa w nogi, polewam zelem poslizgowym i robie mu dobrze. facetow to podobno bardzo kreci jak kobieta bawi sie kutasem swoimi nogami ;) probowalas kiedys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A próbowałyśie masturbować sie gdy ON patrzy na was? Robić to i nie pozwolić mu sie dotknąć. Siedziałem tak kiedyś, i myśłałem ze z pały wystrzeli. a ona swoje CUDOWNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie i dlatego dzisiaj dobrze mu tez tak zrobie i zobaczymy co będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
próbowałam ale nie wiem czy jego to kręci bo jakos nie widziałam po nim tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam odwrotnie
ploteczka- ja probowalam pozycji o ktorej piszesz- tzn moj mezczyzna zmienil pozycje ze zwyklego jezdzca na taka. podobalo mi sie. cos innego. ale penetracja jest gleboka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale gdybym miala wybiera pewniaka ktory mu sie spodoba to moim zdaniem bedzie smyranie jezykiem pod jajeczkami i wokol tyleczka a przy tym poruszanie i pieszczenie kutaska reka. oczywiscie taka reką pelna sliny lub zelu. Mowie wam to jest to co faceci uwielbiają;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to wiem bo próbowałam :) i wiem ze mu się bardzo podobało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie nie musze mowic wtajemniczonym ze do tego wszystkiego jeszcze dochodzi bardzo glebokie gardlo i posuwanie w usta. takie az slina cieknie ;) kocham to;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warczypies oj warczy warczy:) daj spokój już :) wiem ja się gg nauczyłam no i właśnie to jest to co mój facet uwielbia i jeszcze serac go przy tym paluszkiem przy tyłeczku to chwila moment i odlatuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz mowilam ze odpada. mam juz swojego sponsora;) pozostaje ci szukanie, nie ma kobiet niezastapionych, szukaj tego kwiatu jest pol swiatu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja robię tak, w dzień wysyłam smsa do pracy , piszę w nim same smakowite słówka ,a gdy wraca z pracy - ja w mini , myję naczynia lub coś robię w kuchni , on podchodzi i rękę wkłada pod spódniczkę , jak się tak przytuli od tyłu to czuję jaki jest nabrzmiały , ale mamy malego szkraba więc musowe wysłanie go do dzadków lub czekanie do wiczora a w tedy to się dzieje :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×