Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
olaskr

OSTRY SEKS

Polecane posty

oki mam pytanie mam wieczorem zaskoczyć męża... ploteczka jak go zaskoczyc i co mu można zrobic jeszcze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może samotne i chętne, ale wawa jest droga wolę swoje "prowincje" - widzisz, 40 zł za loda i jeszcze się można potargować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ploteczka bardzo starzy bym rzekła :) kiedys nawet warczypsa tresowałam troszkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za darmo to od takiej przechodzonej 40-50latki, ale jak pojdziesz do jakiegos centrum handlowego to sex, lod itp za jakas bluzke albo karte zdrapke do tel i to od takiej 18nastki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ploteczka pomocy jak zaskoczyc męża? podczas loda lub seksu co... pomóż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warczypies: Jak kupisz mi jeansy to zrobię Ci loda (znalezione na caffee)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warczypies nie podpuszczam... mam kolegę co baluje nocami i nie ma lski która by mu laski za free nie zrobiła.,.. no sa jeszcze galerianki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to akurat cytat z filmu, ale właśnie o tym mówię od razu widać kto chodzi po galeriach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olu niewiem za bardzo co lubi twoj maz, ale wiem ze facetow w tym mojego bardzo kreci jak jestem taka wyuzdana i proszaca o sex, wez go nakrec slownie, powiedz ze marzysz o jego kutasie, ze masz ochote go ssac i poczuc gleboko w ustach, nakrec go przy tym, duzo mow do niego ostrych i pikantnych rzeczy i w tym samym czasie powoli dobieraj sie do niego, zacznij ssac, smyrac go tam gdzie lubi, wodz jezykiem po jego kutasie i mow ze uwielbiasz jak robi sie twardy i wogole, caly czas go nakrecaj i patrz w oczy. jak bedzie juz taki gotowy to powiedz mu ze masz ochote aby cie bardzo ostro zerznal, tak bez zadnej przerwy i zwalniania, ze ma dac z siebie wszystko, ze chcesz poczuc sie tak jak dziwka. obiecaj mu ze bedziesz oddana, posluszna i grzeczna ale zeby to sie stalo musi pokazac ci kto tu jest panem, powiedz mu ze chcesz aby cie uderzyl, ze chcesz poczuc jego sile i dominacje, niech da ci w twarz, albo klapsa, a potem niech w koncu cie zerznie, mysle ze po takim poczatku masz zapewniony dzis udany sex;) wiec kochana do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damuśka
Ploteczka 22, oczywiście że nie miałam orgazmu, ale miałam satysfakcje jak patrzyłam na młodzioeńca który zobaczył ojrzała kobietę. Po prostu rozpięłam mu rozporek wyjęłam fiucika. Był bardzo ale bardzo napręzony. Wzięłam do reki i rozchyliłam szlafroczek. Oj zebyś widzaił jego oczy??? To pragnienie, zażenowanie no i mata kolegi. Wszystko było razem. Ja bawiłam się dobrze. Kazałam mu po wszystkim wylizać cipkę zew swojej spermy. Chcesz pogadać na GG 102 47131

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge tez ci doradzic ze np moj uwielbia jak jest bardzo duzo sliny gdy robie mu loda, uwielbia gdy jego kutas ocieka, niewiem jak twoj ale mojego to strasznie kreci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ploteczka a ja mu chyba oczy zasłonie :) i będę mu dawkowac po trochu przyjemności:) ręcę zwiąże i zobaczymy co zrobi i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warczypies mojego męża taka zaczepiła w złotych tarasach jak ja sukienkę mierzyłam... kazał się jej odpierdolic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damuśka
Ploteczka ile masz lat ja mam 39

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olu skoro pisalas ze on po ostrym poczatku zapomina ze ma byc ostro to nie pozowol mu na to aby zapomnial, przypominaj mu co chiwla ze jestes jego suka i ze on jest twoim panem, prowadz go slowami i nakrecaj, nie pozwol aby cala atmosfera wyuzdania przepadla i wyparowala. poprostu caly czas dokladaj do pieca. pokaz mu jaka jestes niegrzeczna i oddana. to taki moj przepis na udany ostry sex, u mnie zawsze sie sprawdza. i licze ze u ciebie tez pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczy mozesz zaslonic, ale tylko tak na samym poczatku. skoro on ma dominowac to pozniej powinnas zdjac opaske.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no własnie dzisiaj to ja mam się nim zająć tzn laskę mu zrobic i chyba spróbuję miętowego loda z tictacami :) może być ciekawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warczypies a zaczepic cię???? Ploteczka ja mam 24 a mój mąż 30 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poradze sobie i jakś pozycję przejrzę w necie :) tak mysle o tej 69 co pokazałaś link na 12 stronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz tez jak taka prawdziwa oddana suka zajac sie jego tyleczkiem, moj to wprost uwielbia jak go tam smyram wokolo jezykiem, nie kazdego dnia ma ochote na paluszki, ale na takie polizanie to zawsze jest chetny, po takim polizaniu jest tak nakrecony ze moglby gory przenosic na kutasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie myślałam żeby go tam posmyrac i inen takie... a oczy zawiązać żeby był oddany i mi posłuszny i by nie wiedział co go czeka... mam jeszcze w domu świece takie co się topią do 40 stopni i nie parzą więc też użyję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak masz go zaskoczyc i wogole to bardziej mi tu pasuje aby to on byl dominujacy, zaskocz go swoim oddaniem i wyuzdaniem, chyba ze dzis masz ochote sama go zdominowac, ale sama po sobie wiem ze to wyzsza szkola jazdy, trzeba miec wszystko zaplanowane, bo chwila niezdecydowania i to facet przejmuje stery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×