Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
olaskr

OSTRY SEKS

Polecane posty

napewno nie :) to wymiana poglądów:) ploteczka co 10 kobieta robi laskę facetowi a co 50 podobno wie i umie zrobic gg....więc nie takie pół światu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie dobrze szuka to sie znajdzie, a jak nie to niech szuka kobiety wyuzdanej i chetnej do nauki, 2 miesiace i sie nauczy posuwania w usta i GG. wystarczy odrobina checi i samozaparcia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ile taka znajdzie bo ja nie znam żadnej laski co by się nauczyła bo chłopak prosi... tylko uczy się bo chce mu rozkosz dac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ON wawa 28
jejku pruderyjni :o boja się pieści tyłeczek języczkiem :) i wkładać paluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laskę mało która kobieta umie robić. Podobnie jak faceci z seksem. Wydaje im się jak włożą kobiecie w cipkę to ona powinna zaraz być na drodze do nieba. Pośpiech i bylejakość. \Podobnie z laską. Jeżeli kobieta uważa ze jak weżmie do buzi to już wszystko.!! Guzik prawda. To trzeba umieć, mieć wyczucie i obserwować faceta. No i koniec, jak wytrysk do buzi to moja nie puszca mnie długo. Jestem bezsilny, bezwolny, slaby. Ona nadal ssie, pieści Cudowne uczucie. Więc panie i panowie, uczmy sie kochania, pieszczoty. Stan po orgaźmie jest czasami waniejszy niż pieszczoty wstępne. Takt i wyczucie partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życze miłego dnia :) ja jadę po malucha do żłobka :) pozdrawiam i ploteczka zabierz się za faceta a ty warczypies szukaj swojej Pani co cię ujarzmi bo coś się zerwałes ze smyczy ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo ze uczymy sie i robimy niektore rzeczy dla swojego partnera, swojej rozkoszy i tego aby bylo nam dobrze w lozku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
batmanka dzieki ale wszystko co mnie interesuje mam juz opanowane, a jak chce poradniki do mam za darmo. wystarczy poszukac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bede uciekac, na 15 mam spotkanie, pozdrawiam i do jutra. moze jeszcze wieczorem uda mi sie do was zajrzec. papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olaskr - nie czytałem całego wątku, więc sorry jak sie powtórze :) Skoro lubisz ostro a on nie bardzo to mu pokaż jak może być fajnie gdy jesteś do góry. Ja kiedys tez często bywałem delikatny, ale z czasem byłem coraz ostrzejszy i zdecydowany. Myślałem, że juz na więcej nie moge sobie pozwolić, aby nie sprawić Jej bólu. Ale jak mnie kiedyś dosiadła na jeźdżca i tak maksymalnie mocno zerżnęła (bo inaczej nie da sie tego nazwać), to zrozumiałem co to znaczy naprawdę OSTRY seks. Skończyło sie na połamanym stelażu naszego łózka :) Od tej pory już wiem, i posuwam ja naprawdę mocno - o delikatnym i łagodnym seksie oboje juz zapomnielismy :) I całe szczęście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szklarz
no drogie panie ciekawy jestem ktorej sie by takie rzniecie podobalo: http://www.redtube.com/34394 ] sam troche sie zainspirowalem i pewnie jutro pokaze malej co nieco, bedzie calkowicie bezradna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklarz idealnie trafiłes z tym filmikiem. Już go oglądałam i bardzo mi się podoba. Właśnie takie rzniecie mi się marzy. Pozatym w tym filmiku jest ulubiona aktorka xxx mojego faceta. Muszę mu koniecznie pokazać ten film, może to go jakoś zainspiruje. I w końcu doczekam się takiego sexu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. W koncu wczoraj sie doczekalam sexu. wrocil z pracy i nie powiem bo odrazu bylo widac ze ma ochote i bedziemy sie kochac, potem zrobilismy sobie kapiel po ktorej wyladowalismy w sypialni. bylo klasycznie, nie za delikatnie i nie za ostro. bylo poprostu idealnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) u mnie też wczoraj było :) zajęłam się moim facetem zrobiłam gg i paluszka tu i uwdzie wkładałam az piał z rozkoszy :) a później seks... no ja nie doszłam bo za szybko było ale on tak :) dzisiaj to ja go będę ujeżdżać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie było ze 30 stopni w cieniu i dzisiaj jest tak samo, ale dobrze że woda w jeziorze jest 5 stopni chłodniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ja przy minecie miałam 10 orgazmów więc ten jeden końcowy przy seksie to juz nie był taki ważny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 orgazmow przy minecie to widze ze masz w domu niezlego lizacza. twoj maz musi byc chyba mistrzem patelni;) zapytam z ciekawosci, czy zdarzylo ci sie udawac orgazm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy mężu nigdy :) a przy poprzednim zawsze...przez te lata co się kochaliśmy miałam 5 orgazmów z byłym... minety nie umiał i pewnie dalej nie umie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On30__..
hej suczki:) Widze ze wczoraj wszyscy mieli udany wieczor:) zrobilem wczoraj mojego na łyso - a potem 69 i jej orgazm z fiutem w ustach (sama rozkosz)....potem szalony jezdziec i zonka doszla....potem kazalem sie suczce wypiac i zerznalem ja na pieska...miło bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to cieszymy się :) wazne żeby seks był udany :) i cały dzień następny ma się radosny jak sobie człowiek przypomni co się tam wyrabiało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On30__..
dokladnie Ola....az cieplo w spodniach sie robi na wspomnienie:) a tak wogule podoba sie wam jak penis jest caly na gladko wygolony? i jakie wy macie fryzurki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wolę gładkiego oczywiscie :) a co do mnie to albo gładko albo paseczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On30__..
nieuwazasz Olu ze gladki wydaje sie wiekszy? moja ma paseczek bo wystaja jej wargi i smiesznie wyglada na łyso:) widzialem kiedyc wloski u pani zafarbowane na zielono - zajebiscie to wygladalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On30__..
i do tego wlosy w zeby wlaza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×