Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytająca.

Jakiej firmy kupiłyście wózek, pieluchy, kosmetyki dla niemowląt, butelki, itd.?

Polecane posty

Gość Pytająca.

Cześć, mam do Was pytanie, bo standardowo nie wiem co wybrać (na rynku jest za dużo produktów i człowiek stojący przed wyborem po prostu głupieje): 1. Jaki kupiłyście wózek? 2. Jaki fotelik? 2. Jakie wybrałyście pieluchy? 3. Jakie kosmetyki? 4. Jakie butelki, smoczki? Hilfe! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubulka malutka
1.wozek tako jumper x/ obecnie spacerówka espiro magic 3 2.fotelik był razem z wozkiem wiec tez Tako 3.pieluchy Huggies od samego poczatku do teraz 4.na poczatku kosmetyki Hipp teraz roznie:) 5. butelki LOVI, smoczki do butelek LOVI, smoczki uspokajacze Tommee Tippee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saleminka8
1.najpierw chicco 3wd tech, niedawno Graco guattro delux 2.jeszcze nie kupiłam,bo jeszcze w nosidełku jeździ (chicco) potem zapewne z graco 3.zaczynałam od huggies i zmieniałam na pampers,dada (z biedronki) i zostła n baydream z rossmana 4.bubchen i penaten bo od johnsona synek miał uczulenie(chusteczki) więc kosmetyków nie kupwałam 5.pierwsza to butelka lovi,przez nia synek miał kolki i zmieniłam na AVENT i jestem zadowolna od ponad pół roku,a smoczków bo nie jestem za wciskaniem dziecku smoczka jak dla mniekork do buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytająca.
Ale fotelik, to chyba to co nazywacie nosidełkiem? Chodzi mi o ten do 13 kilo. Większym się na razie nie martwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem najrzejza matka
1. nawet niewiem, w miare tani i wygodny do prowadzenia, juz 2 dzeicie go zdzeira! 2.RMER 3.Pampers i inne troche tansze a dobre, zawsze jakies z polecenia;) 4.Penaten do wlosow...ale glownie nie uzywam, ewentualnie olejek migdalowy do kapieli;) 5.Tylko Avent!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja0011
Wozek Espiro Atlantic Fotelik Espiro Multi(mozna go zamocowac na stelażu wózka) Tylko i wyłącznie Pampersy(wypróbowałam rozne i jak dla mnie Pampersy bezkonkurencyjne) Kosmetyki najpierw NIVEA BABY ale uczulały wiec teraz tylko Oilatum bądź Oillan emulsje do kąpieli,do smarowania ciała zwykła parafina a do twarzy krem Oilatum. Butelki i smoczki AVENT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saleminka8
klawiatura mi zjada literki sorki,jeśli chodzi o smoczki to nie kupiłam,bo sama potrafiłam i potrafię uspokoidzcko,bez zatyknia buzi smoczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkl;LDKJ/Ka
saleminka czyli mamy ktore daja smoczka same nie potrafia uspokoic dziecka i co za tym idzie sa gorsze od tych niesmoczkowych tak?? spierdalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rebba ****
1. Teutonia 2. Roemer 3. Na początku Rossmann Babydream, od dwójki Lidl Toujours 4. Na początku Rossmann Babydream, później Lidl Cien 5. Butelka na początku Baby-Nova, teraz Rossmann Babydream; smoczek Rossmann Babydream i Baby-Nova, ale tylko na początku, bo teraz już nie używam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. bebeconfort mura 2.creatis bebeconfort-pasuje do stelaza wózka 3.pampers/huggis zależy które są w promocji póki co z obu marek jestem zadowolona 4.emolium do kąpieli, oliwka bambino, czasem nivea to kąpieli, do pupy sudokrem-ale był w uzyciu tylko w pierwszych tygodniach, krem ziajka z faktorem 30 na spacery 5.butelki avent, smoczki jeden avent był w kpl z butelkami, bebeconfort w kpl z fotelikiem, kupiłam też nuka i nuby, ciamka wszystkie byle ciamkać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. witpol 3in1. 2. byl dolaczony do wozka , wiec irma taka sama 2. pampers na poczatku , teraz huggies 3. na poczatku j&j teraz babydream 4. nuk , teraz avent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarne Tulipany są piękne.
1. Bugaboo Bee 2. Maxi-Cosi Pebble 3. Najpierw Dada (z polecenia), teraz Huggies 4. Ziajka (z polecenia), Bobini, Nivea, Mustela (z polecenia) 5. Nuby Natural Touch (butla), Soothie (smoczek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. jane slalom pro 2. jane matrix teraz britax 3. pampers, huggies teraz mała tylko na dlugi spacer ma pieluche 4. J&J i Nivea ale okazało sie ze mala ma AZS wiec teraz tylko oilatom 5. tommy tippe teraz nuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sksksksk
1.Bartatina Classic 3w1/obecnie uzywam spacerowki 2.Maxi Cosi Cabriofix/byl razem z wozkiem(do 13kg) 3.Pampers New baby 4.Johnson's Baby 5.Avent/smoczki tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. X-lander XA (przez rok) i X-lander XS teraz. 2. Maxi - Cosi (teraz mamy Maxi-cosi Priori XP) 3. Pampers, ale byłam niezadowolona i przeszliśmy na Huggies 4. NiVea 5. Tommee Tippee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 2
1. Jaki kupiłyście wózek? - Atlantic Espiro - używłam do 9 mies - obecnie mam spacerówkę ABC design - take off- dziecko już chodzi więc używam sporadycznie. 2. Jaki fotelik? - był do kompletu z wózkiem 2. Jakie wybrałyście pieluchy? - Biedronkowe Dady 3. Jakie kosmetyki? - baby Dream z rossman lub Baby love z DM lub Hipp 4. Jakie butelki, smoczki? Dr Brown - antykolkowa i tommee tippee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwana Trump :P
1 Cosatto Cabi 2 Maxi-Cosi Cabrio 3 Pampers na noc, na dzień Mothercare Smart Nappy 4 Johnson's Baby i Mothercare 5 Butelki Mothercare i Nuby Natural, smoczki Mothercare i Mam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwana Trump :P
Dziewczyny, a gdzie można kupić te kosmetyki DM? Są u nas w sklepach? Ja kojarzę markę, bo mój chłopak przywozi czasem Balea z budy z niemieckimi rzeczami, ale kosmetyków dla niemowląt nigdzie nie widziałam szczerze mówiąc? Piszcie! Dajcie namiary! Z góry wielkie dzięx!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwana Trump :P
Mama 2 odezwij się, pliiiis! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 2
ja kupują w Austrii - mąz czesto tam jeździ w interesach) albo Czechach - mam 20 km do granicy...w Polsce nie ma z tego co wiem marki DM.... ja bardzo lubie naturalne serie z DMu kocham Alverde- świetna jakość- niska cena a dziecięce kosmetyki też nie są złe..... choć wiele nie róznia się od tych z rossman - tak samo nie zawierają parafiny i agresywnych detergentów takich jak SLS...nawet zapach maja podobny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wpowiedalam sie do tej pory bo za cholere nie moglam sobie przypomniec nazwy wozka, ktorym wczesniej smigalysmy, ale glowa w chmurach mi juz wszystko rozjasnila. 1.kadex 2.chicco 3.pampers 4. nivea, czasem bambino 5. z butelek nigdy nie korzystalysmy, smoczki i niekapki-avent, ewentualnie canpol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×